Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.458.788
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

gls poznat po tome :D, posalju sms isto u 7 ujutro u 9 ipo mi zvone ja gledam kojik...

 Haha, još ćemo se buniti da nam paketi pre rano stižu :D

Ma nek budu malo izgubljeni, bitno da nama stigne sve kak treba 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dali je netko bio na Links Happy day u vinkovcima? Postoje li popusti na monitore? Jel bilo dobrih popusta? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 13:28 (Stryder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
Luka123 kaže...

gls poznat po tome :D, posalju sms isto u 7 ujutro u 9 ipo mi zvone ja gledam kojik...

 Haha, još ćemo se buniti da nam paketi pre rano stižu :D

Ma nek budu malo izgubljeni, bitno da nama stigne sve kak treba 

 Da i meni je stigao u cetvrtak bez najave,neka :)

 

BTW ako tko zeli slušalice Corsair Void RGB 7.1 usb nek se javi na PM!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 16:35 (volegradele).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

h18 na aparatima!!!

32 posto 

serveri padaju na stranici

admini isto na aparatima (nemogu negativnih komentara toliko pobrisati)

GLS vec pun K hangara i dostava

KAOS a mi slavimo 

Moj PC  
12 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lange kaže...

h18 na aparatima!!!

32 posto 

serveri padaju na stranici

admini isto na aparatima (nemogu negativnih komentara toliko pobrisati)

GLS vec pun K hangara i dostava

KAOS a mi slavimo 

 Yeap. Police i ulazna vrata su sada 32% jeftiniji...

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Moze li itko uopce pronaci nesto sto se moze naruciti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stryder kaže...

Moze li itko uopce pronaci nesto sto se moze naruciti 

 Moze neka periferija koliko sam vidio, laptopi? i xbox one 1 tb?

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lange kaže...

h18 na aparatima!!!

32 posto 

serveri padaju na stranici

admini isto na aparatima (nemogu negativnih komentara toliko pobrisati)

GLS vec pun K hangara i dostava

KAOS a mi slavimo 

 

Spašava ih samo olujna mećava i 2 metra snijega do ujutru. 

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
...preporuka da prije kupovine pogledate cijenu zeljenog proizvoda u drugim trgovinama jer se meni cini (provjerio sam par proizvoda) da su njihove cijene oko 30% vece nego u drugim ducanima pa vam sa tim njihovim popustom cijena ispadne ista...
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
...preporuka da prije kupovine pogledate cijenu zeljenog proizvoda u drugim trgovinama jer se meni cini (provjerio sam par proizvoda) da su njihove cijene oko 30% vece nego u drugim ducanima pa vam sa tim njihovim popustom cijena ispadne ista...

 

A usluga prema kupcu gora nego u edigital po onome šta su im ljudi pisali po fb stranici i prije ovog rukometa.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://megastore.hr/proizvod/laptop-lenovo-legion-y520-15ikbn-80wk010fsc-15-6-fhd-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050ti-noodd-2y/

 

Kad bi ovaj laptop neko naša u trgovini jer na webu nije dostupan to bi bilo ekstra za uzet, pogotovo ako je sa 1050ti.

Gamer
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mirko111222 kaže...

https://megastore.hr/proizvod/laptop-lenovo-legion-y520-15ikbn-80wk010fsc-15-6-fhd-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050ti-noodd-2y/

 

Kad bi ovaj laptop neko naša u trgovini jer na webu nije dostupan to bi bilo ekstra za uzet, pogotovo ako je sa 1050ti.

 Sada si me natjerao da odem malo pogledati ponudu Omena. Pa oni fu**** nisu normalni.

 

https://megastore.hr/proizvod/laptop-hp-omen-15-ce011nm-2le03ea-15-fhd-ips-i7-7700hq-8gb-128gb-ssd1tb-gtx-1050ti-4gb-noodd-3y/ - 11349 kuna

 

http://www.prosat.hr/default.aspx?pid=54563&utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click - 7649 kuna (sada na nekom 10%om popustu za gotovinu).

 

Koliko vidim radi se o istom modelu...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 0:27 (Mrgud Veliki).
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
...preporuka da prije kupovine pogledate cijenu zeljenog proizvoda u drugim trgovinama jer se meni cini (provjerio sam par proizvoda) da su njihove cijene oko 30% vece nego u drugim ducanima pa vam sa tim njihovim popustom cijena ispadne ista...

Ma gluposti ti pišeš, uopće nisu skupi 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mrgud Veliki kaže...
mirko111222 kaže...

https://megastore.hr/proizvod/laptop-lenovo-legion-y520-15ikbn-80wk010fsc-15-6-fhd-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050ti-noodd-2y/

 

Kad bi ovaj laptop neko naša u trgovini jer na webu nije dostupan to bi bilo ekstra za uzet, pogotovo ako je sa 1050ti.

 Sada si me natjerao da odem malo pogledati ponudu Omena. Pa oni fu**** nisu normalni.

 

https://megastore.hr/proizvod/laptop-hp-omen-15-ce011nm-2le03ea-15-fhd-ips-i7-7700hq-8gb-128gb-ssd1tb-gtx-1050ti-4gb-noodd-3y/ - 11349 kuna

 

http://www.prosat.hr/default.aspx?pid=54563&utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click - 7649 kuna (sada na nekom 10%om popustu za gotovinu).

 

Koliko vidim radi se o istom modelu...

 

 Ma džaba hp je skuplji a doslovno za ništa, kad bi bio nedi za uzet u shopu jedan legion na tom popust od 32%, to ispadne nedi oko 4750kn pa to je cijena ajme dobra za taj laptop. Ako bude u Splitu za uzet moga bi jedan u sobu na radni stol.

Gamer
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mirko111222 kaže...

 

 Ma džaba hp je skuplji a doslovno za ništa, kad bi bio nedi za uzet u shopu jedan legion na tom popust od 32%, to ispadne nedi oko 4750kn pa to je cijena ajme dobra za taj laptop. Ako bude u Splitu za uzet moga bi jedan u sobu na radni stol.

 Kako za nista ? Ima jaci CPU i SSD... No, na stranu to... Samo komentiram cijene istog artikla...

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mrgud Veliki kaže...
mirko111222 kaže...

 

 Ma džaba hp je skuplji a doslovno za ništa, kad bi bio nedi za uzet u shopu jedan legion na tom popust od 32%, to ispadne nedi oko 4750kn pa to je cijena ajme dobra za taj laptop. Ako bude u Splitu za uzet moga bi jedan u sobu na radni stol.

 Kako za nista ? Ima jaci CPU i SSD... No, na stranu to... Samo komentiram cijene istog artikla...

 Nije isplativ hp pored ovog a i taj jači cpu u laptopu neće učinit veliku razliku još kad se pogleda kolika je razlika u cijeni... 

ssd se dokupi za 400kn i miran, samo sumnjam da će legiona bit igdje za uzet ali eto 

Gamer
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mirko111222 kaže...

 Nije isplativ hp pored ovog a i taj jači cpu u laptopu neće učinit veliku razliku još kad se pogleda kolika je razlika u cijeni... 

ssd se dokupi za 400kn i miran, samo sumnjam da će legiona bit igdje za uzet ali eto 

 

A to sada krecemo u subotnje prepucavanje uz dozu alkohola ?

S jedne strane imas 4 core 4 threads CPU, a sa druge 4 core 8 threads CPU.

I u kalkulaciju ulazimo sa dokupom ssd-a. Pa onda mozes dokupiti i 7700HQ

No, na stranu sve to. Briga mene sto ces ti kupiti, jer ces kupiti sto ti treba (valjda).

Niti mi trebas sada na lucijev nacin objasnjavati pojam 'balansa'...., jer je besmislen i infantilan.

Poanta moga posta je bila da sam otisao pogledati Omen laptope (iz ciste osobne znatizenje) i naisao na to. Cisto neovisno o tome sto si ti naveo da te zanima.

Ako nemas para za skuplje ili ne zelis dati (odnosno ovo ti je OK) to je tvoja stvar koja mene osobno ne zanima niti sam aludirao na nju.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 0:56 (Mrgud Veliki).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mrgud Veliki kaže...
mirko111222 kaže...

 Nije isplativ hp pored ovog a i taj jači cpu u laptopu neće učinit veliku razliku još kad se pogleda kolika je razlika u cijeni... 

ssd se dokupi za 400kn i miran, samo sumnjam da će legiona bit igdje za uzet ali eto 

 

A to sada krecemo u subotnje prepucavanje uz dozu alkohola ?

S jedne strane imas 4 core 4 threads CPU, a sa druge 4 core 8 threads CPU.

I u kalkulaciju ulazimo sa dokupom ssd-a. Pa onda mozes dokupiti i 7700HQ

No, na stranu sve to. Briga mene sto ces ti kupiti, jer ces kupiti sto ti treba (valjda).

Niti mi trebas sada na lucijev nacin objasnjavati pojam 'balansa'...., jer je besmislen i infantilan.

Poanta moga posta je bila da sam otisao pogledati Omen laptope (iz ciste osobne znatizenje) i naisao na to. Cisto neovisno o tome sto si ti naveo da te zanima.

Ako nemas para za skuplje ili ne zelis dati (odnosno ovo ti je OK) to je tvoja stvar koja mene osobno ne zanima niti sam aludirao na nju.

 

 Šta?? Kakvo prepucavanje, ja samo iznosim činjenice koji su po meni i više nego istinite, ti se izgleda sam sa sebom prepucavaš.

Gamer
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mirko111222 kaže...

 

 Šta?? Kakvo prepucavanje, ja samo iznosim činjenice koji su po meni i više nego istinite, ti se izgleda sam sa sebom prepucavaš.

Naravno... Apsolutno si u pravu...

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mrgud Veliki kaže...
mirko111222 kaže...

 

 Šta?? Kakvo prepucavanje, ja samo iznosim činjenice koji su po meni i više nego istinite, ti se izgleda sam sa sebom prepucavaš.

Naravno... Apsolutno si u pravu...

 Nisan apsolutno ali nije ni da nisan u pravu, e stvarno si mrgud kad se zbog gluposti ljutiš

Gamer
15 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mirko111222 kaže...

 Nisan apsolutno ali nije ni da nisan u pravu, e stvarno si mrgud kad se zbog gluposti ljutiš

Nije mene lagano naljutiti kada smo kod toga, a pogotovo me ne moze neka osoba iza tipkovnice koju osobno ne znam.

Ovo je forum gdje ljudi iznose svoja misljenja tako da... Samo ne vidim poantu da dalje nastavimo, jer ja sumom, a ti drumom.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...
DaNiTo kaže...
Novac tjedan dana nedostupan i onda ga vrate? A neće to tako moći ne ne...naručeno neka nabave kako znaju..njihova greška ne moja

Da, ako si platio karticom još ti nije ni provedena transakcija već ti je samo rezerviran iznos. Zakonski tek nakon mjesec dana ako ne vrate novac imaš pravo na kamatu.

Npr meni je  

13.01.2018  HANGAR18 1.971,32

 vracen novac,ali dobio odgovor da je narudzba obradena? :O 

...potpis nije potreban...
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Postoji li neka (posebna) razlika u performansama između nVidia Gainward GeForce GTX 1060, 6GB i Inno3D GTX1060 6G Twinx 2, 6GB?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Promster kaže...

Postoji li neka (posebna) razlika u performansama između nVidia Gainward GeForce GTX 1060, 6GB i Inno3D GTX1060 6G Twinx 2, 6GB?

I da i ne. Kod jezgre ne, performanse će biti identične ako uzmemo u obzir da potrefiš kartice koje se mogu jednako clockat. Bez clockanja bi Inno mogao biti brži jer će kartica vjerojatno biti hladnija pa će GPU Boost malo više dizati clock speed, ali to su male razlike. 1060 je stvarno hladna kartica i čak ju i blower poput mojeg Asus Turbo može držati na 2100mhz sa ok temperaturama.

 

Razlika može biti kod memorije. Pascal ima dosta velike performance gainse clockanjem memorije, no nažalost pri kupnji ne možeš znati kakvu memoriju možeš dobiti. Postoje tri opcije, Samsung, Hynix i Micron, poredano od najbolje prema najgoroj što se clockanja tiče.

 

Malo pogledaj po forumima za obje koju memoriju su drugi ljudi dobili, ako niš ne nađeš uzmi jeftiniju i nadaj se najboljem.

13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Danas stigao powerbank iz Hangar-a 18 sa malim poklonom (nosač za mobitel). Čisto da napišem jedan pozitivan komentar za dućan. 

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Moj PC  
5 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I od mene pozitivni komentar, stigao Logitech Z333. Prezadovoljan za 325kn umjesto 480.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

djigibao

jbga, kad sam gledao na nabavi, nije ih bilo po toj cijeni

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Idemo Kauboji, barem 35%/golova!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Moja greska za mis, dajte modovi izbriste tu moju glupost... isprike. Malo me vec tilta ovo fiktivno dizanje cijena u nas pa gluposti valjam

Burek s mesom
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
anelko kaže...

Je li mozda neko naletio na sajt toprodaja.eu ? vidim ima dosta IT opreme, a nisu mu ni cijene lose... je li mozda neko narucivao, vidim da su iz rijeke

 Evo da citiram sam sebe Na drugom forumu su ostavili nekoliko pozitivnih iskustava za ovaj sajt i nisam imao mira pa sam narucio par stvari i sve mi je uredno stiglo.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice