Adobe photoshop cs3 razni efekti

poruka: 25
|
čitano: 7.186
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

LJudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,treba mi neko ko zna da koristi photoshop cs3,ja sam ga skapirao ali ne u potpunosti pa mi trebaju instrukcije za neke extra efekte i ostalo.......Ako se neko razume,molio bih ga da kaze pa cu ja da ga pitam,da sada ne piskaram...HVALA!!!...:D

Arsenije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

evo da postavim jel zna neko mozda kako mogu npr sebi da ubacim kao krugove da idu oko mene,npr ja stojim i jkao to se uvija oko mene...???Zna neko???

Arsenije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

Uzmi pen tool ili elipse tool i napravi krivulje oko sebe.Napravi stroke,dodaj efekte i izbriši tamo gdje se krivulje ne bi trebale vidjeti.

alrighty then
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

pokusacu...hvala...znas mozda kako da uradim ovo:ubacim dve slike,i sada krenem da vucem misom po jednoj slici a na njoj se ocrtava ona druga???

Arsenije
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

Gde mogu da nadjem taj stroke???

Arsenije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti
Acx kaže...

Gde mogu da nadjem taj stroke???

Ja mislim da trebaš ići na desni klik u slici i odaberi stroke path Namigiva

RIDER
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

hvala...

Arsenije
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

znas mozda kako da uradim ovo sa 2 slike???

Arsenije
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti
Acx kaže...

znas mozda kako da uradim ovo sa 2 slike???

Kako misliš da dodaš dvije slike i oko njih staviš efekte Cool

RIDER
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

stavim dve slike,i sada krenem po jednoj da vucem kao da bojam tu sliku,i umesto npr plave boje,tu se ocrtava ona druga slika.Kapiras???Mislim da je to moguce,ali ne znam kako to da izvedem...:D

Arsenije
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

evo ovako...jedan drug mi je rekao da u photoshopu 7 on ubaci 2 slike i nesto oznaci na jednoj,kaze preko onog pecata,i nesto oznaci na drugoj,ali ne znam sta i onda pocne da crta po jednoj valjda sa tim pecatom i kako on povlaci linije tako se oocrtava ona druga slika sto je oznacio...Jel sada kapiras???

Arsenije
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 23:38 (Acx).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti
Acx kaže...

evo ovako...jedan drug mi je rekao da u photoshopu 7 on ubaci 2 slike i nesto oznaci na jednoj,kaze preko onog pecata,i nesto oznaci na drugoj,ali ne znam sta i onda pocne da crta po jednoj valjda sa tim pecatom i kako on povlaci linije tako se oocrtava ona druga slika sto je oznacio...Jel sada kapiras???

taj pečat je stamp tool....

u prvom postu si rekao da si "skapirao" photoshop?! pa ne znaš najosnovnije alate koji su prikazani u panelici sa alatima!

ako uzmeš knjigu, bilo koju, o photoshopu onda je prvo poglavlje upravo kratko objašnjenje svakog od alata! e sada šta tebi znači da si skapirao photoshop ako ne znaš najosnovniji alat....

 

uglavnom stamp tool radi na način da ga odabereš i sa tipkom alt na tipkovnici odabereš referentno mjesto (ono koje ima boju i/ili sliku koju želiš prenijeti) te onda odeš sa mišem na drugu lokaciju i sa stisnutim lijevim gumbom miša "šaraš" po slici (sada se na to mjesto prenosi boja/slika koja je bila na onom mjestu gdje si označio sa alt+klik maloprije)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

Pa dobro,skapirao sam ga ali ne moram sve da znam na engleskom tacne nazive i to,nisam rekao da sam ga u potpunosti skapirao...Ali hvala ti u svakom slucaju>>>:D

Arsenije
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

Zna li neko da li mozda postoji neki precizniji nacin za uredjivanje lica osim pucker toola??????????????????????

Arsenije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

Kako misliš za uređivanje lica?Ako misliš na retouching,možeš korisiti clone stamp tool,spot heal brush tool,heal brush tool,smudge tool,patch tool.

alrighty then
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

Mislim na recimo skidanje akni,smanjivanje ociju,nosa,usta,i tako to...

Arsenije
15 godina
odjavljen
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

Ako imaš dsl,fino si skini Photoshop Top Secret i uči se. Inače, na YouTube-u imaš hrpu tutorijala.

Never argue with the idiot because he will drag you to his level and beat you with his own expirience.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

Ne moze se skapirati nist na you tube-u.slabo se vidi de klikaju ljudi kada snimaju.lose kamere...:D

Arsenije
15 godina
odjavljen
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti
Acx kaže...

Ne moze se skapirati nist na you tube-u.slabo se vidi de klikaju ljudi kada snimaju.lose kamere...:D

 Valjda misliš downloadati!? Treba ti Free YouTube Downloader da bi mogao downloadati s YouTube-a.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

ma znam,imam program,downloadujem ja ali kada gledas snimak ne mozes dobro videti sta radi covek na snimku...koje opcije koristi i ostalo...

Arsenije
15 godina
odjavljen
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

Ali vjerojatno nešto govori-koje alate rabi... Uglavnom,ima i dosta videa u kojima su označavali pointer nekom bojom radi bolje preglednosti.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe photoshop cs3 razni efekti

Uh,ja sam ih dosta pogledao i jako se slabo vidi,vidis ti sta on radi,ali ne vidis gde udje,sto je za pocetnike koji se tek upoznaju sa programom veoma tesko...:DDD

Arsenije
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

može meni pomoć? umem ono pen tool i nacrtam tamo one crte i stisnem desni klik i stroke path mi je zamagljeno? jel zna neko?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

daj bilo netko???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Adobe photoshop cs3 razni efekti

evo

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice