TV Kartica

poruka: 6
|
čitano: 2.759
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
TV Kartica

Dobar dan ! Želim si kupiti novi monitor ( 22"-24" ) i želim ugraditi neku TV karticu . Zanima da li se TV kartica spaja na monitor ili na matičnu ploču . Moja matična ploča je ova :Intel 845-E , FSB533 , UDMA133 , 6PCI , AGP ( 4*only ) , 2 DDR . Kupio bih si TV karticu u rangu 300-700 Kn pa vas molim da mi neke predložite . Monitor bih si kupio u rangu 1200-1800 Kn . Zahvaljujem unaprijed na svim prijedlozima !

emerik
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TV Kartica

-za današnje kartice je to prestar(slab) komp. Mora biti PCI (većina) i s hardverskim dekoderom.... pa cijena ide prema gore...

Jednostavnije je kupiti monitor s TVom ako ti nije cilj snimanje programa, ali onda treba i novi komp.

自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
15 godina
neaktivan
offline
RE: TV Kartica
emerik kaže...

Dobar dan ! Želim si kupiti novi monitor ( 22"-24" ) i želim ugraditi neku TV karticu . Zanima da li se TV kartica spaja na monitor ili na matičnu ploču . Moja matična ploča je ova :Intel 845-E , FSB533 , UDMA133 , 6PCI , AGP ( 4*only ) , 2 DDR . Kupio bih si TV karticu u rangu 300-700 Kn pa vas molim da mi neke predložite . Monitor bih si kupio u rangu 1200-1800 Kn . Zahvaljujem unaprijed na svim prijedlozima !

 Pomoći će ti TV kartica Leadtek WinFast.
TV kartica TV kartica
15 godina
offline
RE: TV Kartica

Puno hvala!

 

emerik
15 godina
offline
RE: TV Kartica

Samo me još zanima da li ste mislili da si kupim monitor sa ugrađenom TV karticom ?

emerik
15 godina
neaktivan
offline
RE: TV Kartica
emerik kaže...

Samo me još zanima da li ste mislili da si kupim monitor sa ugrađenom TV karticom ?

 Nikako !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice