Na sto se svode vijesti na BOL? zaključana tema

poruka: 25
|
čitano: 4.654
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

U zadnje vrijeme primjecujem da BOL puni samo gospodin Krešimir Brebrić i to pretezno sa vijestima iz kategorija patenti / akvizicije / rideri / mobiteli i ostale gluposti. Moram priznati se (prema nekakvim mojim kriterijima) zanimljivost i kvaliteta sadrzaja BOL drastocno srozala. A uz to, vijesti kasne i po par dana.

 

Osobno sam signan na nekoliko stranih newslettera na tematiku kojom bi se i BOL trebao baviti - dakle racunala u prvom redu. Svaki dan dobivam na desetke zanimljivih vijesti koje su vecinom vezane za nekakav novi komad hardvera, a u manjoj mjeri akvizicije, a pogotovo mobiteli.

 

Prije godinu dana prvo kad bih dosao na posao bi bilo kuhanje kave, a onda citanje vijesti iz drzave i svijeta nekakvih desetak minuta, a nakon toga bih proveo barem pola sata citajuci nove vijesti sa BOL-a uz jutarnju kavicu. Danas vijesti na BOL uopce ne citam jer imaju jako malo dodirnih tocaka sa Bugom od prije par godina.

 

Mozda nisam "in", mozda sam ostario, ali mislim da ce se vecina citatelja sloziti samnom da ste malo krenuli u krivom smijeru. 

 

P.S. ovo je konstruktivna kritika. I dalje vas volim :)

Biljezim se sa stovanjem...
 
63 0 hvala 4
15 godina
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

Imam osjecaj kao da ste me poslusali :)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?
Ja ne znam kako je bilo prije ali znam da se sve vise forumasa zali na mnogobrojne vijesti o apple-u(meni ne smetaju al nekada pretjerujete).vijesti kasne po nekoliko dana(ne sve ali neke da).kvalitetni ljudi odlaze s foruma a ostaju samo djecica koja do jucer sisala majcino mlijeko.moderatori su u zadnje vrijeme poprilicno nestabilni,zbunjeni(primjer otvaranja teme jednog moderatora a drugi ga zatvara ili dvanje kartona jel su ostali uvrijedeni) P.s. 14 TU puno govori
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

Ja sam prestal kupovat BUG nakon 3 god... Uzel budem sad ovog aktualnog pa da vidim ima li kakvih promjena ili su unutra reklame tipa Gillete fusion i sl...

 

znam, znam, od neceg se morate financirat...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?
Nije mi jasno ukidanje entera.To je veliki minus.Radije bih da ste digli Enter na 35 kn , nego da ste ge maknuli!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

na BOL-u i u tiskanom bugu stalno o mobitelima i apple-u

do prije par godina tako nije bilo

slažem se da se mobiteli razvijaju i sve više nalikuju računalima

no idalje mislim da bi se bug trebaoviše baviti računalima, a manje mobitelima, fotoaparatima...

perodigitron
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?
perodigitron kaže...

 

no idalje mislim da bi se bug trebaoviše baviti računalima, a manje mobitelima, fotoaparatima...

upravo sam na ovo mislio.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?
tnakir kaže...
perodigitron kaže...

 

no idalje mislim da bi se bug trebaoviše baviti računalima, a manje mobitelima, fotoaparatima...

upravo sam na ovo mislio.

 

+ izbace apple vijesti i vi sretni jel? :)

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
16 godina
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

Ne samo BOL već se i kvalitete postova na forumu maksimalno srozala.

Sve puno torrenta, trackera, igara, grafičkih kartica, apple vs android..... a jako malo ozbiljnih tema, kvalitetnih zapažanja i slično...

 

Ali valjda je takav trend u svijetu danas.

Tehnika narodu!!!!
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?

Slažem se s prvim postom, u zadnje vrijeme rijetko se zalomi neka vijest koja me zanima.

 

Ovdje sam samo zbog foruma. {#}

When night falls, she cloaks the world... In impenetrable darkness. A chill rises from the soil and contaminates the air... Suddenly.. life has new meaning..
15 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?
bistri kaže...
tnakir kaže...
perodigitron kaže...

 

no idalje mislim da bi se bug trebaoviše baviti računalima, a manje mobitelima, fotoaparatima...

upravo sam na ovo mislio.

 

+ izbace apple vijesti i vi sretni jel? :)

Ne. Ne zelim da se izbace vijesto o Appleu. Kada izadje novi iPad, MacPro OSX nek daju tu vijest. Ali gluposti kao sto je danas bila da su bitlsi zavrsili na storu nek slobodno preskoce. Takodjer gdje je koji ceo zavrsio i te gluposti...

Mislim da je previse takvih vijesti, a premalo vijesti kojie su direktno vezane uz samu bit buga. A to je da je on informaticki casopis i portal. Ne gadget casopis. Ne poslovni casopis.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 13:05 (tnakir).
16 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?
tnakir kaže...
bistri kaže...
tnakir kaže...
perodigitron kaže...

 

no idalje mislim da bi se bug trebaoviše baviti računalima, a manje mobitelima, fotoaparatima...

upravo sam na ovo mislio.

 

+ izbace apple vijesti i vi sretni jel? :)

Ne. Ne zelim da se izbace vijesto o Appleu. Kada izadje novi iPad, MacPro OSX nek daju tu vijest. Ali gluposti kao sto je danas bila da su bitlsi zavrsili na storu nek slobodno preskoce. Takodjer gdje je koji ceo zavrsio i te gluposti...

Mislim da je previse takvih vijesti, a premalo vijesti kojie su direktno vezane uz samu bit buga. A to je da je on informaticki casopis i portal. Ne gadget casopis. Ne poslovni casopis.

Takoder, svaki put kad izade nova varijacija fart aplikacije na appstore-u, meni se to ne cita na navodno ozbiljnom IT portalu...

BOL u zadnjih godinu dana vise podsjeca na index.hr nego na IT portal...

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

Slažem se. Stvari se nekako razvodnjavaju. Ali, ako išta, kvaliteta foruma je sve veća.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?
Riker kaže...

Slažem se. Stvari se nekako razvodnjavaju. Ali, ako išta, kvaliteta foruma je sve veća.

Kako je netko vec napisao. Samo radi foruma i jesam tu.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
15 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?
bistri kaže...
tnakir kaže...
perodigitron kaže...

 

no idalje mislim da bi se bug trebaoviše baviti računalima, a manje mobitelima, fotoaparatima...

upravo sam na ovo mislio.

 

+ izbace apple vijesti i vi sretni jel? :)

Nije problem u tome, da se vjesti više bave računalima i komponentama, bilo bi manje i apple vjesti jer su većinom o iphoneu i ipadu, a  o macu se nađe tek ponekad pokoja riječ.

 

Slažem se da je se kvaliteta buga srozala i u tekstualnom i u web obliku, više se priča o mobovima i nekim debilnim gadgetima i bespotrebnim aplikacijama, nego o računalima (a mislio sam da je bug časopis za računala...)

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
neaktivan
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

i ja mislim da u zadnje vrime web vijesti nevajaju nista... nema uopce zanimljivih tema... forum je jos dobar al friske zanimljive vijesti su totalno izasle

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?

Ovomjesečni Bug je daleko najgori u dužem periodu. Na nslovnici su napisali tisuću stvari oko kojih me je zanimao njihov osvrt a oni su od toga naveli par stvari po par redova. Ja kupujem ViDi i Bug svaki mjesec ali pomalo razumijem moje frendove koji ih skidaju sa neta za svoje e-readere. Meni to nepaše, ionako ga čitam samo kada sam na Wc ( sry on my language) ali od djece i žene samo tamo imam mira :).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?
Crotiger kaže...

.... ionako ga čitam samo kada sam na Wc ( sry on my language) ali od djece i žene samo tamo imam mira :).

{#} same here... kako moja draga kaže kad vidi da nosim doma novi Bug "opet ćeš me ignorirati par dana". Da su tekstovi nekako sve kraći, sve površniji... ok neki nisu, ali za moj ukus previše je tih blic vjestica, nekakvih rubnih tema... sjećam se odgovora na jedno pismo čitatelja od pred par godina gdje je tip pisao kako mu je neki časopis o mobiteljima lijepo odgovorio na neki upit pa su ga bugovci isprdali u stilu 'haha lako o mobitelima pisati, mi smo ipak ozbiljni informatičari'. A eto sad, sve više mjesta zauzimaju mobiteli, fotoaparati, televizori. Već vidim za par brojeva tema broja "ultimativni hard test veš mašina sa touch screen ekranima za izbor programa za pranje" . Jer jelte, ako ima LCD onda je to spada pod informatičke teme.

S druge strane, zaje{#}ana su vremena i oni moraju probati sve da si kruh na stol stave. Što se BOL-a tiče, tu ne mogu niš prigovoriti, što me zanima pročitam, što ne, preskačem... poklonjenom konju se ne gleda u zube, jer ipak, BOL je free.

iddqd
16 godina
neaktivan
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

moja zena se ne slaze da je isplatljivije imati bug umjesto kilo ipo bataka.

upaljac je moj poklon :)

 

23 bolje kilo ipo bataka
9 bolje bug
2 dati lemozinu u crkvu 35kn
Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 23:59 (torrente).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?

Mislim da bi zanimljivija debata bila jel bolje - bug ili kebab?

Every hole is a goal!
16 godina
neaktivan
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

tek sad vidim da sam zaboravio ukucat kod za nagradnu igru.

znaci jedan verbatim saljete u du.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

Barem su u zadnje vrijeme prestali s vijestima tipa "Pero Perić je iz tvrtke X gdje se bavio upravljanjem menadžmenta resursa prešao u tvrtku Y gdje će se baviti resursiranjem upravljačkog menadžiranja" {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Na sto se svode vijesti na BOL?

Mda ali u zadnje vrijeme imam utisak da je to Smartphone/Iphone/mobiteli časopis a ne PC časopis. Makar, još uvijek su daleko najbolji časopis u regiji koji ima super zanimljive teme i kvalitetne članke. Eh sada možda sam ja arhaično PC orijentiran pa ne kužim to ali nevjerujem da je večina njihovih kupaca sa Smartphoneom od 4-5 k kuna u đepu. Ja osobno imam dual sim Samsung od 3 k kuna, ali kao što je MAšturko rekao u ovom broju "molim mobitel za idiote". Od svih njegovih dodatnih funkcija , koristim štopericu i alarme...

14 godina
protjeran
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

Otvorio sam prvu pravu stranu BUG-a, tu je sadrzaj. Pa idemo..

 

Pisma, kolumne, novosti, Canon Expo i HP od 7 do 26 strane.

 

Noviteti su 2 strane.

 

Hardver:

  • Galagy tab
  • Laptop
  • Laptop
  • Laptop
  • Termalna pasta
  • MBO
  • Misevi
  • USB 3 vanjski diskovi
  • Punjac alkalnih baterija
  • Mobitel
  • Mobitel

 

Softver:

  • Windows Live Essentials
  • Kaspersky
  • IE 9

 

Ostale rubrike:

  • Samogradnja
  • Povijest telekomunikacija
  • GPU u znanosti
  • Pitanja i odgovori
  • BUG Online

 

Igre:

  • Dead Space
  • Alien Swarm
  • 2 dobre igre
  • Gluposti

 

 

 

33 reklame i dosta ne zanimljivih tema.

 

Sve se ponavlja. Na kraju vidim sliku, pogledam listu specifikacija i znam sto ce sve pisati (i dodam to da se na proizvod lijepe otisci prstiju).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Na sto se svode vijesti na BOL?

Zahvaljujem na vaši mišljenjima, pljuvanju i hvaljenju, kako BOL-a tako i foruma, a onda ste se svi skupa raspršili i otišli u off-topic. Mentalist je šlag na kraju (zabrijajo do kraja), pa je očito tema iscrpljena - zato lock!

 

Za komentare na Bug javite se u podforumu "naša izdanja", a ako bude potrebe za nekim novim komentarima na sadržaje web stranica - u ovom istom podforumu, kroz neku novu temu!

...
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice