Nokia 5800 XpressMusic

poruka: 46
|
čitano: 14.436
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic
15 godina
protjeran
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Kupio bih ovaj mobitel u Tele2 ponudi,a zvao sam tamo i kažu da je mobitel kodiran,e sad dal netko zna dal je to istina ili mogu sve kartice u njega??? Ako je kodiran,dal postoji mogućnost da sam odkodiram nekako ili ipak neki servis za mob!??

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 21:29 (Robi959).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Robi959 kaže...

Kupio bih ovaj mobitel u Tele2 ponudi,a zvao sam tamo i kažu da je mobitel kodiran,e sad dal netko zna dal je to istina ili mogu sve kartice u njega??? Ako je kodiran,dal postoji mogućnost da sam odkodiram nekako ili ipak neki servis za mob!??

 Ja sa kupio c905 kod njih na pretplatu i isto su mi rekli da je kodiran, ali nije bio, tako da je moguce da nije ni ovaj...
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Moze li se sa mob prikljuciti na WLAN mrezu za koju je potrebno imati Secure W2(a to nemam pojma šta znači)?

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2009 19:37 (Robi959).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Robi959 kaže...

Moze li se sa mob prikljuciti na WLAN mrezu za koju je potrebno imati Secure W2(a to nemam pojma šta znači)?

 Valjda WPA2?
Svi S60 mobiteli koje imam mogu, tako da to ne bi trebao biti problem
Vir prudens non contra ventum mingit...
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Misli na mrežnu zaštitu kakva se upotrebljava u studentskim domovima.

 

Mislim da ne jer treba imati posebnu aplikaciju,a za symbian ne postoji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Jel zna netko jel bude n-gange izašao za ovu nokiu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Izlazi Ngage, još uvijek je u fazi testiranja. Al imam jedno pitanje. Jel zna itko kako se prebacuje između recimo odgovorenih, neodgovorenih i pozvanih poziva u zapisima. Kod starih Symbiana to je bilo lijevo-desno, ali ovdje tih tipki nema. To me jako živcira, pa ako netko zna kako se promijeni (pri vrhu stoje ikonice, tako da je funkcionalnost još uvijek u osu) bio bih zahvalan.

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Sutra uzimam Nokia-u XM 5800. Vidim da su već izbacili pola opreme, a neko je rekao da tek 1.6 miču dio dodatne opreme.Viče

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...

Sutra uzimam Nokia-u XM 5800. Vidim da su već izbacili pola opreme, a neko je rekao da tek 1.6 miču dio dodatne opreme.Viče

 nemoj zezat sta tu sve izbacili? ja sam bio dobio sva stylusa, privjesak(trzalica), futrolu, kabel za TV, punjač i USB... ova futrola mi je dosta dobra samo problem je sto je zategnuta pa kad te netko zove nezgodno ga je dosta vadit.
C'est la vie
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
leo_819 kaže...
Hyperion kaže...

Sutra uzimam Nokia-u XM 5800. Vidim da su već izbacili pola opreme, a neko je rekao da tek 1.6 miču dio dodatne opreme.Viče

 nemoj zezat sta tu sve izbacili? ja sam bio dobio sva stylusa, privjesak(trzalica), futrolu, kabel za TV, punjač i USB... ova futrola mi je dosta dobra samo problem je sto je zategnuta pa kad te netko zove nezgodno ga je dosta vadit.
 samo 1 stilus, bez futrole dolazi i dalje neznam.

LINK

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Nokia vec povlaci ovaj model iz USA. Ima problema sa povezivanjem na 3G. Modeli u Europi navodno ne rade probleme

 

Inace ovaj model je bio lanisiran kao odgovor na iPhone/iPod Touch :)

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Lazarus Long kaže...

 

 

Inace ovaj model je bio lanisiran kao odgovor na iPhone/iPod Touch :)

 Jesu ga i odgovorili...
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Citat-Cika Jova Zmaj - To me jako živcira, pa ako netko zna kako se promijeni (pri vrhu stoje ikonice, tako da je funkcionalnost još uvijek u osu) bio bih zahvalan.

 

Pa klikom na te ikonice gore mjenjaš vrstu poziva...

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 12:55 (jopis).
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

ej ljudi kliko se naplačuje navigacuja ?? ima li hgje cjenik za vidjeti?skinuti? help!? thx..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
pos kaže...

ej ljudi kliko se naplačuje navigacuja ?? ima li hgje cjenik za vidjeti?skinuti? help!? thx..

 Ako ideš samo preko GPS-a onda ništa, ako misliš A-GPS (GPS potpomognut internetom) onda ti je kod t-mobile-a 100kb=5kn što je preeeeeevelika cijena!

Naravno tu imaju i neke tarife...
A-GPS je dosta brži od GPS-a tj. brže nađe lokaciju i ta shranja, a kod običnog GPS-a moraš čekat dosta da te pronađe.
Meni XM5800 odlično funkcionira sa v21.0.025 firmware-om, nemam nikakvih problema s njom, i kamera je super, kao i kvaliteta zvuka, baterija, ekran...
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

kad vec spominješ dobru bateriju, koliko ti dugo traje. Pitam jer moja traje samo 1 dan koristio ga ja više ili manje uvijek jedan dan, koda je programiran da tak tratko traje.Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

kad vec spominješ dobru bateriju, koliko ti dugo traje. Pitam jer moja traje samo 1 dan koristio ga ja više ili manje uvijek jedan dan, koda je programiran da tak tratko traje.Smijeh

 jel ga ti siluješ tih 24 sata da ti toliko traje... meni uz normalno korištenje traje u prosjeku 3 dana
C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
leo_819 kaže...
nokia.fan kaže...

kad vec spominješ dobru bateriju, koliko ti dugo traje. Pitam jer moja traje samo 1 dan koristio ga ja više ili manje uvijek jedan dan, koda je programiran da tak tratko traje.Smijeh

 jel ga ti siluješ tih 24 sata da ti toliko traje... meni uz normalno korištenje traje u prosjeku 3 dana
 pa igram malo igre, malo muzike ništa pretjerano.
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Baterija mi traje oko 2-5 dana. Zavisi koliko ga koristim.

 

Svaki dan barem 30min glazbe na zvučnike ne na slušalice, 10min videa, 30min prčkanja, i 2min gps-a, te 1min razgovora, 5min igre.

 

Koristim ga često ,ali ne u velikoj količini. Kada je u stand by-u troši jako malo.

 

 

Sada sam stavio "Star Trek Voyager - The Void" na njega sa subtitle-ima integriranim i sve radi. Kad budem išao na maturalac u Barcelonu budem stavio 2-3 filma, i 150 pjesama koje su mi dobre. Mislim da će izdržat 1 film i 10h glazbe preko slušalica bez problema.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...

Baterija mi traje oko 2-5 dana. Zavisi koliko ga koristim.

 

Svaki dan barem 30min glazbe na zvučnike ne na slušalice, 10min videa, 30min prčkanja, i 2min gps-a, te 1min razgovora, 5min igre.

 

Koristim ga često ,ali ne u velikoj količini. Kada je u stand by-u troši jako malo.

 

 

Sada sam stavio "Star Trek Voyager - The Void" na njega sa subtitle-ima integriranim i sve radi. Kad budem išao na maturalac u Barcelonu budem stavio 2-3 filma, i 150 pjesama koje su mi dobre. Mislim da će izdržat 1 film i 10h glazbe preko slušalica bez problema.

 kad ga napunim isprobati ću isto to pa cu vidjeti, ja koristim jedan sat za igrice, 3 min za gps, 20 min muzike na slusalice, 1h malo prčkanja po njemu i 2 min fotića.
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...
Hyperion kaže...

Baterija mi traje oko 2-5 dana. Zavisi koliko ga koristim.

 

Svaki dan barem 30min glazbe na zvučnike ne na slušalice, 10min videa, 30min prčkanja, i 2min gps-a, te 1min razgovora, 5min igre.

 

Koristim ga često ,ali ne u velikoj količini. Kada je u stand by-u troši jako malo.

 

 

Sada sam stavio "Star Trek Voyager - The Void" na njega sa subtitle-ima integriranim i sve radi. Kad budem išao na maturalac u Barcelonu budem stavio 2-3 filma, i 150 pjesama koje su mi dobre. Mislim da će izdržat 1 film i 10h glazbe preko slušalica bez problema.

 kad ga napunim isprobati ću isto to pa cu vidjeti, ja koristim jedan sat za igrice, 3 min za gps, 20 min muzike na slusalice, 1h malo prčkanja po njemu i 2 min fotića.
 Kak možeš igrat igrice na tom, sve su koma i rekao bih da idu sa 20fps-a, vidi se da se vuku kao puž. Gore nego crysis na 20fps-a.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic - SKYPE

POZZ!!

DALI MI NETKO MOZE POMOCI OKO POSTAVKI SKYPE JER SE NE MOGU NAPRAVITI RAČUN ODNOSNO NE MOGU SE POVEZATI NA NET.

DADO
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic - SKYPE

Probaj sa fring-om ili nimbuzz-om koje možeš besplatno skinit sa ovi store-a.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic - SKYPE

ok. tnx!

 

DADO
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ja za koji dan dobijam ovaj tel,cekam samo da stigne u trgovinu i gotovo! Evo sta sada nakon dosta mjeseci iskustva na njemu kakav je zapravo. Kakvo je ukupno misljenje o njemu? hoce mi se svidjeti???

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 13:55 (stevan94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Ja ga imam 2 mj. i jako sam zadovoljan sa njim. Nadam se da ceš biti i ti. Treba ti neko vrijeme da se navikneš.

 

DADO
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Dali je na na Skype ( Fring ) moguc video poziv?

 

DADO
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

ovako sad mi neradi ni wifi na v30 firmware-u. Već mi polako sve počinje ići na živce, vraćam se na v11 pa ako ni tamo neradi onda idem na servis,a ako bude sve radilo onda ću čekat onaj veliki firmware za sve.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

mali offtopic

 

što se trenutno nalazi u TMOBILOVOM paketu??????

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Ja kupio prije tjedan dana, jedini bonus sta šta sam dobio je bila trzalica, samo to. Uz naravno ono osnovno.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice