Čudni pozivi

poruka: 7
|
čitano: 7.610
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Čudnovati pozivi

Već par dana dobivam pozive s čudnog broja?

Ne znam odakle to i šta bi trebao napraviti?

Prvo je počelo s 2 obična broja na sim karticu, a sad se nastavlja na Viber. Dugo zvoni i ja prekinem poziv. Svaki puta drugi broj.

 

Exit: čini se da se radi kao što je kolega dolje napisao - neka aplikacija kruži / riječ je o šaljivim pozivima

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 22:58 (x360gamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Čudnovati pozivi

nisu čudni nego oče da te odere po đepu ne javljaj se ima sam ja pozive iz teherana i sa madagaskara prijavio tele2 i upozorio ostale

vidi ovaj prvi

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 16:26 (pero35).
14 godina
offline
Re: Čudnovati pozivi
Tako sam i mislio!
Ali nije mi jasno odakle moj broj?
I kako natjerati da prestanu?
Kako mogu uzeti novce preko Vibera?
Također čekam prijenos broja s tele 2 na drugu mrežu? Kome da prijavim?
15 godina
protjeran
offline
Re: Čudnovati pozivi

kod meme je malo komplicirano ja sam na pretplatu pa sam prijavio svom operateru o muljaži a za viber ne bih znao

 kako ih natjerati da prestanu nikako to ne zove osoba nego sami stroj i tako stotine njih pa ako prođe prođe vidi ovdje

i ovdje

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 16:59 (pero35).
13 godina
offline
Re: Čudnovati pozivi

Moguće je i da se netko želi našaliti s tobom. U zadnje vrijeme je popularna aplikacija za lažne, šaljive pozive...

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 17:09 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Čudni pozivi
Ljudi nekim ljudima je na profilu facebooka broj javno vidliv ili ako nekog dodate koga ne poznate i to može pročitati.

Možete u viberu i opčenito blokirati broj. Ima opcija block. Ali to morate svaki put raditi kada se pojavi novi broj.
Postoji mogučnost da kod operatera blokirate sve brojeve koji nisu u Hrvatskoj a viber nemojte koristiti neko vrijeme ili koristitite whatapp dok toj isobi ne dosadi barem 1 mjesec

Krajne rjesenje je promjenit broj.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Čudni pozivi
I mene, brata i staroga i ekipu s posla zovu ti divlji brojevi. Mjesecno bar jednom me nazovu. I na viber zovu. Nekad im se javim a nekada i ne. Mene vecinom zovu iz engleske a starog iz turske i grcke. Javim im se i lik mi kaze da zove iz hrvatskog veleposlanstva u engleskoj. I kao netko iz hrvatske je u engleskoj u bolnici i treba uplatiti lovu za troškove bolnice. A starom su rekli da ga je snimila prometna kamera u grckoj i da treba uplatiti lovu za kaznu.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice