Bosanske piramide

poruka: 50
|
čitano: 16.556
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Bosanske piramide

Konacna potvrda od svih nadleznih naucnih tijela i nezavisnih naucnika. 90 % njih smatra da su bosanske piramide do sada i najvece kao i najstarije pronađene. Registrovano je ukupno 5 piramida koje ce biti uvrstene na UNESCO-vu listu kolturne bastine.

 

Evo i zvanicana potvrda

 

http://www.eutimes.net/2010/08/scientists-confirm-pyramids-in-bosnia-are-oldest-known-pyramids-in-the-world/

 

 

 

 

Kakva su vasa misljenja o tome??

14 godina
offline
Bosanske piramide

LoL reklamiraš bosnu Smijeh pa meni to izgleda bolje nego one u egiptu

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
16 godina
neaktivan
offline
Bosanske piramide

cestitam.

vec vidim atlasove letke za turiste...polaziste dubrovnik, nakon razgledanja zidina ,pravac medjugorje... kada onako natecenih stopala sjednu u bus na razglas prposna stjuardesa kaze :

and now something completely different !!

 

cijenjeni gosti, slijedi spektakl dana...idemo posjetiti piramide. uzina vam jos ne treba jer je sve organizirano kao i ovdje u medjugorju.

cekat ce vas janjci nabijeni na razanj, cevapi i obilje luka.

 

lets go motherfuckers!!

teško vrijeme za matore
14 godina
offline
RE: Bosanske piramide
torrente kaže...

cestitam.

vec vidim atlasove letke za turiste...polaziste dubrovnik, nakon razgledanja zidina ,pravac medjugorje... kada onako natecenih stopala sjednu u bus na razglas prposna stjuardesa kaze :

and now something completely different !!

 

cijenjeni gosti, slijedi spektakl dana...idemo posjetiti piramide. uzina vam jos ne treba jer je sve organizirano kao i ovdje u medjugorju.

cekat ce vas janjci nabijeni na razanj, cevapi i obilje luka.

 

lets go motherfuckers!!

I čak se ne treba niti cijepiti..Belji se

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
13 godina
offline
RE: Bosanske piramide
Iskreno nisam ni ja znao da je stvar tako ozbiljna, i da nesto postoji, ali kada vidjeh pojedine slike, pronalaske, promjenio sam stav, cak ima dosta slika na portalu koji sam dao u prvom postu
13 godina
protjeran
offline
Bosanske piramide

pa naravno da postoje piramide u bosni,to su ih Hrvati izgradili kad su se selili iz Egipta

 

http://forum.b92.net/index.php?showtopic=28599

We can't change the past we can only affect the future
15 godina
offline
Bosanske piramide

cuo sam da su u  u bosanskoj "piramidi" pronasli testament u kojem piše 'Svome mlađem bratu Tutankamonu ostavljam malu vikendicu u Egiptu' (:D hahaha cuo sam egdje na tv-u xD)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
16 godina
neaktivan
offline
Bosanske piramide

In 2010 UNESCO added the Bosnian pyramids into their World Heritage sites. UNESCO and the CIA are planning to make the Bosnian Pyramid Valley the world’s largest and most valuable historical monuments by 2012.

 

Prva rečenica bi još mogla nekoga zavarati, iako je očigledna laž (http://whc.unesco.org/en/list). A tek UNESCO i CIA... Smijeh

 

13 godina
offline
RE: Bosanske piramide
Ma slazem se ja stobom da ovo ne mora biti istina, ali u svom citatu si naveo "are planning" sto znaci da jos nisu ali se planira da budu
15 godina
offline
Bosanske piramide

Jebote Bosna ce bit najvece turisticko srediste u europi. Em sam negdje procitao da se ispod BiH nalazi ogroman bazen nafte.

 

Jel primate imigrante? Logic?

I'm going woo woo
13 godina
protjeran
offline
Bosanske piramide
Fino posto su svi u Zagreb dosli sad mi mozemo tamo uzivat u nafti i piramidama!
Stisni HVALA nije teško.
14 godina
neaktivan
offline
Bosanske piramide

Ovi što kopaju, njih će ma gdje god bili stići mujino prokletstvo!

16 godina
offline
RE: Bosanske piramide
Nightcomer kaže...
Iskreno nisam ni ja znao da je stvar tako ozbiljna, i da nesto postoji, ali kada vidjeh pojedine slike, pronalaske, promjenio sam stav, cak ima dosta slika na portalu koji sam dao u prvom postu

Meni se cini a i ne samo meni, da se za postojanje tih Piramida u Bosni znalo vec dugo ali su ih tek sad kao potvrdili.Nevinašce Zakaj je to tak moze se pretpostavit itekak, s obzirom u kakvom svjetu zivimo i da se sve vrti oko love. S obzirom kakva sve tehnika postoji, kad se radi o snimanju iz zraka i raznih satelita to se vec zna dosta vremena ali se sluzbeno šutilo. Zanimljivo je kak su neki poznati znanstvenici izjavljivali da su to gluposti i slicno. No to je ono fora sa ignoriranjem slona u sobi, iako to nema smisla opet se to radi ko i ignoriranje puno toga u svjetu danas a situacija je skroz drukcija normalno.Cool

15 godina
neaktivan
offline
Bosanske piramide

:)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
offline
RE: Bosanske piramide
rambox kaže...
Nightcomer kaže...
Iskreno nisam ni ja znao da je stvar tako ozbiljna, i da nesto postoji, ali kada vidjeh pojedine slike, pronalaske, promjenio sam stav, cak ima dosta slika na portalu koji sam dao u prvom postu

Meni se cini a i ne samo meni, da se za postojanje tih Piramida u Bosni znalo vec dugo ali su ih tek sad kao potvrdili.Nevinašce Zakaj je to tak moze se pretpostavit itekak, s obzirom u kakvom svjetu zivimo i da se sve vrti oko love. S obzirom kakva sve tehnika postoji, kad se radi o snimanju iz zraka i raznih satelita to se vec zna dosta vremena ali se sluzbeno šutilo. Zanimljivo je kak su neki poznati znanstvenici izjavljivali da su to gluposti i slicno. No to je ono fora sa ignoriranjem slona u sobi, iako to nema smisla opet se to radi ko i ignoriranje puno toga u svjetu danas a situacija je skroz drukcija normalno.Cool

A cuj... u pocetku su mislili da je to obicno brdo sto bi svakom normalnom palo na pamet. Tek poslije su pronasli artifakte, strukture i slicno.

 

EDIT: Cudno je sto lokalni stanovnici nistu pronasli nista prije dolaska znanstvenika? Da znaju sto ih ispod brda ceka zlicama bi kopali ako treba :)

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2010 2:02 (tnakir).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bosanske piramide

E druze, daleko je to od mene i neka tako i ostane. Nasluso sam se ja cudesa sa te strane tako da me to ne tangira uopste. Ima tu puno cudesa ali sve je to jedna velika patka.

:)
14 godina
odjavljen
offline
Bosanske piramide

Moje mišljenje o piramidama je vrlo jednostavno.

 

Netko se ej prvo dobro napio, pa onda umjesto brda pomislio da su piramide i odtuda sve.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
14 godina
protjeran
offline
Bosanske piramide

Sjetili ste me na jedan vic :)

Zašto su bosanske piramide prije sagrađene od onih piramida u egiptu?

- Bosanci nisu ćekali građevinsku :)

(Samo vic, nikoga nisam htio uvrijediti ;))

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
offline
Bosanske piramide

Sto vi mislite da su toliki skolovani znanstvenici ko budale tamo, imate i slike sto je stavio kolega u prvom postu, priroda je mozda sama napravila brda u obliku piramida i to savrsenog oblika geometrijskog tijela? Tuneli sto su pronadeni ispod takoder su sami od sebe, a otkopane velike ploce su sami mjestani dovezli i zakopali.

Ja sam bio tamo prije 3 godine i mogu reci da sam se uvjerio, koga zanima nek nesto procita zaista je zanimljivo. Ajd da su Amerikanci ili Rusi izmislili tako nesto i muljaju oko toga ali budimo realni mislim da u Bosni to nije izvedivo.

14 godina
offline
RE: Bosanske piramide

a koja je civilizacija izgradila te piramide,da nisu to možda oni što se zovu bošnjaci koji smatraju da su u bosni najstariji slavenski element,ja malo proučavam povijest tko je te piramide izradio

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
Bosanske piramide

Ja sam baš ovo ljeto išao tamo i pričao sam s jednim njihovim ministrom kulture (inače moj dobar prijateljSmijeh) i oni to uopće ne žele financirati. Kao uopće nevjeruju u to i misle da su to najobičnija brda a ono kamenje cesta za gore. I to će naravno stojati tako i što mogu od Visokog napraviti turističku atrakciju i pet puta otplatiti otkopavanje oni ne želeViče i onda se čude svojoj financijskoj situaciji... Bio sam tamo i zaista je nemoguće da priroda napravi ondako perfektno uklopljene ploče kamenja. Isto je zanimljivo da je jedna ravna (piramida sunca) a jedna stepenasta piramida (piramida mjeseca). Očito su to bosanci napravili kao izložbene primjerke pa onda po narudžbi radili po svijetuSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2010 18:31 (BORN).
15 godina
offline
RE: Bosanske piramide
tnakir kaže...

Jebote Bosna ce bit najvece turisticko srediste u europi. Em sam negdje procitao da se ispod BiH nalazi ogroman bazen nafte.

 

Jel primate imigrante? Logic?

Negdje kod zenice neki čovjek prodaje naftu koja izvire ispod njegove livade xOO

15 godina
offline
Bosanske piramide

Možda su to ostaci Atlantide? Ili su samo snimali film "Zvjezdana vrata" . Pitam se što bi na to rekao Martin Mystere :b

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
offline
RE: Bosanske piramide
tnakir kaže...

Jebote Bosna ce bit najvece turisticko srediste u europi. Em sam negdje procitao da se ispod BiH nalazi ogroman bazen nafte.

 

Jel primate imigrante? Logic?

Hoce ali u qu...., kada se moji bosanci nauče odlagati smeće na predviđena mjesta, kada se nauče voziti auta, kada budu poštovali pješake, kada rijekama budu plivale ribe, a ne plastične boce i vrećice, kanalizacija, kada nauče izgraditi cestu i željeznicu, popraviti oronule fasade, kada vozač javnog prijevoza bude radio svoj posao i na razglasu umjesto cece, seke,  qu... palca, bude najavljivao sljedeću stanicu, na koju ce doći točno u minut, kada iz bosne nestanu sve one bradate i gologlave spodobe koje plaše same građane,  i još 100x kada bi, onda bi se moglo pričati o turizmu. Ni u hrvatskoj nije baš tako sjajno i bajno, ali ste daleko i praktički nedostižno ispred bih.

 

Ispod bosne ne lezi ogroman bazen nafte, vec nekoliko njih, u sjevernoj bosni (tuzla, srebrenik) i posavini (modriča-odžak-šamac), te u hercegovini, no na jako velikoj dubini.

 

Piramide su porez na budale, idealno sredstvo za skretanje pažnje od tekućih i gorućih problema, pronevjeru državnog novca i davanja malo nade bosancima.. Piramide su obična brda, a oni kameni blokovi i pločnici, su uobičajne prirodne pojave, sve su to lijepo istražili profesori i studenti rudarsko geološkog fakulteta iz tuzle..

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
14 godina
offline
Bosanske piramide

imamo isti problem idiote na vlasti,i kod nas u rh isto tako skreću pozornost s pravih problema,evo dva mjeseca su trubili o turizmu a država tone,ako i postoje neke piramide tko ih je to napravio,koliko ja znam na ovim prostorima nije postojala civilizacija koja je radila piramide,ili koja je bila sposobna za takav pothvat,tako da je to samo glupost

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
offline
RE: Bosanske piramide
BORN kaže...

Ja sam baš ovo ljeto išao tamo i pričao sam s jednim njihovim ministrom kulture (inače moj dobar prijateljSmijeh) i oni to uopće ne žele financirati. Kao uopće nevjeruju u to i misle da su to najobičnija brda a ono kamenje cesta za gore. I to će naravno stojati tako i što mogu od Visokog napraviti turističku atrakciju i pet puta otplatiti otkopavanje oni ne želeViče i onda se čude svojoj financijskoj situaciji... Bio sam tamo i zaista je nemoguće da priroda napravi ondako perfektno uklopljene ploče kamenja. Isto je zanimljivo da je jedna ravna (piramida sunca) a jedna stepenasta piramida (piramida mjeseca). Očito su to bosanci napravili kao izložbene primjerke pa onda po narudžbi radili po svijetuSmijeh

Ljudi u svašta vjeruju, jedni vjeruju da se ukazala gospa u međugorju, drugi vjeruju da se prije 500 godina brdo razmaknulo i potekla voda iz njega, itd, tako i ti možeš vjerovati u ono što si vidio, nitko ti ne brani. A vidio si vrlo malo, sada mi se ne da tražiti po netu morfološke oblike stijena, pa da vidiš da širom svijeta postoje slični oblici, pa čak i 'laserski' precizno oblikovani blokovi i pločnici. pozz

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
16 godina
offline
RE: Bosanske piramide
delmatdelmati kaže...

biti če opet rat jer če posrbljeni Vlasi htjeti izać iz tkz države BiH

Čuj, na ovom se forumu okuplja pametniji dio populacije iz HR i susjednih zemlja, tako da tvoje politikanstvo sa primjesom šovinizma nema što tražiti ovdje. Ako imaš što pametno reći vezano za temu reci u suprotnom razguli.

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bosanske piramide

i kao uvijek, tema se pretvori u istu staru svadju..

zivio balkan

16 godina
offline
Bosanske piramide

Nije se još pretvorila u svađu :) znaš onu: jedna lasta ne čini proljeće, e naša lastavica je zalutala

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
15 godina
offline
Bosanske piramide

Ako ih i nema, izmislit ćemo ih, ipak je BiH zemlja čudesa...Namigiva

Radio, ne radio, svira radio!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice