Mac OS X Leopard zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.900
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Mac OS X Leopard

Jeli mogu na svoj PC umisto windowsa sataviti Mac OS X Leopard ? I zanima me bi li mi i onda kompjuter bia zaštičen od virusa i nebi mora instaliravati drivere isto ko što je i na macu ?

Imam dobar kompjuter pa mislim da bi radilo ako je stvar u konfiguraciji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mac OS X Leopard

I još jedan slučaj u kojem se korisnik xx odlučuje na otvaranje nove teme umjesto da prvo pogleda jel postoji već takva ista ili slična tema i da malo progoogla (kaj je zbilja tako teško otić na www.google.hr i upisat - os x on pc i vidit među prva 3 rezultata kompletan tutorial sa slikama)?

I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mac OS X Leopard

I još jedan bezobrazan odgovor ko da ja sad ču tu tražiti po forumu ima li ta tema ili nema i da si imalo pametan moga si mi reci i tema se izbrise i bog

15 godina
offline
RE: Mac OS X Leopard

-u konfiguraciji je jako bitna stvar, ako si provjerio specifikacije... onda OK, go for it.

-Nebi bio zaštićen od virusa (recimo ClamXav), ali realno, prije ćeš dobiti na lotu, nego naći neki upotrebljiv virus za mac-a Izlanuo se

-Drivere? Gle, ništa neradi bez drivera, to će ti vjerojatno ipak biti problem... legalni korisnici mogu koristiti auto update, OSX, Vista... nelegalni moraju googlati.

-Sačekaj nekog tko zna, za pomoć, pripremi sve prije nego kreneš u pustolovinu... i ne gubi živce. Možda samo savjet još, ostavi windowse ako dualboot.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Mac OS X Leopard

Ovdje ćeš naći sve o tome kako staviti OS X na PC

 

http://www.osx86project.org/

King in the castle, king in the castle ...
 
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mac OS X Leopard
Barbarijan kaže...

I još jedan bezobrazan odgovor ko da ja sad ču tu tražiti po forumu ima li ta tema ili nema i da si imalo pametan moga si mi reci i tema se izbrise i bog

Samo zato jer si ti lijen tražit? Ovo je bilo zbilja teško nać - samo je trebalo upisat mac os u tražilicu. Hmmmm.....

I've seen things that you people wouldn't believe...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice