Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama

poruka: 10
|
čitano: 20.613
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama

pozz dal znate neki dobar program za skidanje mp3 pjesama s interneta ( pojedinacno) koristim inace songr i super mp3 downloader, songr neme pola toga nac a supermp3 nade sve al kvaliteta zvuka je ocajna

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lime Wire

Ja skidam preko Lime Wire,po meni najbolji program za skidanje pjesama.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama
kl1203 kaže...

pozz dal znate neki dobar program za skidanje mp3 pjesama s interneta ( pojedinacno) koristim inace songr i super mp3 downloader, songr neme pola toga nac a supermp3 nade sve al kvaliteta zvuka je ocajna

Ja koristim Free Studio Manager sa njim imaš i Free You Tube to MP3 conventer. Samo kopiraš Link sa you tube-a i skidaš. Kvaliteta je izvrsna i brzina skidanja je odlična. Ima i programa poput bearshare, lime wire, soulseek, frostwire...
Link

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 16:09 (gamer4ever).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lime Wire

evo bas sam ga skinuo al nemre nac dosta hrvatskih pjesama

ivan.buti@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lime Wire
Na internetu ima online aplikacija za skidanje glazbe,pojedinacno .samo neznam kako se zovu.pitaj google.
15 godina
odjavljen
offline
Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama

Dc++

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama

Shareaza

16 godina
offline
Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama

Ako trazis hr pjesme, mozda ti je najjednostavnije snimati s youtube-a u audacity. Namjestis audaciti da ti snima umjesto s mikrofona stereo mix, kliknes snimanje, pustis pjesmu na youtube-u i to je to.

Meni je ovo odlicno, jer, tesko je naci hr pjesme, a na ovaj nacin mozes i mijenjati postavke kod snimanja, tako da uvijek dobijes odlican zvuk.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama

mjuza.net

 

Trebaš se registrirati i onda tražiš po njihovom forumu šta ti treba, ako nemaju, možeš staviti request, meni je svaki put netko odgovorio. Ovi P2P programi s ugrađenim tražilicama su ok za strane stvari.

~~~ Shit was SO cash! ~~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za skidanje pojedinacnih mp3 pjesama

Soulseek ;)

Od dva netočna mišljenja uvijek pobjeđuje najbučnije!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice