Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.413
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
digitall kaže...
zvonac kaže...

Probao, al nema fullscreen mode..

 ima, postavke - napredno - statusna traka, to iskljuci

meni je taj samsung internet najjaci do sad, ima adblock, leti brze barem 2x od chromea, i manje baterije trosi, manje zagrijavanja

 Instalirao sam taj browser, al ne  vidim tu opciju?

nemas ove opcije?

16 godina
offline
Htc U11

Nemam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Je*ao vas hrvatski jezik u os-u.... Amateri...

Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Ma hrvatski mi je koma na smartfona, inace engleski koristim, al eto za potrebe trazenja nekih postavki prebacio na hrvatski..

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Htc U11

svasta.. mozda je tako na nesamsung uredajima.. nisam skonto jer ne koristim tu opciju..

 

btw inace mi je sve na engleskom od windowsa pa na dalje, rvacki nije postojao godinama mog koristenja racunala.. ne znam zasto mi je ovaj mob ostao ovako kako je dosao.. lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Ako netko slučajno razmišlja o kupnji U11+ Translucent nek mi se javi na PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11
Imaš PM ;)
ptspclan.com | visit us ^^
6 godina
neaktivan
offline
Htc U11

ekipa molim pomoć ako netko zna, a vidim da se razumijete u mobitele.

HTC U11 samo se ugasio usred razgovora, baterija bila na cca 60%. Neda se upaliti i kad ga stavim na punjač je mrtav.

 

ima li neka fora da ga upalim ili mi je servis jedina opcija

 

hvala:-)

anci
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11
vanjuka kaže...

ekipa molim pomoć ako netko zna, a vidim da se razumijete u mobitele.

HTC U11 samo se ugasio usred razgovora, baterija bila na cca 60%. Neda se upaliti i kad ga stavim na punjač je mrtav.

 

ima li neka fora da ga upalim ili mi je servis jedina opcija

 

hvala:-)

Stisni tipku za paljenje i tipku za stišavanje zvuka zajednički, drži nekih 12-15 sekundi. Mob će se resetirati.

 

Imaš link na članak pa probaj i javi jel kaj pomoglo.

 

https://thedroidguy.com/2018/03/htc-u11-wont-turn-troubleshooting-guide-1075911

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 22:43 (BOGDO).
13 godina
offline
Htc U11

Ako netko produljuje ili uzima pretplatu, mob je u Tele 2880 kn. Meni dali dobru ponudu za tarifu kao dugogodisnjem korisniku, nisam planirao njega, no stvarno mi je ok cijena bila.

 

Jel ova maska ok što se dobije s njim? Za M8 kad sam dobio original masku se sva iskrivila i dobila lufta nakon 2 tjedna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Htc U11
blackened_bm kaže...

Ako netko produljuje ili uzima pretplatu, mob je u Tele 2880 kn. Meni dali dobru ponudu za tarifu kao dugogodisnjem korisniku, nisam planirao njega, no stvarno mi je ok cijena bila.

 

Jel ova maska ok što se dobije s njim? Za M8 kad sam dobio original masku se sva iskrivila i dobila lufta nakon 2 tjedna.

Maska ti je od tvrde prozirne plastike i iskreno nije baš nešto, al ako je hoćeš staviti samo da ti se ne izgrebe zadnje staklo onda je ok.

Kolko se sjećam nije izdignuta iznad ekrana, a vjerojatno ni ne štiti od padova jer je dosta kruta.

 

I maska se dosta lako izgrebe, meni je nakon par na njoj bilo već dosta ogrebotina.

 

13 godina
offline
Htc U11

Hvala na inf, tražim onda odmah u kompletu i drugu masku sa kaljenim staklom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Htc U11

Pozdrav, moze pomoc, kako podesiti fingerprint da radi wake up i unlock,a ne samo wake up?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
Zynaps kaže...

Pozdrav, moze pomoc, kako podesiti fingerprint da radi wake up i unlock,a ne samo wake up?

 Pritisnes samo jedanput i wake up je..

Duze drzanje je unlock..

14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Meni scan otiska radi katastrofalno, stalno ga treba cistit sta ubija smisao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...

Meni scan otiska radi katastrofalno, stalno ga treba cistit sta ubija smisao...

 jep, to je jedini dio koji je i mene razočarao :/

9 godina
offline
Htc U11

ne želim maltretirati power tipku pa sam instalirao turn off screen i onda se preko otiska odmah otključa

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
Zynaps kaže...

ne želim maltretirati power tipku pa sam instalirao turn off screen i onda se preko otiska odmah otključa

 Mi pricamo za fingerprint senzor..

 

Izbrisi profil za prst i probaj na novo napravit profil za FP..

9 godina
offline
Htc U11

znam, nego sam htio preko ikone da ga zakljucavam a preko FP otkljucavam, da izbjegnem fizicku tipku

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Dali se je netko susreo sa problemom s punjenjem na U11? Naime kad spojim uređaj na original punjač on se ne puni, samo puni preko kompa ili obicnog punjača, koji nema brzo punjenje. Nije problem u adapteru jer sam probao sa frendovog brzog punjača i ista stvar. Kao da ne radi brzo punjenje pa automatski sa brzim punjačem punjenje prekine. Pa neznam dali je kakav bug ili je otišao priključak za punjenje? Ali predpostavljam da ako radi sa običnim punjacem da nije problem u tome. Probao sam  očistiti utor od prašine i ništa..Hvala u naprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U11
CobraTref88 kaže...

Dali se je netko susreo sa problemom s punjenjem na U11? Naime kad spojim uređaj na original punjač on se ne puni, samo puni preko kompa ili obicnog punjača, koji nema brzo punjenje. Nije problem u adapteru jer sam probao sa frendovog brzog punjača i ista stvar. Kao da ne radi brzo punjenje pa automatski sa brzim punjačem punjenje prekine. Pa neznam dali je kakav bug ili je otišao priključak za punjenje? Ali predpostavljam da ako radi sa običnim punjacem da nije problem u tome. Probao sam  očistiti utor od prašine i ništa..Hvala u naprijed.

 da li puni sa org.punjacem kad ugasis mob ?

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
CobraTref88 kaže...

Dali se je netko susreo sa problemom s punjenjem na U11? Naime kad spojim uređaj na original punjač on se ne puni, samo puni preko kompa ili obicnog punjača, koji nema brzo punjenje. Nije problem u adapteru jer sam probao sa frendovog brzog punjača i ista stvar. Kao da ne radi brzo punjenje pa automatski sa brzim punjačem punjenje prekine. Pa neznam dali je kakav bug ili je otišao priključak za punjenje? Ali predpostavljam da ako radi sa običnim punjacem da nije problem u tome. Probao sam  očistiti utor od prašine i ništa..Hvala u naprijed.

Evo ja prijavljujem identican problem, pocelo prije 5-6 dana, originalni punjac i drugi QC punjaci ne pune mob, samo "spori" punjaci.

Jesi ti nasao kakvo  rijesenje?

10 godina
neaktivan
offline
Htc U11

HTC U11 u Tele2, 2699 kn, na bonove. Super cijena!

Radi se o dual sim verziji i boja Silver

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Htc U11

Evo linka za port google kamere (softvera) za u11, radi odlično, odličan portrait mode. Radi se o Arnova v8.2. softveru.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Htc U11
BOGDO kaže...

Evo linka za port google kamere (softvera) za u11, radi odlično, odličan portrait mode. Radi se o Arnova v8.2. softveru.

Koju tocno verziju koristis i koje postavke? Meni na U11 obicne HDR+ fotke ocajno izgledaju (v8.2). Neznam zasto, pa zato pitam koje postavke koristis i koju tocno verziju si sa linka skinuo?

14 godina
offline
Re: Htc U11

Verzija aplikacije kako piše u app info je: 5.1.018.177624777.V8

 

Meni radi sasvim ok fotke, po postavkama nisam niš prtljal, još od v.8.1.. Lijeva fotka je pixel app, desna je od htc-a.

u11 google app kamera u11 google app kamera
u11 default app kamera u11 default app kamera
Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
13 godina
odjavljen
offline
Htc U11

Nabavio sam privremeno HTC U11. Dobio ga za odlicne novce a prodao S9+. Cekam da izadu noviji modeli (OP6T, iP, Pixel 3 itd). Moram priznati da je U11 odlican unatoc 16:9 formatu i zastrajelom dizajnu.

 

Baterija me na prvom punjenu posluzila cijeli dan uz gotovo 6h SOT. Odlican ekran i jedan od najboljih LCD zaslona koje sam probao. Izrada odlicna. Dizajn solidan. Stavio sam sada GCam mod i kamera je brutalna, video snimanje također. Jedan jako lijepo zaokruzen uredaj. Tjera me da kupim U12+ i isprobam ali me one fake tipke odbijaju.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
MARKOZD15 kaže...

Nabavio sam privremeno HTC U11. Dobio ga za odlicne novce a prodao S9+. Cekam da izadu noviji modeli (OP6T, iP, Pixel 3 itd). Moram priznati da je U11 odlican unatoc 16:9 formatu i zastrajelom dizajnu.

 

Baterija me na prvom punjenu posluzila cijeli dan uz gotovo 6h SOT. Odlican ekran i jedan od najboljih LCD zaslona koje sam probao. Izrada odlicna. Dizajn solidan. Stavio sam sada GCam mod i kamera je brutalna, video snimanje također. Jedan jako lijepo zaokruzen uredaj. Tjera me da kupim U12+ i isprobam ali me one fake tipke odbijaju.

 

 

Trenutno je U11 u Tele 2 novi novcati sa 2 godine jamstva samo 2.699 kn.

13 godina
odjavljen
offline
Htc U11

Znam, a nigdje nisam napisao za koliko sam ga dobio tako da ono ;) Dosta jeftinije od toga, a kao nov je. Odlicno ce me posluziti do kupnje novog mobitela, a necu ga prodavati nakon toga neka stoji u ormaru kao zamjena, stvarno je odlican mobitel.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11
Evo nakon godinu dana koristenja U11, zadovoljan sam, baterija uredno 5-6 SOT, trenutno je na 9% 6.50h sot, 1d2h..
Stvarno nemam nekih vecih zamjerki, a baterija se drzi ko i prvog dana..

Jedino kaj sam primjetio, povremeno imam problem sa mrezom, imace surfam prek 4g, pa mi zna puknut veza, onda ili prebacim na 3g ili ugasim-upalim 4g, a ak bas odbije poslusnost, onda restartam mob.

Steta za htc, hardver i softver odlican, al ono kaj me odbija su updejti i tu kaska dost za ostalima i to me bode dost, inace mob je za svaku preporuku..
Naravno gcam je instaliran koji veselo radi:)
Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice