Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB DDRa

poruka: 9
|
čitano: 2.532
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB DDRa

Sam naslov teme puno toga govori , zanima me ako je već neko u mojoj branži oko grafičkog dizajna , da mi dadne neku preporuku , dosad sam koristio Win XP professional  sa SP 2 - i sad sam presao na Vistu Ultimate al sa mjom 1 GB DDR2 rama mislim da je ovo preteško , sta mislite sta je najbolje i najstabilnije da nemoram non stop imati brige hocel mi sutra OS pasti ,  cuo sam za OS X al još neznam kako radi na ovim obićnim kompovima ako nemam iMAC ili iBOOK kako radi na normalnim desktop ili nootebok računarima.

Unaprijed hvala svima koji će mi da ti ispravnu odluku i pomoci mi da nadzem idealno riješenje Osmijeh

vozdrucaaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB DDRa

Nadolazeci Windows 7, dotad XP, Vista i 1GB RAM neidu nikako zajedno.

trezan a za sebe neznam
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB

evo vec ga kroistim nekoliko dana i već me izludzuje kad radim nešto u Photoshopu CS4 neki flayer ili neki wallpaper zatim kad mu zadam opciju Save As.. kao da instaliram Windows iznova .. fakat me ubi .. tako da cu ovo veceras da šutnem sa kompaa ... a sta veliš za taj Windows 7 dali je on malo razumniji imam Windows 7 RC ver.

vozdrucaaa
14 godina
protjeran
offline
RE: Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB

Nema velike razlike izmedu Win7 RC i finalne verzije (RTM).

trezan a za sebe neznam
15 godina
neaktivan
offline
Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB DDRa

Vista ne koristi nista vise rama od win 7, tako da... Bolje ti ostani na XP-u.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB

Pa u biti ne trosi mnogo vise ako twekas servise i instaliras zadnje patcheve.

trezan a za sebe neznam
15 godina
offline
Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB DDRa

Ja imam XP na 1BG RAM-a,2.7 Celeronu i Photoshop radi prilično dobro...Za filtere poput Liquifija treba malo duže i kad crtam pa mi je psd malo veči onda otvara duže malo....no ništa pretjerano i ne zbrejka se....

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB DDRa
m3m0_Be kaže...

... 1 GB DDR2 rama...

Obzirom da koristiš DDR2 memoriju, to ti ipak daje mogućnost da za malo novca povećaš ukupnu količinu memorije, što će ti donijeti poboljšanje ne samo što se tiče Photoshopa, već općenito.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 20:10 (macak).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je OS najbolji za dizajn grafike na 1 GB
macak kaže...
m3m0_Be kaže...

... 1 GB DDR2 rama...

Obzirom da koristiš DDR2 memoriju, to ti ipak daje mogućnost da za malo novca povećaš ukupnu količinu memorije, što će ti donijeti poboljšanje ne samo što se tiče Photoshopa, već općenito.

 Slažem se s tobom , al posto koristim notebook  ASUS A7Cc , malo je teze naci za njega ram narucio sam ga pa dok mi ne nabave valja mi se snalazit... a svakako sam razmišljao isto i o kupovini nekog novog stroja , pa ce i to bit al ovo je sve privremeno dok nestanem na noge :)

vozdrucaaa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice