IOS borbeni komplet

poruka: 38
|
čitano: 12.363
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
IOS borbeni komplet

Napišite koje igre igrate, programe koristite... komentirajte aplikacije, pomognite oko problema...

 

Igre koje najviše igram: GTA: chinatown wars, NFS shift, Prince of persia: warrior within, Modern combat 2: black pegasus, Dead space, Assassins creed: altairs chronicles, Battlefield: bad company 2...

I programi: Facebook for iphone, installous...

 

Isključivo je zabranjeno "pljuvanje" po iOS-u i naravno trolanje, npr: ipfone je sr*nje i sve ostale uvrede... 

I može sticky... {#}

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2011 15:11 (Genoxxx).
 
4 0 hvala 3
16 godina
offline
IOS borbeni komplet

Heads Up (plaćeni jer me iritiraju reklame) - odličan kao rokovnik, podsjetnik za rođendane i slično.

Twitter - službeni twitter klijent

Meebo - IM klijent

XfMobile - xfire im klijent sa podrškom za multitasking

MaxTV vodič

Flixster - službena aplikacija Rotten Tommatoesa i Flixstera

IMDb - sližbena IMDb aplikacija

SoundHound - aplikacija za prepoznavanje pjesama

Wikiamo - wikipedia za ajfon

eBay i PayPal

PDF reader lite

AutoCAD WS

Team Viewer

QR Code Reader

LED Flash - jako korisna stvarčica

iHandy Level - klasična vaservaga. Treba za naštelat veš mašinu i tak. :)

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
IOS borbeni komplet

{#} jos jedna dobra igrica... 

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IOS borbeni komplet

ima li koji program da mi poveća kvalitetu slika poslikanih sa kamerom ?

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IOS borbeni komplet

Pa zasto je ova tema mrtva tako ?? {#}{#}

Kolko sam vidio dosta nas koristi iPhone uredaje, pa ne razumijem :/

evo imam pitanje .. koji equlizer ( pojacivac zvuka ) da skinem , a da ima vise opcija ?

Tipa " DSP manager " u Androida :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IOS borbeni komplet
dajte ljudi,nemogu vjerovati da je ova tema tako zapostavljena. nov sam na iOS-u pa mi trebaju vaši prijedlozi nekih must-have aplikacija.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: IOS borbeni komplet
Converter free-pretvaranje jedinica (po meni jedan od korisnijih free), google translate, opera mini-za surfanje preko mobilnog interneta, flashlight-korištenje LEDice, Skype, office2 plus-preglednik dokumenata, trollolol-dodavanje memea na slike, slooshaj-wifi radio...
15 godina
neaktivan
offline
Re: IOS borbeni komplet
antimadridista kaže...
dajte ljudi,nemogu vjerovati da je ova tema tako zapostavljena. nov sam na iOS-u pa mi trebaju vaši prijedlozi nekih must-have aplikacija.

Postoji već tema za iOS aplikacije

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
14 godina
offline
IOS borbeni komplet
može link na tu temu ili naziv teme?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IOS borbeni komplet
antimadridista kaže...
dajte ljudi,nemogu vjerovati da je ova tema tako zapostavljena. nov sam na iOS-u pa mi trebaju vaši prijedlozi nekih must-have aplikacija.

 

Imaš li Jailbreak i koji ios ti je trentno na iphonu/ipodu?
14 godina
offline
Re: IOS borbeni komplet
Galactico kaže...
antimadridista kaže...
dajte ljudi,nemogu vjerovati da je ova tema tako zapostavljena. nov sam na iOS-u pa mi trebaju vaši prijedlozi nekih must-have aplikacija.

 

Imaš li Jailbreak i koji ios ti je trentno na iphonu/ipodu?

iPod Touch 4gen. 5.0.1 jailbreakan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 20:38 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
IOS borbeni komplet

Najvise ces se zapalit za frut ninja i temple run. Pored toga ti preporučan nfs hot pursuit i undercover, stvarno najbolje igre. Nisu nikakve simulacije samo zabava. Imas to i Fifu i PES, te infinity blade kojeg neces ispustit iz ruke dok ga ne prođeš. Možda ce ti se i Cut the rope svidjeti:)

Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: IOS borbeni komplet
Jedna logicka free igra s 100 levela, bez reklama-ParkingCar
14 godina
offline
IOS borbeni komplet

igra li tko modern combat 3 online... ako igrate javite se sa nickom pa da bacimo koju... moj nick je tuner05 {#}

the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
IOS borbeni komplet

Igre koje su trenutno na iPhonu:

 

Jetpack Joyride

Bike Baron

Real Racing 2

Ice Rage

League of Evil 2

Fruit Ninja

Tank Hero

World of Goo

Infinity Blade 2

Lane Splitter

 

Aplikacije:

 

Snapseed

Viber

Downloads

SoundHound

AVPlayer

 

“Todo el mundo sabe que soy Madridista de corazon, blanco hasta la muerte.”
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
IOS borbeni komplet

Za sve one koji koriste Mail izašla je popularna Sparrow aplikacija.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
IOS borbeni komplet

Max Payne uskoro dolazi na iOS, ihaa :D... Klasik iz davnih dana.

http://isvijet.com.hr
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
IOS borbeni komplet

iZovi Taxi na kratko besplatan.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IOS borbeni komplet
PS Touch preporuka za ajpedaše.

Koristim je, odlična je - čeka se iPhoto.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
odjavljen
offline
IOS borbeni komplet

NaruciTaxi! aplikacija vam omogucava unaprijed izracunati cijenu rute kojom ce vas voziti taxi prijevoznik, usput dajte podrsku developeru ocijenom na App Storeu.

 

App je besplatan.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IOS borbeni komplet
Vidim da nitko nije spomenuo Flipboard.

Najjača magazine-like aplikacija....efekti su mrak, samo još fali offline čitanje al za to imate Google Currents.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
IOS borbeni komplet

Znate možda neku aplikaciju koja bi bila kao nekakav osobni trener za vježbanje? Znači da npr. na početku stavim koliko kg imam i ostalo i onda mi aplikacija postavlja vježbe za određene dane ili tako nešto slično. Imao sam sličnu aplikaciju za Android i dosta mi je pomogla, ali se ne sjećam kako se zvala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 20:27 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS borbeni komplet

Vidio sam takvu aplikaciju na appstore-u. Nisam je skinuo, ali koliko sam shvatio, ima ovu funkciju koju si rekao(upises kilograme, visinu, godine...). Mislim da se je zvala FitnessChallenge ili tako nesto. Upisi u trazilicu na Appstoreu "fitness" ili "workout" i probaj naci.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
15 godina
offline
Re: IOS borbeni komplet
antimadridista kaže...

Znate možda neku aplikaciju koja bi bila kao nekakav osobni trener za vježbanje? Znači da npr. na početku stavim koliko kg imam i ostalo i onda mi aplikacija postavlja vježbe za određene dane ili tako nešto slično. Imao sam sličnu aplikaciju za Android i dosta mi je pomogla, ali se ne sjećam kako se zvala.

Endomondo? 

Cardiotrainer?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
IOS borbeni komplet

Može li se ikako na iPhoneu namjestiti ono u slučaju krađe da ga mogu pratiti na karti gdje se nalazi preko računala i da ga mogu locirati?

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS borbeni komplet
nj0fra kaže...

Može li se ikako na iPhoneu namjestiti ono u slučaju krađe da ga mogu pratiti na karti gdje se nalazi preko računala i da ga mogu locirati?

Find my iphone

http://itunes.apple.com/us/app/find-my-iphone/id376101648?mt=8

16 godina
odjavljen
offline
IOS borbeni komplet
http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IOS borbeni komplet

Postoji li koji program koji mjeri temperaturu iphona(kao što se može izmjeriti temperatura procesoru u PC-u)?

12 godina
offline
IOS borbeni komplet

Mireo DON'T PANIC- super navigacija za samo 10$, itekako vrijedi

Keeper- za čuvanje passworda

MotionX-GPS- za offroad vožnju bicikla jer ima mogućnost odabira odličnih karti (MotionX Terrain- topo karta sa dosta ucrtanih staza) i download za offline korištenje

FlightRadar24- prikazuje avione koji lete iznad mene, ali i avione koji lete svuda po svijetu (koristi google maps) i daje informacije o kompaniji, vrsti aviona, brzini, visini, etc. Odlična aplikacija za ljubitelje avijacije

Scanner- uslikam stranicu, dokument ili nešto treće, a aplikacija od te slike napravi novu koja izgleda kao da je skenirana (korekcije svjetlosti, maknu se sjene, uglavnom kao kopiran dokument na kraju ispadne)

SkyView- uperite iPhone prema nebu i dobite naziv zviježda koje gledate, planeta, možete pratiti umjetne satelite (npr. ISS i piše vam kada i gdje će biti vidljiv s vaše pozicije)

Flashlight- za upalit bljeskalicu :D

9GAG- za čitanje postova s 9gag-a

Eurosport- za praćenje rezultata

Sleep Cycle- aplikacija koja vam pomaže da se lakše probudite ujutro, u početku sam bio malo skeptičan, ali odlučio sam kupit i mogu reći stvarno radi. Obično probudi 10, 15 minuta ranije nego što je namješteno, ovisi u kojoj ste fazi sna (inače morate mobitel stavit na krevet pa je preporučljivo uključit Flight mode radi zaštite)

Google Chrome

360- za slikanje panorame

RL Classic- čitanje bar kodova

AccuWeather- za vrijeme, dost solidno

Heart Rate- mjeri vam broj otkucaja srca u minuti kada prislonite prst na bljeskalicu

Sci GraphCalculator- za crtanje grafova

Adobe Reader

Igre: (Fifa 12, Galaxy Empire (besplatno, vrijedi probat, jako zabavno), Minecraft, gta3, Fruit Ninja, DoodleJump, Angry Birds, MetalStorm, Temple Run, CSR Racing, AirTycoon2, TrenchesVS, Zynga Poker, GTA:CTW, Impossible Game (note: zna bit iritirajuće :D), Paper Toss, LogosQuiz, Jetpack, Blueprint3D, Draw Free, TableTennis, Chess)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
IOS borbeni komplet

Da malo pokrenemo temu, kod mene se na iP5 koristi :

 

 

Endomondo - vrhunska aplikacija za GPS tracking svih sportova, mnoštvo opreme

Flipboard - najbolja aplikacija za vijesti i društvene mreže

Nuts! - meni najbolja Temple Run-like igrica

Viber i Whatsapp

Onavo Extend - odlična besplatna aplikacija za čuvanje podatkovnih paketa (3G), komprimira sinkronizacije preko svojeg VPN-a kojeg instalira i dnevno smanji promet ~ 10 MB (u mjesec dana je to 300MB)

gMusic - aplikacija za korištenje Google-ovog Deezer-like servisa - Play Music, dobra alternativa dok se čeka official app

GMail - uz ovaj UI bolja od Android verzije, brza i funkcionalna uz swipe-ove i tabove

Chrome - ponajbolji preglednik

File Manager Pro - meni najbolji (4,99$ se isplati za njemačku app :) preglednik file-ova, odličan UI i podržava sve cloud servise

Google Search - (Google Now zapravo) najbolja alternativa Siri-u, preciznija nego Siri za iOS6

Apps Gone Free - aplikacija koja nalazi sniženja plaćenih aplikacija na free verzije svaki dan, nađe se super appova

Polaris Office - meni najdraži office app, ne deformira izvorni dokument, a podržava sve formate, bolja od QuickOffice

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice