Adm-trgovina

poruka: 35
|
čitano: 11.899
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
adm

pozz! trebam odgovor hitno. ako je neko kupovo u adm-u konfu dali je oni tamo mogu i sastaviti i za koliko sati/dana?? molim pomoc

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Adm-trgovina

Evo da se nadovežem, neznam kako je u ADMu ali u drugom web shopu (neću navodit ime) čekam računalo od 11.09. ove godine :P

Ali doduše sve sastavljaju instaliraju i OCCaju pa su, bar tako meni tvrde, imali problema s matičnom pa nisu imali odeređene diskove i na kraju, kad su mislili poslat, nisu Windowsi radili (Vista 64bitna).

Konfa je u potpisu i još se čeka, nadam se da će brzo riješit problem, nije mi teško pričekat ali sve ima granice.

 

Sorry ako sam ti "ukrao" temu, ispričavam se.

 

PS. Nije u pitanju ADM trgovina, napominjem da nebi netko mislio da su oni ti kod kojih sam naručio računalo.

 

 

Pozdrav!

Q6600 -OCC, 8gb ddr2 mushkin, 4870 512mb OCC, 2x640gb seagate raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

da im dam 20 tisuca i cekam mjesec dana lol...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adm-trgovina

da, kupovo sam jednu konfu tamo. Sastave ti komp bespla ako uzmes kod njih ali onda dobijes onu naljepnicu iza, mozes im i platit da ti sastave mislim da je oko 100-200kn meni je komp stigo u roku od 5-6 dana od kad sam narucio, dakle pozitivna iskustva samo

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adm-trgovina
mislav_01 kaže...

da, kupovo sam jednu konfu tamo. Sastave ti komp bespla ako uzmes kod njih ali onda dobijes onu naljepnicu iza, mozes im i platit da ti sastave mislim da je oko 100-200kn meni je komp stigo u roku od 5-6 dana od kad sam narucio, dakle pozitivna iskustva samo

 

a jesi ti to narucio preko weba il si kod njih dosao?

 
15 godina
protjeran
offline
Adm-trgovina

Naručivao sam nedavno cijelu novu konfiguraciju izuzev periferije u Acquisitum Magnum, naručio, uplatio i za ukupno 8 dana je stigla roba (dakle kućište sa svim komponentama, ugrađeno, Windowse sam naknadno instalirao kod kuće, zapečaćeno i pod garancijom)!Namigiva

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Došao do njih, ulatio isti dan, za dva dana mi složili, dosao po to.

Otisao doma, spojio, sve radilo ko podmazano.

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, 4 GB Kingmax DDR2 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

aj super ako je za 2 dana. ali ja se jos uvijek nadam isti dan xD

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Zadnju konfu sam uzeo kod njih i ponudili su mi besplatno sastavljaje koje bi trajalo max 2-3 dana.Ako se kod njih kupe sve komponente onda je sastavljanje besplatno.Najbolja trgovina po meni za kompjutere.Ako vrijednost komponenata prelazi 2100 kn onda je dostava besplatna po citavoj hr.Meni su poslali Overseasom i doslo je za 2 dana.Sta rec nego super usluga i cijene.

Svi smo mi dr.Šimić!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2008 13:25 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Adm-trgovina

Neznam za konfiguracije, ali sve što sam kod njih naručio, čim zaprimu uplatu (znači isti ili drugi dan, ovisno o bankama, zapu) pošalju dostavom i to brzo dođe.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Adm-trgovina
daseparo kaže...

Neznam za konfiguracije, ali sve što sam kod njih naručio, čim zaprimu uplatu (znači isti ili drugi dan, ovisno o bankama, zapu) pošalju dostavom i to brzo dođe.

 Također, stoji ono gore što sam napisao i isto ovo sada: naručio sam grafičku k. i dobio sam je za dva dana.
Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
16 godina
offline
Adm-trgovina

Vidim samo hvale za ADM, mislim da ću se i ja onda prebacit tamo, imam još dva računala slične konfiguracije kao u potpisu za nabavit (za brata i frenda) a čekanje od 20+ dana... ne drži vodu :(

Q6600 -OCC, 8gb ddr2 mushkin, 4870 512mb OCC, 2x640gb seagate raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2008 21:58 (Vakaka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Adm-trgovina

Ne kažem ništa, kupovao sam i u Links-u, Vemil-u. Links Hardware isporučuje robu istog dana kad zaprime uplatu, naručio sam grafičku karticu četvrtak ujutro iza 10 sati, uplatio putem web-a, nazvao prodaju i drugi dan u 11 sati sam dobio novu grafičku. Vemil je dobar, ali isto tako 10 ili više posto skuplji pa neznam zašto tamo naručivati kada imaš ADM ili Links za primjer. Mislim da je Ventex isto tako kvalitetan dućan samo nemam iskustava još. Btw živim u Rijeci.

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
16 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Danas sam imao jako neugodno iskustvo s ADM-om, zaista nesto strasno.

Znaci ovako, kupio sam kompjuter prije nesto vise od 3 mjeseca, i nakon nekoliko tjedana mi se računalo ne želi izgasiti (javlja fatal system error) i kada ga spojim na net, jednostavno se zamrzne. Reko ja, pošto sam ga kupio tamo (sve osim kućišta) i platio original Windowse XP (koje mi nisu isporučili, a ja to nisam smatrao važnim, nisam u biti obraćao pažnju prilikom isporuke, moja velika greška.)

Naime, stavim si danas sve stvari bitne na prijenosni HDD, kao backup, i s kućištem u servis. Prvo sam cekao 30 minuta, jer je s osobom prije raspravljao o matičnoj ploči, dobro nema problema. Dođem ja na red, uzme sve podatke, i problem. Najdenom pita "koliko je računalo radilo ukupno sati", ja reko, nije puno 10-tak sati (sto je zaista istina, jer je kupljen prije mora, i nisam ga imao vremena korisitit, a sada je skola, jednostavno ne stignem), lik se počeo maltene izderaavat na mene, onako arogantinm glasom "to je nemoguće, to je nemoguće."

Potom me pitao windows key, koji nisam imao, i objasnio da ga nisam dobio, na sto je on da je to ponovno nemoguće. Jedva sam cekao da odem, zapisao je, ostavio komp tamo, i samo sam izletio iz trgovine.

 

Uzas..

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, 4 GB Kingmax DDR2 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Adm-trgovina
Sonny kaže...

Danas sam imao jako neugodno iskustvo s ADM-om, zaista nesto strasno.

Znaci ovako, kupio sam kompjuter prije nesto vise od 3 mjeseca, i nakon nekoliko tjedana mi se računalo ne želi izgasiti (javlja fatal system error) i kada ga spojim na net, jednostavno se zamrzne. Reko ja, pošto sam ga kupio tamo (sve osim kućišta) i platio original Windowse XP (koje mi nisu isporučili, a ja to nisam smatrao važnim, nisam u biti obraćao pažnju prilikom isporuke, moja velika greška.)

Naime, stavim si danas sve stvari bitne na prijenosni HDD, kao backup, i s kućištem u servis. Prvo sam cekao 30 minuta, jer je s osobom prije raspravljao o matičnoj ploči, dobro nema problema. Dođem ja na red, uzme sve podatke, i problem. Najdenom pita "koliko je računalo radilo ukupno sati", ja reko, nije puno 10-tak sati (sto je zaista istina, jer je kupljen prije mora, i nisam ga imao vremena korisitit, a sada je skola, jednostavno ne stignem), lik se počeo maltene izderaavat na mene, onako arogantinm glasom "to je nemoguće, to je nemoguće."

Potom me pitao windows key, koji nisam imao, i objasnio da ga nisam dobio, na sto je on da je to ponovno nemoguće. Jedva sam cekao da odem, zapisao je, ostavio komp tamo, i samo sam izletio iz trgovine.

 

Uzas..

Žalosno, ja SAM kupovao u Vemilu --> nisam imao loših iskustava, ali su poskupjeli pa sam prešao u LINKS. Također za sada nemam loših iskustav, dapače imam vrlo pozitivna iskustva. Neću navoditi primjere, ali u HG Spotu sam jaaaako loše prošao --> kupovao sam prijenosni HDD.
Kublach
16 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Iskreno, bio sam oduševljen ADM-om, do danas, svakom bi ga preporučio do danas, al od danas nikom, ama bas nikom.

Jer zaista su me razočarali, prvo neljubaznošću, pa pomalo su bili i ne profesionalni.

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, 4 GB Kingmax DDR2 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Ja u VeMilu ne kupujem iz jednog jedinog razloga: mnogo toga je skupo, jako skupo, a najbolje su situacije kada su im stvari i do 70-80% skuplje nego drugdje...

Tako kod njih UPS koji sam ja platio 1500kn košta 2400kn, grafička kartica košta 3400kn, a u drugom dućanu 2800kn...

Liniću i Šukeru je nakon n-te svađe odbrosio: "Ko pit bulovi ste!" Na to mu je Šuker, prisno uzvratio: "Najveći pitbul si ti!", na što je Bago ne trepnuvši ispalio: "Ne, pokraj vas sam pudlica!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

ROFLCOPTER

esss kakvi kriploidi

@Sonny preporučio bih ti da odeš u HGšrot > tamo cijene ovakve kao ti (čitaj:newbie,debilček)

kao prvo lik se ziher nije izderal na tebe,a to kajti nisu stavljali dovoljno joda u hranu dok si bio mali nije problem foruma

@Vakaka isto bih ti preporučio HGšrot jerbo si očito u rangu sa Sonnyem (LMAO njube šta će ti RAID polje,a ne znaš sam to iskonfati,da da sve OCC sve OCC to je super mmmm doh,onda još lik Vistu gurne na to sve LOL)

 

inače me nerviraju mutavi ljudi al kaj češ,život piše drame,kuiš ne

 

ADM je jedna odlična trgovina,sa izvrsnim supportom,a druga stvar su nesposobna djeca koja si sastavlju komp na temelju recenzija Bug-a i onda plaču kad se nekaj desi,a jedva su si sposobni guzicu obrisati bez pomoći brižne im majčice...

dečki koji rade tamo uvijek će pomoći i odgovoriti na 1001 nepotrebno pitanje i nikad nisu neugodni

s obzirom da je to jedini dućan u kojem kupujem u zadnje 2 godine,moram reći da sam prezadovoljan,postava je stalna i dobro znaju svoj posel :)

 

daklem,samo mutavci(čitaj:idioti) ne prepoznaju kvalitetu kad ih bode u oko :P

 

 

Pozdrav

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 13:49 (kl_el).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Adm-trgovina

Nisam kupovao konfu u ADM-u več samo grafu i napajanje...Naručio sam prek njihovog websitea i stiglo mi je za 2 dana sve radi još uvijek....

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Adm-trgovina
kl_el kaže...

ROFLCOPTER

esss kakvi kriploidi

@Sonny preporučio bih ti da odeš u HGšrot > tamo cijene ovakve kao ti (čitaj:newbie,debilček)

kao prvo lik se ziher nije izderal na tebe,a to kajti nisu stavljali dovoljno joda u hranu dok si bio mali nije problem foruma

@Vakaka isto bih ti preporučio HGšrot jerbo si očito u rangu sa Sonnyem (LMAO njube šta će ti RAID polje,a ne znaš sam to iskonfati,da da sve OCC sve OCC to je super mmmm doh,onda još lik Vistu gurne na to sve LOL)

 

inače me nerviraju mutavi ljudi al kaj češ,život piše drame,kuiš ne

 

ADM je jedna odlična trgovina,sa izvrsnim supportom,a druga stvar su nesposobna djeca koja si sastavlju komp na temelju recenzija Bug-a i onda plaču kad se nekaj desi,a jedva su si sposobni guzicu obrisati bez pomoći brižne im majčice...

dečki koji rade tamo uvijek će pomoći i odgovoriti na 1001 nepotrebno pitanje i nikad nisu neugodni

s obzirom da je to jedini dućan u kojem kupujem u zadnje 2 godine,moram reći da sam prezadovoljan,postava je stalna i dobro znaju svoj posel :)

 

daklem,samo mutavci(čitaj:idioti) ne prepoznaju kvalitetu kad ih bode u oko :P

 

 

Pozdrav

 

 

 

 

 

 Majko mila nije mi jasno kako nisi dobio crni karton nakon ovako odličnog posta. Nije mi jasno di to si ti pročita da neznam stavit diskove u raid polje...kuiš ne. Ako ti čovjek ponudi da će sve sastavit i isprobat za iste pare... ti bi odbio, kuiš ne? I molio bih moderatora da dodjeli crne kartone za ovakve postove, da je što manje šrota na forumu...kuiš ne.
PS. kuiš ne ^^
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Što se tiče ADM, najbolji su što bi značilo najjeftinije cijene, ugodno osoblje te brzu i sigurnu dostavu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Adm-trgovina
Vakaka kaže...
kl_el kaže...

ROFLCOPTER

esss kakvi kriploidi

@Sonny preporučio bih ti da odeš u HGšrot > tamo cijene ovakve kao ti (čitaj:newbie,debilček)

kao prvo lik se ziher nije izderal na tebe,a to kajti nisu stavljali dovoljno joda u hranu dok si bio mali nije problem foruma

@Vakaka isto bih ti preporučio HGšrot jerbo si očito u rangu sa Sonnyem (LMAO njube šta će ti RAID polje,a ne znaš sam to iskonfati,da da sve OCC sve OCC to je super mmmm doh,onda još lik Vistu gurne na to sve LOL)

 

inače me nerviraju mutavi ljudi al kaj češ,život piše drame,kuiš ne

 

ADM je jedna odlična trgovina,sa izvrsnim supportom,a druga stvar su nesposobna djeca koja si sastavlju komp na temelju recenzija Bug-a i onda plaču kad se nekaj desi,a jedva su si sposobni guzicu obrisati bez pomoći brižne im majčice...

dečki koji rade tamo uvijek će pomoći i odgovoriti na 1001 nepotrebno pitanje i nikad nisu neugodni

s obzirom da je to jedini dućan u kojem kupujem u zadnje 2 godine,moram reći da sam prezadovoljan,postava je stalna i dobro znaju svoj posel :)

 

daklem,samo mutavci(čitaj:idioti) ne prepoznaju kvalitetu kad ih bode u oko :P

 

 

Pozdrav

 

 

 

 

 

 Majko mila nije mi jasno kako nisi dobio crni karton nakon ovako odličnog posta. Nije mi jasno di to si ti pročita da neznam stavit diskove u raid polje...kuiš ne. Ako ti čovjek ponudi da će sve sastavit i isprobat za iste pare... ti bi odbio, kuiš ne? I molio bih moderatora da dodjeli crne kartone za ovakve postove, da je što manje šrota na forumu...kuiš ne.
PS. kuiš ne ^^
 LOLCINA.
E8400 3gHz // Gigabyte 9800 gtx // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Meni su sastavili komp kad sam ga kupovao davne 2007 sa naručivanjem djelovima za 4 dana.

 

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina
da li ADM daje kakve POPUSTE ZA PLACANJE GOTOVINOM?
的下跌不會好
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Koliko ja znam NE, jer sve cijene su im formirane za gotovinsko plačanje, aka koliko piše toliko i košta, može jedino skuplje, kartice i to..

 

AMD Athlon x2 6400+ @ 3,2 // HD 3870 OC // 2 GB DDR2 OCZ 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Ja sam upovao kod njih cjelu konfu, ljepo donio na papiru sve napisano, oni provjerili dal sve pase (to nisam ni trazio) odmah su mi preporucili da uzmem drugu maticnu koja je bila 80kn skuplja a bolja...(to sad nije bas bitno).. I rekli su mi da ce to bit slozeno za dva dana.. no posto ja nisam mogo izdrzat reko sam da mi je malo hitno, da sam i guzvi i tak to. Ugl. komp je ujutro oko 10 sati drugi dan bio spreman za pokret...

 

Deckima u ADM-u same pohvale i svaka cast... O D L I C N I   S U!!!

|| MBO: Asus P5Q Pro || CPU: Intel Core 2 Duo E8400 || GPU: Sapphire Radeon HD4870 || RAM: DDR2 4Gb (2x2Gb) PC8500 Corsair || HDD: WD 640GB || PSU: CORSAIR 650W TX Series || Case: Gigabyte 3D Aurora || Eh da mi je Golf III VR6
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Jer ima koja dobra dusa koja je kupovala u adm-u i dobila je onaj kod za popust pri sljedecoj kupnji. Pa jer bi mi mogla ''posudit'' jer cu vratit svoj koji cu dobiti kad kupim svoje komponente. Hvala unaprijed.

MBO: Gigabyte EP45-DSR / PROC: Intel E8400/ GRAFA: Gainward HD4870 512MB/ RAM: Cruical Balistix 2x2GB/ PSU: Corsair 520HX/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

ocito na ovom forumu nema dobrih dusa!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Adm-trgovina
hara_zg kaže...

Jer ima koja dobra dusa koja je kupovala u adm-u i dobila je onaj kod za popust pri sljedecoj kupnji. Pa jer bi mi mogla ''posudit'' jer cu vratit svoj koji cu dobiti kad kupim svoje komponente. Hvala unaprijed.

 Jel ima koja dobra duša koja je kupila konfiguraciju i mogla bi mi je posuditi jer ću je vratiti kad ubrzo kupim svoju Smijeh
15 godina
neaktivan
offline
Adm-trgovina

Jucer sam zvao ADM i rekli su mi da se to vise ne daje.Ja sam kupio tamo komp u 9-om mjesecu i nema vise popusta te vrste.

Michael Schumacher World championships:7,Grand prix wins:91,Pole positions:68 http://www.velika-nagrada.hr
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice