iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 71.498
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
iPhone 5s
T-mobile sam. Skinuo sam neku data monitor i ne vrijedi nista opako si zabrijava
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Sto kazes na slanje poruke "mb" na broj 13110?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Eh da bar to oce radit na drugom mobu mi to radi al na ovom nece. Imam neogranicen net ali mi je samo 1gb brzog pa bi zelio znat stanje jer sam se prosli mjesec zeznuo. Ovo sa slanjem poruke ne radi nije mi jasno zasto.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Kupio ženi 5s zlatni - jako lijep mobitel. Jest da me koštao ali zaslužila je.

 

Prešla je s 3gs na 5s, i prelazak joj je kao s Fičeka na Ferrari - oduševljena je.

 

Ja koristim G2, i Android OS pa ču pokušat usporedit ta dva OS-a a i mobitela.

 

Meni je jedina mana Iphonea taj mali ekran, navikao sam se na veče ekrane i sve ispod 4.7 inc mi je malo (prije G2 imao S3 koji je imao 4.7 inc ekran).,a ovo sve ostalo je odlično na Iphoneu. Kamera,brzina, senzor otiska prsta (ne mogu vjerovat da senzor radi bez greške, doslovno svaki put prepozna prst), nema nikakvog štekanja,doslovno nikakvog štekanja.

Sam eko sustav je zatvoren ali bez otvorenosti se može. Nema mogučnosti namještanja svega i svačega kao na Androidu ali nije to toliki veliki probelm. Ipak na IOS-u sve radi odlično..., a i možeš ga se jailbreak pa imaš mogučnosti namještanja svega i svačega.

Ne bi se čudio da se s izlaskom iphonea koji če imat veči ekran vratim ponovno na IOS.

 
10 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Ma ios je zakon. Jednostavno i fluidno i sve radi bez greske.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 5s
Jedno pitanje, imam problem sa power tipkom, nekad mob ne registrira pritisak a nekad kad ju stisnem ekran se upali pa brzo ugasi… sto ce mi rec ako ga odnesem na servis?
Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Genoxxx kaže...
Jedno pitanje, imam problem sa power tipkom, nekad mob ne registrira pritisak a nekad kad ju stisnem ekran se upali pa brzo ugasi… sto ce mi rec ako ga odnesem na servis?

 

Sta bi rekli? Zaprimit ce ga i ako si u pravu a mob nije bio u vodi, nema vecih fizickih ostecenja itd. dobivas novi mob.
Ako sam ti pomogao opali TD!
14 godina
offline
iPhone 5s
Vode nikad vidio, star mjesec dana i od prvog dana u maskici tako da nema ni jedne crtice… tmobile centar je u drugom gradu tako da mi treba neka potvrda da mi se isplati ic
Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Sigurno nećeš dobit novi mob već će ti tvoj popraviti . U najboljem slučaju zamijeniti matičnu ploču. iPhone se lako rastavlja pa će sigurno zamijeniti neispravan dio, a ne cijeli uređaj.
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
intelduo1 kaže...
Sigurno nećeš dobit novi mob već će ti tvoj popraviti . U najboljem slučaju zamijeniti matičnu ploču. iPhone se lako rastavlja pa će sigurno zamijeniti neispravan dio, a ne cijeli uređaj.

 

Ovo nije tocno. Appleova politika je da ne popavlja mobitele nego da daje nove (tj refurbished). Znavi na servisu utvrde da je mob u banani i jave ti kada da dodes po novi. Nekih 4-5 radnih dana bi cekao.
Ako sam ti pomogao opali TD!
14 godina
offline
iPhone 5s
Također mi pase… kakvi su oni u servisu? Oce mi vratit mob u stanju kakvog im predam? Bez ogrebotina? Edit: šta sad na kraju? Novi uređaj ili popravak?
Pi*kice derem ko sličice!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 23:20 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Genoxxx kaže...
Također mi pase… kakvi su oni u servisu? Oce mi vratit mob u stanju kakvog im predam? Bez ogrebotina? Edit: šta sad na kraju? Novi uređaj ili popravak?

 

Znaci ovako. Ukupno sam nosio 4 iphonea na popravak. Od toga 2 puta sadasnju peticu. Kad sam predavao mob u agram servisu (oni su jedini ovlasteni u hr za iphone btw. svi operateri njima salju iphone) pitao sam lika koliko treba otprilike da ga poprave i on je rekao da oni samo konstatiraju kvar. Znaci ako je kvar nastao ne krivnjom korisnika, oni obavjestavaju apple da dobe dozvolu da zamjene uredjaje. Ti dobis novi mob (odnosno refurbished). Znaci isti model, kapacitet itd. Ja sam tako dva puta dobio peticu. Prvi put jer sam imao problema sa ekranom a drugi put zbog softwera. I svaki put je u radnom nalogu pisalo da mi je odobren novi uredjaj. Oni nesmiju popravljat mobitele nego ih salju u madjarsku ili austriju gdje ih poprave i takve (kao refurbished uredjaje) koriste kad im ekipa dode sa sjebanim mobitelima. Edit. Naravno garancija ti se produzi na jos godinu dana od kada podignes mob.
Ako sam ti pomogao opali TD!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 23:28 (FuzzyBrain).
13 godina
offline
iPhone 5s

ljudi moze mi neko pomoc? kupljen je preko amazona otkljucan na sve mreze i dobijem ovo kad ga hocu aktivirat

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
domac5 kaže...

ljudi moze mi neko pomoc? kupljen je preko amazona otkljucan na sve mreze i dobijem ovo kad ga hocu aktivirat

Ne znam s kojom ga karticom pokusavas aktivirati, jel T-mobile ili Vip? I jesi siguran da je otkljucan na sve mreze?

 

Ja mislim da si dobio zakljucan mobitel. Provjeri na ovom linku s IMEI brojem jel "unlocked".

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 23:53 (assassin.st).
13 godina
offline
iPhone 5s

pise sim lock: Unknown...ovo nisu istine e...

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
domac5 kaže...

pise sim lock: Unknown...ovo nisu istine e...

  Čudno, obično piše "locked" ili "unlocked".

 

Provjeri na još kojem servisu s IMEI brojem.

13 godina
offline
iPhone 5s

na svim tako slicnim stranicama za provjeru mi pise unknown...jel se moze uopce dekodirat taj mobitel ako ispadne da je zakljucan?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
domac5 kaže...

na svim tako slicnim stranicama za provjeru mi pise unknown...jel se moze uopce dekodirat taj mobitel ako ispadne da je zakljucan?

  Ima opcija da ti provjeri na koju je točno mrežu zaključan, možeš naći za cca 0.99$..

11 godina
offline
iPhone 5s
Koliko si uopce platio taj mobitel ako se smije znati?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

600€

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Dao si 4500kn za mob preko amazona i jos je zakljucan. A boze moj pa sta ti je bilo covjece. Na njuskalu su novi vakumirni s garancijom od tcoma 3500kn ja sam svojeg u 4 mjesecu kupio za tu lovu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Dao si 4500kn za mob preko amazona i jos je zakljucan. A boze moj pa sta ti je bilo covjece. Na njuskalu su novi vakumirni s garancijom od tcoma 3500kn ja sam svojeg u 4 mjesecu kupio za tu lovu.

  I meni je isto nejasno, još da su mu odrapili carinu (ako nije iz EU) (pre)platio bi ga više nego u dućanu.

 

@domac5

 

Jel bio vakumiran ili ne? I odakle si ga naručio?

13 godina
offline
iPhone 5s

frendic iz austrije narucio sebi preko amazona i trebo je bit otkljucan...vidjet cemo dns sta kaze zaletit ce se u t-mobile da vidi sta se moze napravit

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
domac5 kaže...

frendic iz austrije narucio sebi preko amazona i trebo je bit otkljucan...vidjet cemo dns sta kaze zaletit ce se u t-mobile da vidi sta se moze napravit

Kakve veze ima T-mobile s tim?

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 14:28 (cedevita od limuna).
13 godina
offline
iPhone 5s

on bi dekodirao jer nezna sta ce drugo a frka je kupio novi mob, dao tolke novce za njega a sad nemoze nista s njim, dubre ne radi bez sim kartice treba ga aktivirat

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
domac5 kaže...

on bi dekodirao jer nezna sta ce drugo a frka je kupio novi mob, dao tolke novce za njega a sad nemoze nista s njim, dubre ne radi bez sim kartice treba ga aktivirat

T mobile ti sigurno neče otključati iPhone koji nije kupljen kod njih. Eventualno možeš saznat na koju je mrežu zaključan i onda kupiti karticu od tog operatera i koristit ga kao ipod ili možeš platit unlock koji često puta nije jeftin.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 14:39 (cedevita od limuna).
13 godina
offline
iPhone 5s

e vidis kad provjeravam IMEI pise mi sim lock: unknown a na nekim stranicama me trazi 3$ da mogu vidit na koju je mrezu zakljucan

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Pa to su ti i rekli da ces morat cak i platit da vidis na koju je mrezu zakljucan.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Dat 600 eura za zakljucan mob s Amazona.A mila majko pa tko te nagovori na takvu bedastocu.Pa za 600 eura si ga mogao dobit s njuskala zapakiranoga.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

nisam ga ja kupio, nego frend koji zivi i radi u austriji

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice