Koliko prometa troši TeamViewer?

poruka: 4
|
čitano: 3.634
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koliko prometa troši TeamViewer?

Dakle, kao što i sam naslov govori, zanima me koliko prometa troši TeamViewer. Pitam zato što tu i tamo nekim ljudima moram korak po korak objašnjavat instalaciju nekog programa ili rješavanje nekog problemčića, ali koji je njima svemirski velik i nerješiv, pa im svaki klik mišem treba odobrit. A problem je što se meni više ne da telefonirat pola sata dok ta osoba instalira obični AVG free ili nešto toga tipa, pa razmišljam o TeamVieweru kojim bih 5 minuta preuzeo kontrolu nad tim udaljenim računalom i riješio sve. Promet meni nije problem, ali toj osobi/osobama jest, i to jako velik, jer skupo plaćaju DSL.

Hvala

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koliko prometa troši TeamViewer?

Imaš kad se povežeš u desnom kutu za kliknut na Conection info i tamo ti pokazuje koliko prometa radi.

16 godina
offline
Koliko prometa troši TeamViewer?

Bilo bi dobro znat i prije nego ljudima potrošim i nabijem račune Osmijeh Ipak hvala!

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koliko prometa troši TeamViewer?
asusdvd kaže...

Bilo bi dobro znat i prije nego ljudima potrošim i nabijem račune Osmijeh Ipak hvala!

Kad staviš nešto instalirati, minimiziraj svoj prozor (onaj na kojem vidiš njegov desktop) i mislim da onda ne trošiš ništa. Sad sam malo ja isprobavao i kad ne radim ništa promet ne ide.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice