Mosfet Hladnjaci?

poruka: 4
|
čitano: 795
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Mosfet Hladnjaci?

Znaci, imam GA 990XA-UD3 rev 3.0 koji je poznat po pregrijavanju mosfeta, FX-8350 mi vec throttla pri 4.4Ghz na Prime95u, pa me zanima gdje bih mogao naruciti/kupiti mosfet za cooler? Trazio sam po internetu, pogotovo Thermalright HR-09U no nigdje ga ne mogu naci za dostavu u ZG, pa bi molio malu pomoc, naravno moze i nekakva alternativa :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mosfet Hladnjaci?
CroAtTheTop kaže...

Znaci, imam GA 990XA-UD3 rev 3.0 koji je poznat po pregrijavanju mosfeta, FX-8350 mi vec throttla pri 4.4Ghz na Prime95u, pa me zanima gdje bih mogao naruciti/kupiti mosfet za cooler? Trazio sam po internetu, pogotovo Thermalright HR-09U no nigdje ga ne mogu naci za dostavu u ZG, pa bi molio malu pomoc, naravno moze i nekakva alternativa :P

 Pa ta ploče ima već na sebi aluminijski mosfet hladnjak,ovih 4.4GHz mi "smrdi" na Turbo dali je isključen u BIOSu?

11 godina
offline
Re: Mosfet Hladnjaci?
3n3m1 kaže...
CroAtTheTop kaže...

Znaci, imam GA 990XA-UD3 rev 3.0 koji je poznat po pregrijavanju mosfeta, FX-8350 mi vec throttla pri 4.4Ghz na Prime95u, pa me zanima gdje bih mogao naruciti/kupiti mosfet za cooler? Trazio sam po internetu, pogotovo Thermalright HR-09U no nigdje ga ne mogu naci za dostavu u ZG, pa bi molio malu pomoc, naravno moze i nekakva alternativa :P

 Pa ta ploče ima već na sebi aluminijski mosfet hladnjak,ovih 4.4GHz mi "smrdi" na Turbo dali je isključen u BIOSu?

 Ma ti hladnjaci nista ne valjaju, vec su me posrali na overclock.net da bas ta revizija 3.0 ima velikih problema, dobio savjete da stavim ventilatore koji bi direktno puhali na mosfet.

 

Turbo je ugasen naravno kao i sve ostalo u BIOSu, radi 4.4Ghz na 1.320

14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice