3D modeli zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 3.859
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
3D modeli

Ponekad kada nemam sta raditi uzmem pomalo modelirati u 3dmaxu, nadam se da vas ima jos takvih, ovdje izlazite vase 3D radove (molim da izlazete iskljucivo vase radove)..

Ukoliko tema ove vrste vec postoji moja isprika moderatorima... (nisam se mogao odluciti u koji podforum da ubacim, jer vidim da nema podforuma "grafika")

 

Evo da ja zapocnem: (kao sto mozete primjetiti svi radovi su radjeni za warezboard) (i znam da nisam neki 3d modeler, ipak je moj prioritet programiranje a ne 3d modeling ali kada se nema posla vezanog za programiranje pomalo uzmem modelirati)

Office Office
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2008 2:22 (warezb).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 3D modeli

Jako lijepo, samo uci.... ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: 3D modeli
warezb kaže...

Ponekad kada nemam sta raditi uzmem pomalo modelirati u 3dmaxu, nadam se da vas ima jos takvih, ovdje izlazite vase 3D radove (molim da izlazete iskljucivo vase radove)..

Ukoliko tema ove vrste vec postoji moja isprika moderatorima... (nisam se mogao odluciti u koji podforum da ubacim, jer vidim da nema podforuma "grafika")

 

Evo da ja zapocnem: (kao sto mozete primjetiti svi radovi su radjeni za warezboard) (i znam da nisam neki 3d modeler, ipak je moj prioritet programiranje a ne 3d modeling ali kada se nema posla vezanog za programiranje pomalo uzmem modelirati)

 Svidjaju mi se prva dva rada, ali, laptop ti je malo "podebel", a imas dva monitora koji nemaju ni centralne, niti tastature i misa.. Ali opet dobro je, s obzirom da ti je to hobi, a ne posao.. :)
You cannot change your fate, no man can...
16 godina
neaktivan
offline
RE: 3D modeli

Da slazem se, laptop je predebel, ali kada sam radio taj rad tad su laptopi izgledali tako ;)

Znam da nema tastature, monitori su spojeni sa laptopom tako da im ne trebaju tastature jer upavljas sa njima preko laptopa :D

 

Hvala na komentaru! Cool

16 godina
offline
3D modeli

Pozdrav. Evo link na moju galeriju na 3dhr-u (da sad ne postam tu slike): galerija, a slobodno se i pridružite ekipi na 3dhr-u Namigiva

 

p.s. Dobri modeli. samo naprijed.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2008 0:22 (Berko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 3D modeli

Svaka cast brate, super su ti modeli... Samo tako nastavi ;)

16 godina
offline
3D modeli

BTW. Slična tema postoji

http://forum.bug.hr/forum/topic/vasi-3d-modeli/1634.aspx?sort=asc&view=flat

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2008 16:00 (Branimir2412).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 3D modeli
Branimir2412 kaže...

BTW. Slična tema postoji

http://forum.bug.hr/forum/topic/vasi-3d-modeli/1634.aspx?sort=asc&view=flat

Nisam primjetio tu temu kada sam otvarao ovu ;) 
16 godina
neaktivan
offline
3D modeli

Lockam, oni koji zele postati svoje 3d modele mogu to napraviti u temi: http://forum.bug.hr/forum/topic/vasi-3d-modeli/1634.aspx?sort=asc&view=flat

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice