Zasto mi nece easyBCD na XP

poruka: 27
|
čitano: 9.993
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zasto mi nece easyBCD na XP

instaliran, iden ga upalit i neki error

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2009 9:54 (dr. zlo).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Zasto mi nece easyBCD na XP

Savršeno objašnjeno...

Jer 'neki error' je toliko definiran problem da će se zasigurno naći netko tko će svojim vidovitim sposobnostima znati koji je problem.

P.S. Ako do sada nisi skužio, definiraj 'neki error'.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto mi nece easyBCD na XP
Danny_HR kaže...

Savršeno objašnjeno...

Jer 'neki error' je toliko definiran problem da će se zasigurno naći netko tko će svojim vidovitim sposobnostima znati koji je problem.

P.S. Ako do sada nisi skužio, definiraj 'neki error'.

nece da mi ucita sliku....probat cu ga restartat pa onda ponovo probat

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto mi nece easyBCD na XP

  bok imam i ja problem sa easy bcd-om do nedavno mi je radio a sad kad ga trebam da obrišem bootloader od ubuntu neče da mi uđe u bcd,baca mi neki eror.

Možeš li mi reči kako si to rješio,inače koristim win7..hvala unaprijed

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto mi nece easyBCD na XP

Dječaci ,savjet - napravite screenshot i postajte ovdje ako ne znate o čemu se radi!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
neaktivan
offline
Zasto mi nece easyBCD na XP

Evo i ja imam isti problem nakon što sam instalirao Windows XP Home Edition 32-bit, također sam probao s nekoliko verzija EasyBCD-a..

 

http://img21.imageshack.us/i/71062382.jpg/

Android ♥ /// aka triplex
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 0:46 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
Fićo_CoD 5 kaže...

Evo i ja imam isti problem nakon što sam instalirao Windows XP Home Edition 32-bit, također sam probao s nekoliko verzija EasyBCD-a..

 

http://img21.imageshack.us/i/71062382.jpg/

EasyBCD je namjenjen za editiranje bootloadera od Viste i 7-ce. Ako imaš samo WinXP što bi onda editirao s EasyBCD-om?

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
neaktivan
offline
Zasto mi nece easyBCD na XP

Imam WinXP i Sedmicu al mi se instalacijom XP-a izbrisao boot izbornik, jel ima kakav sličan program koji radi na XP-u?  

Android ♥ /// aka triplex
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP

-ubaci DVD sedmice ...(hint: fix!)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
ihush kaže...

-ubaci DVD sedmice ...(hint: fix!)

???

 

Instalirana mi je Sedmica i sve štima s njom samo ne mogu joj pristupiti jer nema boot izbornika, sad mi treba neki program s kojim ću to napravit, jer mi treba i XP za starije igre koje ne rade na Win7.. {#}

Android ♥ /// aka triplex
15 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
Fićo_CoD 5 kaže...
ihush kaže...

-ubaci DVD sedmice ...(hint: fix!)

???

 

..

ubaci DVD ... (klik)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Zasto mi nece easyBCD na XP

LOL. Maloprije sam ponovno skinuo najnoviji EasyBCD i čudom radi na XP-u, sad ću restartirati komp pa ću vidjet jel sve u redu sada. Thanks anyway {#}

Android ♥ /// aka triplex
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zasto mi nece easyBCD na XP

znam da je stara tema ali me zanima cemu sluzi easybcd tj,oja mu je svrha....{#}

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
http://en.wikipedia.org/wiki/EasyBCD

3 godine na forumu i još ne zna googlat
One ring to bring them all and in the darkness bind them
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
The Unforgiven kaže...
http://en.wikipedia.org/wiki/EasyBCD

3 godine na forumu i još ne zna googlat

znam ja googlat,nego me jednostavno engleski ne zanima,a zato ste tu. da olaksate i pomognete,

neda mi se stalno visit na googlu,kad je forum jednostavniji.......

13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP

Evo, pisalo je par postova iznad.

 

mario.L_hr kaže...

EasyBCD je namjenjen za editiranje bootloadera od Viste i 7-ce. Ako imaš samo WinXP što bi onda editirao s EasyBCD-om?

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
mario.L_hr kaže...

Evo, pisalo je par postova iznad.

 

mario.L_hr kaže...

EasyBCD je namjenjen za editiranje bootloadera od Viste i 7-ce. Ako imaš samo WinXP što bi onda editirao s EasyBCD-om?

a jasno! imam windows 7, i 8, ali mi taj program nije bio potreban, jer sve sljaka samo od sebe sto se tice boot.................{#}

13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
fight kaže...

a jasno! imam windows 7, i 8, ali mi taj program nije bio potreban, jer sve sljaka samo od sebe sto se tice boot.................{#}

Pa ni ne treba ti ako imaš samo jedan OS instaliran na računalu. Ovaj softver ti treba samo ako imaš više OS-eva instaliranih na jednom računalu a želiš da ti bootloader bude onaj od 7-ce (ili 8-ce) a da ipak možeš pokrenuti npr. Linux. Onda lijepo s EasyBCD-om editiraš BCD i riješiš stvar.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
mario.L_hr kaže...
fight kaže...

a jasno! imam windows 7, i 8, ali mi taj program nije bio potreban, jer sve sljaka samo od sebe sto se tice boot.................{#}

Pa ni ne treba ti ako imaš samo jedan OS instaliran na računalu. Ovaj softver ti treba samo ako imaš više OS-eva instaliranih na jednom računalu a želiš da ti bootloader bude onaj od 7-ce (ili 8-ce) a da ipak možeš pokrenuti npr. Linux. Onda lijepo s EasyBCD-om editiraš BCD i riješiš stvar.

jer nevidis kaj sam reka,imam dva osa na racunalu windows 7 i 8,i pokrenem ih bez linux,i nema nikavih problema

sve radi sto se tice boot.{#}

13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
fight kaže...

jer nevidis kaj sam reka,imam dva osa na racunalu windows 7 i 8,i pokrenem ih bez linux,i nema nikavih problema

sve radi sto se tice boot.{#}

Ne kužiš ti ništa, ne znam da li se uopće isplati truditi objašnjavati. Uglavnom evo ti pa sam prouči.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Zasto mi nece easyBCD na XP

ne zanimaju ti njega engleski i linkovi {#}

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
The Unforgiven kaže...

ne zanimaju ti njega engleski i linkovi {#}

A meni je tlaka objašnjavati očitu stvar po ne znam koji put.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
mario.L_hr kaže...
fight kaže...

jer nevidis kaj sam reka,imam dva osa na racunalu windows 7 i 8,i pokrenem ih bez linux,i nema nikavih problema

sve radi sto se tice boot.{#}

Ne kužiš ti ništa, ne znam da li se uopće isplati truditi objašnjavati. Uglavnom evo ti pa sam prouči.

pa ne znam sto imam tu za kuzit, sam si rekao da mi taj sftver ne treba,,

ako ne koristim vise os na svom racunalu.

a ja sam ti ljepo rekao da koristim dva os na jednom racunalu,windows 7 i 8,te da mi taj program ne treba jer mi se

windowsi bootaju bez da upotrebljavam,easy bcd.a linux i ne koristim pa mi opet taj program nije od  koristi,jer govorim spanjolski.{#}

14 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
fight kaže...

pa ne znam sto imam tu za kuzit, sam si rekao da mi taj sftver ne treba,,

ako ne koristim vise os na svom racunalu.

a ja sam ti ljepo rekao da koristim dva os na jednom racunalu,windows 7 i 8,te da mi taj program ne treba jer mi se

windowsi bootaju bez da upotrebljavam,easy bcd.a linux i ne koristim pa mi opet taj program nije od  koristi,jer govorim spanjolski.{#}

nije španjolski, al' nije bome ni hrvatski

One ring to bring them all and in the darkness bind them
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
fight kaže...

pa ne znam sto imam tu za kuzit, sam si rekao da mi taj sftver ne treba,,

ako ne koristim vise os na svom racunalu.

a ja sam ti ljepo rekao da koristim dva os na jednom racunalu,windows 7 i 8,te da mi taj program ne treba jer mi se

windowsi bootaju bez da upotrebljavam,easy bcd.a linux i ne koristim pa mi opet taj program nije od  koristi,jer govorim spanjolski.{#}

Bootloader kojeg ima 7-ca i 8-ca je isti i naravno da nemaš problema s njima (mada mi nije jasan dual boot dva OS-a koja su skoro pa identična). Ajde gore instaliraj XP ili Linux (bez GRUB) pa da te vidim onda što ćeš napraviti.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
mario.L_hr kaže...
fight kaže...

pa ne znam sto imam tu za kuzit, sam si rekao da mi taj sftver ne treba,,

ako ne koristim vise os na svom racunalu.

a ja sam ti ljepo rekao da koristim dva os na jednom racunalu,windows 7 i 8,te da mi taj program ne treba jer mi se

windowsi bootaju bez da upotrebljavam,easy bcd.a linux i ne koristim pa mi opet taj program nije od  koristi,jer govorim spanjolski.{#}

Bootloader kojeg ima 7-ca i 8-ca je isti i naravno da nemaš problema s njima (mada mi nije jasan dual boot dva OS-a koja su skoro pa identična). Ajde gore instaliraj XP ili Linux (bez GRUB) pa da te vidim onda što ćeš napraviti.

nema frke,al xp  je proslost,linux nisam nikad koristio i nenamjeravam,tako da to nemam ni koristi radit,al svakao cu jednog dana ako stignem budem probal ta dava dodat. na jos ova dva,ako mi ploca to

omoguci da imam 4, os. ili cu kupit jos jedan disk pa posebno isprobat,al nema potrebe s tim jer s 7 i 8 sam sasvim zadovoljan i nemam problema s racunalom vec par godina, a xp jos malo ode papa.

a linuxi ko linuxi.{#}

13 godina
offline
Re: Zasto mi nece easyBCD na XP
The Unforgiven kaže...
fight kaže...

pa ne znam sto imam tu za kuzit, sam si rekao da mi taj sftver ne treba,,

ako ne koristim vise os na svom racunalu.

a ja sam ti ljepo rekao da koristim dva os na jednom racunalu,windows 7 i 8,te da mi taj program ne treba jer mi se

windowsi bootaju bez da upotrebljavam,easy bcd.a linux i ne koristim pa mi opet taj program nije od  koristi,jer govorim spanjolski.{#}

nije španjolski, al' nije bome ni hrvatski

a kaj si doktorirao hrvatski, kad se pravis pametan...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice