CSI:Bol

poruka: 66
|
čitano: 9.365
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
CSI:Bol

Ja mislim da je Petar lagao da je bio u vojnoj akciji toga dana,mislim da su se Petar i žrtva posvađali oko droge koju su Gunther,Petar i Ray trebali prodavati,tokom svađe Petar dobiva prostrijelnu ranu a kako bi se osvetio Ray-u,on i Gunther pljačkaju mu stan u kojem je držao svoj dio droge i dok su pljačkali nailazi Ray i Petar ga automatski izrešeta sa pištoljem a nakon toga on i Gunther ga bacaju u jezero te Gunther odlazi prodavati drogu preko granice ali zaustavlja ga policija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2010 10:08 (zgsolja).
15 godina
offline
RE: CSI:Bol
zgsolja kaže...

Ja mislim da je Petar lagao da je bio u vojnoj akciji toga dana,mislim da su se Petar i žrtva posvađali oko droge koju su Gunther,Petar i Ray trebali prodavati,tokom svađe Petar dobiva prostrijelnu ranu a kako bi se osvetio Ray-u,on i Gunther pljačkaju mu stan u kojem je držao svoj dio droge i dok su pljačkali nailazi Ray i Petar ga automatski izrešeta sa pištoljem a nakon toga on i Gunther ga bacaju u jezero te Gunther odlazi prodavati drogu preko granice ali zaustavlja ga policija.

Ne, netko.netkovic je dobro zakljuci da je Petar radi alibija sam sebe nastrjelio, ali Gunther nije u suradnji sa Petrom, kako je došao do droge, zaključite sami

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol

Kupio ju je.

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
15 godina
offline
RE: CSI:Bol
RazerDinoMan kaže...

Kupio ju je.

nope, droga je bila Ray-eva ali kako je završila kod Gunthera?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
CSI:Bol

Droga je završila kod Gunthera zato što je Ray bio izbacivač u klubu i tamo se domogao droge no murija je zaprijetila racijom u klubu pa je trebao negdje sakriti drogu!Jesam li u pravu?

15 godina
neaktivan
offline
CSI:Bol

Petar je ubio Raya pored jezera.

Išli su na pecanje i nalili se ko deve, te su pošmrkali par linija.

U jednom trenutku onako pijan i nafiksan, Petar je priznao Rayu kako je mazao njegovu Anu dok je ovaj radio u suprotnoj smjeni.

Ray je puko i potukao se sa Petrom. Ray je u jednom trenu posegnuo za pištoljem, a Petar mu je stao svom silinom na ruku, koja je pukla ko čačkalica.

U šoku kako ga ej njegov prijatelj Ray htio koknuti, Petar ispražnjuje gotovo cijeli okvir u jadnog Raya.

Kada je došao k sebi, Petar je vidio što je napravio i bacio Raya u jezero. Sebi je pucao u nogu da si da alibi.


Gunther je shvatio da Petar ima neke veze sa Rayevim nestankom. Htio se sa Rayem urokati tu kobnu večer, ali je vidio da su dečki na pecanju na obližnjem jezeru, te se okrenuo i vratio kući.

Kada se suočio sa Petrom, Gunther je saznao što je Petar napravio i krenuo ga ucjenjivati da ga neće predati murji, ako mu kaže gdje Ray drži koku.

Petar se izlajao, a Gunther ko bik na speedu porazbijao stan u namjeri da pronađe koku.

Naposljetku je pronašao drogu i autom se zaputio u inozemstvo je prodati.

www.hcl.hr
15 godina
offline
RE: CSI:Bol
manki kaže...

Petar je ubio Raya pored jezera.

Išli su na pecanje i nalili se ko deve, te su pošmrkali par linija.

U jednom trenutku onako pijan i nafiksan, Petar je priznao Rayu kako je mazao njegovu Anu dok je ovaj radio u suprotnoj smjeni.

Ray je puko i potukao se sa Petrom. Ray je u jednom trenu posegnuo za pištoljem, a Petar mu je stao svom silinom na ruku, koja je pukla ko čačkalica.

U šoku kako ga ej njegov prijatelj Ray htio koknuti, Petar ispražnjuje gotovo cijeli okvir u jadnog Raya.

Kada je došao k sebi, Petar je vidio što je napravio i bacio Raya u jezero. Sebi je pucao u nogu da si da alibi.


Gunther je shvatio da Petar ima neke veze sa Rayevim nestankom.  Htio se sa Rayem  urokati tu kobnu večer, ali je vidio da su dečki na pecanju na obližnjem jezeru, te se okrenuo i vratio kući.

Kada se suočio sa Petrom, Gunther je saznao što je Petar napravio i krenuo ga ucjenjivati da ga neće predati murji, ako mu kaže gdje Ray drži koku.

Petar se izlajao, a Gunther ko bik na speedu porazbijao stan u namjeri da pronađe koku.

Naposljetku je pronašao drogu i autom se zaputio u inozemstvo je prodati.

Ne, Petar je upucao Raya u stanu, i odnjeo ga na jezero (zbog Ane, on ju je želio za sebe), Gutnher je kasnije došao i našao drogu, i pokušao se s njom vratiti u njemačku.

 

Najbliže je bio manki pa neka on dalje posta

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
CSI:Bol

Inspektore MANKI,pokrenite novi slučaj :)

14 godina
neaktivan
offline
CSI:Bol

Malo refresham, ali hoće li taj novi slučaj više :D

15 godina
offline
RE: CSI:Bol
xDinichx kaže...

Malo refresham, ali hoće li taj novi slučaj više :D

daj ti onda novi

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
CSI:Bol

A to je problem nemam pojma šta xD ajde ti :D

15 godina
offline
RE: CSI:Bol
xDinichx kaže...

A to je problem nemam pojma šta xD ajde ti :D

meni je i prošli bio problem, neka netko onda treći

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol
mind_challenge kaže...
xDinichx kaže...

A to je problem nemam pojma šta xD ajde ti :D

meni je i prošli bio problem, neka netko onda treći

Samo nek to ne traje 30 dana :P htio bih se okušati u ulozi horatia :P

14 godina
neaktivan
offline
CSI:Bol

Jedna lagana :D

 

Dogodilo se stravično ubojstvo u Rijeci. Policija je odmah stigla na mjesto ubojstva te je utvrdila da je Ivan Popovac prebijen na smrt. Nedaleko od mjesta zločina nađeno je i oružje s kojim je počinjeno ubojstvo. Na komadu drveta je nađena krv ubijenog, ali ne i otisci prstiju. Glavni i jedini osumnjičeni je njegov brat Josip koji za tu noć nema alibi, ali tvrdi da je bio u svojem stanu i gledao TV. Ostali osumnjičeni koji imaju alibi su njegova djevojka Ana koja je bila sa svojim roditeljima iako je morala jedan dio večeri otići, ali se vrlo brzo vratila. Ivanova majka tvrdi da Ivan nije imao nikakvih konflikata sa svojim prijateljima, ali da su se on i Josip svađali oko nekog novca. Također je ispitan i Ivanov najbolji prijatelj, Juraj, koji je potvrdio priču o dugovanju novaca između dva brata. Juraj također nema alibi. Pretragom kuće Aninih roditelja policija je pronašla samo jedan dio sjekire. Ispostavilo se da taj dio odgovara savršeno dršci koju su pronašli na mjestu zločina. Tko je ubojica? Koji je njegov motiv? Čime je Ivan ubijen?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 19:23 (xDinichx).
15 godina
offline
RE: CSI:Bol
xDinichx kaže...

Jedna lagana :D

 

Dogodilo se stravično ubojstvo u Rijeci. Policija je odmah stigla na mjesto ubojstva te je utvrdila da je Ivan Popovac prebijen na smrt. Nedaleko od mjesta zločina nađeno je i oružje s kojim je počinjeno ubojstvo. Na komadu drveta je nađena krv ubijenog, ali ne i otisci prstiju. Glavni i jedini osumnjičeni je njegov brat Josip koji za tu noć nema alibi, ali tvrdi da je bio u svojem stanu i gledao TV. Ostali osumnjičeni koji imaju alibi su njegova djevojka Ana koja je bila sa svojim roditeljima iako je morala jedan dio večeri otići, ali se vrlo brzo vratila. Ivanova majka tvrdi da Ivan nije imao nikakvih konflikata sa svojim prijateljima, ali da su se on i Josip svađali oko nekog novca. Također je ispitan i Ivanov najbolji prijatelj, Juraj, koji je potvrdio priču o dugovanju novaca između dva brata. Juraj također nema alibi. Pretragom kuće Aninih roditelja policija je pronašla samo jedan dio sjekire. Ispostavilo se da taj dio odgovara savršeno dršci koju su pronašli na mjestu zločina. Tko je ubojica? Koji je njegov motiv? Čime je Ivan ubijen?

  ubojica nije Ana, oružje je sjekira, a nekako je povezan i Juraj, o motivima kasnije

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol
mind_challenge kaže...
xDinichx kaže...

Jedna lagana :D

 

Dogodilo se stravično ubojstvo u Rijeci. Policija je odmah stigla na mjesto ubojstva te je utvrdila da je Ivan Popovac prebijen na smrt. Nedaleko od mjesta zločina nađeno je i oružje s kojim je počinjeno ubojstvo. Na komadu drveta je nađena krv ubijenog, ali ne i otisci prstiju. Glavni i jedini osumnjičeni je njegov brat Josip koji za tu noć nema alibi, ali tvrdi da je bio u svojem stanu i gledao TV. Ostali osumnjičeni koji imaju alibi su njegova djevojka Ana koja je bila sa svojim roditeljima iako je morala jedan dio večeri otići, ali se vrlo brzo vratila. Ivanova majka tvrdi da Ivan nije imao nikakvih konflikata sa svojim prijateljima, ali da su se on i Josip svađali oko nekog novca. Također je ispitan i Ivanov najbolji prijatelj, Juraj, koji je potvrdio priču o dugovanju novaca između dva brata. Juraj također nema alibi. Pretragom kuće Aninih roditelja policija je pronašla samo jedan dio sjekire. Ispostavilo se da taj dio odgovara savršeno dršci koju su pronašli na mjestu zločina. Tko je ubojica? Koji je njegov motiv? Čime je Ivan ubijen?

  ubojica nije Ana, oružje je sjekira, a nekako je povezan i Juraj, o motivima kasnije

Oružje si pogodio :D Ubojica nije Ana, ali je ona nekako pomogla pravom ubojici... kako?

15 godina
offline
RE: CSI:Bol
xDinichx kaže...
mind_challenge kaže...
xDinichx kaže...

Jedna lagana :D

 

Dogodilo se stravično ubojstvo u Rijeci. Policija je odmah stigla na mjesto ubojstva te je utvrdila da je Ivan Popovac prebijen na smrt. Nedaleko od mjesta zločina nađeno je i oružje s kojim je počinjeno ubojstvo. Na komadu drveta je nađena krv ubijenog, ali ne i otisci prstiju. Glavni i jedini osumnjičeni je njegov brat Josip koji za tu noć nema alibi, ali tvrdi da je bio u svojem stanu i gledao TV. Ostali osumnjičeni koji imaju alibi su njegova djevojka Ana koja je bila sa svojim roditeljima iako je morala jedan dio večeri otići, ali se vrlo brzo vratila. Ivanova majka tvrdi da Ivan nije imao nikakvih konflikata sa svojim prijateljima, ali da su se on i Josip svađali oko nekog novca. Također je ispitan i Ivanov najbolji prijatelj, Juraj, koji je potvrdio priču o dugovanju novaca između dva brata. Juraj također nema alibi. Pretragom kuće Aninih roditelja policija je pronašla samo jedan dio sjekire. Ispostavilo se da taj dio odgovara savršeno dršci koju su pronašli na mjestu zločina. Tko je ubojica? Koji je njegov motiv? Čime je Ivan ubijen?

  ubojica nije Ana, oružje je sjekira, a nekako je povezan i Juraj, o motivima kasnije

Oružje si pogodio :D Ubojica nije Ana, ali je ona nekako pomogla pravom ubojici... kako?

  namamila je žrtvu, za taj dio nema alibi, kada je to radila

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol
mind_challenge kaže...

  namamila je žrtvu, za taj dio nema alibi, kada je to radila

Ne baš... ona nije ubojica :D Ali je oružje, koje je u cjelosti (sjekira+drška) pripada Aninom ocu, moralo nekako dospjeti do pravog ubojice...

15 godina
offline
RE: CSI:Bol
xDinichx kaže...
mind_challenge kaže...

  namamila je žrtvu, za taj dio nema alibi, kada je to radila

Ne baš... ona nije ubojica :D Ali je oružje, koje je u cjelosti (sjekira+drška) pripada Aninom ocu, moralo nekako dospjeti do pravog ubojice...

a onda je možda njen otac dao oružje njenom bratu koji je ubio njenog dečka

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol
mind_challenge kaže...
xDinichx kaže...
mind_challenge kaže...

  namamila je žrtvu, za taj dio nema alibi, kada je to radila

Ne baš... ona nije ubojica :D Ali je oružje, koje je u cjelosti (sjekira+drška) pripada Aninom ocu, moralo nekako dospjeti do pravog ubojice...

a onda je možda njen otac dao oružje njenom bratu koji je ubio njenog dečka

Kako ako je njen otac cijelo vrijeme bio s njenom majkom... znači roditelje isključi... ostaje ti Ana koja je imala malo vremena da napravi što i to donese kome? onome kome je to donesla je i ubojica... i još motiv :D zbunjen malo odgovor, ali shvatit ćeš

15 godina
offline
RE: CSI:Bol
xDinichx kaže...

Kako ako je njen otac cijelo vrijeme bio s njenom majkom... znači roditelje isključi... ostaje ti Ana koja je imala malo vremena da napravi što i to donese kome? onome kome je to donesla je i ubojica... i još motiv :D zbunjen malo odgovor, ali shvatit ćeš

  ok, ajmo onda ovako, ona je oružje dala njegovom bratu, ona ga je varala s njim, a i on je imao svoj motiv za ubojstvo

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol
mind_challenge kaže...
xDinichx kaže...

Kako ako je njen otac cijelo vrijeme bio s njenom majkom... znači roditelje isključi... ostaje ti Ana koja je imala malo vremena da napravi što i to donese kome? onome kome je to donesla je i ubojica... i još motiv :D zbunjen malo odgovor, ali shvatit ćeš

  ok, ajmo onda ovako, ona je oružje dala njegovom bratu, ona ga je varala s njim, a i on je imao svoj motiv za ubojstvo

Tako je :D Ajde smisli ti nešto :D ako sam mogao ja :D

15 godina
offline
RE: CSI:Bol
xDinichx kaže...
Tako je :D Ajde smisli ti nešto :D ako sam mogao ja :D

  Evo u slijedećem ću postu nešto našvrljat

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
RE: CSI:Bol
mind_challenge kaže...
xDinichx kaže...
Tako je :D Ajde smisli ti nešto :D ako sam mogao ja :D

  Evo u slijedećem ću postu nešto našvrljat

A taj post će biti za jedno 30000 godina?

15 godina
offline
RE: CSI:Bol
zgsolja kaže...
mind_challenge kaže...
xDinichx kaže...
Tako je :D Ajde smisli ti nešto :D ako sam mogao ja :D

  Evo u slijedećem ću postu nešto našvrljat

A taj post će biti za jedno 30000 godina?

  moje isprike, ja sam i zaboravio na temu, evo zgsolja ti nesto napisi

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
CSI:Bol

U jednoj staji na rubu grada nađena je mrtva starica sa ogromnim fizičkim ozljedama.Nekakava snažna sila joj je nanjela teške ozljede i od toga je umrla.

 

Osumnjičeni:

 

Zoran aka Zoky-staričin unuk,student,metalac,treba novac za drogiranje

Maja-staričina sestra,ljubomorna na staricu zbog veće penzije

Konj-starica ga svaki dan hrani

 

Detektivi na POSAO!

14 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol

Konj je ugrizo babu, zato jer su se babin unuk i sestra urotili protiv nje i uplašili su konja, pa ju je ugrizo.

14 godina
protjeran
offline
RE: CSI:Bol
Crank1d kaže...

Konj je ugrizo babu, zato jer su se babin unuk i sestra urotili protiv nje i uplašili su konja, pa ju je ugrizo.

Točno Konj je nanio ozljede starici,urota odlično ali uplašili konja?Taj dio o plašenju promijeni u neki bolji motiv i riješio si slučaj!

14 godina
neaktivan
offline
CSI:Bol

Namazali su babi ruku medom dok je spavala i kad je bila kod konja on ju ćap i ugrizao za ruku :D

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: CSI:Bol
zgsolja kaže...
Crank1d kaže...

Konj je ugrizo babu, zato jer su se babin unuk i sestra urotili protiv nje i uplašili su konja, pa ju je ugrizo.

Točno Konj je nanio ozljede starici,urota odlično ali uplašili konja?Taj dio o plašenju promijeni u neki bolji motiv i riješio si slučaj!

Unuk se sakrio iza bala sijena, koje su bile u štaglju, babi iza leđa i dok je baba u tom trenutku konja hranila, unuk ga je sa zračnicom pogodio u nogu i na to se konj uzrujao i ugrizo babu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice