HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 389.857
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Sorry što idem u off topic....Da li ako uzmem evo 3d ili optimus 2x u tele 2 na bonove smart tarifu dali moram imat njihovu karticu u mobu i koristit ju određeni period od pola god ili godinu dana ili mobu odma svoju metnut a njihovu uopče ne koristit.Hvala{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 12:05 (cindra789).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D

možeš odma svoju stavit.

12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
Pranja kaže...

Jedan info:

 

Evo 3d nema stardardni raspored kontakta na 3,5 mm priključku pa zbog toga neke slušalice neće raditi kako spada.

 

A za one koji žele brzi root: http://goo-inside.me/apps/frigid/

 Ako imate hBoot 1.49.0018 (provjera-ugasite uređaj,stisnite vol down i držite,stisnite power,pustite vol tipku kada vam pokaže nešto na ekranu):

 

1.Skinete zip,raspakirate,otovrite root folder i kopirate adb, AdbWinApi.dll i fastboot.

2.Stvorite Android folder u C: i kopirate u taj folder fileove koje sam naveo iznad.

3.Pokrenete SuperTool.

4.Odaberete 5 i slijedite upute.

5.Kada vam se otvori htc stanice,registrirajte se i ulogirajte se (piše vam i u supertool-u).

6.Slijedite upute na stranici koja vam je navedena u supertoolu.

7. Kopirajte Unlock_code.bin u root folder SuperTool-a.

8.Odaberite Unlock bootloader na ekranu uređaja.

9. Kad se reboota,u SuperToolu odaberite 1.

10.Nakon što je priprema gotova,odaberite 3.

11.Imate rootan uređaj.

 

Ukoliko se ne unlocka bootloader,root će nestati sam od sebe kao i bilo kakve promjene koje su učinjene dok je uređaj bio rootan.

Neznanje nije opravdanje za glupost.
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Pranja kaže...
Pranja kaže...

Jedan info:

 

Evo 3d nema stardardni raspored kontakta na 3,5 mm priključku pa zbog toga neke slušalice neće raditi kako spada.

 

A za one koji žele brzi root: http://goo-inside.me/apps/frigid/

  Ako imate hBoot 1.49.0018 (provjera-ugasite uređaj,stisnite vol down i držite,stisnite power,pustite vol tipku kada vam pokaže nešto na ekranu):

 

1.Skinete zip,raspakirate,otovrite root folder i kopirate adb, AdbWinApi.dll i fastboot.

2.Stvorite Android folder u C: i kopirate u taj folder fileove koje sam naveo iznad.

3.Pokrenete SuperTool.

4.Odaberete 5 i slijedite upute.

5.Kada vam se otvori htc stanice,registrirajte se i ulogirajte se (piše vam i u supertool-u).

6.Slijedite upute na stranici koja vam je navedena u supertoolu.

7. Kopirajte Unlock_code.bin u root folder SuperTool-a.

8.Odaberite Unlock bootloader na ekranu uređaja.

9. Kad se reboota,u SuperToolu odaberite 1.

10.Nakon što je priprema gotova,odaberite 3.

11.Imate rootan uređaj.

 

Ukoliko se ne unlocka bootloader,root će nestati sam od sebe kao i bilo kakve promjene koje su učinjene dok je uređaj bio rootan.

  Ovo očito preko htcdev.com unlockate bootloader.

Mala napomena; preko toga gubite garanciju nepovratno

Ima postupaka s kojima se garancija može ostvariti nazad

13 godina
offline
HTC Evo 3D
ja sam rootao svoj sony ericsson bez probijanja bootloadera... zasto se to ne moze i na ovom htc-u?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
stiffler kaže...

  Ovo očito preko htcdev.com unlockate bootloader.

Mala napomena; preko toga gubite garanciju nepovratno

Ima postupaka s kojima se garancija može ostvariti nazad

 Ovaj alat dijelom sam radi,ali treba file sa htcDev stranice. Opcija za relock postoji,tako da nije problem.

domac5 kaže...
ja sam rootao svoj sony ericsson bez probijanja bootloadera... zasto se to ne moze i na ovom htc-u?

 Može se i na ovom HTC-u,ali ne sa ovom verzijom Hboota.

Neznanje nije opravdanje za glupost.
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
spajder68 kaže...

 Dali se sa ovom metodom gubi garancija, a pošto mi dolazi mob u ponedjeljak neželim isti dan izgubiti dvije godine garancije.

Prodajem MDPC-X Sleevse ----http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-mdpc-x-sleevsi/142080.aspx
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Što god da mu napraviš,gubiš garanciju. Stvar je u tome da ukoliko sve vratiš u prvotno stanje,garancija se vraća. ;)

Neznanje nije opravdanje za glupost.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Evo 3D

Gubi se garancija. Ali isto tako na tom linku ima uputstvo za unroot tako da se može sve vratiti na tvorničke postavke.

 

Problem je naravno ako se dogodi nešto ozbiljnije mobitelu, primjerice da se ne može upaliti ili nešto slično pa se u tom slučajnu ne može napraviti unroot.

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Pranja kaže...
stiffler kaže...

  Ovo očito preko htcdev.com unlockate bootloader.

Mala napomena; preko toga gubite garanciju nepovratno

Ima postupaka s kojima se garancija može ostvariti nazad

  Ovaj alat dijelom sam radi,ali treba file sa htcDev stranice. Opcija za relock postoji,tako da nije problem.

  HTCdev.com sprema IMEI i serial number.

Sad sam detaljnije čitao vezano za to i gubi se garancija za softwarske probleme samo, na hardwareu ostaje.

Ali svejedno taj postupak ne radi s-off, zar ne?

 

 

irumora kaže...
spajder68 kaže...

  Dali se sa ovom metodom gubi garancija, a pošto mi dolazi mob u ponedjeljak neželim isti dan izgubiti dvije godine garancije.

 

Nije da u samom tutorialu nije naveden postupak za vraćanje garancije.

12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Ja sam opisao samo dio sa unlockanjem bootloadera i rootanjem. A program još ima opciju za S-off i sim unlock. Odličan je i nije kompliciran.

Neznanje nije opravdanje za glupost.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 18:18 (Pranja).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

za vračanje S-ON pratiti točke 7,8 i 9 i tek je sa tim evo3d vračen na tvorničke postavke i opet imate garanciju.sve slikovito prikazano tu: http://htcevohacks.com/htc-evo-3d-hacks/how-to-unroot-your-htc-evo-3d/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
spajder68 kaže...

za vračanje S-ON pratiti točke 7,8 i 9 i tek je sa tim evo3d vračen na tvorničke postavke i opet imate garanciju.sve slikovito prikazano tu:  http://htcevohacks.com/htc-evo-3d-hacks/how-to-unroot-your-htc-evo-3d/

  Koliko vidim u tutorialu se radi o CDMA verziji(Sprintova verzija) tako da osobno nebi radio po tom postupku.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
znači ovako imate instalirani custum rom i želite sve vratiti na tvorničko stanje tako da opet imate jamstvo na uređaj postupak slijedeči:
1.kopirati na karticu imig fajl PG86IMG.zip kad završi imate opet HBOOT 1.44.007
2.instalirati na PC RUUfajl i pratiti postupak kad završi uređaj je još S-OFF idemo vratiti na S-ON
3.downlodati fastboot zip i raspakirati ga na računalo pratite korake 7,8,9 na navedenom linku http://htcevohacks.com/htc-evo-3d-hacks/how-to-unroot-your-htc-evo-3d/ i to je to imate uređaj sa tvorničkim postavkama provano i radi,sritna rađa.
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

EVO 3D ili Motorola Defy+?

 

moze objasnjenje zasto koji?

 

Hvala unaprijed

 

LP

Moj mail: grgaveliki7@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
Grga123 kaže...

EVO 3D ili Motorola Defy+?

 

moze objasnjenje zasto koji?

 

Hvala unaprijed

 

LP

 EVo 3D jer ima veći i bolji ekran(4,3'' naspram 3.7''),dvojezgreni procesor,1 Gb RAMA,3d prikaz,3d kameru,više unutarnje memorije,dolazi sa 8 Gb mem. karticom,dobiva ICS....

Neznanje nije opravdanje za glupost.
16 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

I Defy+ će dobit ICS

3d prikaz i 3d kamera ne znam koliko je relevantno

 

Na kraju se svede želiš li imati mob s baterijom koja traje   dva-tri dana ili Evo koji ćeš morat svaki dan skoro punit.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
stiffler kaže...

 

Na kraju se svede želiš li imati mob s baterijom koja traje   dva-tri dana ili Evo koji ćeš morat svaki dan skoro punit.

 

Imam Evo i kao svaki HTC koji sam imao, tako i ovaj za prosječnu upotrebu (net, radio, glazba) treba svakodnevno punjenje...

I to ako se gasi mobilna mreža kad se ne koristi, inače može i za pol dana ;)

IGRA ili IGRICA, isti je k***c...odrastite i prestanite se živcirat oko gluposti. Nitko vam nije opsovao majku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 21:45 (mrxa1).
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

evo ima jaci procesor,bolju graficku,vise rama,bolji ekran i napises da se sve svodi na to koliko zeli da mu bateria traje.

ako mu netreba mobitel za ici na internet,odigrati neku igru imati mobitel za bilo sta osim zvanja onda onda se nemoze usporedivati jer na defy+ bateria traje max 50% duze od eva tako da tesko moze izdrzat dva dana uz neko normalno koristenje.

ako mu nisu bitne gore navedene stvari onda moze uzeti neku stariju nokiu i imati bateriu 3 dana bez ikakvog razmisljanja.

 

inace ova poredba bi mogla zvucati kao da se za iste novce mogu kupiti dacia i bmw.

 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Danas sam bas probao malo EVO 3D i mogu reci da se osjeti razlika u brzini između Sensationa i njega. Nije velika ali i dalje se primjecuje, pogotovo u scrollanju Sense launchera.

A usporeda Defy+ i EVO 3D je smijesna. To znaci kad bi se SGSII prodavao po cijeni Samsung Ace-a svi bi preporučili Ace? To što je mobitel jeftin ne znaci da ne valja.

I to što govore o težini EVOa mi je smijesna, ja ne osjecam tu "ogromnu" tezinu sto svi pisu da je mana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
evo je sa stock romom katastrofa, ali nakon instalacije LeeDroid v5.4 roma, čudo leti!
Baterija traje cca 4-5h dulje, s tim da sam proc stavio na 1350mhz
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Onaj tko uzme Defy+ za istu cijenu kao i EVO 3D,ili je mazohist ili totalno glup. Drugo se više nema što za reći.

Neznanje nije opravdanje za glupost.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
jezdovec kaže...

evo ima jaci procesor,bolju graficku,vise rama,bolji ekran i napises da se sve svodi na to koliko zeli da mu bateria traje.

ako mu netreba mobitel za ici na internet,odigrati neku igru imati mobitel za bilo sta osim zvanja onda onda se nemoze usporedivati jer na defy+ bateria traje max 50% duze od eva tako da tesko moze izdrzat dva dana uz neko normalno koristenje.

ako mu nisu bitne gore navedene stvari onda moze uzeti neku stariju nokiu i imati bateriu 3 dana bez ikakvog razmisljanja.

 

inace ova poredba bi mogla zvucati kao da se za iste novce mogu kupiti dacia i bmw.

Haha.

 

Eto ja sam korisnik oba uređaja (bio).

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Nemojte poistovjecivati kompjutore i mobitele, jednostavno to dvoje nije isto. Mobitel koji ima 512 rama je vrlo moćan, 1 gb mobitel ne može iskoristiti.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
HTC Evo 3D

malo ču sad postaviti glupo pitanje al može mi ko reći jel na evu dolazi već stavljena folija na ekran jel kolko sam ja vidio nema je?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Da u pravu si na mobu ne dolazi folija jer ima gorilla glass pa mu "ne treba" , ali to nije problem, ja sam si narućio za 0,99$ s ebaya 3 folije za svaki slućaj.

Što se tiće moba stvarno je super uređaj, do sada sam imao 3 androida, i mogu reći da su priče oko baterije pre napuhane, svaki android ako ga mrcvariš(igre,gps, radio) baterija ode za jedan dan, s "normalnim" korištenjem - pozivi,poruke, internet, face - baterija na EVU traje oko 36h što je sasvim OK. 

12 godina
offline
HTC Evo 3D

Gorilla Glass? To je onaj otporan na ogrebotine?

 

Cura ga ima ni dva tjedna, već je zgreban na par mjesta. Toliko o gorilla glassu

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Gorilla Glass je podlozan ogrebotinama ako se ne pazi, ali je puno manja sansa da ce puknut ako padne i kostat vas 1000kn za popravak ekrana.

 

Ali opet, tolko je nabrijavalao na taj Gorila Glass, a zapravo nije nista specijalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
guls kaže...

Gorilla Glass? To je onaj otporan na ogrebotine?

 

Cura ga ima ni dva tjedna, već je zgreban na par mjesta. Toliko o gorilla glassu

Gorilla Glass nije otporan na ogrebotine niti se to igdje navodi. Gorilla Glass je otporan na pucanje, a i ne znam odakle joj ogrebotine, neka ga drzi dalje od cirkona, dijamanata, stakla i pijeska i sve će bit u redu. Desirea imam 2 godine, SGSII pola godine, pa ni jedan nema ogrebotina.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice