Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] izdvojena tema

poruka: 6.861
|
čitano: 3.600.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Moj PC  
8 0 hvala 5
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
 
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

 prevarant, pogledaj mu druge oglase.

 

S23 ultra za 420€ kako da ne

4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ako nekom iz DIY niše treba izrada višeslojnih PCB-a, JLCPCB ih (5 komada, 5x5 cm, jedna narudžba mjesečno) izrađuje za 0 lipa. Uz najjeftiniju poštarinu (do Mađarske za 2 tjedna, pa dalje DPD-om) račun je oko 1.5$.

 

https://jlcpcb.com/blog/42-special-offer-for-6-8-layer-high-precision-pcbs

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2023 8:43 (josip12).
 
8 0 hvala 6
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Kliknuo i koliko vidim 75" je 450 eura 

 

Samsung QLED 4K Q70A TV 55 Inch (GQ55Q70AAUXZG), Quantum HDR, Quantum Processor 4K, Motion Xcelerator Turbo+ [2021] : Amazon.de: Electronics & Photo

 

sad si razmišljam jel to ide i kak ide, jer dostavljaju u HR i po kojoj cijeni, piše da dostavlaju u HR...

Moj PC  
4 1 hvala 4
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
forumaš kaže...

Kliknuo i koliko vidim 75" je 450 eura 

 

Samsung QLED 4K Q70A TV 55 Inch (GQ55Q70AAUXZG), Quantum HDR, Quantum Processor 4K, Motion Xcelerator Turbo+ [2021] : Amazon.de: Electronics & Photo

 

sad si razmišljam jel to ide i kak ide, jer dostavljaju u HR i po kojoj cijeni, piše da dostavlaju u HR...

 Naručio i platio. Dobio poruku od trgovca da nisu uspjeli povuć moje novce preko amazona pa poslali pdf s podatcima od banke.

"We have attempted to deduct the amount for your Amazon.de Marketplace order from your account. Payment for this order could not be completed. The seller has forwarded this warranty claim to Amazon for collection.
We hereby kindly ask you to transfer the outstanding amount of EUR 462.18 according to the attached invoices by November 1st, 2023 (date of receipt of payment) at the latest, quoting the payment reference 864238220, in order to be able to proceed with this order.
Please only state 864238220 as the intended purpose. This is the only way we can clearly assign the payment to you.
Once you receive this message, you will receive an automated message informing you that your order has been canceled.
Your order will become active again after we receive proof of payment as attached.
The product is available, but the payment method didn't work.
Amalia L.
Amazon.de"

 

Kontaktirao Amazon službu. Rekli mi da će kontaktirat trgovca i da ne radim nikakve uplate izvan Amazona.

Dobio prije 5 minuta mail da mi je narudzba otkazana jer artikl nije dostupan.

Nakon tog me trgovac opet kontaktirao i rekao da će mi aktivirati narudzbu kad uplatim novac na račun kojeg su mi poslali hahah
Javio se opet službi i vele da će ga prijaviti jer se vjerojatno radi i prevari. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2023 14:48 (tomglo).
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
tomglo kaže...
forumaš kaže...

Kliknuo i koliko vidim 75" je 450 eura 

 

Samsung QLED 4K Q70A TV 55 Inch (GQ55Q70AAUXZG), Quantum HDR, Quantum Processor 4K, Motion Xcelerator Turbo+ [2021] : Amazon.de: Electronics & Photo

 

sad si razmišljam jel to ide i kak ide, jer dostavljaju u HR i po kojoj cijeni, piše da dostavlaju u HR...

 Naručio i platio. Dobio poruku od trgovca da nisu uspjeli povuć moje novce preko amazona pa poslali pdf s podatcima od banke.

"We have attempted to deduct the amount for your Amazon.de Marketplace order from your account. Payment for this order could not be completed. The seller has forwarded this warranty claim to Amazon for collection.
We hereby kindly ask you to transfer the outstanding amount of EUR 462.18 according to the attached invoices by November 1st, 2023 (date of receipt of payment) at the latest, quoting the payment reference 864238220, in order to be able to proceed with this order.
Please only state 864238220 as the intended purpose. This is the only way we can clearly assign the payment to you.
Once you receive this message, you will receive an automated message informing you that your order has been canceled.
Your order will become active again after we receive proof of payment as attached.
The product is available, but the payment method didn't work.
Amalia L.
Amazon.de"

 

Kontaktirao Amazon službu. Rekli mi da će kontaktirat trgovca i da ne radim nikakve uplate izvan Amazona.

Dobio prije 5 minuta mail da mi je narudzba otkazana jer artikl nije dostupan.

Nakon tog me trgovac opet kontaktirao i rekao da će mi aktivirati narudzbu kad uplatim novac na račun kojeg su mi poslali hahah
Javio se opet službi i vele da će ga prijaviti jer se vjerojatno radi i prevari. 

 Pojavio se TV opet, ali drugi trgovac.

Poslah poruku supportu. Vele da je legit sve. Moguće da hakiraju račune legitiminih trgovaca.

Trgovac od prekjučer: Klik

Trgovac od danas: Klik

Oba se inače bave građevinskim stvarima. 

12 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
tomglo kaže...
tomglo kaže...
forumaš kaže...

Kliknuo i koliko vidim 75" je 450 eura 

 

Samsung QLED 4K Q70A TV 55 Inch (GQ55Q70AAUXZG), Quantum HDR, Quantum Processor 4K, Motion Xcelerator Turbo+ [2021] : Amazon.de: Electronics & Photo

 

sad si razmišljam jel to ide i kak ide, jer dostavljaju u HR i po kojoj cijeni, piše da dostavlaju u HR...

 Naručio i platio. Dobio poruku od trgovca da nisu uspjeli povuć moje novce preko amazona pa poslali pdf s podatcima od banke.

"We have attempted to deduct the amount for your Amazon.de Marketplace order from your account. Payment for this order could not be completed. The seller has forwarded this warranty claim to Amazon for collection.
We hereby kindly ask you to transfer the outstanding amount of EUR 462.18 according to the attached invoices by November 1st, 2023 (date of receipt of payment) at the latest, quoting the payment reference 864238220, in order to be able to proceed with this order.
Please only state 864238220 as the intended purpose. This is the only way we can clearly assign the payment to you.
Once you receive this message, you will receive an automated message informing you that your order has been canceled.
Your order will become active again after we receive proof of payment as attached.
The product is available, but the payment method didn't work.
Amalia L.
Amazon.de"

 

Kontaktirao Amazon službu. Rekli mi da će kontaktirat trgovca i da ne radim nikakve uplate izvan Amazona.

Dobio prije 5 minuta mail da mi je narudzba otkazana jer artikl nije dostupan.

Nakon tog me trgovac opet kontaktirao i rekao da će mi aktivirati narudzbu kad uplatim novac na račun kojeg su mi poslali hahah
Javio se opet službi i vele da će ga prijaviti jer se vjerojatno radi i prevari. 

 Pojavio se TV opet, ali drugi trgovac.

Poslah poruku supportu. Vele da je legit sve. Moguće da hakiraju račune legitiminih trgovaca.

Trgovac od prekjučer: Klik

Trgovac od danas: Klik

Oba se inače bave građevinskim stvarima. 

 To je sve fejk, nemoj trošiti vrijeme uzalud. 

 

Evo jedan guide: https://www.mydealz.de/ratgeber/fake-shops-erkennen (koristiti google translate)

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2023 9:54 (assassin.st).
8 godina
offline
Moj PC  
11 0 hvala 8
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 14:47 (NNS-).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 mjeseci
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Sve na mall.hr iznad 111 eura ima 11 eura popusta uz kod POPUST11H

To uključuje proizvode koji su već na akciji.

 
13 0 hvala 20
2 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

LarkBox X 2023 Mini PC (detalji na stranici proizvođača https://www.chuwi.com/product/items/chuwi-larkbox-x-2023.html)

na Aliexpressu 142,58 EUR (na kraju dodati kod 11SALE15) s free shippingom.

 

https://a.aliexpress.com/_mOJHcOk

 

Prije 2 tjedna sam ga platio 156 EUR i to sam smatrao odličnom cijenom. Ako nekome treba low power PC koji troši skoro pa ništa struje (5-10 Wh kad lagano radi), sasvim solidno opremljen (intel n100, 12 GB RAM, 512 GB SSD (m2), prilično lijepo dopadljivo kućište (malo veći od android boxa), Windows 11, WIFI6, 2x lan (1x1Gbit, 1x2.5Gbit), DP, HDMI, USBC (trebao bi podržavati i video, nisam još isprobao), 4xUSB3). Osobno ga koristim za medijski centar, ali mogao bi proći za 24/7 homelab server (goli novi raspberry pi košta skoro toliko). Tipični uredski poslovi, surfanje, jellyfin ili plex server (nisam još isprobao, ali CPU podržava quicksync pa bi transkodiranje trebalo raditi bez problema (općenito o CPU https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/231803/intel-processor-n100-6m-cache-up-to-3-40-ghz.html).

Uglavnom, odlična igračka!

Kod nas vidim na nabavi da vrlo malo ovakvih računala, a to što je dostupno su bareboneovi od 250 EUR pa dalje...

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2023 15:48 (judge9xx).
 
26 0 hvala 17
16 mjeseci
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

www.gamershop.hr je započeo s Crnim Petkom prije sat vremena. Za sada ne vidim ništa fenomenalno, al pošto su bacili nekakav popust na puno stvari možda netko nađe nešto za sebe.

https://www.gamershop.hr/black-friday

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
SometimesIEatTables kaže...

www.gamershop.hr je započeo s Crnim Petkom prije sat vremena. Za sada ne vidim ništa fenomenalno, al pošto su bacili nekakav popust na puno stvari možda netko nađe nešto za sebe.

https://www.gamershop.hr/black-friday

 Ponuda nije bas nesta da, jedino bi izdvojio Hyperx CloudX za 41€, xbox licencirane ali ima 3.5mm jack tak da bi i na PCu trebalo radit normalno, i stranica im je kriminalno spora

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Za one u A1 (i one koji misle uzimati njihov net):

 

PS5 disk ver. + kontroler -> 12€/mj. kroz 24 mjeseca

 

Uvjeti:

- produljenje ugovorne obveze za kućni net/ novi priključak

 

Ispadne 288€ za PS5 nakon otplate

 

 

P.S - nemojte se sramiti javiti u PM za vise info :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2023 15:24 (Orwandill).
Moj PC  
18 0 hvala 8
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
 
6 0 hvala 6
16 mjeseci
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Isto tako Xiaomi Mi Smart Band 6 15,90 eura.

https://www.a1.hr/webshop/gadgeti-i-dodatna-oprema/xiaomi-xiaomi-mi-smart-band-6/1000038665

Nego, slučajno sam naručio jednu s besmislenim imenom i mail adresom. Nadam se da netko to tamo filtrira da random osobi ne dođu i pitaju "Jeste vi gospodin "dssskfjsdfdk"?".

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Monitor 28" SAMSUNG LU28R550UQPXEN, 4K UHD, IPS, 60Hz, 4ms, 300cd/m2

 

Trenutno je 170 Eura u Linksu, a ja sam isti model kupio prije 2 mjeseca za 200 Eura kada je isto bio na akciji.

Ovo je po meni odlična cijena za 4K IPS monitor od 28 inča.

 

Nemam nekih zamjerki, slika je odlična, možda nije za kompetitivni gaming jer je 60 Hz, ali ima FreeSync.

Uz monitor dolazi samo HDMI kabel koji ja nisam koristio jer sam ga odmah spojio DP kabelom tako da sam ga koristio samo preko tog ulaza.

 

Ozbiljno razmišljam da uzmem još jedan iako nemam nekakve realne potrebe za tim, ali bilo bi fino imati dva identična 4K monitora jedan pored drugog.

 

Evo i link:

Monitor 28" SAMSUNG LU28R550UQPXEN, - 010.601.198 - Links

 

EDIT:

Vidim da je sada nedostupan u Linksu, izgleda da sam trebao prvo naručiti pa onda postaviti link :)

Nabava kaže da je sledeća najniža cijena u Instaru, 209 eura:

https://www.instar-informatika.hr/mon-28-sm-lu28r550uqpxen-ips-uhd/164958/product/

 

Drugdje nema ispod 259 eura, a najviša cijena koju sam vidio je u Pevexu i to čak 380 eura što je više nego dvostruka cijena od one koja je bila u Linksu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 12:49 (Widowmaker).
 
21 1 hvala 5
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Monitor je ponovo dostupan u Linksu po istoj cijeni, izgleda da ga imaju u Osijeku, Zagrebu i na web shopu pa ako neko hoće da ga ulovi neka požuri.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Nije ništa spektakularno, ali možda će nekome bit zanimljivo. Upravo sam naručio

WD Blue SN580 SSD od 2TB za 99€  (TLC, 4150MBps read/write 500k IOPS)

na WD Storeu, cijena je s PDVom i dostavom. Šalju iz Nizozemske, stigne otprilike za tjedan.


 

 



Moj PC  
8 0 hvala 2
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Poceo black friday na amazon.de ima dosta stvari jeftinije nego kod nas. 

Ja planiram uzet RAMLogitech Superlight  

Hrvatska
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

jedino dobro šta sam vidia od rama je Crucial ddr5 2x32 5600mhz za 144€

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

HG spot je objavio što će biti na popustu kada im počne akcije za 28 sati:

https://www.hgspot.hr/akcija/black-friday-2023/

 
3 0 hvala 2
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ovo nije tema za vaše bezvezne rasprave!

Moj PC  
34 0 hvala 5
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Neda mi se lijepit link svakako ništa nema pametno. Reda radi dijelim informaciju, ADM je objavio bf artikle na akciji.

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ako je netko u smart home vodama, Shelly od danas ima popuste: https://www.shelly.com/en-hr/products/product-overview#unfiltered

 
2 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice