Asus ZenFone 5

poruka: 728
|
čitano: 162.454
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5

Nemoj gumu, uzmi bolje neki hard case

Nillkin

14 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
nino_z kaže...

Nemoj gumu, uzmi bolje neki hard case

Nillkin

guma bi u teoriji trebala bit bolja, jer absorbira silu ili dio sile, dok bi se na plastici sila direktno prenjela, sad kako je to u praski neznam jer nikad nisam imao nijedan case

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
15 godina
offline
Asus ZenFone 5

Taj Nillkin je odlican.

Imam jedan za Note 2 i G3...odlican case u ruci

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Nije bio Nillkin, ali nešto slično sam imao 3 godine na Galaxy S i prodao ga prošli tjedan. Čovjek gleda i pita jel' taj telefon uopće korišten :-) Sad vjerovali ili ne, ali meni mobitel nikada nije pao. Vjerojatno ga guma bolje štiti, ali ovi od čvrste plastike se fino uklapaju na mobitel i ne ističu previše.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
vise Li nego La kaže...

Pozdrav, biste mi mogli preporucit neku gumenu maskicu ili slicno za zastitu zenfona koliko je to vec moguce?

http://www.ebay.com/itm/281417417901?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=580443007658&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Ja sam ovo naručio i koristim ga več par dana :) Zadovoljan sam.  Slika na oglasu nije prava tj baš za zena ali dobio sam pravu masku. mogu reći da je odlična. 

TPU je neka vrsta silikonske maske tj neka vrsta mekane plastike (guglajte da vidite detalje o TPU) . Ja takoder preporučujem da izbjegavas tvrda kućista, imao sam ja prije tj na starom takvu i kad mi je mob pao to kućiste je odletilo 3 metra dalje  od moba :D 

 

Jedina mana kod ovog je to sto nema rupice za tipke, pa treba malo jače pritiskati. Ali meni to ne smeta tj navikao sam se. 

 

Ja sam se odlučio za prozirno zato jer želim da se ljepota moba vidi, moram navesti mob je lijepo vidjeti osvijetljen (po rubovima)  kada upalim flashlight :D  tj maska projicira svijetlo kroz sebe, bez brige ne pokriva diodicu tj napravili su dovoljno veliku rupicu da svijetli :D 

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
Markić7 kaže...
vise Li nego La kaže...

Pozdrav, biste mi mogli preporucit neku gumenu maskicu ili slicno za zastitu zenfona koliko je to vec moguce?

http://www.ebay.com/itm/281417417901?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=580443007658&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Ja sam ovo naručio i koristim ga več par dana :) Zadovoljan sam.  Slika na oglasu nije prava tj baš za zena ali dobio sam pravu masku. mogu reći da je odlična. 

TPU je neka vrsta silikonske maske tj neka vrsta mekane plastike (guglajte da vidite detalje o TPU) . Ja takoder preporučujem da izbjegavas tvrda kućista, imao sam ja prije tj na starom takvu i kad mi je mob pao to kućiste je odletilo 3 metra dalje  od moba :D 

 

Jedina mana kod ovog je to sto nema rupice za tipke, pa treba malo jače pritiskati. Ali meni to ne smeta tj navikao sam se. 

 

Ja sam se odlučio za prozirno zato jer želim da se ljepota moba vidi, moram navesti mob je lijepo vidjeti osvijetljen (po rubovima)  kada upalim flashlight :D  tj maska projicira svijetlo kroz sebe, bez brige ne pokriva diodicu tj napravili su dovoljno veliku rupicu da svijetli :D 

 

 

 

 

mislim da ću uzeti ovog

nemam za potpis
13 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
Markić7 kaže...

 

Ej mozes li na kutijici od Zena pogledati koji točno imas, Meni piše (ASUS TOOJ (A501CG)  kad sam gledao na internetu u vezi zena vidio sam da postoji i 500CG. očito je taj 500g starija verzija. 

 

 

501cg mi pise.

9 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Jel neko kupio (probao) novi Zenfone 5 A500KL sa Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 procesorom i Adreno 305 grafikom. Zanima me da li vredi dati 50-ak evra vise ili ipak da kupim stariji Intelov model. Takodje mi je bitno da li baterija duze traje na novom modelu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
dode kaže...

Jel neko kupio (probao) novi Zenfone 5 A500KL sa Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 procesorom i Adreno 305 grafikom. Zanima me da li vredi dati 50-ak evra vise ili ipak da kupim stariji Intelov model. Takodje mi je bitno da li baterija duze traje na novom modelu.

uz 5" baterija traje dva dana kod sve i jednog telefona uz tzv srednje koristenje, znaci zaboravi igre i ostale 3d aplikacije.

Razlike nema, ako ti treba 4g telefon onda ga uzmi, ako ne, ne isplati se jednostavno. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5

Nije mi jasno po kojem principu oni to šalju. Ja isto naručio 2.9, ali poslijepodne i od onda čekam u Pending Fulfilment A, a korisnička služba mi samo copy pastea neke obrasce od kojih nemam koristi -.- 

16 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

isto naručio 2.9. evo današnje putovanje

 

dhl dhl
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
nino_z kaže...

isto naručio 2.9. evo današnje putovanje

 

A kada ti je stigla obavijest da ti je poslano? Ne kužim, još jedan forumaš je ovdje naručio 2.9 i jučer mu je poslano. Nadam se da neću biti jedan od onih slučajeva o kakvim čitam na engleskim forumima da ljudi čekaju 4 tjedna -.-

15 godina
offline
Asus ZenFone 5

Najbolji dan za narucivanje vam je srijeda navecer.

 

Poslan je u cetvrtak, prode vikend i sredinom tjedna je sve iz EU kod vas.

Garantirano.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5

@Mohaa

Naručio sam 2.9. poslijepodne, bio je out of stock, mail da je poslan sam dobio jučer. Nisam ih u međuvremenu uopće kontaktirao, nije mi bilo hitno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 20:14 (nino_z).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Mohaa kaže...
nino_z kaže...

isto naručio 2.9. evo današnje putovanje

 

A kada ti je stigla obavijest da ti je poslano? Ne kužim, još jedan forumaš je ovdje naručio 2.9 i jučer mu je poslano. Nadam se da neću biti jedan od onih slučajeva o kakvim čitam na engleskim forumima da ljudi čekaju 4 tjedna -.-

gle, moras obratiti pozornost da nisu svi zenfoneovi dostupni u isto vrijeme, pod time mislim i na modele po bojama. Možda je stigla crvena verzija a crni nije jos. Kuzis sto hocu reć. 

 

 

12 godina
offline
Asus ZenFone 5

Nekako mi se cini prikladno ovdje nabaciti link s Asusovim gadgetom, jer je iz serije Zen.. LINK

 

Moram priznati prvi pametni sat koji me do sada oduševio apsolutno svime, dizajn, elegancija, sve sve.. ostaje samo pitanje baterije kad se pojavi.. Ne bude li mogla dva dana izdrzati bez beda, onda je to vec u jednu ruku lagano bacen novac u vjetar..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5
Mohaa kaže...

Nije mi jasno po kojem principu oni to šalju. Ja isto naručio 2.9, ali poslijepodne i od onda čekam u Pending Fulfilment A, a korisnička služba mi samo copy pastea neke obrasce od kojih nemam koristi -.- 

Pozz,, također sam naručio mobitel, datum 04.09. u 09:50h ujutro,,oni su zaprimili narudžbu oko 22h navečer,,,isto mi stoji pending fulfilment A. Možda znate kada bi mogao očekivati da ga pošalju?

hvala 

lp

12 godina
offline
Asus ZenFone 5

Imal li hrabrih da se odlucuju kupiti LTE verziju telefona?

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Kruno03 kaže...
Mohaa kaže...

Nije mi jasno po kojem principu oni to šalju. Ja isto naručio 2.9, ali poslijepodne i od onda čekam u Pending Fulfilment A, a korisnička služba mi samo copy pastea neke obrasce od kojih nemam koristi -.- 

Pozz,, također sam naručio mobitel, datum 04.09. u 09:50h ujutro,,oni su zaprimili narudžbu oko 22h navečer,,,isto mi stoji pending fulfilment A. Možda znate kada bi mogao očekivati da ga pošalju?

hvala 

lp

Vjerojatno si naručio bijeli kao i ja? :D Neće ti nitko moći dati točan odgovor, moramo se strpiti i to je to, ja ih kontaktirao, ali niš koristi od toga :D Bit će nadam se danas/sutra, ako ne onda idući tjedan (:

I da, ovaj zenwatch gore je predobar, dizajnerski najljepši i najprofinjeniji od svih na tržištu - a cijena vjerojatno upola manja od theyWatcha tj. iWatcha :D 

9 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5

Da, uzeo sam bijeli 8gb čim se pojavio in stock, al evo nit traga ni glasa od mobicity. A ništa jedino mi preostaje strpit se.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 12:16 (Kruno03).
11 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

1. ugasi ZenFon

2. ponovo ga upali i kad krene animacija (boot) drži stisnuto dugme za smanjivanje tona dok se ne otvori sučelje

3. restartom se vraćaš u normalan način rada

 Probao sam ući u safe mod po uputstvu

i to ide bez problema, trebalo bi služiti tome da možete izbrisati neki program

koji vam stvara probleme u normalnom naćinu rada, a neda se deinstalirati.

To bi bilo onako u grubo zbog ćega ulaziti u sigurni naćin rada.

Eto ja probao i osto živ.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Probao sam uraditi OTA update  na svom rootanom T00F, ali mi kaze da  nema novije verzije.  Trenutno je  na njemu ASUS_T00F_WW_user_1.13.40.51_20140601_562815.  Kinezi su mi ga prije slanja rootali, iako ih to nisam trazio, niti dodatno platio kao sto to nude kao extra opciju.

 

Kako da ga nadogradim na v1.18?  

 

Root mi nije bitan (za razliku od najnovijeg softvera) i mogu ga maknuti. Ali moze i ostati - ne smeta mi. Moze li se zadnja verzija firmwarea s Asusove stranice - skinut i updateat na rootanom mobu?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

imaš ovdje za skinuti v1.18

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 16:22 (nino_z).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5
Ok. Skinut cu i probati. Znaci ide to na rootan mob?
Treba mi potvrda, nisam siguran, a bolje da pitam nego da bude poslije: " a trebao si pitat..." ;-)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5

Kolko njima treba da to posalju ja sam 02.09 platio i jos nista od cetvrtka stoji diapatched in 3days...

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
9 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

@R4zOR229:

S MobiCity-a sam narucivao mobitele samo sa statusom "diapatched in 3 days".

Asus mi je poslan 4. dan, stigao 5.

Sony je poslan 7. dan, a stigao je 15. dan od dana narudzbe.

LG mi je poslan 5. dan i na vrata mi je dosao sutradan tj. 6. dan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5

Hmm meni je sad vec 9dana(7 radnih). Valjda ce poslat do kraja tjedna. Jel posalju na mail obavjest da je poslano?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
12 godina
offline
Re: Asus ZenFone 5

Poceli su slati dosta toga sada DPD-om umjesto DHL-om.. I govore nije na stanju, a zapravo mob bude poslan vec a ti ni ne znas.. Slicnu situaciju sam dozivio sam Galaxyem S5, Asusom i G3-em.. Naruceno za druge ja sam samo posrednik bio radi paypala.. Znaci placeno utorak ujutro, stoji da je na stanju sva tri, salju za 1-3 dana, proslo 5 nema ni traga ni glasa, narucitelj sa strpljenjem ceka, proslo 10 dana sad meni vrag neda mira, narucitelj se ne sekira, javljaju mailom da nije na stanju cim dodje salju.. 22 dan stize mail da je poslano, tracking neispravan, kontaktiram ih, salju mi link za pracenje, svaki paket, jer su tri odvojena bila, je poslan DPD-om 4 dana prije nego sam ja uopce dobio potvrdni mail.. Sve skupa su mobiteli putovali 8 dana od UK do HR.. Koliko god pozitivna iskustva imam s njima, zivcira me to sto promjene dostavnu sluzbu i sve bez prethodne najave ili neke obavjesti, bilo sta..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Da, posalju mail + tracking number. Uglavnom salju peko DHL-a.

Inace, bas za Sonyja su mi poslali mail da je poslan i tr. number od DHL-a. S obzirom da s tim brojem nisam mogao nista pratit, kontaktirao sam DHL i MobiCity. I dok su iz MobiCityja ponavljali da je 100% poslan preko DHL-a, a iz DHL-a da nisu pokupili nikakvu posiljku od njih - mobitel je stigao s DPD-om. {#}

 

edit: majdo je bio brzi, potvrdjujem slicno iskustvo

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 0:56 (asus5484).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5

Ima nas više koji čekamo Asuseka naručenog prošli tjedan. Ja ih kontaktirao i kaže da je ETA za novu pošiljku ponedjeljak i da bi kod mene trebao biti sredinom/krajem tjedna. Ajmo im vjerovati, bitno da stigne, ali da, malo nervira ta fora sa dispatched in 3 days :D To ti je tak kad nećeš pdv plaćati :D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice