Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.992
|
čitano: 10.928.978
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Aaaa dobro 

 

Vidim na Neutrinu naglašavaju neke Kineze da imaju "Hrv.meni" pa si mislim to su za naše područje a oni na kojima to nije naglašeno valjda nemaju Hrv!

Kaj bi bakica onda z njim?

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa i nemaju, moj Redmi 3s kojeg sam imao na 6.0 Marshmallowu i 8.1 MIUI- u global ROM nije imao hrvatski jezik (dakle out of the box).

Ali pošto je baka u pitanju ima ruski a mislim da je to svima starijima ipak poznatiji jezik. 😉
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molim preporuku za mobitel do 2500kn...mobitel ce sluziti za surfanje, poruke i di koju igru..zanima me brzina i nelosa baterija. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
honor8 kaže...

 

Za identičan iznos sa goldwaya dobiješ redmi note 4x 3/16gb sd 625.

note 4x je daleko bolji telefon a jednako koštaju.

Sivi je skuplji 6 dolara, no može se iskoristit kupon od 4 dolara pa dođe na isto.

 Naravno, ali to je druga stvar, ja samo kažem da je ispod 1000kn...

Da li je najbolji izbor to je već druga stvar...

andi.cro kaže...

Pa pretpostavio sam da čovjek pita za kupnju kod nas.

Nije spominjao da bi ga uzimao preko stranog weba a i pošto je za baku, oni stranjski mozda nemaju Hrv!

 4x sa honorbuya sigurno ima hrvatski

andi.cro kaže...

 

Vidim na Neutrinu naglašavaju neke Kineze da imaju "Hrv.meni" pa si mislim to su za naše područje a oni na kojima to nije naglašeno valjda nemaju Hrv!

Kaj bi bakica onda z njim?

 Ovi u Neutrinu su toliko zbunjeni da je to nevjerojatno...pusti ti to kaj oni pišu...

Ekipa nezna ni koje modele točno prodaje, ni koje su im specifikacije, a nedaj bože da pitaš za podržane frekvencije...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Po vasem misljenju koji je najbolji mobitel sa cijenom do 1200kn da ima sto izdrzljiviju bateriju i da se mogu igrat vecina igrica.Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
The_K kaže...

Po vasem misljenju koji je najbolji mobitel sa cijenom do 1200kn da ima sto izdrzljiviju bateriju i da se mogu igrat vecina igrica.Hvala 

 Xiaomi redmi note 4x...

Pucaaaajjjj :)
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 Trebam pomoć pri odabiru mobitela cijene do 2000kn. U uži izbor sam stavio Sony XA1, Huawei P10 lite i P9 lite. Može i neki drugi ako je bolji od ovih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xiaomi A1 mozes dodati u taj izbor, cca 1800kn
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

I koji bi od ta 4 bio najbolji. Bitno mi je da sve radi brzo i da mobitel nije velik, ovaj Xiaomi A1 je oko 1cm viši i širi od ova 3 koja sam nabrojao, a oni su mi maksimum po dimenzijama. Nekako me najviše privlači Sony XA1, možda jer sam do sad imao xperiu M par godina.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 19:39 (ale329).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Beži od Sonyja ko od crnog vraga!!!

Možda koji model i valja al ja ne bih znao koji je to!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
andi.cro kaže...

Beži od Sonyja ko od crnog vraga!!!

Možda koji model i valja al ja ne bih znao koji je to!

 

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Vidiš da lik pojma nema o čem priča. :D
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Do 2000kn mu sigurno Sonyja ne bih preporučio, tulipanu jedan 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Eno ga Xiaomi Mi A1 s kuponom, vidio na mobiteli.com. Ne znam koliko je to konkurentno Goldwayu, ali svejedno dobro je znati.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gle ovo...

 

Xiaomihrvatska

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 9:01 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dobar je taj A1 

 

Jedini razlog zaš bi mu dao "no go" je 5.5" ekran 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
andi.cro kaže...

Dobar je taj A1 

 

Jedini razlog zaš bi mu dao "no go" je 5.5" ekran 

 Koliko vidim po forumu, to je ljudima savršena veličina.

Tebi je premalo, preveliko..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Preveliko brate!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Meni je 6.44 taman, imao prije 5.5" i sad mi to premalo tako da ti je to stvar navike. Nakon par dana se priviknes
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam premali palac da bi sa jednom rukom mogao tipkati za sve vece od 5" 

 

Evo ovaj moj A3 sa 4.7" mi je taman  

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

palac veljo? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

što više gledam te xioamije to manje znam, toliko modela, toliko imena, ajme meni...

nedavno mi je na ovom forumu preporučen xiaomi A1, pa sam naletio na redmi note 5A a potom i na redmi note 5A PRIME. Nekako mi se ovaj zadnji čini najbolji (možda se varam pa molim nečiju potvrdu jesam li u pravu ili ne) i već sam ga namjeravao naručiti preko ove stranice:

https://www.honorbuy.com/1190-redmi-note-5a-smartphone-prime.html pa me zanima koliko je stranica pouzdana i dal bi mogao imati problema s ažuriranjima i ta sranja, negdje piše global version a negdje ne, u čemu je stvar? može malo objašnjenje molim da ne naručim nešto pa se zaje*em.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 23:14 (hrky_ri).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrky_ri kaže...

što više gledam te xioamije to manje znam, toliko modela, toliko imena, ajme meni...

nedavno mi je na ovom forumu preporučen xiaomi A1, pa sam naletio na redmi note 5A a potom i na redmi note 5A PRIME. Nekako mi se ovaj zadnji čini najbolji (možda se varam pa molim nečiju potvrdu jesam li u pravu ili ne) i već sam ga namjeravao naručiti preko ove stranice:

https://www.honorbuy.com/1190-redmi-note-5a-smartphone-prime.html pa me zanima koliko je stranica pouzdana i dal bi mogao imati problema s ažuriranjima i ta sranja, negdje piše global version a negdje ne, u čemu je stvar? može malo objašnjenje molim da ne naručim nešto pa se zaje*em.

 

 

Od nabrojanih, najbolji je Xiaomi Mi A1. Od ove dvojice kasnijih, preporuka ide na Redmi Note 5A Prime, jer ima jaču konfiguraciju (3+32 GB radne odnosno interne memorije) od "običnog" Redmi Note 5A, koji ima kombinaciju od 2+16 GB.

 

Honorbuy je pouzdan, a prije kupnje možda da pročitaš pokoju recenziju, ima ih i na hrvatskom.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molim preporuku za mob. Cijena do 1500 kn. Preferiram što čišći android, ekran FHD, baterija što bolja, barem 3gb ram, kvalitetan zvuk na izlazu za slušalice...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Molim preporuku moba do 3500kn. Privlaci me p10. Koja je bolja kupovina?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

G6. Bolji i veći zaslon.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Prevelik zaslon. Znaci do 5,5inch dobra kamera. Brzo punjenje. Lijep ekran i dizajn
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Galaxy S7
16 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Iscodisco22 kaže...
Prevelik zaslon. Znaci do 5,5inch dobra kamera. Brzo punjenje. Lijep ekran i dizajn

 

LG G6 je 3mm duzi i 2 mm siri od P10, a dobijes veci ekran.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
djigibao kaže...
Iscodisco22 kaže...
Prevelik zaslon. Znaci do 5,5inch dobra kamera. Brzo punjenje. Lijep ekran i dizajn

 

LG G6 je 3mm duzi i 2 mm siri od P10, a dobijes veci ekran.

 Zbog omjera 18:9 zaslon se ne čini prevelik. Meni je lakše jednom rukom koristiti G6 nego što mi je bilo G4.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice