Biseri od IT "STRUČNJAKA" sa you tube-a

poruka: 4
|
čitano: 1.661
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Biseri od IT "STRUČNJAKA" sa you tube-a

Pozdrav forumaši, evo otvaram ovu temu jer nemogu se načudit kakvih sve majstora ima na you tube-u koji daju savjete o PC-u.

 

Znači ovako, već sam nešto više od dvije godine pretplačen na you tube kanale JayzTwoCents, LinusTechTips, pcper, TekSyndicate, Austin Evans, HardwareCanucks i ostalu provjerenu ekipu, za njih ste večina čuli i sigurno pogledali mnoštvo njihovih videa. Kad gledaš video od ekipe koje sam naveo znaš da su stručni i da imaju iskustva i znanja o pc-u, tako da možeš čut od njih puno korisnih informacija.

E sad dolazim do naslova teme i do ljudi koji daju savjete o PC-u a da nemaju veze sa vezom. 

Cilj teme je da ako vidite nekog specijalca na you tube-u koji daje savjete o PC-u a da o tome nema pojma slobodno stavite njegov video u ovu temu i napišite neki komentar o videu.

 

Evo jedan primjer...

 

Našo sam na you tube-u nekog Teletabisa koja melje gluposti o PC-u, pogledajte video i sve će vam biti jasno.

 

Prvi njegov komentar o procesorima me bacio u trans: " Imao sam ja 2 GHz i moj ortak 2 GHz, ja sam imo intel on je imo AMD, i onda smo igrali need for speed i isto smo imali i rame i grafičku, i kod njega je 500 puta bolje radilo"

 

al komentar o napajanju me izuo: "Raidmaxx, ekstra je, bitno je da je 850W i da je modularno" ...o bože dragi, zemljo otvori se...

 

da ne duljim, majstor je zaluto i to žešće i još daje neke savjete da mu je taj njegov komp isplativ i da pojede intela, da je stavio i7 4770 non-K i neku b85 ploču jeftinije bi ga došlo, i ne bi morao " da seče rame" i i7 bi pojeo ovog  njegovog potrošača fx 9590 sa skupim vodenim hlađenjem i skupom matičnom

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 13:45 (Pinhead).
14 godina
offline
Biseri od IT "STRUČNJAKA" sa you tube-a

:)

 

Naletio sam jednom prije nekoliko mjeseci na tog tipa gledajući neki HW videos, nasmijao se od srca, a broj njegovih pretplatnika odražava potrebu djece da se pretplate na besplatan obilazak po carstvu divljine i zološkom vrtu.

 

Ludi Gastozz je to najbolje rekao

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Biseri od IT "STRUČNJAKA" sa you tube-a

hahaha...izgleda da je taj NIXI ili kak se već zove neki žešči specijalac, dobro ga je ovaj opro  u videu ;)

12 godina
offline
Biseri od IT "STRUČNJAKA" sa you tube-a

uzeo sam "CORSAJIR" XD i onda pokaze sliku kako je odsjekao ram ;D, stavio "kartonsko" hlađenje hahahahahaha

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 18:20 (Luka123).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice