Nexus 5

poruka: 2.783
|
čitano: 440.226
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Uok hvala. I dali mozda netko zna kako ide uvoz nexusa u prtljagi u avionu?
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
13 godina
offline
Nexus 5

Evo lipote {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...

Evo lipote {#}

Očekujemo izvještaj iz prve ruke ovih dana {#}

15 godina
online
Nexus 5

Bravo gamer34!

 

 

Ja naručio danas još jednoga, stiže 3.12 :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Evo ja mogu odmah dat neke prve dojmove, mob leti, zasad ni jednog lagga, mob odlicno lezi u ruci, osjecaj je odlican (najbolji plasticni mob koji sam drzao), ekran super, zvucnik dobar, kamera takoder. Bateriju jos nisam stigo testirat posto sam ga otpakiro prije sat i pol. Kasnije mogu napisat jos ponesto. Ako te jos nesto zanima pitaj. Zasad sam preprepre zadovoljan, za tu lovu (400€) nema bolje. Jedino se jos navikavam na stock android ali zasad je super.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5

Ajde da ga je netko kupio :-) Možeđš li usporediti ekran sa nekim drugim mob.?

13 godina
offline
Re: Nexus 5

Bolje nego Xperia Z losije nego HTC One.

 

I jedno malo glupo pitanje, znam da bi bilo dobro prije prvog punjenja ispraznit bateriju do kraja pa onda cijelu noc punit, a ja jos imam 18% a hebeno mi se spava pa sad ne znam da ga stavim na punjac ili bolje ispraznim do kraja.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 23:16 (gamer34).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...

Bolje nego Xperia Z losije nego HTC One.

 

I jedno malo glupo pitanje, znam da bi bilo dobro prije prvog punjenja ispraznit bateriju do kraja pa onda cijelu noc punit, a ja jos imam 18% a hebeno mi se spava pa sad ne znam da ga stavim na punjac ili bolje ispraznim do kraja.

Da li možeš odabrati 3G mrežu? Sa time sam imao problem na drugim Google ROM. Mogao si odabrati 2G ili LTE, 3G ne... Odi spavat i stavi ga da se puni ;-)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 23:22 (Franzek).
11 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...

Bolje nego Xperia Z losije nego HTC One.

 

I jedno malo glupo pitanje, znam da bi bilo dobro prije prvog punjenja ispraznit bateriju do kraja pa onda cijelu noc punit, a ja jos imam 18% a hebeno mi se spava pa sad ne znam da ga stavim na punjac ili bolje ispraznim do kraja.

Ma bolje ispraznit, nije to neki problem {#}

 

Nego što se tiče kamere, danas sam sa frendom došao do jednog zaključka. Naime on ima HTC One i kad je na Sensu kamera daje odlične slike. Onda je skinuo rom za htc one google verziju (4.4) i slike su sa stock kamerom bile užas, blago rečeno. Tako da se nadam da ovo šta se ljudi bune na kameru od Nexusa 5 čisto softverski problem te da će google poraditi na tome {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 23:27 (RiBoy).
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Da mogu birat. Meni je kamera dobra, ali ja nisam nesto prezahtjevan. Inace razlika na sensu i gpe rom-u je cisto softwareska jer je HTC bolje ispolirao software za kameru.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
13 godina
offline
Re: Nexus 5

Ovo citam sve vise i vise po internetu, Google je ocito nesto debelo za*ebao. Mislim da je vec izaslo nekoliko rom-ova za N5 koji znatno poboljsavaju kvalitetu kamere, stoga bi i Google morao nesto izbaciti.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
12 godina
protjeran
offline
Nexus 5

Mozda Google namjerno nije "ispoliral" kameru, ko zna?!

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Meni je cim sam postavljaj uredaj izbacio uodate od 140mb i kamera mi se cini dobra.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
13 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Možeš li samo provjeriti da li postoji mogućnost odabira 3G?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nexus 5
daniel.hajdinjak666 kaže...

Mozda Google namjerno nije "ispoliral" kameru, ko zna?!

To i ja pretpostavljam.


Žele postići hype nad Appleom nakon što ubace RAW u idućem updateu Androida.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
16 godina
offline
Nexus 5

gamer, odakle si uzeo mob???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Da mogu birat 2g, 3g ili lte. Uzeo sam u Ditech, Bec.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Da mogu birat 2g, 3g ili lte. Uzeo sam u Ditech, Bec.

Ditech onda dostavlja u HR? 

 

Koji je na kraju najjednostavniji/najbrži način da se dodje do Nexusa? Dao bih 400€ za 16GB verziju, ali definitivno ne više.

13 godina
offline
Re: Nexus 5
Ne znam dal dostavlja, meni stara bila na sluzbenom u becu pa mi uzela usput :D
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
15 godina
online
Re: Nexus 5
jjghost kaže...
gamer34 kaže...
Da mogu birat 2g, 3g ili lte. Uzeo sam u Ditech, Bec.

Ditech onda dostavlja u HR? 

 

Koji je na kraju najjednostavniji/najbrži način da se dodje do Nexusa? Dao bih 400€ za 16GB verziju, ali definitivno ne više.

otic tamo po njega busom, karta je 100 kn.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
mar123 kaže...
...

otic tamo po njega busom, karta je 100 kn.

 

A meni baš i nije. Meni je 100 kn prijevoza do Trsta ili Ljubljane, ali ne i do Beča/Graza. :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 12:14 (jjghost).
15 godina
online
Re: Nexus 5
jjghost kaže...
mar123 kaže...
...

otic tamo po njega busom, karta je 100 kn.

 

A meni baš i nije. Meni je 100 kn prijevoza do Trsta ili Ljubljane, ali ne i do Beča/Graza. :)

ne kuzis, karta za bus do graza je 100 kn, tamo kupis mobitel.

13 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Planiram Nexus naručiti kod rodbine u NJemačkoj. dal netko zna sljedeće:

 

- koliko je vrijeme dostave sa Njemačkog Google Playa i dal se drže tog roka dostave?

- garancija, da li treba mobitel slati natrag u Njemačku u slučaju reklamacije ili se to može ostvariti u LG servisu u Hr npr?

 

ako je dugi rok dostave i garancija samo u Njemačkoj direktno od Googla onda je bolje dati 50e više i kupiti ga u Grazu i biti miran

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
mar123 kaže...

ne kuzis, karta za bus do graza je 100 kn, tamo kupis mobitel.

Kužim, kužim. Ali bus karta iz ZGa do Graza je 100 kn. Ne vjerujem da ima bus linija Rijeka - Graz za 100 kn.

16 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Ne znam dal dostavlja, meni stara bila na sluzbenom u becu pa mi uzela usput :D

Ja bi isto tamo uzeo. Daj mi samo reci jel vrijedi onda garancija kod nas???

 

Ja si jedino razmišljam još dali ću Nexusa ili G2. G2 isto za tu cijenu dobijem prek njuškala...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 18:02 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Mislim da vrijedi, kad sam zvao lg u vezi nexusa 4 uvezenih su rekli da vrijedi a sumnjam da se sad nesto promijenilo. Ima li netko da ima koju foliju za prodat za nexus 4 da nemoram sad narucivat?
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
16 godina
offline
Re: Nexus 5
lllnuclearlll kaže...

 

Ja si jedino razmišljam još dali ću Nexusa ili G2. G2 isto za tu cijenu dobijem prek njuškala...

Onda radije G2..

13 godina
offline
Re: Nexus 5
Ja bi iskreno mozda cak i radije uzeo N5. Bolji build quality, meni lijepsi, jeftiniji (i jos je iz trgovine), puno bolji i lijepsi software, i podrska od googla, eto to su prve prednosti koje mi padaju napamet. Ipak g2 pere nexusa u bateriji i kameri. Ja sam jedan od onih koji bi vjerojatno unatoc velikoj bateriji mob morali punit svake veceri, a razliku izmedu kamera tesko da bi i primjetio posto nisam bas neka osoba od fotografiranja.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z
15 godina
online
Nexus 5

Tako i ja, ne znam zašto je to nekima ovdje neshvatljivo.

 

Ne gledajući kameru i bateriju, N5 je bolji uređaj.

 

A i ako imate bežični punjač, baterija nije problem, bez problema je na gsmareni izdurao 40h, da izdura 24h to je dovoljno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5
lllnuclearlll kaže...

haha, ima nas bome zainteresiranih {#}

 

Samo što teško da nam netko može prevesti 50 telefona iz EU {#}

E pa ne mogu virovat, a bilo je na televiziji, po internetima, radijima, novinama, do svake babe je došlo. Dakle od 1.7.2013. HR je dio EU, kakvo prevoženje te spopalo... neki baš nikako da shvate... a vole se smijuckat ...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice