Honor Magic 6 Pro

poruka: 11
|
čitano: 2.701
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Honor Magic 6 Pro
Mobitel je predstavljen, u prodaji je kod svih operatera...dali ga je itko kupio da kaže dojmove?

Od svih dosad predstavljenih uređaja, ovaj me najviše zainteresirao.
Nema punjaca i maske u paketu, nažalost, ali opet je dosta jeftiniji od Samsungove Ultre...

Recimo uz Unlimited tarifu u tcomu i placanje odmah, izade oko 958€
A dobije se i tablet na poklon.
Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 23:17 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Honor Magic 6 Pro
Da, u telemach unlimited tarifi oko 900 eura, isto tablet honor x9 na poklon. Teško je točno reći cijenu zato što nešto novca moraš odmah dati, nešto na rate ali računajući ispada nekih 300 eura povoljnije u tarifi plus taj tablet isto nekih 250-300 eura.

Mobitel je špic, izgled, kako leži u ruci (nije glupa kocka kao samsung s24 i iPhone) , baterija nema kraja, predobro traje i nova je tehnologija poboljšana ugljikom (šteta što nema punjač) , kamera ajme (samo Video snimanje treba optimizirati ručno (ovako automatski mikrofon uklanja pozadinsku buku pa zvuči ne stvarno). Magic OS još uvijek jako sličan Huawei sustavu tako da ja presretan.

Nema neke mane možda težina ali koji flegšip nije težak, mana nema punjača i što na tržištu još uvijek neka maskice nigdje. Inače huawei me umazio uvijek smo dobili odmah zaštitu stakla, brzi punjač (40w, 60w, 66w) i silikonsku maskicu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 4:48 (ajimerej).
6 godina
offline
Re: Honor Magic 6 Pro
Nemojte ovaj model uspoređivati što se cijene tiče s s24 ultra jer nisu ista klasa s obzirom da i honor ima ultra verziju.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honor Magic 6 Pro
Sumnjam da će Ultimate na globalno tržište, ali ko zna...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 tjedana
offline
Honor Magic 6 Pro

Honor Magic 6 Pro 5G Dual SIM 16GB/512GB (kineska verzija) na wondamobile košta 885.89 eura.

 

https://wondamobile.com/products/honor-magic-6-pro-5g-16gb-512gb-sim-free-unlocked

 

 

Honor Magic 6 Pro 5G Dual SIM 16GB/512GB (kineska verzija) na tradingshenzhen košta 897 eura.

 

https://tradingshenzhen.com/en/honor-magic-6-pro/honor-magic-6-pro-16gb512gb

 

 

napomena: kineka verzija ne podržava eSIM

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Honor Magic 6 Pro

Ne znam čemu rizikovati s kineskom verzijim kad je na njuškalu bio za 900 eur zapakiran...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 tjedana
offline
Re: Honor Magic 6 Pro
vepar kaže...

Ne znam čemu rizikovati s kineskom verzijim kad je na njuškalu bio za 900 eur zapakiran...

 Globalna verzija ima samo 12GB RAM-a, a dok kineska ima i 16GB RAM-a

14 godina
offline
Honor Magic 6 Pro

Samo 12 GB?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 tjedana
offline
Re: Honor Magic 6 Pro
14 godina
offline
Re: Honor Magic 6 Pro
A 12GB nije dovoljno? Ne znam gdje se uopće može iskoristiti 16GB osim u benchmarku....
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Honor Magic 6 Pro

S obzirom da vrtim 5 istih aplikacija dosta mi i 6gb :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice