Centro.hr iskustva

poruka: 207
|
čitano: 104.642
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Centro.hr iskustva

Problem je jedino u tebi što ne znaš kako funkcioniraju web dućani. Mogao si kao i svaka normalna osoba lijepo na internetu to naručiti taj dan, po toj cijeni, i pričekati dva dana da ti se pojavi pred kućnim pragom.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Kupio sam tamo monitor, i to je zadnje što ću ikad kupiti tamo. Sry.

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Jakovp kaže...

Problem je jedino u tebi što ne znaš kako funkcioniraju web dućani. Mogao si kao i svaka normalna osoba lijepo na internetu to naručiti taj dan, po toj cijeni, i pričekati dva dana da ti se pojavi pred kućnim pragom.

Da, ja sam mislio da je njemu bila slicna situacija kao i meni, ali ipak nije, a moja se davno dogodila pa me zanimalo dali su prestali s tim. Meni su rekli da onog sto sam narucio "nema", da bi se kasnije ispostavilo da ima, nego se ili netko zeznuo s cijenom, ili je samo bila navlakusa, pa su mi istu stvar htjeli prodat za 500kn skuplje.

15 godina
offline
Centro.hr iskustva

Evo da ih dobro pohvalim. inače znam da se čeka od uplate do transporta do vrata nekih 2 ili više dana, max tjedan. al ovo nikad nisam vidio. naručio u podne jedan dan, idući dan u 3 popodne zove kurir i veli dal mi može uručit paket. ja si mislim ma tko meni šalje paket, a ono centro.hr.

 

svaka čast momci. očekivao sam normalnu isporuku od 4 dana, ali ovo me je oduševilo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

Evo jos jedno pozitivno iskustvo

 

Nazvao u 16:30, popricao s covjekom o headsetu (HyperX Cloud), jer imaju istu stvar po razlicitim cijenama i krivo napisanu garanciju (10 god a treba bit 2), rekao je da narucim preko neta

 

Narucio, isti dan dosla potvrda i racun, platio e-bankarstvom, odmah su potvrdili uplatu i da je roba narucena, iduci dan u 17:00 su me zvali da je stiglo i da mogu doc po headset (iz Zg sam pa mi nema smisla placat 40 kn dostavu).


So far, so good

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Centro.hr iskustva

Iako oni nisu direktno odgovorni za to, ali koju sam kalvariju prošao sa HP-ovim laptopom koji sam kupio kod njih to nije normalno. Nema kome nisam pisao dok na kraju nisam shvatio da živimo u jadu od zemlje i da nisam trebao kupiti HP kada sam sa Toshibom uvijek bio zadovoljan (možda Lenovo). Ali trgovina je jednostavna za kupiti, stranica pregledna i informativna, doduše ako želite kupiti iz RH.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

U utorak navečer naručio Func HS-260, prije tog sam poslao par mejlova, odmah odgovaraju, u srijedu su bile predane overseasu, overseas je danas trebao donjeti u moju ulicu, Velebitsku u Vukovaru, a panj iz Overseasa odnio tu u Velebitsku u Vinkovcima ...tako da, sutra ujutro stiže. Jako zadovoljan uslugom, a pogotovo stranicom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 19:49 (VedranMik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Hmm, stigle su. Kutija je imala mrlje neke, karton kod "zatvarača" je istrošen, zalijepljena je kutija s običnim selotejpom, a kod koji sam dobio za registraciju slušalica na stranici od Funca je već iskorišten. Same po sebi izgledaju ispravno slušalice i rade.

 

Edit: idiot sam, stiso sam dvaput submit i nastavio mi je pokazivati kao da je kod iskorišten, a ustvari mi je primilo prvi put i evo na mailu našao sam confirmation.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 19:13 (VedranMik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Zanima me moze li se u centru nadoplaćivati za veću granaciju na laptop marke lenovo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Centro.hr iskustva
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Centro.hr iskustva

Osobno zabilježio još jedno pozitivno iskustvo s ovim dućanom, nakon prethodnih nekoliko, sve redom pozitivnih iskustava. Prošli tjedan naručio stvar, prilikom čega mi je rečeno kad stvar otprilike stiže i kad je najvjerojatnije mogu podignuti. Danas ujutro pokupio, sve prošlo kako je bilo i rečeno, precizno i točno. Kultura ponašanja, ljubaznost, susretljivost i općeniti bonton na visokoj razini, realno i objektivno. Sve u svemu, prezadovoljan; nadam se samo da se neće pokvariti u bilo kojem pogledu i na bilo koji način jer bila bi šteta - prevelika.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Centro.hr iskustva

sklapaju li oni kompove kao npr. futura i naplaćuju sklapanje ili je free ako kupiš sve kod njih ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

Besplatno je slaganje, dostava se naplačuje po paketu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Centro.hr iskustva

aha,znači sklope free ali dostavu sam platim,e sad čist sumnjam da to ispadne manje od 100kn zbog težine paketa

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

1 paket je 40kn, znaći ako imaš samo složenu kutiju dostava ti je 80kn. Složena kutija + prazne kutije. Ako imaš npr i monitor, dostava ti je 120kn.

 

Bar koliko ja znam...

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Centro.hr iskustva

evo da javim samo, da sam pred dva tjedna naručio ruter, koji je stigao za 4 dana ali krivi. vratio ga nazad odmah istom poštaru, da ga odnese u centro na zamjenu. i evo sad nakon nekih 2 tjedna. stigao ruter. cijena 0,00 kuna.

 

pa eto neznam šta da kažem. hvala momcima iz centra na pokonu zbog dugog čekanja. iako je novac bio spreman za poštara kad dođe.

 

ugl svaka čast. :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

Ček... ti si narucio ruter, dobio si krivi, vratio si nazad na svoj trošak i čekao pravi 2tjedna? Krivi si ti naručio ili su oni krivi poslali?

 

Prvi koji si dobio si platio pouzećem ili kako?

 

Ili ja nešto krivo shvatio?

 

daj malo to objasni jer je nejasno

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 9:18 (FakeDeath).
11 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

pa ocito je da su oni zbrljali pa su krivi narucili i poslali zato su mu izasli u susret sto je cekao 2 tjedna drugi i nista nije platio. 

15 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
FakeDeath kaže...

Ček... ti si narucio ruter, dobio si krivi, vratio si nazad na svoj trošak i čekao pravi 2tjedna? Krivi si ti naručio ili su oni krivi poslali?

 

Prvi koji si dobio si platio pouzećem ili kako?

 

Ili ja nešto krivo shvatio?

 

daj malo to objasni jer je nejasno

naručio sam dobar, ali je došao krivi (sličan tag imaju, jedan sa 100 mbita, drugi sa 1gbit) s cijenom onog kojeg sam naručio, što je bila razlika od 200 kuna. tj kupovao sam skuplji a došao mi je jefitniji s cijenom skupljeg. pa sam vratio overseasu koji mi je donio, nek nosi natrag, bez ikakvih plaćanja poštarine. a pošto su bili neki praznici sve se to oteglo. meni nije bila žurba jer mi taj ruter ionako samo nadogradnja sa 100 na 1000 mbita. te još i ac wireless... ugl...

 

i eto kad je došlo(pouzećem), brat me zove kaže cijena 0,00kn. ja reko ako nije greška onda je poklon zbog dugog čekanja.

 

ruter radi. sve 5.

12 godina
offline
Centro.hr iskustva

Znaci ovako, sorry ali i dalje mi ni jasno :D

 

1. Narucujes A ruter koji košta 500kn

2. Oni šalju B ruter koji košta 300kn, ali otkupnina je 500+poštarina

3. Dobivaš B ruter, plačaš otkupninu 500kn+poštarina

4. Otvaraš paket i vidiš da je to jeftiniji ruter a ne onaj koji si naručio i platio

5. Vračaš nazad njima paket

6. Nakon 2tjedna dobivaš ono što si naručio i platio

 

Moje pitanje na gore moje mišljenje :D

 

3a. Prilikom preuzimanja si platio 500+poštarina ili nisi uopće platio već si samo odbio paket?

3b. Kako si znao da je krivi ruter ako nisi platio i preuzeo paket?

 

5a. Vračaš paket i ti plačaš poštarinu?

5b. Paket si vratio obično, ili si metnu otkupninu 500+poštarina koliko si prvo i platio?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 19:09 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
FakeDeath kaže...

Znaci ovako, sorry ali i dalje mi ni jasno :D

 

...

 

3a. Prilikom preuzimanja si platio 500+poštarina ili nisi uopće platio već si samo odbio paket?

3b. Kako si znao da je krivi ruter ako nisi platio i preuzeo paket?

 

....

 puno toga tebe buni. ruter nije bio zapakiran (bila je samo folija odrezana i ubačen račun), tako da sam odmah vidio da nije to taj. uzeo tablet, otišao na mail,  te pokazao poštaru račun iz centra, da ne misli da ga zaje.. na računu je bio tag jedan a na kutiji drugi. točno sam poštaru pojasnio. i cijenu i sliku. te je on rekao da će odnijet nazad. bez da sam išta platio. drugi put kad je došao donio je za đaba.

12 godina
offline
Centro.hr iskustva

Pa tako veli onda!

 

Znaci ti si paket odbio... a oni sljedeći put zaboravili poslati pouzećem :D Eto greške se događaju, super si prošao ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 19:58 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
Znaci trebo bi dobit na garanciju novi cooler, ali njega vise nema u ponudi.
Jel postoji mogucnost da dobijem povrat novca ili dobijam 100% "kupon" u vrijednosti robe?
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

ako ne mozes naci nesto sto ti odgovara možeš traziti povrat love

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
8ax kaže...
Znaci trebo bi dobit na garanciju novi cooler, ali njega vise nema u ponudi.
Jel postoji mogucnost da dobijem povrat novca ili dobijam 100% "kupon" u vrijednosti robe?

 Dobijas 100% povrat novca. S tim da mozes, ako hoces uzet nesto drugo kod njih za te novce, za manje novaca, za vise novaca. Ali naravno, ne moras. Tko ti kaze drugacije, nek ti to da napismeno.

11 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Danas stiglo kućište i ram, Z3+ white i Hyper 8gb.

Naručeno u ponedjeljak pa je i praznik to malo odužio ali nema veze jer dečki su dopustili da nadodam ram u narudžbu sat vremena nakon što sam naručio kućište i tako me spasili od duple poštarine.

Jedno jako dobro iskustvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

Vidim da su jeftiniji od Futura IT. Kakvo je stanje danas? Jel naručivao neko nešto u zadnjih par mjeseci?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
ParaNO1d kaže...

Vidim da su jeftiniji od Futura IT. Kakvo je stanje danas? Jel naručivao neko nešto u zadnjih par mjeseci?

 Prije par tjedana sam od njih naručio monitor. Stigao mi je u roku od dva dana, bez ikakvih problema. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
Ravager kaže...
ParaNO1d kaže...

Vidim da su jeftiniji od Futura IT. Kakvo je stanje danas? Jel naručivao neko nešto u zadnjih par mjeseci?

 Prije par tjedana sam od njih naručio monitor. Stigao mi je u roku od dva dana, bez ikakvih problema. 

 Također pohvala na brzu dostavu i niske cijene. Naručio grafičku sa 3 ventilatora, ponudili su najnižu cijenu, stiglo sljedeći dan dobro zapakirano.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice