Vip homebox

poruka: 15
|
čitano: 8.923
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vip homebox

ovako bio sam vip-ov preplatnik i nakon završetka ugovora (nakon 2 duge duge godine) ostao mi je samo wlan router homebox bijeli (globesurfer II)...

e sada me zanima, dali se s njim išta može napraviti da mi bude od koristi?

 

hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vip homebox
e_brlek kaže...

ovako bio sam vip-ov preplatnik i nakon završetka ugovora (nakon 2 duge duge godine) ostao mi je samo wlan router homebox bijeli (globesurfer II)...

e sada me zanima, dali se s njim išta može napraviti da mi bude od koristi?

 

hvala unaprijed...

Da,isprobaj učinak gravitacije na planetu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vip homebox
e_brlek kaže...

e sada me zanima, dali se s njim išta može napraviti da mi bude od koristi?

Uređaj možeš koristiti za mobilni pristup internetu. Za to ti treba Vipme Broadband SIM kartica po cijeni od 20 kn.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
Vip homebox

znači ništa osim toga?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip homebox

To je uređaj sa specifičnom namjenom. Ne bih rekao da se može iskoristiti za nešto drugo osim govornih poziva i pristupa internetu putem mobilne mreže.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vip homebox

oke... reko ako bi se dalo štogod skemijat...

 

hvala...

14 godina
neaktivan
offline
Vip homebox

Evo, da malo oživim temu;

 

Da li sa Vip Hombox uređajem može umrežiti više kompova u Home netvork, kako bi si međusobno razmjenjivali datoteke... i dr.?

 

Mislim na nešto kao što se može prek T-Comovog routera!

 

Da li je to već netko probao? Ak ože, kojom brzinom to ide...

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 14:47 (Zdravac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox

Ako imaš iza više priključaka iza, onda valjda da (iako bi se trebao ponašati kao switch). Probaj otvoriti novu temu s tim pitanjem. Ja znam da sam otvorio share folder koji sam dijelio preko Wlana i onda streamao s PS3(nešto kao media server) i radilo je super(5m daljine, kroz zidove).

Btw, imam pitanje za tebe u vezi Homeboxa. Imao sam ga davno(1. i 2. reviziju), i bio je katastrofa(pucanje veze, loša brzina, vrlo mali promet(koji su s 1GB, povećali na 2, ali opet..)), a pošto ne mogu dobiti ADSL, da li se isplati kao alternativa, tj. postoji li flat tarifa, kakva je veza, brzina itd.

Hvala.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vip homebox
AlienWare1 kaže...

Ako imaš iza više priključaka iza, onda valjda da (iako bi se trebao ponašati kao switch). Probaj otvoriti novu temu s tim pitanjem. Ja znam da sam otvorio share folder koji sam dijelio preko Wlana i onda streamao s PS3(nešto kao media server) i radilo je super(5m daljine, kroz zidove).

Btw, imam pitanje za tebe u vezi Homeboxa. Imao sam ga davno(1. i 2. reviziju), i bio je katastrofa(pucanje veze, loša brzina, vrlo mali promet(koji su s 1GB, povećali na 2, ali opet..)), a pošto ne mogu dobiti ADSL, da li se isplati kao alternativa, tj. postoji li flat tarifa, kakva je veza, brzina itd.

Hvala.

80kn 5 gb (uključuje telefon)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox

Damnz, vidim na Vipovoj stranici 5gb tarifu, ali vidio sam i onu drugu "Homebox Bez limita", iako se Vip s tim "unlimited" razbacuje samo tako.

Ponadao sam se da znaš nešto o ovoj "Bez limita" :D , jer mi tih 5 gb-a traje 5 dana (sad sam na bonove-1GB dnevno=10kn dnevno), tako da bi mi trebala neka prava alternativa ADSLu (čak ni oni paketi USB mobilnog interneta od 20 i 30gb nisu dovoljni jer imam naviku uvijek prekardašiti limit).

Hvala.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vip homebox
AlienWare1 kaže...

Damnz, vidim na Vipovoj stranici 5gb tarifu, ali vidio sam i onu drugu "Homebox Bez limita", iako se Vip s tim "unlimited" razbacuje samo tako.

Ponadao sam se da znaš nešto o ovoj "Bez limita" :D , jer mi tih 5 gb-a traje 5 dana (sad sam na bonove-1GB dnevno=10kn dnevno), tako da bi mi trebala neka prava alternativa ADSLu (čak ni oni paketi USB mobilnog interneta od 20 i 30gb nisu dovoljni jer imam naviku uvijek prekardašiti limit).

Hvala.

Bojim se da nema pravog flata, jer je preko mreže, tj svaka tarifa je flat ali nakon neke količine ti smanje brzinu na nešto bijedno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox

Da, isto kao i sa stickom(imaš "flat" , ali nakon 1GB ostaje ti 56k brzina(čak ni to).

Pustim da mi učitava Google i ALT+TAB-am nazad u GTA 4. Riješim misiju, vratim se i vidim da mu još uvijek fali "Search" tipka koju još nije učitao. :S

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
15 godina
offline
Vip homebox

Frenda zanima kakvo ej stanje danas u ovim vip hombox-om dal valja to išta  ako netko ima , kakve su brzine i stabilnost ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip homebox

Sorry za mali offtopic ali načuo sam da vip.ov stick možeš koristiti odnosno aktivirati flat na jedan dan za 10-15kn ima li istine u tome?

Let it be
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox
pa ako ti ne treba mozda ga mozes prodati ? :-)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice