Asus ZenFone 5

poruka: 728
|
čitano: 162.451
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Morao sam se ulogirati da ovo komentiram, kako možeš uopće uspoređivati taj LG sa ASUS - om. Imao sam i taj LG u rukama na kratko, opće nema neke razlike u kvaliteti, tj po meni ASUS je kvalitetniji i po izradi i svemu ostalom. Po tehničkim specifikacijama jede taj mob za doručak. Što se tiče baterije šta očekuješ od 5 inča? Meni jedva jedan dan izdrži baterija i opet sam zadovoljan. Ovaj moj je prošao kroz puno ruku, i svima se svidio. I zar nije ovaj mob dobio neku nagradu za izgled ako se ne varam?

Neko vrijeme me nije bilo ovdje, ali sad kad sam ovo vidio morao sam se ulogirati :D
15 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Još malo... :)

www.blockz.org - www.stanasoft.co.cc
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Asus ZenFone 5

Nagledao sam se lg 70ice kod frenda, jerbo sam htio naruciti jednu sa mobicitya dok je bila best buy kratkotrajno oko 80 funti. OK mobitel ali meni osobno je asus klasu iznad. Nije mi jasno kako ti je ekran i kamera bolja na l70 , pogotovo ako si imao oba jedan kraj drugog za usporedbu, ali dobro, glavno da si zadovoljan :)

 

Nego, novi zenui launcher update danas, valjda kitkat ready :) Izmedju ostalog, syncanje na google acc izgled i raspored ekrana , te transparencija za sve appove.

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Narucio sam i ja prije 4 dana Zenfone 5 16GB sa Mobicity-a, tada je pisalo da ga ima na stanju, kasnije gledam i vise ga nije bilo, a u statusu narudzbe stoji pending fulfilment...Dal netko zna za koliko bi ga mogli otprilike slati u ovakvom slucaju?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Jel ga ima gdje u Hrvatskoj za nabaviti (novi)

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
TheMenstalist kaže...

Jel ga ima gdje u Hrvatskoj za nabaviti (novi)

koliko ja znam nema, nitko od trgovaca i operatera nije pokazao volju za tim modelom. Jedino možes preko njuškala novoga tj od nekoga tko preprodaje ili tko prodaje rabljeni. 

 

 

Ja koliko vidim nemam Kit Kat niti mi ne pokazuje da sam ga dobio, to se skida automatski tj ide se na ABOUT ili ??? 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 11:39 (Markić7).
12 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
Markić7 kaže...

Ja koliko vidim nemam Kit Kat niti mi ne pokazuje da sam ga dobio, to se skida automatski tj ide se na ABOUT ili ??? 

 

nije jos pusten kitkat, sam ce automatski update uraditi

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Markić7 kaže...
TheMenstalist kaže...

Jel ga ima gdje u Hrvatskoj za nabaviti (novi)

koliko ja znam nema, nitko od trgovaca i operatera nije pokazao volju za tim modelom. Jedino možes preko njuškala novoga tj od nekoga tko preprodaje ili tko prodaje rabljeni. 

 

 

Ja koliko vidim nemam Kit Kat niti mi ne pokazuje da sam ga dobio, to se skida automatski tj ide se na ABOUT ili ??? 

 

Ima conitor shop koji imaju oglas na njuškalu, moj bratić je preko njih uzeo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
don_carlos_007 kaže...
Markić7 kaže...
TheMenstalist kaže...

Jel ga ima gdje u Hrvatskoj za nabaviti (novi)

Ima conitor shop koji imaju oglas na njuškalu, moj bratić je preko njih uzeo.


da, na njuskalu ima conor media, no cijene su im nerealne..
1GB verzija dodje 1429kn
malo im je prevelika provizija za puko narucivanje iz kine pa preprodaju kod nas, narocito kada se ova 2GB verzija s mobicitya  moze nabavit za cca. 1365kn (ovisi koja je boja), no dobro...

nego, imam pitanje..
dali je itko kontaktirao mobcity u vezi dobavljivosti uredjaja, tj. kada im stize na skladiste? trenutno "out of stock", a meni ne odgovaraju na mail! -.-

sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 15:47 (b4rt!mej).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5

Gle iskreno tako ces samo zakomplicirati njima i sebi, ako je to tvoj konačan odabir najbolje je da odma naručis a oni posalju odma kad im stigne. Uglavnom cekao bi max tjedan i pol.

Ako nečes dobiti u tom roku, onda ti od njih zatraži povrat novca, naravno ako si odustao od kupovine tog modela. 

 

15 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Ne kazem da je Asus Zenfone 5 los telefon,ali sam ga nakon mjesec dana prodao jer mi se nije bas svidio.

Cim sam nakon njega kupio mobitel marke LG, presretan sam. Obozavam uredjaje od te firme i njihov logo. Fantasticni su kao i Samsung.

Ta dva proizvodjaca najvise volim.

U odnosu na ovoga, ta dva proizvodjaca po meni npr. imaju puno ljepsa sucelja.

Npr. meni je LG-jev Ui puno ljepsi od ZenUi-ja, a samsungov touchwiz je nesto prelijepo, vrlo ugodno oku. Uglavnom, oba proizvodjaca imaju prelijepe ikone, pozadine i fore i brzinu softvera. Pogotov softver kog LG stvarno prebrzo i predobro radi kad listam meni.

Sljedeca stvar koja mi se takodjer vise svidja kod ova dva proizvodjaca je prelijep dizajn okruglasti.

Kod ovog Asusa ima onaj dolje metalni rub koji izgleda kao laser, a meni se npr. puno vise svidja Samsungov i LG-jev dizajn jer

kod njih ispod zaslona je bijela okrugla tipka i navigacijske na dodir.

Sljedeca stvar koju sam primjetio je ta sto Zenfone ima gorrila glass, a na mobu se vec prvi dan pojavila ogrebotina, a previse sam bio pazljiv i cuvao ga.

To su one ogrebotine, zapravo vrlo tanke crte koje se vide na direktnom suncu. Kod ove dvojice to nema sanse da se pojavi jer su im zasloni predobro napravljeni.

I ono sto jos volim kod Samsung i LG uredjaja je visok kvalitet izrade, a to mi je bitno.

medo
 
0 10 hvala 0
12 godina
offline
Asus ZenFone 5

dobro hajde razguli iz ove teme, sigurno ces naci lg temu vec negdje {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
3 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
medo32 kaže...

Ne kazem da je Asus Zenfone 5 los telefon,ali sam ga nakon mjesec dana prodao jer mi se nije bas svidio.

Cim sam nakon njega kupio mobitel marke LG, presretan sam. Obozavam uredjaje od te firme i njihov logo. Fantasticni su kao i Samsung.

Ta dva proizvodjaca najvise volim.

U odnosu na ovoga, ta dva proizvodjaca po meni npr. imaju puno ljepsa sucelja.

Npr. meni je LG-jev Ui puno ljepsi od ZenUi-ja, a samsungov touchwiz je nesto prelijepo, vrlo ugodno oku. Uglavnom, oba proizvodjaca imaju prelijepe ikone, pozadine i fore i brzinu softvera. Pogotov softver kog LG stvarno prebrzo i predobro radi kad listam meni.

Sljedeca stvar koja mi se takodjer vise svidja kod ova dva proizvodjaca je prelijep dizajn okruglasti.

Kod ovog Asusa ima onaj dolje metalni rub koji izgleda kao laser, a meni se npr. puno vise svidja Samsungov i LG-jev dizajn jer

kod njih ispod zaslona je bijela okrugla tipka i navigacijske na dodir.

Sljedeca stvar koju sam primjetio je ta sto Zenfone ima gorrila glass, a na mobu se vec prvi dan pojavila ogrebotina, a previse sam bio pazljiv i cuvao ga.

To su one ogrebotine, zapravo vrlo tanke crte koje se vide na direktnom suncu. Kod ove dvojice to nema sanse da se pojavi jer su im zasloni predobro napravljeni.

I ono sto jos volim kod Samsung i LG uredjaja je visok kvalitet izrade, a to mi je bitno.

Iskreno, ne znam što si radio s njim, jer ja ga držim skoro svaki dan u džepu sa ključevima i nema niti jedne ogrebotine još uvijek. Par puta mi je i ispao sa visine cca 1m i ništa.

Ove ostale stvari su jako subjektivne, o tome se ne raspravlja, osim o tome da je ZenUI jako dobro složen i ima puno featurea samo sebi svojstvenih.

www.blockz.org - www.stanasoft.co.cc
10 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Najvjerovatnije ću si uzeti ovaj mobitel, isplatili se dati 1430 kn za njega ? Ovaj iz Conor-medie.

 

 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Ispricavam se, ako sam nesto lose rekao u svojim porukama o ovoj temi.

S obzirom da drugi nisu imali probleme s uredjajem kao ja, ocito sam naletio na uredjaj sa greskom.

Moji problemi su bili da je uredjaj imao bugove u softveru, odnosno nije mi radio na pocetnom zaslonu widget google, a prilikom ukljucivanja i iskljucivanja stalno

mi je izbacivalo poruku "Read Contact", a kod drugih cujem da toga nema. I kamera mi je neopravilno prikazivala boje npr. kricavo ljubičasto nebo, umjesto plavog, zuckasto siva boja umjesto sive i slike mi nisu bile ostre kao kod drugih, a sve sam podesio. U mp3 playeru su mi preskakale pjesme, npr. svira neka pjesma, a prikazuje se naziv druge.

Uglavnom, shvatio sam da sam imao uredjaj koji je imao gresku od prvog dana.

medo
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
TheMenstalist kaže...

Najvjerovatnije ću si uzeti ovaj mobitel, isplatili se dati 1430 kn za njega ? Ovaj iz Conor-medie.

 

 

ako je verzija sa 2gb ram-a, da isplati se {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
medo32 kaže...

Ne kazem da je Asus Zenfone 5 los telefon,ali sam ga nakon mjesec dana prodao jer mi se nije bas svidio.

Cim sam nakon njega kupio mobitel marke LG, presretan sam. Obozavam uredjaje od te firme i njihov logo. Fantasticni su kao i Samsung.

Ta dva proizvodjaca najvise volim.

U odnosu na ovoga, ta dva proizvodjaca po meni npr. imaju puno ljepsa sucelja.

Npr. meni je LG-jev Ui puno ljepsi od ZenUi-ja, a samsungov touchwiz je nesto prelijepo, vrlo ugodno oku. Uglavnom, oba proizvodjaca imaju prelijepe ikone, pozadine i fore i brzinu softvera. Pogotov softver kog LG stvarno prebrzo i predobro radi kad listam meni.

Sljedeca stvar koja mi se takodjer vise svidja kod ova dva proizvodjaca je prelijep dizajn okruglasti.

Kod ovog Asusa ima onaj dolje metalni rub koji izgleda kao laser, a meni se npr. puno vise svidja Samsungov i LG-jev dizajn jer

kod njih ispod zaslona je bijela okrugla tipka i navigacijske na dodir.

Sljedeca stvar koju sam primjetio je ta sto Zenfone ima gorrila glass, a na mobu se vec prvi dan pojavila ogrebotina, a previse sam bio pazljiv i cuvao ga.

To su one ogrebotine, zapravo vrlo tanke crte koje se vide na direktnom suncu. Kod ove dvojice to nema sanse da se pojavi jer su im zasloni predobro napravljeni.

I ono sto jos volim kod Samsung i LG uredjaja je visok kvalitet izrade, a to mi je bitno.

Daj mi broj svog dilera

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Asus ZenFone 5

Dosao novi 50mb updejt za kameru (i jos par ostalih). Ja i gospodja imamo doma jos 5,6 smart  mobitela koje koristimo i dva tableta (ios, bbery, android) i moram priznati da ni jedan nema ovakve redovne ota updejtove kao asus - ne kazem da je to dobra ili losa stvar, ali mora se priznati da si daju truda za jedan ovako mali (mali na globalnom trzistu uredjaja) proizvod.

 

 

medo32 - nisam imao ni jedan od tih problema, a sto se tice ogrebotina, bas sam gledao moj na suncu, nisam vidio ni jednu, a bome nisam bas njezan. Sogorica drzi svoj bez covera u zenskoj torbici i isto je cist, sto je cudno kad ga baci u torbu punu pi*arija. Ocito se zvijezde nisu poklopile na tvom primjerku, ali nebitno, dobro  da si ga zamjenio ako nisi bio zadovoljan, nije to golf 2 od pred 20 godina za koji se ocekivalo da ce ga tri generacije voziti :) Zamjenis za onaj koji ti se svidja i gotovo :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
medo32 kaže...

Ispricavam se, ako sam nesto lose rekao u svojim porukama o ovoj temi.

S obzirom da drugi nisu imali probleme s uredjajem kao ja, ocito sam naletio na uredjaj sa greskom.

Moji problemi su bili da je uredjaj imao bugove u softveru, odnosno nije mi radio na pocetnom zaslonu widget google, a prilikom ukljucivanja i iskljucivanja stalno

mi je izbacivalo poruku "Read Contact", a kod drugih cujem da toga nema. I kamera mi je neopravilno prikazivala boje npr. kricavo ljubičasto nebo, umjesto plavog, zuckasto siva boja umjesto sive i slike mi nisu bile ostre kao kod drugih, a sve sam podesio. U mp3 playeru su mi preskakale pjesme, npr. svira neka pjesma, a prikazuje se naziv druge.

Uglavnom, shvatio sam da sam imao uredjaj koji je imao gresku od prvog dana.

bome neke dobre droge ti koristiš kad vidiš ljubičasto nebo umjesto plavog....

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
9 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Ja još nisam dobio update novi :O
Uglavnom kod mene ima par mikroskopskih ogrebotina, ali to su uglavnom mojom krivicom se pojavilo, ni malo nisam pazio na ekran i jbg tako je to kad nosim mob gdje ne treba.
11 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Koliko je vama Antutu? Ja sam mislio da je za ovaj model od 2.00GHz/2GB ram/16gb rom antutu negdje između 22000- 25000 max kad ono:

 

http://i.imgur.com/LqIjf7j.jpg

 

http://i.imgur.com/THloYwz.jpg

 

Jeli vama tako ili sam ja imao sreće pa dobio neki vanserijski {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 11:16 (Meps).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Asus ZenFone 5
medo32 kaže...

To sto sam zamjenio zaslon 5 inca HD rezolucije sa 4.5 inca sa nizom rezolucijom nema veze, ali su kod LG-a boje bolje.

Zamjena 8 mpx na 5 isto isto nema veze jer je kod LG-a bolja.

Osim toga nisam imao onu verziju zenfone-a koja ima quad core i 2 GB nego sam imao onu dual core sa 1 GB - ram-a.

Vidio sam i Galaxy Core 2 isto odlicno radi kao moj LG.

Osim toga, po meni LG i Samsung imaju bolju kvalitetu izrade i dizajn.

Stavljati Samsung u isti kos sa kvalitetom izrade? - NE, NIKAKO

 

Mijenjao si konja za magarca

10 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Meni je danas stigao DHL dostavom, cekao sam tjedan dana da ga posalju i onda je u 2 dana dosao. (narucen sa mobicity.co.uk). Na prvu mobitel se cini super, kvaliteta izrade je dosta veca od vecine kineza koje sam uspio isprobati, a bome i od nekih razvikanih proizvodaca. Radi bez imalo trzaja, instalirao sam Asphalt 8 i naprosto leti...Jedino sto me smeta su one tri menu tipke, naviknuo sam da back tipka bude krajnje desna, a ne lijeva...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
Meps kaže...

Koliko je vama Antutu? Ja sam mislio da je za ovaj model od 2.00GHz/2GB ram/16gb rom antutu negdje između 22000- 25000 max kad ono:

 

http://i.imgur.com/LqIjf7j.jpg

 

http://i.imgur.com/THloYwz.jpg

 

Jeli vama tako ili sam ja imao sreće pa dobio neki vanserijski {#}

26-27k, 2ghz 2gb rama

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Stvarno super Antutu, nisam očekivao toliko.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus ZenFone 5

Danas bi update 20mb, nije bio ima 10 dana ili vise... kad ce 4.4 vise...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Ima li ovo neke veze sa nama?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus ZenFone 5

456mb update 4.4 inc!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Meni nikakav update uopće ne dolazi, kad idem check piše Your system is up-to-date, a verzija je ASUS_T00F_WW_user_1.13.40.51_20140601_5628 , jel to zato što je rootan mobitel? Trebam ukloniti root da bi mogao raditi update ili?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 23:48 (Meps).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice