Napisite recenziju nekog programa

poruka: 29
|
čitano: 8.192
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Napisite recenziju nekog programa

Evo otvaram ovu temu jer mislim da je jedan program tjedno na BOL-u premalo! Neka svatko napise recenziju nekog programa koji mu se ili jako svidio, ili mu se uopce nije svidio!

 

Evo ja cu zapoceti:

 

GOM Player

freeware

Odlican video player koji se moze vrlo jednostavno koristiti, ali je usto i jako mocan! Svatko bi ga trebao probati. Mogao bi sad tu o njemu pricat na par strana, ali dok ga ne vidite, necete shvatiti koliko je dobar!

link: http://www.gomlab.com/eng/

OCIJENA: 10/10

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2008 16:03 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporucite neki dobar program (recenzije programa

XFIRE - freeware

 

Služi za dopisivanje sa prijateljima preko interneta. Al ono zbog čega on odstupa od ostalih programa slične namjene je ta da si morate izzdraditi profil na Xfire stranici, on vam tada bilježi koliko sati igrate, možete slikati događaje u bilo kojoj igri, možete čak snimati filmove. Sve to vam ide javno u profil. Osim što možete vidjeti svoje prijetelje koji su Online, a koji su Offline, možete vidjeti i prijatelje svojih prijatelja koji igraju. Ako vaš frend posjeduje istu igru, možete mu se pridružiti dok on igra. Xfire ima opciju da automatski updatea vaše igre i sebe. Uz podatke o vašim igrama, bilježi ivaše omiljene servere. Izvrstan program kojeg bi svaki pravi gamer morao imati.

 

OCJENA: 10/10

URL:http://www.xfire.com/download/

 

P.S. napišite da li je freeware, shareware,...

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2008 19:42 (mbaksa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporucite neki dobar program (recenzije programa

Bilo bi dobro da stavite link.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Preporucite neki dobar program (recenzije programa

Glass 2k

 

Služi za transparenciju tj. prozirnost prozora...

 

Ocjena: 6/10

People that think they know it all annoy those of us that do!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Napisite recenziju nekog programa

GPU Z : freeware

 

Malen,ali odličan program koji prikazuje sve informacije u vezi grafičke kartice ( takt,tip memorije,temperaturu i sl.).Vrlo je precizan,a nije potrebna ni instalacija.

 

 

( http://www.techpowerup.com/downloads/1153/TechPowerUp_GPU-Z_v0.2.7.html  )

 

ocjena : 10/10

http://media.goalunited.org/game/gfx/signatures/user/sig_018fcea4864849cf91a42c6edd9f37ee.jpg
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2008 20:31 (Ad4pt3r).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Free Hi-Q Recorder

 

Snima zvukove koji se puštaju na računalu.

Odličan je za snimanje muzike koju puštate na primjerice YouTube-u.

 

Freeware

 

OCJENA: 8/10

#smajli koji koluće očima#
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Riva Tuner

 

Program za upravljanje driverima i grafickom karticom - često korišten za overclock

Podržava i ATi i nVidia kartice

 

Ocjena: 8.432765312567953/10 :-)

 

Stranica - - - -> ovdje

Download - - - ->ovdje

Intel Core 2TM Duo E4400-2Ghz nVidia 8600GT@701Mhz/1.6Ghz/1Ghz ASUS P5LD2-X 2Gb Crucial Ballistix 19" ASUS WV Western Digital WD2500JS-22NCB1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa

jedan neovisan o platformi- pidgin. divan im sa podrzanih mali miljon protokola. zadnji put kad sam zbrajal bilo ih je 15. ima podrsku za plaginove, moguce je iskljuciti smajlije kaj mi se daleko najvise svida. i otvorenog je koda. zajednica je ogromna i odgvoror na svako vas epitanje zna neko na #pidgin kanalu na ircu. za svaki prijavljeni bag javi vams e neko od dvelopera. ljepota otovorenog koda za koju nisu zakinuti ni windows korisnici. vise na www,pidgin.im

 

ocjena? pa ono koiristim ga jos otkad je bil gaim. svakak bi bilo recimo 9/10. sto je najbolje za jedan IM, svakako.

i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2008 22:05 (devil).
16 godina
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa

 

SUPER © Simplified Universal Player Encoder & Renderer

 

Odličan freeware za pretvorbu i pokretanje velikog broja različitih audio i video formata. Sučelje je neugledno, ali jednostavno. Svoj posao radi odlično i brzo. Obavezno imati!

 

Preporučena konfiguracija:

 

  • One of the following OS:  Windows© 98 (second edition), Windows© ME (final release) Windows© 2000, Windows© XP, Windows© 2003, Windows© Vista.
  • SUPER©.v2008.build.32(Jul.8,2008) is NOT suitable to run in a Windows emulator environment like WINE or similar
  • Full admin credentials within an admin session (for NTkernel OS). (Vista users, RightClick and 'Run as... Administrator')
  • At least 1800 MHz Intel® Pentium4 processor or equivalent. (64-bit CPU or OS support is NOT guaranteed)
  • 512MB of RAM or more.
  • 20GB of free space (or more) on the Hard disk where the OS is installed.
  • 1024 x 768 video resolution or larger.
  • 32,000-color video or more.
  • IE 5.01 or later.
  • Internet connection.

 

OCJENA:  9/10

 

HOMEPAGE: http://www.erightsoft.com/SUPER.html

 

DOWNLOAD: http://www.erightsoft.com/S6Kg1.html  ( na dnu stranice )

 

 

 

SUPER SUPER
Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2008 22:14 (ferovca1).
16 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

:D ...oho netko se igra BUG-ovca! Neka, neka... samo ako smijem primijetiti malo ste prelagani na ocijenjivanju, previse "10ica"! :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Napisite recenziju nekog programa

UF! Nisam mislio da ce vec bit ovoliko postova! Super! Naravno mozete napisati i koji su po vama najgori programi i naravno napisati zasto.

 

EDIT: Hvala adminima sto su promjenili naslov teme!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2008 23:25 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Steam

 

Ne želite više trošiti novce na bezobrazne cijene igara u Algoritmu ili nekom drugom ? Ovo je idealno rješenje, igre se preko ovog servisa mogu nabaviti po puuuuuno manjoj cijeni nego u spomenutim dućanima. Uz to, preko njega možete razgovarati sa ljudima koje imate u svojoj Friends listi, možete se priključiti raznim grupama i klanovima s kojima dijelite slično mišljenje. Osim toga, preko njega možete pokretati igre(morate ukoliko su od Valvea). On sebe pri svakom pokretanju automatski upgradea, baš kao i igre koje posjedujete.

 

Stranica

 

Download

 

EDIT : Zaboravio sam staviti ocjenu, evo je 9/10, bio bi savršen da nije spor pri pokretanju i učitavanju stranica

Ako ti nešto smrdi, promjeni čarape.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2008 11:44 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa
Horagio kaže...

Steam

 

Ne želite više trošiti novce na bezobrazne cijene igara u Algoritmu ili nekom drugom ? Ovo je idealno rješenje, igre se preko ovog servisa mogu nabaviti po puuuuuno manjoj cijeni nego u spomenutim dućanima. Uz to, preko njega možete razgovarati sa ljudima koje imate u svojoj Friends listi, možete se priključiti raznim grupama i klanovima s kojima dijelite slično mišljenje. Osim toga, preko njega možete pokretati igre(morate ukoliko su od Valvea). On sebe pri svakom pokretanju automatski upgradea, baš kao i igre koje posjedujete.

 

Stranica

 

Download

 LOL! Ti kao da reklamiraš to...
People that think they know it all annoy those of us that do!
15 godina
protjeran
offline
Napisite recenziju nekog programa

Royale Noir

 

 

Napravi vam Windowse Xp crnima

 

Ocjena 10/10

People that think they know it all annoy those of us that do!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Kad smo već kod tema evo jedna prelijepa, minimalistička, crna...

KLIK!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa
Assassin kaže...

 

GOM Player

 
I mene sve više ovaj player fascinira.

Prije neki dan poželim na mob staviti ringtone onog završnog obračuna iz filma "Za dolar više" (Clint Eastwood). Prvo sam po webu kopao neki specijalizirani softver za čupanje zvuka iz DiVXa i rezanje, ali sam bio nestrpljiv i odem u GOM da vidim što on ima. Kad tamo - jednostavno i kvalitetno radio audio capture.

I sad mob zvoni kao onaj mali sat iz filma, a na kraju pucanj iz dvoboja Osmijeh


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31
15 godina
protjeran
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa
nedIm kaže...

Kad smo već kod tema evo jedna prelijepa, minimalistička, crna...

KLIK!

 To je za XP jel' da
People that think they know it all annoy those of us that do!
16 godina
protjeran
offline
Napisite recenziju nekog programa

     SpeedFan

 

  Mali programčić koji služi za nadziranje temperatura CPU-a, GPU-a itd. Velik je samo 4 MB što znači da zauzima vrlo malo prostora na HDD-u, dok svoj posao obavlja izvrsno. Jedina je zamjerka što je ponekad potrebno "dekodirati" oznake, no ovo je zaista sitnica.

 

Program služi svojoj svrsi, no ako ga koristite kod overclockiranja, onda pri pokretanju jako često ruši sustav.

Konačan dojam: IZBJEGAVATI! Postoji kvalitetnija zamjena: HW Monitor.

 

 Ocjena: 3,2/10


Linkovi:

  Stranica

  Download

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2008 10:48 (HappyD).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa
Shady kaže...
nedIm kaže...

Kad smo već kod tema evo jedna prelijepa, minimalistička, crna...

KLIK!

 To je za XP jel' da
Molio bih vas da ne idete u OT ovdje. 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Cool Edit Pro 2.1

 

Odličan, sitan i lagan za korištenje...

definitivno jedan od najbiljih probrama za uređivanje glazbe i vađenje zvukova iz videa koji je i savršen za rad sa dva monitora

 

Ocjena: 9/10 

Intel Pentium 4 630 3 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

CCleaner

 

Besplatan niz alata za čišćenje računala podijeljen u četiri dijela. U prvome dijelu čisti računalo od suvišnih stvari u aplikacijama i ostatku sustava, drugi dio služi za čišćenje registrya, dok treći omogućava deinstalaciju i pregled procesa koji se pokreću s windowsima. Te zadnja stavka koju program nudi je podešavanje postavki gdje se može namještati sve i svašta od jezika pa sve do brisanja kolačića.

 

Naziv: CCleaner

Kategorija: Diagnostic Software

Veličina programa: 3.13MB

Uvjeti: Windows (All Versions)

Licenca: Freeware

Autor: Piriform

Link: http://www.ccleaner.com/

 

OCJENA: 9/10

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2009 19:59 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa
IRebic kaže...

Cool Edit Pro 2.1

 

Odličan, sitan i lagan za korištenje...

definitivno jedan od najbiljih probrama za uređivanje glazbe i vađenje zvukova iz videa koji je i savršen za rad sa dva monitora

 

Ocjena: 9/10 

 mogao bi još koju riječ napisati o tom programu

nadam se da nije OT-postoji i jedna jako dobra stranica koja se bavi recenzijama sofrvera, a to je Recenzije.hr pa škicnite
tamo možete pročitati jako dobre recenzije programa i komentirati programe, regati se na forum, a možete pročitati recenzije novih mobitela-moje preporuke
Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2008 11:04 (mali.ivica87).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Napisite recenziju nekog programa
Razer_Copperhead kaže...

CCleaner

 

Besplatan ... kolačića.

 

Title:CCleaner

File size:2.79MB

Requirements:Windows (All Versions)

License:Freeware

Author:Piriform

Link:http://www.filehippo.com/download_ccleaner/tech/

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              OCJENA:8/10

 

  OCJENA : 9/10 !
Intel Core 2 Duo E6600 ; HDD western digital 500 GB ; GeForce 8800 GTX ; RAM - 4GB
15 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Screenshot Captor - freeware ( Freeware License se besplatno dobije sa njihovog site-a )

 

Odlican program za hvatanje slike desktopa.

Plava ikonica programa čući u traybaru i pocrveni uz zvukic pri hvatanju slike.

 

Klikom na ikonicu otvara se sučelje programa koje je veoma jednostavno za koristenje.

Sučelje je podijeljeno na tri horizontalna dijela.

Lijevi dio je explorer-like popis datoteka tj. uhvacenih slika.

U sredini je prikaz izabrane slike + zoom opcije.

Desno je alatna traka - ima opcije za cropanje , dodavanje raznih elemenata na sliku

poput strelica, transparentnih pravokutnika, maska, teskta, snimanje editirane

slike, printanja...

 

Izbornik na vrhu sucelja je osim onih poznatih File Edit View Tools Help upotpunjen i

sa dodatnim Capture MoveTo SpecialFX Objects

 

Sve u svemu freeware je i ima sve sto je potrebno za jednostavnije operacije nad

uhvaćenim slikama. Štaš bolje od toga.

 

Link

 

OCJENA: za mogućnosti freewarea u svom podrucju dovoljna.

 

 

 

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Guitar Pro 5

 

Izvrstan shareware program koji služi za stvaranje midi uradaka koji se nažalost spremaju samo u .gp5 formatu i stoga ih je moguće otvoriti samo Guitar Pro 5. Muzika se zapisuje u tablature, note za gitaru jednostavnim upisivanjem brojeva s tipkovnice. Sve je napravljeno da maximalno pojednostavi uporabu GP5. Uz to se nudi mnogo sitnih tehničkih finesa koje uljepšavaju djelo, koje, ako ga je radio čovjek s dobrim sluhom, ispada iznenađujuće realno, skoro kao pravi .mp3. Uz to sve GP5 ima i digitalni štimer za gitare i baseve, dovoljan je samo mikrofon da naštimate gitaru!

 

U GP5 je, za razliku od ostalih verzija, uveden RSE (Realistic Sound Engine) koji daje gitarama, basevima i bubnjevima realističan zvuk za razliku od običnog midi zvuka. Unatoč tome, RSE ima par mana, kao prvo, ždere mnogo procesorske snage i ponekad zvuči neusklađeno s instrumentima koji nemaju mogućnost odabira RSE-a.

 

DOBRO: uvjerljivo najbolji player i editor midi datoteka na tržištu, RSE koncept, jednostavnost, preglednost, digitalni štimer

 

LOŠE: vrlo zahtjevan program (CPU), ponekad neusklađenost instrumenata s RSE-om i bez RSE-a, spremanje u samo .gp5 format, visoka cijena od 59,00 $ --- hvala bogu na torrentima

 

DOJAM: program koji uvelike pomaže učenju bilokojeg instrumenta --- 9/10

 

Par screenshota u attachmentu...

 

EDIT: ispričavam se zbog kvalitete slika, GIF format...

 

digitalni štimer digitalni štimer
izgled Guitar Pro 5 izgled Guitar Pro 5
GP5 GP5
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 22:10 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

File manager GPS Directory Opus.

 

Nema boljeg, probao sam razne, ali ni jedan nije tako dobar, ili tako brz, ima nekih falinga, ali su minorne.U brzini mu nema premca, pogotovo što se tiće thumbnailova, imam stvarno direktorije sa more slika koje očita u trenu, dok se drugi file manageri vuku, ili čak zaštekaju.Konfigurabilan do ibera, stvarno od sučelja možeš raditi što hoćeš, jedan od rijetkih programa za koje se stvarno isplati odriješiti kesu.

 

Photoimpact

 

puno jednostavniji od Photoshopa, svako editiranje ima svoj aktivni preview, object manager gdje uvijek imate svoju kolekciju layera i objekata koje svakodnevno koristite, puno elegantnije od Photoshopovog bridgea.Program koji je prilagođen početnicima, jer uvijek točno vidiš što radiš u malim preview prozorima aktivnog alata, a ne kao kod photoshopa gdje vučeš slidere a krajnji rezutat vidiš kad stisneš apply.

 

Rad sa layerima (objektima) je puno jednostavniji nego u Photoshopu, naravno da je Photoshop bolji alat ali samo ako se rade neke zahtjevnije operacije ili izmjene, za jednostavnije stvari photoimpact je i više nego dovoljan, a to znači za većinu kučnih korisnika amatera je i bolji izbor.

Odgovori na privatne poruke nisu privatni, upite šaljite na baotica@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

VLC media player

 

je multiplatformski multimedijalni player koji podržava video i audio zapise različitih formata. Osim što može reproducirati DVD-e, VCD-e, podržava sve standardne formate (VMPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, Xvid, MP3, Ogg, Vorbis, AC3 itd...), zatim mnoštvo streaming protokola. Da to ne bi bilo sve autori VLC-a su se potrudili i omogućili vam da ga može koristiti kao poslužitelj za serviranje sadržaja u unicastu ili multicastu unutar IPv4 ili IPv6 mreža. Vjerojatno veliki plus mu je što se može instalirati i upotrijebiti na većini platformi, od Windowsa, preko Mac OS X-a do Linuxa, BeOS-a i mnogih drugih!!!!

Izvrstan player... preporuka svakome...

 

http://www.skidajmo.com/download.php?path=1222597373219

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

PROGRAM: RESPLEDENCE ANTIFREEZE

 

 

Ovo je program bez kojega ja vise ne mogu zamisliti rad na racunalu. Program sluzi odmrzavanju posrnulih Windowsa, onda kada je toliko zamrznuto da ne mozete pozvati ni task manager. Nakon pokretanja dobijete popis pokrenutih procesa, koliko memorije zauzimaju, te mogucnost da ih ubijete. Meni odlicno posluzi kada imam otvoreno puno aplikacija recimo, i nema bas slobodne memorije, pa racunalo zamrzne, i ne smijes ga resetirati jer imas rad koji nije snimljen, a racunalo se zamrzne recimo zbog Winampa. Ne postoji nikakva konfiguracija programa. Poziva se kombinacijom CTRL+WINDOWS+ALT+HOME. Dosada mi samo jednom ni on nije uspio spasiti stvar, no zanemarivo. Jedina zamjerka je jadni popup koji se prikazuje na desktopu svaki puta kad se ukljuci racunalo.

 

 

NAZIV: ANTIFREEZE

KATEGORIJA: UTILITY

LICENCA: FREEWARE

OCJENA: 8,5/10

LINK: http://www.resplendence.com/antifreeze

90% ljudi stavlja u potpis glupost poput ove. Ako si ti medju onih 10% koji ne stavljaju, kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2009 19:40 (!mpact35).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napisite recenziju nekog programa

Program SteamStats

 

Ovaj program možete koristiti samo kada vam je Steam uključen, a Team Fortress 2 nije uključen. Kada imate ovaj program aktivan, spoji vas na "fake idle server". Idle server vam dozvoljava da budete AFK, a ovaj vas spaja na fake idle server, tako da ne morate uključiti igru. Program se brže pali, brže se gasi, što je učinkovitije od pravog idle servera. Gasi se pritiskom na bilo koju tipku na tipkovnici. U TF2 su uvedeni šeširi i random item drop kod Sniper/Spy updatea. Oružja ste mogli osvajati ispunjavanjem zadataka, ali mogli ste ih dobiti - samo igranjem igre, naravno, niste mogli birate kada ćete ga dobiti, gdje ćete ga dobiti, niti što ćete dobiti. Šeširi se mogu dobiti samo tim "random item dropom". Ovim programom, imate teoretski uključen TF2 i važi se kao da igrate, a za to vrijeme možete pisati poruke na ovom forumu kao ja sada :D Dosta igrača ima ovaj program uključen jer želi dobiti šešire. Šeširi su jako rijetki, a veća je vjerojatnost da ga dobijete, ako češće igrate.

 

DOBRO: Brže se pali i gasi od TF2-a. Igra je teoretski uključena, tako da možete igrati neku drugu igru, a svejedno osvajate šešire.

 

LOŠE: Ponekad ne može pronaći server. To je još uvijek je random drop, ja program imam uključen dosta dugo, a još nisam dobio nitijedan šešir(istina, dobio sam hrpu oružja, ali to su duplići, više pomaže nekome tko nema oružja, tj. početniku). Sučelje je stvarno za drek, iako ga samo treba uključiti, mogli su ga bar malo urediti. Notepad izgleda bolje.

 

DOJAM: Dobar program, ništa vas ne priječi da ga uključite, brže ćete dobiti iteme.

 

OCJENA: 7/10

 

Download link

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2009 20:14 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice