Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

poruka: 153
|
čitano: 24.343
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

 

http://www.naturalnews.com/029911_vaccines_Bill_Gates.html

 

 

Zanimljiva ideja. Valjda će biti uspješan kao i sa prodajom software-a {#}

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 0:21 (segregator).
16 godina
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj

Uf, i opet kao sa softverom pokrao ideju od drugih. Ta ideja (i ne samo ideja) je odavno poznata, stovise, vec se odavno masovno primjenjuje...

Sto mislite, sto su sva ona cijepiva protiv pticje, svinjske, kokosje, (dodaj zivotinju po zelji) gripe zapravo...

{#}

 

Think locally, act globally...
14 godina
neaktivan
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

Zanimljiva ideja???

 

Ubijati ljude koji su visak? 

 

Jos se nadas da ce uspijeti u tome?

 

16 godina
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Dragon23288 kaže...

Zanimljiva ideja???

 

Ubijati ljude koji su visak? 

 

Jos se nadas da ce uspijeti u tome?

 

 A gle, strojevi i racunala napreduju. Rekao bi da smo danas negdje sa racunalima na IQ=75. Dakle, sva populacija sa IQ < 75 je visak, i treba je ukloniti vec danas. S vremenom ce se to podizati, tako da moramo raditi planove za masovnije metode, pogotovo kad dodjemo na IQ=100 gdje je velik broj populacije...

 

Think locally, act globally...
14 godina
neaktivan
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

Racunala i umjetna inteligencija trebaju pomoci ljudskoj vrsti u njezinom opstanku i napredovanju a ne u njenom reduciranju!

 

Bilo koji "visak" i "prenapucenost" nastaju kada se dosegne granica stanovnistva pri kojoj se moze odrzavati profit i ekonomski rast. Mislim da je stvar u tome, a ne u prirodnom poretku stvari. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 10:27 (Dragon23288).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
SupremeCommander kaže...
Dragon23288 kaže...

Zanimljiva ideja???

 

Ubijati ljude koji su visak? 

 

Jos se nadas da ce uspijeti u tome?

 

 A gle, strojevi i racunala napreduju. Rekao bi da smo danas negdje sa racunalima na IQ=75. Dakle, sva populacija sa IQ < 75 je visak, i treba je ukloniti vec danas. S vremenom ce se to podizati, tako da moramo raditi planove za masovnije metode, pogotovo kad dodjemo na IQ=100 gdje je velik broj populacije...

 

 Heil Hitler!

Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Frentt kaže...
SupremeCommander kaže...
Dragon23288 kaže...

Zanimljiva ideja???

 

Ubijati ljude koji su visak? 

 

Jos se nadas da ce uspijeti u tome?

 

 A gle, strojevi i racunala napreduju. Rekao bi da smo danas negdje sa racunalima na IQ=75. Dakle, sva populacija sa IQ < 75 je visak, i treba je ukloniti vec danas. S vremenom ce se to podizati, tako da moramo raditi planove za masovnije metode, pogotovo kad dodjemo na IQ=100 gdje je velik broj populacije...

 

 Heil Hitler!

S razlikom sto nece ubijati zidove i ostale "nize" rase, vec ljude s IQ-om ispod odredjene granice {#}

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
15 godina
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
SupremeCommander kaže...

 A gle, strojevi i racunala napreduju. Rekao bi da smo danas negdje sa racunalima na IQ=75. Dakle, sva populacija sa IQ < 75 je visak, i treba je ukloniti vec danas. S vremenom ce se to podizati, tako da moramo raditi planove za masovnije metode, pogotovo kad dodjemo na IQ=100 gdje je velik broj populacije...

 

 

Ako se ne šališ, ti si kret*n.

 

Tako je slično razmišljao jedan brkati striček, a završio je sa svojim metkom u glavi zapamćen kao jedan od najvećih zločinaca u povijesti.

 

Ajde, idi eutanizirat svojeg vlastitog djeda ili baku jer su nesposobni/nemoćni za rad i samo troše zrak.

 

Prestrašno...

Can't find a better Jam!
16 godina
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Gunner_V kaže...

 

Ako se ne šališ, ti si kret*n.

 

Tako je slično razmišljao jedan brkati striček, a završio je sa svojim metkom u glavi zapamćen kao jedan od najvećih zločinaca u povijesti.

 Kill All Humans! {#}

 

Cijela ova tema je {#}, iz razloga sto su krivo protumacene Gatesove rijeci. Covjek je htio reci da ce poboljsanjem zdravsta i cijepljenjem biti smanjena smrtnost novorodjencadi, pa ljudi vise nece imati potrebu radjati po 20+ komada djece (da se nadje koje za svaki slucaj). Opce je poznata cinjenica da nerazvijene zemlje gdje je smrtnost djece velika imaju daleko veci prirodni prirast nego razvijene zemlje, i upravo su te zemlje glavni uzrok povecanja populacije...

No, nekime je ocito vaznije napisati bombasticni naslov i traziti neke teorije zavjere, nego provjeriti cinjenice... {#}

Think locally, act globally...
13 godina
protjeran
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
SupremeCommander kaže...

 A gle, strojevi i racunala napreduju. Rekao bi da smo danas negdje sa racunalima na IQ=75. Dakle, sva populacija sa IQ < 75 je visak, i treba je ukloniti vec danas. S vremenom ce se to podizati, tako da moramo raditi planove za masovnije metode, pogotovo kad dodjemo na IQ=100 gdje je velik broj populacije...

 

Računala imaju IQ točno jednak nuli.

Again.
15 godina
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

Ja nedam lovu za takvo cjepivo, radije ću se okrenut piratskoj alternativi,  češnjak i med. {#}

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Hexler4 kaže...
Frentt kaže...
SupremeCommander kaže...
Dragon23288 kaže...

Zanimljiva ideja???

 

Ubijati ljude koji su visak? 

 

Jos se nadas da ce uspijeti u tome?

 

 A gle, strojevi i racunala napreduju. Rekao bi da smo danas negdje sa racunalima na IQ=75. Dakle, sva populacija sa IQ < 75 je visak, i treba je ukloniti vec danas. S vremenom ce se to podizati, tako da moramo raditi planove za masovnije metode, pogotovo kad dodjemo na IQ=100 gdje je velik broj populacije...

 

 Heil Hitler!

S razlikom sto nece ubijati zidove i ostale "nize" rase, vec ljude s IQ-om ispod odredjene granice {#}

Ako te baš zanima Hitler je slao u logore i ljude sa niskim IQ-om,tj mentalno retardirane.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
jbte, koji neonacizam... sve te likove koji drže moć treba po kratkom postupku...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
SupremeCommander kaže...
Cijela ova tema je {#}, iz razloga sto su krivo protumacene Gatesove rijeci. Covjek je htio reci da ce poboljsanjem zdravsta i cijepljenjem biti smanjena smrtnost novorodjencadi, pa ljudi vise nece imati potrebu radjati po 20+ komada djece (da se nadje koje za svaki slucaj). Opce je poznata cinjenica da nerazvijene zemlje gdje je smrtnost djece velika imaju daleko veci prirodni prirast nego razvijene zemlje, i upravo su te zemlje glavni uzrok povecanja populacije...

No, nekime je ocito vaznije napisati bombasticni naslov i traziti neke teorije zavjere, nego provjeriti cinjenice...{#}

 

---------------------------------

***********************

 

Bas si ti bombastican.


Znaci ljudi kada im umre novorodjence naprave "za svaki slucaj veci broj djece"??? Dalje, u nerazvijenim zemljama (ne znam na koje mislis ali uzmimo Afriku) toliko ljudi umire dnevno da oni jednostavno ne mogu biti glavni uzrok povecanja populacije. Da ne spominjem, u Africi se sigurno svi redovno cijepe u sklopu brige za svoje zdravlje tako da nema sumnje da ce ih vecina uzeti cijepivo.

 

Teorije zavjere? Pa ja mislim da ih nitko ne trazi jer Gatesove rijeci su: "if we do really good job on new vaccines, we could lower world population by 10 to 15 percent." - nema tu nikakve teorije covjek je ljepo rekao jasnoi glasno sta mu se mota po glavi.

 

Uzmimo nekoliko drugih primjera kako bi cijepiva mogla smanjti ljudsku populaciju jer tvoj primjer nema smisla

 

a) ubijati ljude polako ubrzavajuci degenerativne bolesti

 

b) postupno smanjti plodnost (soft kill)

 

c) povecati smrtne posljedice nadolazecih pandemija

 

Ove primjere sam prepisao iz original clanka ali slazem se s njima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 13:36 (Dragon23288).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
tu se ne misli na Afriku, nego na Kinu, Indiju...
I am awesome.
14 godina
neaktivan
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

Nahebali smo mi ovako ili onako, ako ne preko cijepiva onda preko nečega drugog, nema tu pomoći

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Dragon23288 kaže...

Zanimljiva ideja???

 

Ubijati ljude koji su visak? 

 

Jos se nadas da ce uspijeti u tome?

 

Koliko god to bilo okrutno nekima - zemlja nema beskonačne resurse i beskonačno prostora. Kad tad će se morati nešto poduzeti.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Paolo2612 kaže...
Dragon23288 kaže...

Zanimljiva ideja???

 

Ubijati ljude koji su visak? 

 

Jos se nadas da ce uspijeti u tome?

 

Koliko god to bilo okrutno nekima - zemlja nema beskonačne resurse i beskonačno prostora. Kad tad će se morati nešto poduzeti.

Nema beskonacne resurse ali koliko znam ima da prehrani i nastani barem 15 milijardi ljudi, plus sto bi tehnologija kasnije povecala tu brojku. Pa samo Slavonija ima dovoljno hrane da prehrani pola Europe, dok se u Njemackoj svaki dan baca 2 milijuna kila kruha.

 

Prenapucenost na zemlji sada nastaje kada se uz postojeci broj ljudi vise ne moze odrzavati profit i ekonomski rast, i to je nas problem zasada, a ne kapacitet planeta.

 

A nakon toga ljudksa pohlepa i glupost, jer dok jedni umiru od gladi drugi se razbacuju hranom.

 

I nisam zato da se radi toga smanjuje populacija, kako bi se i dalje moglo s time nastaviti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 13:59 (Dragon23288).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Dragon23288 kaže...

Nema beskonacne resurse ali koliko znam ima da prehrani i nastani barem 15 milijardi ljudi, plus sto bi tehnologija kasnije povecala tu brojku. Pa samo Slavonija ima dovoljno hrane da prehrani pola Europe, dok se u Njemackoj svaki dan baca 2 milijuna kila kruha.

 

...

 

Istina, ali i taj dan gore će kad tad doći. Do nekakvih velikih promjena će morati doći.

 

 

Dragon23288 kaže...

Znaci ljudi kada im umre novorodjence naprave "za svaki slucaj veci broj djece"??? Dalje, u nerazvijenim zemljama (ne znam na koje mislis ali uzmimo Afriku) toliko ljudi umire dnevno da oni jednostavno ne mogu biti glavni uzrok povecanja populacije.

U nerazvijenim zemljama ne postoje mirovinski fondovi, socijalna pomoć itd.  Kao i prije  u plemenima ili selima stare osobe se moraju oslanjati na svoje potomstvo ili tuđu milost u danima kada budu nemoćni.

 

Više djece - veća šansa da ćeš biti osiguran u starim danima.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 14:02 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj

Za planet se ne moramo bojati... Zemlja je dovoljno jaka i dovoljno stara da se obrani od napasti zvane čovjek...


Pa eto vidite kako lagano to sređuje... poplava tamo, poplava vamo, tsunami tamo, potres vamo...

U zadnjih 10 godina bilo je više katastrofa (prirodnih) nego od 1900 do 2000...

 

 

 

Sve u svemu... tko god kaze da zemlja može prehraniti 15 mlrd ljudi...

 

To nije sustainable nego čisto preživljavajuće + ne bi mogla tako dugo... I ovako sustavno krčenje šuma za poljoprivredne površine   uništava ogromnu količinu... Drugo... osim ljudi ima još par trilijuna drugih bića na zemlji, a njih gotovo nikada ne uzimamo u jednadžbu... a oni imaju pravo živjeti na planetu iste koliko i mi...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 14:08 (EnlightenedPhoenix).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Paolo2612 kaže...
Dragon23288 kaže...

Nema beskonacne resurse ali koliko znam ima da prehrani i nastani barem 15 milijardi ljudi, plus sto bi tehnologija kasnije povecala tu brojku. Pa samo Slavonija ima dovoljno hrane da prehrani pola Europe, dok se u Njemackoj svaki dan baca 2 milijuna kila kruha.

 

...

 

Istina, ali i taj dan gore će kad tad doći. Do nekakvih velikih promjena će morati doći.

 

 

Dragon23288 kaže...

Znaci ljudi kada im umre novorodjence naprave "za svaki slucaj veci broj djece"??? Dalje, u nerazvijenim zemljama (ne znam na koje mislis ali uzmimo Afriku) toliko ljudi umire dnevno da oni jednostavno ne mogu biti glavni uzrok povecanja populacije.

U nerazvijenim zemljama ne postoje mirovinski fondovi, socijalna pomoć itd.  Kao i prije  u plemenima ili selima stare osobe se moraju oslanjati na svoje potomstvo ili tuđu milost u danima kada budu nemoćni.

 

Više djece - veća šansa da ćeš biti osiguran u starim danima.

Taj dan ce doci sigurno. Ali mislim da smo daaaaaaaaaleko od toga. Barem bi trebali biti.

 

Mislis da radi toga prave vise djece u nerazvijenim zemljama? Ok, ima smisla..ali i dalje mislim da se ne bi trebali baviti nijednim od tih problema kada ne bi bili pohlepni kao rasa.

 

Znaci, redicirati cemo populaciju koja je visak jer  nema kraja ljudskoj gluposti, pohlepi, i moci, kako bi se i dalje moglo s time nastaviti??

 

To je poanta onoga sto zelim reci, a sto se tice dana kada cemo iskoristiti Zemljine kapacitete, on ce doci sigurno.

 

Evo uzmimo za primjer nerazvijene zemlje, neka bude tvoj primjer pa da prave vise djece jer nema socijalne i zdravstvene skrbi, mirovine, itd - mi cemo radje tamo reducirati populaciju umjesto uloziti resurse da napravimo to sto im nedostaje? Resursa kao nema a toliko se trosi novaca na financiranje Americkih ratova..

15 godina
protjeran
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

Ma ima jos bolji nacin kako smanjiti populaciju i cak je bezbolniji jer injekcije bole.Npr nekome "slucajno" ispadne otvorena bocica VX-a u usutav opskrbe vodom za pice ili jos bolje kada VX "slucajno" naspe u kanader koji se "slucajno" otvori iznad grada.

Ali zapamtite sve je to "slucajno" kao i SVE sto danas desava u svijetu.

 

http://aixtended.com/
14 godina
neaktivan
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

Ma stvar je u ovome: znam ljude koji su umjetnički ili na neki drugi način kreativni, a ne ide im npr. matematika, isto tako znam one kojima matematika ide odlično, a smotani su u drugim stvarima - ajde ti Bille bavi se nečim drugim i pusti druge da se bave stvarima o kojima znaju više od tebe.

 

U biti ovdje se vidi još jedan problem kapitalizma - kada je netko prebogat to mu daje moć da kreira svijet po svom nekom viđenju, makar ono bilo i krivo.

Nervira me i činjenica da kad je netko bogat i slavan i počne baljezgati o bilo kakvoj stvari onda se to uzima ozbiljno!

 

I još nešto, resursa na zemlji ima i viška(i bit će ih sigurno još neko vrijeme) problem je u raspodjeli tj. u sustavu raspodjele!

Bogate zemlje su takve jer su imale sreće naći se na pravom mjestu u pravo vrijeme, a neke iskorištavajući druge i sad mogu postavljati pravila siromašnima tj. tim drugima.

Sigurno je da zemlja ne može izdržati preveliku populaciju ali problem treba rješavati znanost, na human i prije svega pošten način!

 

Edit:

Svi vi koji mislite da nas ima previše, budite savjesni i principijelni pa se eutanazirajte ili barem nemojte imati djecu i tako učinite uslugu Zemlji i čovječanstvu!(ovo je samo mala provokacija;))

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 14:37 (brixy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
lzgr kaže...

Ako te baš zanima Hitler je slao u logore i ljude sa niskim IQ-om,tj mentalno retardirane.

Iskreno... Bas me boli briga za ono sta su Nijemci radili u II. svjetskom ratu. Jer oni su radili nehumane stvari na koje nezelim ni pomisljat. Jedino se divim njezinoj Ratnoj mašineriji, njihovom ustroju vlade a i svastika je bila cool :D

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Hexler4 kaže...
lzgr kaže...

Ako te baš zanima Hitler je slao u logore i ljude sa niskim IQ-om,tj mentalno retardirane.

Iskreno... Bas me boli briga za ono sta su Nijemci radili u II. svjetskom ratu. Jer oni su radili nehumane stvari na koje nezelim ni pomisljat. Jedino se divim njezinoj Ratnoj mašineriji, njihovom ustroju vlade a i svastika je bila cool :D

Nije to poanta. Ti si rekao da za razliku od Hitlera.... Nema razlike,hitler je i to radio.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
14 godina
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj

ma gluposti on sam vjerovatno potroši energije i resursa u jednom danu koliko 1000 indijaca u mjesec,znači rješenje je smanjimo broj bogataša

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
lzgr kaže...
Hexler4 kaže...
lzgr kaže...

Ako te baš zanima Hitler je slao u logore i ljude sa niskim IQ-om,tj mentalno retardirane.

Iskreno... Bas me boli briga za ono sta su Nijemci radili u II. svjetskom ratu. Jer oni su radili nehumane stvari na koje nezelim ni pomisljat. Jedino se divim njezinoj Ratnoj mašineriji, njihovom ustroju vlade a i svastika je bila cool :D

Nije to poanta. Ti si rekao da za razliku od Hitlera.... Nema razlike,hitler je i to radio.

OK, YOU WIN! Sritan? 

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
SupremeCommander kaže...

 A gle, strojevi i racunala napreduju. Rekao bi da smo danas negdje sa racunalima na IQ=75. Dakle, sva populacija sa IQ < 75 je visak, i treba je ukloniti vec danas. S vremenom ce se to podizati, tako da moramo raditi planove za masovnije metode, pogotovo kad dodjemo na IQ=100 gdje je velik broj populacije...

Neka dobra vutra? Di se da nabaviti?

 

 

Što se tiče resursa i svega toga, činjenica je da nisu neograničeni i upravo zbog toga moraju pasti današnji i kapitalizam i socijalizam i komunizam i svi njihovi derivati i treba ih zamijeniti nešto drugo, jer su to uređenja koja kao osnovnu pretpostavku imaju da su resursi neograničeni. A nisu.

Q: a kako se to linux ponasa kad crkne hdd? A: zastekava svakih 60 sec,ali prezivi se
15 godina
odjavljen
offline
RE: Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj lj
Dragon23288 kaže...

 

Mislis da radi toga prave vise djece u nerazvijenim zemljama? Ok, ima smisla..ali i dalje mislim da se ne bi trebali baviti nijednim od tih problema kada ne bi bili pohlepni kao rasa.

Ne samo radi toga. Mislim da je to čisto nekakav nagon koji ljude tjera da se razmnožavaju. I kod nas je u je negdje oko 92-93 bio baby-boom. Ljude je nešto natjeralo da imaju više djece iako je bilo očito da jedan lokalni rat neće imati takve posljedice da ćemo za 25-30 godina baš zbog toga ovisiti o potomcima.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
offline
Bill gates: cijepljenjem ćemo smanjiti broj ljudi

a mudar li je bill a zašto nije rekao evo prvo ćemo krenuti od mene sa smanjenjem populacije a ne on bi tamanio tamo neke bijednike,eto što se događa kad para udre u glavu umisliš da si bolji od nekog tamo indijca što nema za kruh

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice