Diskriminacija zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 3.349
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Diskriminacija

Imam zalbu na gospodina Dragu,molim lijepo zasto je ephoenix dobio suspenziju?Samo zato sto je rekao da si arogantan i da nemas pravo vrijedat neciju inteligenciju? Neki forumaši psuju vrijedaju,spamaju,reklamiraju i ne dobiju suspenziju cak nekad ni opomenu,a on je samo rekao da ne vrijedas....Jel to samo zato sto si Drago ili? znam da cu i ja dobit suspenziju al nije me briga,ovdje sam 20 mjeseci a da se tako ponasate. Vise nije bug forum kao sto je bilo, i vecina klinaca soli pamet...Toliko od mene

 

 

 

Ako ne dobijem suspenziju radi prituzbe dobit cu jer sam kao ne potrebno otvorio temu ! pazite sta sam rekao

http://movies-monkey.blogspot.com/
Moj PC  
19 1 hvala 1
15 godina
offline
Diskriminacija

Da i meni je bilo cudno sto je on dobio suspenziju? Mislio sam tko zna radi cega, pogledao sam sve zanje postove i nisam uspio naci nista sto bi ga suspendiralo...

I'm going woo woo
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diskriminacija
dado16 kaže...

Imam zalbu na gospodina Dragu,molim lijepo zasto je ephoenix dobio suspenziju?Samo zato sto je rekao da si arogantan i da nemas pravo vrijedat neciju inteligenciju? Neki forumaši psuju vrijedaju,spamaju,reklamiraju i ne dobiju suspenziju cak nekad ni opomenu,a on je samo rekao da ne vrijedas....Jel to samo zato sto si Drago ili? znam da cu i ja dobit suspenziju al nije me briga,ovdje sam 20 mjeseci a da se tako ponasate. Vise nije bug forum kao sto je bilo, i vecina klinaca soli pamet...Toliko od mene

 

 

 

Ako ne dobijem suspenziju radi prituzbe dobit cu jer sam kao ne potrebno otvorio temu ! pazite sta sam rekao

GO DADO!!!

“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
15 godina
offline
Diskriminacija

Tuzno je sto kvalitetni forumasi napustaju ovaj forum radi trzavica koje nastaju radi bahatosti.

I'm going woo woo
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diskriminacija

I kakve veze ovo ima s ovim forumom? (OTVBO)

Iskorištavaš situaciju da bi kršio pravila, koja bi ti nakon 20 mjeseci trebala biti jasna - otvaraš temu u pogrešnom forumu. Provociraš otvarajući javno temu. I sada kada, potpuno zasluženo, dobiješ karton zbog toga, "iznenada" se "proročanski" ostvaruje tvoja teza da ćeš dobiti karton. Pa normalno da hoćeš. Znaš da kršiš pravila, nije te briga i bahat si. - Što onda tvoja suspenzija dokazuje? - Sigurno ne dokazuje da se tebe "ušutkava", već da bezobrazno kršiš pravila i kaznu za to pokušavaš isprovocirati da bi ispao žrtva.

Zašto? Da dokažeš nešto što možeš i na drugi način, pristojniji i prihvatljiviji.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
15 godina
offline
Diskriminacija

Naxeem a kad ste vi modovi bahati i bezobrazni? Nerijetko i vrijedjate? 

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diskriminacija

@dado i tnakir

To vam je borba protiv vjetrenjača. Nećete ništa dokazati, bit će kartona, tema će biti zaključana ili izbrisana, a možda padne i suspenzija pojednim forumašima.

To je simptom u temama vezano za zvjezdice, rad moderatora, kritiziranje časopisa i rada novinara itd.

Jednostavno pronađite teme koje su vam zanimljive, raspravljajte sa forumašima i pronađite na forumu nešto zanimljivo.

 

Prijateljski savjet: Take it Easy & Move Along Nevinašce

 

 

Btw Tko je suspendirani "ephoenix"?

 

EnligtenedPheonix?

Radio, ne radio, svira radio!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 2:14 (boxer).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Diskriminacija

*grabs popcorn*

Μολὼν λαβέ!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Diskriminacija
boxer kaže...

 

Btw Tko je suspendirani "ephoenix"?

 

EnligtenedPheonix?

Da... on...

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diskriminacija
dado16 kaže...

 

 

Ako ne dobijem suspenziju radi prituzbe dobit cu jer sam kao ne potrebno otvorio temu ! pazite sta sam rekao

 

Sumnjam da ćeš dobiti suspenziju jer nisi kršio pravila foruma, za razliku od Phoenixa. Govoriti o nekakvoj tobožnjoj diskriminaciji je smiješno.

 

Tko želi vrijeđati, trolati i biti okružen debilima neka ide na Index.hr, ja ću radije visiti na forumu koji je više-manje normalan, makar to značilo i malo strože moderatore.

16 godina
offline
Diskriminacija

Prvo da kažem da neću ulaziti u razloge zbog kojih je Enlighted dobio suspenziju, jer to je stvar moda koju mu je tu suspenziju dao.

 

Ali, Dado, ti ovom temom kršiš pravila foruma jer je u tim pravilima napisan način na koji se možeš žaliti na procjenu moderatora ili eventualnu "diskriminaciju".

Ovakva tema okaraktizirati će se kao trolerska, jer u jednu ruku to i jest. Svrha joj nije apsolutno ništa nego potaknuti "nemir" na forumu.

Suzdrži se od ovakvih tema i pritužbu pošalji odgovarajućim kanalima.

 

Konkretno:

 

Primjedbe na administratore i moderatore - Ukoliko smatrate da vam je učinjena nepravda od strane moderatora ili se nekome dopušta previše ili premalo na forumu, smijete se žaliti moderatorima na forumu privatnom porukom. Ukoliko vas odbiju, a i dalje smatrate da ste u pravu, žalite se uredništvu foruma na e-mail adresu pisma@bug.hr. Ukoliko vas i oni odbiju, to je to. Imajte na umu da i moderatori također mogu biti kažnjeni i njihova riječ nije zadnja, ali nije mudro im se zamjerati…

 

Eto, toliko.

 

P.S. http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/prituzbe-rad-moderatora/1228.aspx

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diskriminacija
tnakir kaže...

Da i meni je bilo cudno sto je on dobio suspenziju? Mislio sam tko zna radi cega, pogledao sam sve zanje postove i nisam uspio naci nista sto bi ga suspendiralo...

mislim da je bio jedan off topic u Draginoj temi...

GMT -5
15 godina
offline
RE: Diskriminacija
ma i mislio sam da ce te mi naci dlaku u jajetu,uvijek ima nesto sto nisam dobro napravio. Kao i nas zakon,same rupe u njemu,ali svejedno hvala danci
http://movies-monkey.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diskriminacija
dado16 kaže...
ma i mislio sam da ce te mi naci dlaku u jajetu,uvijek ima nesto sto nisam dobro napravio. Kao i nas zakon,same rupe u njemu,ali svejedno hvala danci

Ne, to nije dlaka u jajetu, nego svjesno i namjerno kršenje pravila da se zaglumi žrtva i povede "pobuna". Okani se toga. Osim toga, nije ti prvi put da kršiš pravila. Već si jednom otvarao dodatni account samo zbog spama o nekakvim rapidshare računima, zbog kojih ti je taj račun trajno ugašen.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
14 godina
protjeran
offline
RE: Diskriminacija
iz svog skromnog iskustva mogu reći da se pojedinim forumašima dopušta vrijeđanje bez sankcija, a vidio sam da neki modovi i rade u talu s forumašima i svjesno se iživljavaju na onom tko im kaže istinu. frka je modu i ići protiv čopora koji gazi (vrijeđa) pojedinca makar ovaj bio u pravu. nije bez veze dojam koji vlada kod dobrog dijela forumaša koji su na svojoj koži doživjeli diskriminaciju da je ovaj forum malo žešća debilana. bio sam na indexu i ovdje je još gore.
Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
15 godina
offline
Diskriminacija

Ja osobno znam nekada biti neugodan i nesankcioniran :)

 

A i ti naxeem... ti znas po*rat covjeka bez greske :)

 

Inace meni to ne smeta jer smatram da se nekim ljudima ne moze drugacije neke stvari ne mogu objasnit...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 9:53 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Diskriminacija
naxeem kaže...
dado16 kaže...
ma i mislio sam da ce te mi naci dlaku u jajetu,uvijek ima nesto sto nisam dobro napravio. Kao i nas zakon,same rupe u njemu,ali svejedno hvala danci

Ne, to nije dlaka u jajetu, nego svjesno i namjerno kršenje pravila da se zaglumi žrtva i povede "pobuna". Okani se toga. Osim toga, nije ti prvi put da kršiš pravila. Već si jednom otvarao dodatni account samo zbog spama o nekakvim rapidshare računima, zbog kojih ti je taj račun trajno ugašen.

namjerno kršenje? pa kad je namjerno sto me vise ne suspenziras isse ...otvarao doddatni???? to mi je bio main ako bas zelis znat,samo sto nisam imao pojma o nicemu u to vrijeme prije 2 godine,a do sad nisam krsio nista veliko. I ja ne glumim zrtvu vec koji vrag suspenzirate dobre ljude? a ove spammere,trollove ostavljate...

http://movies-monkey.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diskriminacija

Nije u mojim ovlastima ovdje da te suspendiram, a nije niti na meni da komentiram rad kolega, pogotovo ako su ti kolege šefovi.

S Dragom ćeš morati riješiti suspenziju.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 12:29 (naxeem).
16 godina
moderator
offline
Diskriminacija

Evo sada je Karakteran suspendiran (već sam ga na drugim temama upozorio, ali on nastavlja u istom stilu), jer doista pretjeruje vrijeđajući sve - ako mu se toliko okruženje ne sviđa, neka ne dolazi ovamo.

 

Što se tiče općenito teme "opominjanja" (ružno mi je reći kažnjavanja :), moj generalni stav je da trebamo razvijati što viši stupanj tolerancije. I nekako općenito uzevši mislim da su naši moderatori - odlični! Svatko od nas zna ponekad i povući krivi potez, ali iskreno se nadam da su takve situacije sve rjeđe. Bilo je dosta situacija u kojima sam ja naknadno "amnestirao" korisnike, ali sve rjeđe se događa da ima potrebe za takvim potezima.

 

Mogući su pojedini ekscesi (konkretnu temu koja je povod ovoj nisam pratio jer sam tih dana bio na službenom putu), no prihvaćamo vaše žalbe i trudit ćemo se da takvih situacija bude što manje, što očekujemo i od vas.

 

Sada ću zaključati ovu temu, jer mislim da je sve bitno rečeno.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice