Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.675.148
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

I opet slijepa ljubav prema intelu, smo zato jer neki njihov proc paše bolje za vlastitte potrebe. Kamo sreće da se sa AMD CPU odjelom dogodi isto kao i što sa GPU odjelom i da se jednostavno ostave mass market proizvodnje. Kamo sreće da Intel postane 100% monopolist pa da intel ljubavnici mogu plaćati 10 000 kn za CPU voljenoj firmi I tak navijaju za AMD samo kako bi Intel spustio cijene pa nakon toga sve po starome. Kamo sreće...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 8:34 (XXX).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Meni je jasno sa je "ryzen armadi" trn u oku 4/8 procesor bio on 6700k il 7700k koji izdominira cijelu ryzen postavu u gamingu, al nema potrebe ponavljati jedne te iste lazi koje su pobijene vise puta.
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Onda si ih kupi, imaš ih po 2300 kn novih

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Bez brige, upgrade stize jos malo, nemam ja potrebe o tome pricati kao neki o svom najvecem zivotnom financijskom pothvatu gdje su zamjenili rx470 sa gtx1060 i o tome trubiti na sva vrata.
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

To je zbog zajebancije...največi životni pothvat mi je vlastita kuća, prehrana obitelji i poneko putovanje, sve bez kune kredita

 

Kaj se hardvera tiče samo navali, ja ga ni štapom nebi taknuo za više od 1000 kn (polovni i7 6700). Da kupujem sada bio bi to i5 8400 za 1300 kn ili Ryzen 1700X za 2100 kn. Brijem da bi prije zatrebao jubito streaming nego 120 fpsa sa delidatorima

 

Ali kad sve pogledam malo je smisla ulagati u PC gaming pa onda čekati objave da li RDR 2 ide na PC ili ne .

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Tak i treba biti. Nisam uopce rekao da idem na 6700k, pogotovo nisam lud novi uzimati... Al ovo sto kazes polovni 1000kn "realno" su zesce gluposti, to je jos uvijek jedan od top gaming procesora i zato i drzi cijenu. Sta mislis zasto ryzenima starim par mjeseci cijena drasticno pada? Upravo tako...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Tak i treba biti. Nisam uopce rekao da idem na 6700k, pogotovo nisam lud novi uzimati... Al ovo sto kazes polovni 1000kn "realno" su zesce gluposti, to je jos uvijek jedan od top gaming procesora i zato i drzi cijenu. Sta mislis zasto ryzenima starim par mjeseci cijena drasticno pada? Upravo tako...

 I dalje ga nebi taknuo za više od 1000 kn. i5 8400 za 1300 kn je nov, sa dvije jezgre više i sličnih gaming performansi. Za klokanje delidatora treba i daljnja ulaganja i star je ko biblija. i7 7700 isti vrag. Od svega nabrojanog Ryzen 1700 ili novi 2700 za 8/16 jezgri, kome trebaju, je đabalesku. 2100 kn za 1700X i zaboraviš na PC.

 

Ali to sam ja i moji novci. Tko smatra da vrijedi i7 6700 vrijedi više neka i kupuje, nije moj problem. Meni 120 fpsa ne znači baš ništa.

 

Kaj se pada cijena tiče AMD sa 85% ispravnih po waferu može spustit cijenu i dalje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 9:28 (XXX).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ne znam kolko ti dokaza treba da je delidanje 7700k, a pogotovo 6700k nepotrebno, al ak ti je lakse prdi i dalje.

Eto vidis ja 5kn ne bi dao za takvog nekog ryzena jer mi cb score i otpakiravanje zip fajlova nije napeto. Razlikujemo se, jedino cinjenice i performanse ostaju iste.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Ne znam kolko ti dokaza treba da je delidanje 7700k, a pogotovo 6700k nepotrebno, al ak ti je lakse prdi i dalje.

Eto vidis ja 5kn ne bi dao za takvog nekog ryzena jer mi cb score i otpakiravanje zip fajlova nije napeto. Razlikujemo se, jedino cinjenice i performanse ostaju iste.

 A forumaša koji delidaju ko pljeve...oni prde na sva zvona Majonzaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ljudi to rade iz hobija i gusta, drugi su pak lijeni posloziti kablove pa izgleda kao da je netko uzeo pasja crijeva i bacio ih u kuciste, kao sto sam rekao ljudi se razlikuju.

Eto kolega Lav je delidao privjesak pa mozemo zakljuciti da je delid na tom procesoru neophodan. Sta jos cekas? x))
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 9:41 (war3_tft).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ne miješaj hobi sa ovisnošču...ljudi samo vole tepati da su "hobisti", isto vrijedi i za pretvaranje PC i kućni oltar ispod kojeg se mole i dive svojim kablovima

6 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

a....ću

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Urednost je samo jedna lijepa vrlina, nista vise. Nego reci ti meni kad ide tvoja grijalica na delid? Nesto mi je visoka ona temp sa lc cc 120 sto si stavio sliku.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Urednost je samo jedna lijepa vrlina, nista vise. Nego reci ti meni kad ide tvoja grijalica na delid? Nesto mi je visoka ona temp sa lc cc 120 sto si stavio sliku.

 Brijem da bum prije kupio PS4, meni se ipak radije igraju igre i nije lc 120, lc95   sve tiho i hladno, ali hebiga ipak je majoneza ispod

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 10:02 (XXX).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Napokon jedna pametna ;)

Previse je ovo za tebe.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 10:04 (war3_tft).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Brijem da tebe peru puno jače frustracije, sanjaš te procesore

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kad nemas argumenata prvo idu mitovi o delidanju, a onda vrijedanje, lose lose, pogotovo za tvoje godine...

Dodem ovdje prvenstveno se malo nasmijati, jer ima komicara podosta, a onda tek sve ostalo dode na red :)
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Kad nemas argumenata prvo idu mitovi o delidanju, a onda vrijedanje, lose lose, pogotovo za tvoje godine...

Dodem ovdje prvenstveno se malo nasmijati, jer ima komicara podosta, a onda tek sve ostalo dode na red :)

 Kavi mitovi, deliding je danas unosan biznis zahvaljujući Intelu i majonezi my young padawan

 

Samo ti nama dođi, malo je dosadno bez Lucija koji je izgorio u raspravama...ti ga dobro mijenjaš

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

A gle na entuzijastima i hobistima se oduvijek najvise zaradivalo, pa tako i srebrni ihs nade svog kupca.

 

Bez brige, tu i tamo potrebna je porcija cinjenica kad pocnu bajke i butthurt komesanja. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 10:57 (war3_tft).
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Da nađe...ak nisi u deliding klubu nisi ništa...barem vodeno od 2000 kn ak niš drugo Hebiga, 120+ fps gaming premim pro gaming ipak košta, nije to zajebancija

11 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ma pusti dedeka trolera. U njegovoj fantaziji ne postoje high end komponente. Zato mu je fetiš trolat bilo koga tko si kupi nešto iz tog "fantasy" segmenta. Njemu su svi takvi, dakle generalno, ovisnici jer bi se svaki čovjek trebao ravnati samo po njegovim idejama o trošenju na hw. A onda ove priče o kablovima i oltarima... to je po njegovoj logici religijski ritual, a u stvarnom svijetu to je najobičnija (poželjna) navika koju odavnina zovemo urednost

 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Baš tak

 

pro gameri, a tabure ispod stola jer noge bole

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 12:05 (XXX).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Baš tak

 

pro gameri, a tabure ispod stola jer noge bole

Da, zaboravio sam. Ili su ovisnici ili "PRO gameri". Dakle, ako ne spadaš u jednu od ovih skupina a imaš komad/e hw-a iz zabranjene kategorije, ipso facto si počinio delikt. Čl. br.1, u: Kazneno pravo Dedeka

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
eywa33 kaže...
XXX kaže...

Baš tak

 

pro gameri, a tabure ispod stola jer noge bole

Da, zaboravio sam. Ili su ovisnici ili "PRO gameri". Dakle, ako ne spadaš u jednu od ovih skupina a imaš komad/e hw-a iz zabranjene kategorije, ipso facto si počinio delikt. Čl. br.1, u: Kazneno pravo Dedeka

 Deda XXX je iz kategorije onih što kad rade doma feštu nema janjetine jer je oni kao ne vole i smrdi im, a kad su kod drugih na fešti naglo promjene mišljenje i udave se janjetini i pršutu te trpaju u džep papršnjak i plećku da glođu po putu doma 

6 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

nemoj mi protiv bodula!

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

 

Vidi ih, delidatori i pro gameri se udružili u bandu intel huligana Smrdi im sve ispod 144fpsa u konzolaškim portovima

11 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Pokušavamo ti objasnit da na forumu postoji tema  stvorena za tebe. Sad polako, nema žurbe, da ne bi kuk ozlijedio 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Tam je ekipa razumna pa nije zanimljivo

11 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Tam je ekipa MENI razumna pa nije zanimljivo

There you go, fixed it. Na istoj ste valnoj duljini pa se kužite skroz jelda? 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ima ovde, mislim u svijetu, dosta opsesivno kompulzivne populacije(kupuj sve novo što oštanca intel) kojoj ga intel voli uklizat.

 

Ali to se nas ne tiće svak ima svoje brige i opsesije pa nek uživa.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 16:39 (dery).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice