Čitanje poruka zaključana tema

poruka: 23
|
čitano: 103.729
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Čitanje poruka
pitanje

Pozdrav!

 

Zanima me da li je moguće ''upasti'' nekome u mobitel tj. hakirati ga i tako čitati poruke, ubacivati neke slike i sl.?

Pitam, jer sumnjam da meni to netko radi. Odnekud sam čula da je to moguće dok je uključen bluetooth ili Internet, ali me zanima da li se to može i dok te opcije nisu uključene.

 

Unaprijed Vam zahvaljujem!

PorscheWoman999
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitanje poruka

Kada je uključen bluetooth ili internet onda je to jako lako. Kada je ovo dvoje isključeno onda ne može. Ovisi od mobitela do mobitela - neki mobiteli kada im netko šalje neku sliku ili pjesmu i slično uopće ne pitaju ništa i samo je prihvate, dok neki obavezno pitaju za dopuštenje.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Čitanje poruka

...mislim stvarno,zašto bi to radio...

Žene su raj za oci,pakao za dusu i cistiliste za novcanik
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Čitanje poruka

Može ako ima bluetooth i ako je uključen.

Procesor: Intel Celeron D331 2,66Ghz 256KB L2 Cache, Presscot Matična Ploča: MSI P4M900M2-L RAM: 2GB (2*1) Kingmax DDR2 800Mhz HDD:80GB Hitachi Grafička Kartica: Xpert Vision GeForce 8400GS 512MB DVD-RW: Pioneer DVR-112D
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čitanje poruka

Naravno da se može, ako ima bluetooth uključen i ako samo si se već povezivao da te ne pita za šifru. Stvar se zove Super Bluetooth Hack i lako ćeš ju naći na www.getjar.com Izaberi model i ćao.

 

EDIT: I da, kao što piše u postovima ispod, možeš od poruka, poziva, playera, ma sve može. Vidim da si žensko, daš mi broj? CoolBelji se

Jer znanje treba da bude besplatno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2009 11:05 (Smooth Operator).
16 godina
offline
Čitanje poruka

Moj frend iz razreda ima Nokiu N95 i ima taj neki program kojim hacka u tuđe mobitele preko bluetootha i mijenja im zvukove, brše slike, čita poruke, može slati poruke ili zvati nekoga s Vašeg mobitela...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Čitanje poruka
Najbrži kaže...

Moj frend iz razreda ima Nokiu N95 i ima taj neki program kojim hacka u tuđe mobitele preko bluetootha i mijenja im zvukove, brše slike, čita poruke, može slati poruke ili zvati nekoga s Vašeg mobitela...

 Uzmi mu taj N95 i razbij od glavu.
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
15 godina
neaktivan
offline
Čitanje poruka

Može, java programom koji se zove Bt INFO (AKA Super Bt Hack). Možete ga skinuti OVDJE.

Možete ga instalirati na svaki java enabled mobitel (na samsunge malo teže :().

Preko BtInfa možete raditi skoro sve SonyEricsson mobitelima, dok za druge marke postoji vrlo,

vrlo mali broj opcija. Neke od situacija koje su idealne za korištenje:

-Na času nekome isključite silent profil, pojačajte zvuk u media playeru na max, pustite muziku

i gledajte nesretnika kako neuspješno pokušava prekinuti turbo folk koncert :D, i  kada shvati

šta se dešava, ugasite mu mob...

-Kada se spojite na nečiji mobitel također mu možete čitati poruke, kao i slati ih sa njegovog moba,

pozivati koga i što hoćete :), gasiti mobitel i još mnoštvo zanimljivih stvari...

Da bi hakiranje uspjelo ključno je da svoj mobitel dodate na žrtvinu My devices listu i omogućite

pristup bez unošenje šifre i pitanja vlasnika mobitela. I to je to...

Samo nikome ne govorite za ovo inače nećete biti jedini haker ;)

 

Zahvale na PM :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitanje poruka

simple security: UGASI BLUETOOTH!!!

ne kužim uopće zašto to neki ljudi imaju non-stop upaljeno, kao prvo troši bateriju (ne sad puno, al ipak), a kao drugo dešavaju se ovakve stvari, a i gore ako imaš koji symbian mob sa symbian OS-om ispod 9.1...

jednostavno ugasi bluetooth i nema naćina više da ti se uđe u mob, jer treba konekcija....i ovaj pazi na mob jel? jer neznam meni je lakše uzet mob u ruke i pročitat šta trebam, a to mi je 10x brže nego sa bilo kojom java ili python applikacijom! lol

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čitanje poruka
Vakaka kaže...
Najbrži kaže...

Moj frend iz razreda ima Nokiu N95 i ima taj neki program kojim hacka u tuđe mobitele preko bluetootha i mijenja im zvukove, brše slike, čita poruke, može slati poruke ili zvati nekoga s Vašeg mobitela...

  Uzmi mu taj N95 i razbij od glavu.
  slažem se
Žene su raj za oci,pakao za dusu i cistiliste za novcanik
16 godina
offline
Čitanje poruka

Ovo izgleda zabavnoSmijeh

 

A ako to nekom radim, jel postoji mogucnost da i on meni nesta zezne u mobu ili  da sazna tko to radi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Čitanje poruka

vrlo zanimljiva temaSmijeh

Oduvijek, al oduvijek me zanimalo hekiranje i samo sam čeko neki novi izazov da pronađem i evo ga.

Priznajem probat ću ovo, no samo iz gušta. Ne želim nikome zagorčavat život.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitanje poruka

Moguće je

Sony Ericsson to zove SUPER BLUETOOTH

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitanje poruka

za symbian mobitele postoji nešto slično ali po meni još i gore...

dok sa ovim bluetooth hackom UVIJEK prva 2 puta treba ODOBRITI pristup, jednoj python aplikaciji ne treba, ali stim apom se ne može pregledavat sadržaj drugog moba nego se može jednostavno poslat file SILOM na drugi mob...naravno uvjet je jedino upaljen bluetooth...

naravno mnogi sad "čistih" umova si sad misle WTF bezveze, ali oni "pokvarenih" umova mogu napravit dosta štete....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Čitanje poruka
Gamer-gts kaže...

Moguće je

Sony Ericsson to zove SUPER BLUETOOTH

  naravno taj sonyericson može samo izdaleka gledat neku malo jaču symbian nokiu LOL
ja sam probao sa W800 upast na N80, N82, N85-8giga i na   N96 i moram reć da nisam ništa uspio...

BTW jedno malo upozorenje: meni se takvo što nije nikad desilo, ALI frend je time zeznio ženi mobitel...
preko tog bluetootha je ugasio drugi mob, koji se više nikad nije upalio lol
naravno flash je to riješio, ali je riješio i 100kn iz đepa lol 
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
offline
RE: Čitanje poruka
lajtkam kaže...
Vakaka kaže...
Najbrži kaže...

Moj frend iz razreda ima Nokiu N95 i ima taj neki program kojim hacka u tuđe mobitele preko bluetootha i mijenja im zvukove, brše slike, čita poruke, može slati poruke ili zvati nekoga s Vašeg mobitela...

  Uzmi mu taj N95 i razbij od glavu.
  slažem se
 Meni neće nitko hackati jer ja nemam bluetooth! BUA-HA-HA-HA kako sam EVIL Cool
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
RE: Čitanje poruka
Smooth Operator kaže...

Naravno da se može, ako ima bluetooth uključen i ako samo si se već povezivao da te ne pita za šifru. Stvar se zove Super Bluetooth Hack i lako ćeš ju naći na www.getjar.com Izaberi model i ćao.

 

EDIT: I da, kao što piše u postovima ispod, možeš od poruka, poziva, playera, ma sve može. Vidim da si žensko, daš mi broj? CoolBelji se

 šta će ti broj samo uključi bluetooth
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitanje poruka
Vakaka kaže...
Najbrži kaže...

Moj frend iz razreda ima Nokiu N95 i ima taj neki program kojim hacka u tuđe mobitele preko bluetootha i mijenja im zvukove, brše slike, čita poruke, može slati poruke ili zvati nekoga s Vašeg mobitela...

 Uzmi mu taj N95 i razbij od glavu.
 potpis
AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
15 godina
neaktivan
offline
Čitanje poruka

stvarno super,lako je upast a ovi ništa ne kuže lol

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Čitanje poruka
Jel ti to znas Napravit? Ili Jel znas nekog ko zna?
12 godina
offline
Čitanje poruka

Kasniš 5 godina

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Čitanje poruka
Može pomoć.Kako se može stupiti u kontakt sa vama
8 godina
neaktivan
offline
Re: Čitanje poruka
Kako se može stupiti u kontakt sa vama
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice