Google Pixel 7 Pro | servis

poruka: 6
|
čitano: 2.633
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Google Pixel 7 Pro | servis

Imam problem s Google Pixel 7 Pro, imao sam ga mozda koji tjedan i kljestima udarim u hlace i ovo se dogodi s displayom. Za zamjenu uglavnom nitko ne zeli dirati taj mobitel, gdje zele traze po 340€. Postoji li neko mjesto u hrvatskoj gdje se to moze rijesiti povoljnije?
Tih 340€ je pola cijene mobitela. Touch radi, samo ovako izgleda razbijeno i vizualno upada u oci jako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7 Pro | servis
Šima99 kaže...

Imam problem s Google Pixel 7 Pro, imao sam ga mozda koji tjedan i kljestima udarim u hlace i ovo se dogodi s displayom. Za zamjenu uglavnom nitko ne zeli dirati taj mobitel, gdje zele traze po 340€. Postoji li neko mjesto u hrvatskoj gdje se to moze rijesiti povoljnije?
Tih 340€ je pola cijene mobitela. Touch radi, samo ovako izgleda razbijeno i vizualno upada u oci jako.

 

preskupi su oled displayi

 

evo preko ifixita preko 200 eura ide za pixel 7 pro, i to samo taj dio. 220 eura je sa svim potrebnim dodacima za zamjenu ekrana.

jedino ako ti pase da kupis display od ifixita i nadjes nekog servisera ko ce ti eventualno samo ruke naplatiti.

u slucaju da kupis od ovih display sa ovik kitom, mogao bi i sam sebi na kraju zamjeniti jer svakako ne moras paziti na stari display.

 

https://eustore.ifixit.com/products/google-pixel-7-pro-screen-genuine?variant=40283737849937


evo da ne otvaram temu da se nadovezem, da li iko radi u HR zamjenu baterije za Pixel 7 pro? ima li tu ikakvih ovlastenih servisera?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Google Pixel 7 Pro | servis

Zaboravite na ikakav servis Pixela u Hrvatskoj. Jedini način za servis Pixela ovdje je da pronađete neki servis vani, koji će biti spreman preuzeti vaš uređaj preko dostave, popraviti ga i poslati vam ga nazad u Hrvatsku. Ili možete naručiti dijelove i pokušati ih sami zamijeniti.

 

Google svoje uređaje u Hrvatskoj ne prodaje, pa zato službenog servisa nema. A što se tiče običnog, neslužbenog servisa, sa Pixelima nitko ne želi imati posla; iz kojeg razloga ne znam, ali tako je.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2023 18:18 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 7 Pro | servis

cak je problem i kada zelis slat u ovlasteni servis u njemacku. ako je kupljen s google stora

ispunio podatke, ali nedaju ti ispis za postu za hrvatsku adresu, nego samo njemacku

sva sreca da sam imao nekoga u njemackoj koji je primio paket, pa poslao njima, i onda meni nazad

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 7 Pro | servis

Upravo je servis zašto izbjegavam Pixel uređaje. Ne želim ostati s kantom ako mu se nešto dogodi. Radije kupim neki Samsung ili Xiaomi koji mogu servisirat na sakom ćošku nego uređaj koji ne mogu servisirat nigdje. Inače mi se Pixel uređaji sviđaju, ali podrška mi je važnija.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 7 Pro | servis

da dodam da pazite na usb port kako ustekavate ili da ne zakacite slucajno dok se telefon puni, jer usb port je vezan uz maticnu plocu. u slucaju da se pokvari usb port, morat cete naci nekoga ko zna odlemiti usb i zalemiti ponovo, ili jednostavno zamjeniti citavnu maticnu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice