HTC M8 - Rasprava

poruka: 2.284
|
čitano: 403.120
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Htc M8
markom63 kaže...

http://www.gsmarena.com/htc_one_m8_to_receive_51_lollipop_with_sense_7_in_august-news-12094.php sporo sporoooo... Ja čekam taj Sense 7 samo zbog on-screen tipke za gašenje ekrana, ničeg više

 Koristi ovo u međuvremenu, meni radi odlično.. nije nikakav servis u pozadini i sl.

Dream big, do nothing.
11 godina
neaktivan
offline
Htc M8

Evo javio mi se jedan problem s m8. Kad ubacim sim karticu traži me pin, ja unesem i nakon toga cijelo vrijeme signal prazan i piše Limited service, a do pred 2 dana je radilo sve normalno...napravljen je i wipe cache i factory reset...imam u svijet medija garanciju 2 god. vaši savijeti što bi moglo biti??

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Htc M8

Ubaci drugu SIM karticu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Htc M8
phoenix2003 kaže...

Ubaci drugu SIM karticu.

 Ubačena nova kartica opet ništa

16 godina
offline
Htc M8

Jel se da maknut u chrome browseru da se ne vidi gornja traka, odnosno da je u fullscreen?

Recimo atlas browser ima tu opciju, mice gornju traku sa satom i prikazom baterije...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Htc M8
Dragička kaže...
phoenix2003 kaže...

Ubaci drugu SIM karticu.

 Ubačena nova kartica opet ništa

 Evo sad opet izvadim pa umetnem karticu po n-ti put i proradi 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc M8
nontryer kaže...
markom63 kaže...

http://www.gsmarena.com/htc_one_m8_to_receive_51_lollipop_with_sense_7_in_august-news-12094.php sporo sporoooo... Ja čekam taj Sense 7 samo zbog on-screen tipke za gašenje ekrana, ničeg više

 Koristi ovo u međuvremenu, meni radi odlično.. nije nikakav servis u pozadini i sl.

 Ma to mi ne radi uz Smart lock... Niti jedan takav widget.

9 godina
neaktivan
offline
Htc M8

I jel može neko pogledat na GSamu kolko mu Android i kernel jedu bateriju? Evo meni je sad mob na 16%, ujutro sam ga skinuo s punjača, i to uz 2 i pol sata sota?? Katastrofa, a ova dva procesa gore su svaki požderali po 20%

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc M8
Dragička kaže...
Dragička kaže...
phoenix2003 kaže...

Ubaci drugu SIM karticu.

 Ubačena nova kartica opet ništa

 Evo sad opet izvadim pa umetnem karticu po n-ti put i proradi 

Da li znaš kako Microsoft-ov inžinjer popravlja svoj auto? Zatvori sve prozore, izađe iz auta i ponovo uđe u auto.

14 godina
offline
Htc M8

Kamera je na Google marketu upravo dobila update koji daje mogućnosti efekata koje ima i M9.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc M8
phoenix2003 kaže...

Kamera je na Google marketu upravo dobila update koji daje mogućnosti efekata koje ima i M9.

 Hvala na obavijesti

14 godina
offline
Re: Htc M8
Ne znam jeli bug ili ne, ali kamera nema više ZOE?? Valjda je neki slucajni bug.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Htc M8

Ima. Pogledaj malo bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc M8
phoenix2003 kaže...

Ima. Pogledaj malo bolje.

 

Daj me prosvijetli majketi? Očito sam ćorav :)

Ima ZOE app, ali nema ZOE Camera?!

ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
odjavljen
offline
Htc M8

I nema double camere. Baš kad sam ju jučer baš super iskoristio i namjeravao sam opet, nema je...

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Htc M8

Ajde pustite kameru, ne radi više Sense TV! Nemože se uopće ni pokrenuti, samo preusmjerava na Google Play i ono smeće od Peela koje mi ne radi... Jel ima neko alternativu kak da radi Sense TV? Zato kaj mi se neda skidat neki drugi app jer ovdje imam hrpu daljinskih, a i dosta gumbiju sam sam snimio...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc M8
Meni isto ne radi SenseTV ni glupi PeelTV!! Ne mogu importat daljinske i ne radi uopce. Bez veze.

Za kameru mi fali ZOE kamera, ZoE aplikacija radi, no bez ZOEa to nije to. Valjda ce vratit.

Ne znam sto napravit sa SenseTV!
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: Htc M8
sardax kaže...

Ne znam sto napravit sa SenseTV!

 Ni meni ne radi, izgleda kako ćemo morat preći na alternativu

9 godina
neaktivan
offline
Htc M8

Jbt 2 godine radi normalno aplikacija i oni sve moraju uništit s tim Peelom s kojim nemreš niš živo, ko da ga je napravila grupa osnovnoškolaca na natjecanju, sramota

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Htc M8

Zoe!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc M8

kako mogu najlakše upariti HTC One M8 i prijenosnik na kojem je Windows 8.1, putem bluetooth veze ?
dal se moguće u postavkama namjestiti remote ili

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc M8
@phoenix2003, ma to je ZOE APLIKACIJA, nema više ZOE KAMERE za snimat. Valjda znaš o čemu govorim?? Svi su bijesni na HTC na TW i GPS.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Htc M8

Ali svaki video možeš staviti pod Zoe. Ne kužim, znam da ju je maknulo iz glavnog izbornika ali nisi oštećen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc M8
Da, ali ne mozes iz obicnog videa raditi i editirati kao iz zoe videa. Kad to dvi godine intezivno koristis, onda je ovo uzas sad.
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
offline
Htc M8

Momci jel ima kakav legit način da se vrati kitkat.

Sad sam kod frenda i igram se na njegovom desireu 510 pa taj mob radi brže nego m8!

Kamera se brže digne, multitasking se brže cleara i onda na "prazno" se telefon kamera poruka i internet brže upale. Wtf, gledam i ne vjerujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Htc M8
maks0806 kaže...

Momci jel ima kakav legit način da se vrati kitkat.

Sad sam kod frenda i igram se na njegovom desireu 510 pa taj mob radi brže nego m8!

Kamera se brže digne, multitasking se brže cleara i onda na "prazno" se telefon kamera poruka i internet brže upale. Wtf, gledam i ne vjerujem

 

Kamera = 2.3 sec

Telefon = ispod 1 sec 

Poruke = ispod 1 sec 

Za Chrome neznam jer sam sad na njemu pa da ne gasim. 

Kameri treba malo vremena, ali telefon i poruke se gotovo pa instantno otvaraju. Tako je barem kod mene. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
16 godina
offline
Htc M8

Vrtim ARHD v41 5.0.1 mob je brz, KK je mozda malo brzi, al to je sad otvoreno za diskusiju, posto je to sve tu negde..

Razlike su minorne..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Htc M8

Ma i ja baš probao KK iz zabave i začudo brži je, pogotovo nakon nekog vremema korištenja

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc M8

Ja ne znam, kako vi al mene ovaj FB Messenger toliko iritira. Posebice jer svako malo zastajkuje i zeza.
Te se zamrzne, te se neupali tipkovnica.
Izuzetno loše loše, čak imam dojam da se "unazadio" a ne poboljšao....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Htc M8

I meni loli ovako usporedivši s drugim mobovima brz, ali nisam očekivao uzeti desire 510 sa 32gb karticom i dost popunjen, da tako snappy radi. Baš sam jedan do drugog se igrao i bogamu kitkat na d510 ga dere. Fukyo loli

@gale u developer optionsima ugasi useNuplayer

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2015 11:11 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice