Ipod touch 3.0 problem

poruka: 22
|
čitano: 3.606
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Imam lyrics nekih pjesama napisanih i kad slušam pjesmu piše mi loading lyrics... i pjesma dođe do kraja a lyrics se nije učito pomoć?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 15:43 (PC(komp)).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
PC(komp) kaže...

Imam lyrics nekih pjesama napisanih i kad slušam pjesmu piše mi loading lyrics... i pjesma dođe do kraja a lyrics se nije učito pomoć?

Ja imam identican problem i jos nisam nasao rjesenje. Zanimljivo je da je kod mene problem samo sa jednim albumom (na niti jednoj pjesmi na njemu nece ucitati lyricse). Sve ostale pjesme rade dobro

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Ajd probajte maknuti lyricse iz pjesme, syncati iPod, poslušati pjesme, u kompu upisati u lyricse samo jednu riječ, syncati opet i vidjeti dali će sad loadati tu jednu riječ. Probajte između synca restartirati iPod, čisto da budete sigurni.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 16:31 (DragonSoul).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

stvar je i dalje ista

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
DragonSoul kaže...

Ajd probajte maknuti lyricse iz pjesme, syncati iPod, poslušati pjesme, u kompu upisati u lyricse samo jednu riječ, syncati opet i vidjeti dali će sad loadati tu jednu riječ. Probajte između synca restartirati iPod, čisto da budete sigurni.

stvar je ista

15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Znači ne učita ni tu jednu riječ? A kad nema lyricsa, kako onda reagira?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
DragonSoul kaže...

Znači ne učita ni tu jednu riječ? A kad nema lyricsa, kako onda reagira?

Jednu riječ učita,ali kad onda ponovo stavim sve riječi opet piše loading lyrics... i samo tako stoji

15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Hm..., imam prijedlog koji malo glupo zvuči. Odi na google i nađi lyricse na nekoj stranici, kopiraj te lyricse sa stranice u notepad, pa kopiraj iz notepada u iTunes (znači: website -> CTRL+C -> Notepad -> CTRL+V -> CTRL+A -> CTRL+C -> iTunes -> CTRL+V). Moguće da ti to proradi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
DragonSoul kaže...

Hm..., imam prijedlog koji malo glupo zvuči. Odi na google i nađi lyricse na nekoj stranici, kopiraj te lyricse sa stranice u notepad, pa kopiraj iz notepada u iTunes (znači: website -> CTRL+C -> Notepad -> CTRL+V -> CTRL+A -> CTRL+C -> iTunes -> CTRL+V). Moguće da ti to proradi...

sad cu probat

 

EDIT:ništa i dalje loading lyrics...

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 21:41 (PC(komp)).
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Sorry samo da pitam gde mogu download 3.0 ili se to mora platiti??

Miltenovic Milos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
milta kaže...

Sorry samo da pitam gde mogu download 3.0 ili se to mora platiti??

Ovisi. Ako imas ipod, onda placas $10, ako imas iphone, neplacas nista. Update skidas preko itunesa (ukopcas uredjaj u PC, otvoris itunese, pod DEVICES odaberes svoj uredjaj i kliknes na update).

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Pa jer mi se isplati to da download-ujem preko itunes-a taj fimware 3.0 jer nije neka prevara da ti platis i oni te zeznu nestoo???I kako kad skinem taj fimware i samo ga ubacim u ipod touch???

Miltenovic Milos
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2009 12:18 (milta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Budi siguran, službena online trgovina firme čiji iPod posjeduješ te neće navuči ni na što loše. Ne znam koji iPod imaš (1. ili 2. generacija), ali općenito se nadogranja softwarea isplati.

Što se tiče kako ćeš ga skinuti, prilično je jednostavno. Moraš imati iTunes Store account s kojim možeš plačati (znači točne informacije i način plačanja). Nakon toga, spojiš iPod na PC, sačekaš da se Synca, te pritisneš gumb "Check for updates". Pita te dali si siguran, te na iPhoneu onda krene update. Ti, sa iPodom ćeš imati sigurno još jedan korak potvrde plaćanja ili tako nešto. Nakon toga se samo novi OS za iPod skine, instalira i imaš 3.0. 

Upute za Update imaš i na Appleovim stranicama, te se odonse na NE JAILBREAKANI iPod.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Izvini jos ovo da te pitam ti kada platis to za fimware ti download-ujes ili na kucnu adresu??da pitam samo posto sutra dobijam ipod touch 32Gb da li uz njega dobijam i neke igre i aplikacije??

Miltenovic Milos
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2009 19:14 (milta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Uz iPod ne dobivaš nikakve igre/aplikacije - za to služi App Store gdje igre/aplikacije kupuješ (neke su besplatne pa ne moraš platiti). Što se tiče 3.0, da, software se downloada i instalira na iPod, a ti to ni ne vidiš u biti. Sve će se obaviti po fool-proof principu da klikneš, potvrdiš i čekaš da ti kaže da je gotovo.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Koliko je 1 igra otprilike???i koja razlika izmedju ovog starog fimware-a i ovog 3.0??Da li ja mogu skidati te igre sa ipod-a ili mora sa racunara??A na ipod-u to otkljucavanje samo da mozes da prebacujes sa kompijutera na ipod pesme,klipove,igre...itd?? i mnogo ti Hvala sto si mi odgovarao na pitanja..Pozdrav!!!

Miltenovic Milos
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
Koliko je 1 igra otprilike???i koja razlika izmedju ovog starog fimware-a i ovog 3.0??Da li ja mogu skidati te igre sa ipod-a ili mora sa racunara??A na ipod-u to otkljucavanje samo da mozes da prebacujes sa kompijutera na ipod pesme,klipove,igre...itd?? i mnogo ti Hvala sto si mi odgovarao na pitanja..Pozdrav!!!
Miltenovic Milos
16 godina
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
milta kaže...

Koliko je 1 igra otprilike???i koja razlika izmedju ovog starog fimware-a i ovog 3.0??Da li ja mogu skidati te igre sa ipod-a ili mora sa racunara??A na ipod-u to otkljucavanje samo da mozes da prebacujes sa kompijutera na ipod pesme,klipove,igre...itd?? i mnogo ti Hvala sto si mi odgovarao na pitanja..Pozdrav!!!

E mislim da tebi treba prestat odgovarat dok god pises sduple postove. Sad si stvarno pretjero! Malo koristi google!

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
milta kaže...
Koliko je 1 igra otprilike???i koja razlika izmedju ovog starog fimware-a i ovog 3.0??Da li ja mogu skidati te igre sa ipod-a ili mora sa racunara??A na ipod-u to otkljucavanje samo da mozes da prebacujes sa kompijutera na ipod pesme,klipove,igre...itd?? i mnogo ti Hvala sto si mi odgovarao na pitanja..Pozdrav!!!

Bilo je nekih analiza, čini mi se da je prosjek cijena $2.39 svih aplikacija. Ali to ništa ne govori o App Storeu. Imaš igara po $9.99, i imaš free igara koje su super.

14 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Izvini jos ovo da te pitam kad skinem taj fimware 3.0 jer dopijam neko uputstvo???

Miltenovic Milos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch 3.0 problem

Pa čovječe koji vrag će ti uputstvo???? Ne mjenjaš uređaj, dobivaš nove funkcije koje ćeš već sam vidjeti, a čisto sumnjam da si developer, pa ti pristup novim APIima ne treba. 3.0 donosi poboljšanja i bolje aplikacije u samom App Storeu. A uputstvo za instalaciju ti ne treba, jer bi stvarno trogodišnje dijete to moglo napraviti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ipod touch 3.0 problem
DragonSoul kaže...

Pa čovječe koji vrag će ti uputstvo???? Ne mjenjaš uređaj, dobivaš nove funkcije koje ćeš već sam vidjeti, a čisto sumnjam da si developer, pa ti pristup novim APIima ne treba. 3.0 donosi poboljšanja i bolje aplikacije u samom App Storeu. A uputstvo za instalaciju ti ne treba, jer bi stvarno trogodišnje dijete to moglo napraviti.

Kako si samo to uspio zakljucit? XD

Nothing is true, everything is permitted...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice