Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.426
|
čitano: 2.460.512
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Eno, na pc expertu otisla 1080ti za 4 i nesto sitno tkn

The Show Must Go On
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
4300kn
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

iPon prodaje 1155 nove ploce navodno, dosta skuplje nego prije, ali nekog bi moglo zanimati 

Burek s mesom
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koji model 1080 iz glavne teme najbolje uzet ?  MSI ?

Vinchix#2942
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bubabug kaže...

Koji model 1080 iz glavne teme najbolje uzet ?  MSI ?

 Za gaming MSI. nema greske.

Za overclock imas i wi dforce od gige na akciji , Aorus neki kazu da su imali prob. neznam jeli istina, sa limom koji s iskrivi/otpadne do softwarea za "boostanje"(lazy oc =} ) koji nije u rangu sa msi.

Mozda netko drugi ima vise znanja. Ali osobno ja bi sebi MSI.

Moje misljenje.

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Covjek sa Pc experta - pouzdano

Na granici dobrog deala, ako bi išao za 2100 bilo bi super.

The Show Must Go On
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pordas tu plocu za 250-300kn i kuler ako ti ne treba i imas top gaming cpu za ispod 2k kn, deal je predobar.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Flux_Pavilion kaže...

E pozz ljudi, htio sam kupiti sebi jednu RX 580 8GB grafičku karticu ili neku sličnih performansi.

 

Inače sam iz Bosne, pa me zanima da li neko zna neki dobar deal/popust/akciju u nekoj prodavnici kompjuterske opreme bilo gdje u Bosni, Srbiji, Hrvatskoj a imam i ljudi u Austriji i Češkoj koji bi mi mogli nabaviti grafičku i tamo.

Znam da je čudno pitanje/zahtjev, ali eto čisto kao neko zna nešto usput, bio bi mu zahvalan .

 Sada ti je daleko bolje uzeti GTX 1060 6gb jer im cijene nisu toliko skočile. 580 8gb se stvarno ne isplati, jedino ako imaš Freesync monitor, ali ako i imaš ja bi pričekao na tvom mjestu da se mineri malo smire i da se 580 vrati na normalniju cijenu.

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

2619kn - RX580 8GB

 

Nije prestrasna cijena, u rangu GTX 1060 6GB trenutno

Burek s mesom
 
0 11 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Glavas_ZG smrdi onaj oglas za GTX970 kao bebina pelena 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Glavas_ZG smrdi onaj oglas za GTX970 kao bebina pelena 

 Ja bi ju odmah uzeo da je iz ZG.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

Eno, na pc expertu otisla 1080ti za 4 i nesto sitno tkn

 moraš biti tolika budala da kupuješ kartice tako precjenjene cifre općenito pa da je i od samog zlata prekrivena

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Se7en kaže...
Glavas_ZG kaže...

Eno, na pc expertu otisla 1080ti za 4 i nesto sitno tkn

 moraš biti tolika budala da kupuješ kartice tako precjenjene cifre općenito pa da je i od samog zlata prekrivena

 Ne moraš biti budala. Planirao sam ju ja kupiti i nazvao sam ga ako bi mogao pričekati do moje iduće plaće, al' mu je hitno trebala lova i tako je hitno i otišlo. Ima nas koji krvavo zarađujemo preko sezone te si želimo priuštiti skuplje komponente kako bi preko zime samo sjedili za kompom i uživali u filmovima i videoigrama.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Se7en kaže...
Glavas_ZG kaže...

Eno, na pc expertu otisla 1080ti za 4 i nesto sitno tkn

 moraš biti tolika budala da kupuješ kartice tako precjenjene cifre općenito pa da je i od samog zlata prekrivena

To je odlicna cijena za tu karticu..

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
Ima nas koji krvavo zarađujemo preko sezone te si želimo priuštiti skuplje komponente kako bi preko zime samo sjedili za kompom i uživali u filmovima i videoigrama.

O moj Bože, pa zar je moguće da neko ima takav cilj u životu. I onda se čude klincima koji vise na mobitelima i kompovima, a sad vidim i od koga su to naučili 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kbenzema kaže...

O moj Bože, pa zar je moguće da neko ima takav cilj u životu. I onda se čude klincima koji vise na mobitelima i kompovima, a sad vidim i od koga su to naučili 

 To mi je isto palo na pamet. Zar se ne moze uzivati sa nekom duplo jeftinijom grafom tipa GTX 1060 ili RX580?

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kbenzema kaže...

O moj Bože, pa zar je moguće da neko ima takav cilj u životu. I onda se čude klincima koji vise na mobitelima i kompovima, a sad vidim i od koga su to naučili 

 možemo li ikako bez lažnih moraliziranja?

ovo je informatički forum, nisi došao na forum mame.hr gdje se razmjenjuju kolica i pelene

 

isto tako znam desetke ljudi kojima je životni cilj kupiti novi auto, iako im treba za do posla i natrag, pa im uglavnom zakurac stoji pred kućom i košta bar 10 puta više od solidnog kompa

da ne spominjem one što će pola plaće do penzije davati za usranih par kvadrata zatvora kojeg oni zovu stanom

ili je možda bolje da tu lovu zapije ili ostavi u kockarnici... slobodno nastavi niz 

 

svatko ima svoje gušte i svatko troši pare kako mu paše, ove gluposti o učenju klinaca pogrešnim stvarima ostavi za neku drugu prigodu

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2017 9:25 (picajzla0707).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa dobro istina, al on će cijelu zimu provesti u virtualnom svijetu  Za auto se pogotovo slažem, imam jako puno frendova koji su otišli u Njemačku, a tamo je očito glavni cilj kad stigneš, da čim prije kupiš mrcinu od bmw-a, a pola njih ili ima firmin prijevoz ili koriste javni, dam se kladit da više kilometara naprave kad idu u HR nego kaj naprave u Njemačkoj. Al to je sad sve OT, svako ima svoje ali uvijek postoji "ali" 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2017 9:35 (kbenzema).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja cijeli svoj život provodim u virtualnom svijetu i pogodi što?

Imam normalan posao, ženu i dvoje klinaca.

Upravo bio na sistematskom zdrav ko dren, i znaš što? Uživam u necem sto volim.

 

Smisao zivota je da uzivas a ne da se patis, pa eto neka svatko radi ono sto voli i svijet ce postat bolji.

Moj PC  
19 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kbenzema kaže...

...ali uvijek postoji "ali" 

 ali... kad pogledaš s druge strane itekako ima nešto pozitivno i u smislu primjera za klince - recimo to da je primjer kad nešto želiš, odeš i zaradiš za to, a ne da čekaš mamu i tatu da ti kupe

 

u moje vrijeme moglo se igrati i igralo se na komodorcima ili spectrumu 48, ali ja sam htio amigu 500 i nema što nisam radio da bi ju kupio, prodavao svoje stripove, čuvao lovu za sendviče i bio gladan u školi, švercao se u tramvaju i skoro godinu dana prodavao knjige na placu za nekog lika - a neš ti životnog cilja, kupiti računalo 

 

 

13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

koliko ovo djeluje vjerodostojno

http://hot.soundhotbazaar.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zeryx kaže...

koliko ovo djeluje vjerodostojno

http://hot.soundhotbazaar.com

 Isto koliko i hdz.

MadeInCroatia
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Žalosno je sto nema vise ljudi za kompom danas , za x godina imas programera koji zaraduje sa free lancingom oko 15000 . Hebaj ga pol roditelja su teska juga pa idu sa ciljem zavrsi strukovnu pa ce ti biti bolje u zivotu (cast izuzecima i ovo nije  napad) ali zamjerate covjeku sto igra igrice i surfa a kaj bi da je na igli radije ?Hvala Bogu moze i to danas jer je tesko danas i to raditi zbog nedostatka novca i previse posla.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Ima netko kome ne treba ovaj poklon bon u mall.hr ducanu? Narucio bih monitor od njih, pa cu i ja dobiti popust pa ga mogu i vratiti odmah :)
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel mi se isplati uzeti ovo a prodati svoju staru konfu?

 

Po meni je bolja ova ponuda

Naravno i ova gore nije nimalo losa.

 

Puno novije i ima mogucnosti skylake, ddr4 i cak 3 diska.

MSI B150M Bazooka - kutija, papiri

Intel Pentium G4400 + stock cooler - kutija, papiri
Crucial 4GB DDR4 - kutija, garancija - kupljeni prije par mjeseci
SSD Kingston UV400 - kutija, papiri, garancija - kupljen prije mjesec dana
Seagate Barracuda 500gb
Seatage Barracuda 1TB
DVD/RW
XFX 450W

----

Prodao bi ssd, uzeo još 4 gige rama, zadržao svoju grafu i napajanje. Igram ponekad WoT i počeo bi učiti Autocad i programiranje. Jel veliki minus što je ovo čisti dualac?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uzimaj to, fali ti graficka, SSD prodas kao sto si reko ubodes da imas 8 GB i neku grafu, 1050Ti ili slicno :)

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

Uzimaj to, fali ti graficka, SSD prodas kao sto si reko ubodes da imas 8 GB i neku grafu, 1050Ti ili slicno :)

 Hvala Luka.

Što ostali kažu?

P.S. Kasnije bi ubacio polovni i5...

Nisam ja ništa prčko.
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Spiridon kaže...
Luka123 kaže...

Uzimaj to, fali ti graficka, SSD prodas kao sto si reko ubodes da imas 8 GB i neku grafu, 1050Ti ili slicno :)

 Hvala Luka.

Što ostali kažu?

P.S. Kasnije bi ubacio polovni i5...

 Ja bih osobno odma proadao taj g4400 i nadogradio na g4560, morao bi dodat neku sicu a razlika je ogromna u igrama. Ne znam za sto ti tocno terba racunalo. 

Edit: ako vec nije vjerojatno bi trebalo updateat bios za g4560

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 8:43 (Ghost777).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za sada samo surfam i ponekad odigram World of Tanks. Ali imam u planu učiti AutoCad i programiranje.

 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice