Program za točno namještanje sleep mode-a

poruka: 3
|
čitano: 1.525
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Program za točno namještanje sleep mode-a

Da li postoji neki programčić za Win 8.1 na kojem bi se moglo namjestiti točno vrijeme kad laptop odlazi u sleep mode?

Znači treba mi da namjestim da laptop ode u sleep mode u npr 3:30 bez obzira što se na njemu radi.

Isprobala sam neke programe ali svi imaju timer a njega imam ionako u power options i taj način mi ne odgovara.

  

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za točno namještanje sleep mode-a
ddarknessfairyy kaže...

Da li postoji neki programčić za Win 8.1 na kojem bi se moglo namjestiti točno vrijeme kad laptop odlazi u sleep mode?

Znači treba mi da namjestim da laptop ode u sleep mode u npr 3:30 bez obzira što se na njemu radi.

Isprobala sam neke programe ali svi imaju timer a njega imam ionako u power options i taj način mi ne odgovara.

  

 http://download.cnet.com/Switch-Off/3000-2084_4-10056977.html

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
10 godina
offline
Re: Program za točno namještanje sleep mode-a

Isprobano, nema opciju namještanja određenog vremena, ali spraši laptop u sleep bez obzira koji programi su u pogonu pa ću se s time snaći. Hvala 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice