Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

poruka: 8
|
čitano: 3.864
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm, ili neki osamdeseti?

Koji je najbolji za arhiviranje skupa fileova (npr setup za igru oko 5gb), najbitniji mi je compression ratio, nakon toga decompression speed pa compression speed.

PUNK'S NOT DEAD!!! :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

ja dajem glas za .rar, zadovoljava sve tvoje uvijete i svi ga koriste (tako da neces imat problema sa kompatibilnoscu).

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

Ja bih rekao 7z, ali ono nije da svaki porgram košta 1500$ pa da ne možeš probati ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?
7z ima najbolju kompresiju, dok je rar rasprostranjeniji (sa malo slabijom kompresijom)..
You cannot change your fate, no man can...
15 godina
neaktivan
offline
Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

ma sto se tice 7zipa, winrar ga isto otvara, a meni se nekak cini da 7zip radi mrvu brze od winrara, pogotovo kad se radi o kompresiji, a sto se tice .arc   imam program s kojim napravim sfx nvm hvala na savjetima ali nekak mi se 7zip cini najstabilniji pa cu onda ostati uz njega

PUNK'S NOT DEAD!!! :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

jeli itko probao kgb archiver?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

Koja metoda sažimanja napravi najveću kompresiju u 7zipu? Probao sam KGB. Za kopresiju datoteke od 8 GB sa max kompresijom piše da mu treba oko 3600 sati.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Arhiver? Rar, 7z, ARC, ccm?

Imam jednu nejasnoću u vezi komprimiranja. Koristio sam 7zip sa maksimalnom kompresijom. Colin Mcrae rally Dirt sam smanjio sa 8.01 GB na 4.5 GB, a Prince of Persia je sa istim postavkama od 7.21 GB postao 7.23 GB. Kako je to moguće?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice