Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.098
|
čitano: 1.236.317
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:naD

Kupac:spojka

Predmet:Kučište Antec 1200

 

Ocjena: 5/5

http://www.youtube.com/glodalica
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupio sam tablet  od prodavaca robijan. dogovor,isporuka,cijena, sve 5/5.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ovako si trebao napisati:

 

Prodavač: robijan

 

Kupac: bing01

 

Predmet: [Prodaja] Huawei mediapad 7 lite

 

Iskustvo:

 

Kupio sam tablet od prodavaca. Dogovor,isporuka,cijena, sve 5/5.

Fu**ing posers
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Brba

 

Kupac: An3lka555

 

Predmet: MSI HD R7970 Graficka kartica

 

Iskustvo: Javio se covjeku dogovorili se u par poruka, poslao odmah sljedeci dan, sve sto je trebalo je doslo sa karticom garancija/racun ali jos nisam uspio isprobati karticu jer nemam sve komponente kada nabavim sve komponente i isprobam karticu ide edit :D

 

Ocjena 5/5 :D

 

An3lka555
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac- Pugy

 

Kupac- win4crazzy

 

Predmet- SGS2

 

Iskustvo- Dogovorio se s njim da mi rezervira mobitel dok ne skupim novce(u 12 mjesecu se dogovorili). Prekjucer se culi da mi da mobitel za 500kn manje(jer nisam uspio sakupiti dovoljno pa mi je prodavac izasao u susret)  te da mu to kasnije uplatim, nasli se, popili kavu, malo porazgovarali, obavili razmjenu i to je to.

Pohvala za prodavaca prije svega jer me je cekao mjesec dana, zatim mi izasao u susret za 500kn(koje cu kako sam i naveo uplatiti kad skupim) i sto sam dobio mobitel kakav mozete jedino u ducanu dobiti(po ocuvanosti).

Preporucujem trgovinu s njim, drzi se dogovora, fer je i ozbiljan prodavac.

 

Ocjena 5/5

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/vladosch/41993.aspx

Kupac:http://www.bug.hr/forum/user/tom-keruze/49264.aspx 

Predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-maticna-asrock-x79-extreme-7-xeon-cpu-8/177564.aspx

 

Iskustvo:  Dogovorio sam se sa kolegom za proc (Q19D) koji je trebao ići na moju ploču (MSIx79-GD45). Ovo je ES primjerak proca za kojeg se 100% ne zna na kojoj ploči radi, tako da smo dogovorili da ako proc neće raditi na ovoj ploči da ćemo poništiti kupovinu, jer kupovanje raznih x79 ploča samo radi testiranja je pomalo skup sport. Niti ja a niti kolega bahrija nažalost nismo uspjeli pokrenuti proc, tako da je jedino preostalo ovo drugo rješenje, odnosno povrat.

Trgovanje sa kolegom vladosch-om je primjer korektne trgovine i naravno poštenog trgovca i u današnje vrijeme kada prevaranti i muljatori iskaču iz svakog grma, ovo je itekako bitno.

Kolega vladosch je pošten, čovjek od riječi i čovjek koji se drži dogovora i u buduće preporučujem trgovanje sa dotičnim članom.

 

Ocjena:  5/5 (iako nisam uspio pokrenuti proc koji sam želio, dajem kolegi najvišu ocjenu radi poštenja i korektnosti)

Nomen est omen ili kak već ide
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/gameranger/44563.aspx ( GAMERANGER ) 

Kupac: ja 

 

Predmet : http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-raznih-starijih-dijelova/178118.aspx (SSD 60gb) 

 

Iskustvo: 

 

Dogovorili se za cijenu, forumaš došao u Osijek predati SSD na ruke, sve valja i odlično očuvano!

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2013 12:05 (SebaOS).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Crotiger

 

Kupac: Hacker907

 

Predmet: XFX HD 6950 2GB

Iskustvo: Ponudio sam kolegi novce i pristao je. Čak je i donio karticu do moje kuće. Sve radi i garancija uredna.

 

Ocjena: 5/5

14 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

ProdavačOrionn125

 

Kupac: Donkey Hot

 

Roba: Nintendo Wii + oprema

 

Dogovorili se kroz prvu poruku, dogovorili slanje kroz drugu poruku, sve stiglo uredno.

Bonus: dobio i microSD karticu + SD adapter od 1GB (što uvjek dobro dođe za software).

 

5/5

 

PS - Veliki minu HP-u iz Varaždina koji NE ZNAJU ili su prelijeni za potvrditi broj pošiljke.

Moja pošiljka još uvjek "čeka" u Varaždinu, a njegova "još nije ni poslana" iz Varaždina.

Mislim njemu to ne znači ništa, a meni da, jer mi je kolega poštar trebao pratiti i pokupiti paket

da mi preda na poslu, a ovako sam morao nekoga organizirati da dođe po paket naknadno,

što je meni zbog malo slobodnog vremena gubitak vremena i novca.

 

HP Varaždin: 0/5

HP Sisak: 5/5

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
ProdavačMiki Liki
 
Kupac: bancic123
 
Predmet: PC
Iskustvo: Nakon mojeg postavljenog oglasa,covjek mi se javio i ponudio svoj PC. Poslao je medjutim kuciste se ostetilo (nekrivim njega,ovi debili iz poste su ga bacali,iako je stavljeno "LOMLJIVO") i zaboravio mi je stavit 2GB rama u komp,jer je on meni ponudio 4,tako da smo se sad dogovorili ako nece moci naci te rame,poslat ce mi 100kn,kad mu dodju novci :)
 
Ocjena: 5/5
EDIT: Kuciste sredjeno,pukla je bila plastika,sad sam uspio zasrafit grafu bez problema :)
Potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 14:50 (bancic123).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: sashab

 

Kupac: pekar01

 

Predmet: Targus ruksak za laptop

 

Iskustvo: Korektno, dogovorili dostavu, unaprijed platio i sve ok! :)

 

Ocjena 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač : dokis


Kupac : FiĆo123   (ja)

 

Predmet:  proc i mbo ( stavio bih link, ali je oglasnik skupa s temama izbrisan! {#} )  

Ocjena: 5/5 

Iskustvo: sve super, dogovorili smo se odmah drugi dan za primopredaju, razmjenili brojeve i sve 5 :D
nikakvih poteškoća niti odugovlačenja nije bilo..   

 {#}

 

Fifth Avenue was a name used by Chrysler Corporation on its largest models from 1979 to 1993.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 1:34 (FiĆo123).
14 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

{#} pobrisan, ne nastavljajte dalje...

 

tko hoće oglasnik ima male oglase http://www.bug.hr/malioglasi/

 

http://www.bug.hr/vijesti/mali-oglasi-dobili-mogucnost-komentiranja/121428.aspx

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 17:01 (XXX-Man).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: explorer4





Kupac: domina





Predmet: Gigabyte z68x-ud4-b3



Iskustvo: Jedno sjajno i dobro iskustvo, iznenađujuće. Prvo mu se javio da si razmišljam uzet ploču, pa sam bio neodlučan nekih 2 dana, da bi na kraju odlučio uzeti. Želim reći da mi je momak vjerovo da ću je uzet makar sam se 2 dana prije dvoumio. Našli smo se u 22h naveče, jer je meni bilo usput, a i njemu ajmo reć. Znao je da radim popodnevnu smjenu i pretpostavio je da nisam najbolje ručo, a ni večero, te fino me iznenadio s jednim paketićem vakumiranog pršuta.

Uh, šta više reć, ploču sam dobio povoljno i još k tome ovakvo lijepo iznenađenje. Lijepo smo popričali 5-10min, posavjetovo me nešto oko izabira monitora kojeg namjeravam uskoro kupiti. Iskren i dobar dečko, e da smo barem svi mi Hrvati ovakvi. Čista petica!!

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 13:58 (domina).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: athlon64

 

Kupac: shadowlapy

 

Predmet: PoV GTX660 za moju Sapphire HD7850 (Oglas obrisan skupa sa trznicom)

 

Iskustvo: Imao san odlicno iskustvo sa doticnim clanom. Prvo se priko PP lipo ispricali, ja san sazna sve sta mi je tribalo o kartici, dogovorili se oko sitne nadoplate, sve u svemu prodavac jako susretljiv i ljubazan. Na kraju se nasli na picu razmijenili kartice i popricali o situaciji u svijetu (naravno da ne). Topla preporuka svima za daljnje trgovanje sa athlonom.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 15:55 (shadowlapy).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

U razgovoru sa Moderatorom, došli smo do zaključka da ova tema ostane aktivna i dalje. 
Iskustvo se stavlja isto kao i do sada i ako postoji mogućnost link na predmet.
Sva iskustva će se provjeravati tako što ćemo gledati dali uistinu postoji taj oglas.
Sav {#} će biti obrisan

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač:pranja_dakovo

 

KupacMilkMan (ja)

 

Predmet: 2x1 DDR2 Rami za Laptop(tema izbrisana s ovim novim oglasnikom)

 

Iskustvo:ljepo zapakirano(citaj trebalo mi 5 minuta da otpakiram {#}), doslo drugi dan, imali smo malih problema s postom, no nista zato. Preporuke

 

Ocjena: 5/5

 

Gamers dont die, they respawn! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2013 21:08 (MilkMan).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

evo da se i ja priključim i mene je htio nasamarit al ništa od toga.. Htio je da mu pošaljem svijetla i da će platit.. Al poslao sam mu svjetla i da plati poštaru :D hahaha.. Da bi mi nakraju frajer rekao da su razbijena itd itd... :) izmišlja :D hahaha... i da ce po svim forumima objavit da sam ja prevarant.. idem upisati njegovo ime i imao sam što vidit.. Na svim forumima bar je nekog zeznuo :) Radi se o Zoranu Bulavi

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2013 23:58 (vedran00).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Karlovac_047 http://www.bug.hr/forum/user/karlovac_047/39712.aspx

Kupac: Ja

Predmet: Huawei G6005 (oglas obrisan s novim oglasnikom)


Iskustvo:
Čuo sam se s kolegom  vezano za mobitel, prvotno sam odustao od kupovine, da bih naposljetku nakon nekoliko dana ipak odlučio kupiti uređaj. Javio mu se i on mi odmah isti dan poslao poštom, nakon 2 dana paket stigao, sve uredno zapakirano sa opremom, računom i garancijom. Mobitel ispravan, netaknut kao što je i bilo navedeno u oglasu. 



Ocjena: 5/5

 

 

EDIT: Ispricavam se sto nisam "normalno" linkao kao i drugi, koristim operu i ne radi mi opcija za hyperlink (a radila je donedavno)  {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 0:38 (assassin.st).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BMK

Kupac: mislavgray

 

Predmet: Sony Xperia S


Iskustvo:

Culi se u utorak kasno navecer za mob. Bio u dileme dali uzet njegov mob ili jedan drugi koji je bio u opticaju na oglasniku, doduse poprilicno ostecen. Uz pomno razmisljanje ipak se odlucio za BMK-ov mobitel.

Dogovorili primopredaju. Nasli se iduci dan ujutro. 
Bio je poprilicno skroman sto se ocuvanosti mobitela tice. Mogu rec da je mobitel komotno mogao prodavat pod NOVO, posto nije imao ama bas nikakve tragove koristenja :) .

Sto jos rec? Odlican prodavac, cak dobio i poklone :) Steta sto smo bili na knap s vremenom pa nije bila cuga kakva :D

 

Najveca preporuka ikad.  {#}


Ocjena: 5/5

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

ProdavačTomo53nja

 

KupacWithSkill

 

 

Predmet: Kučište TT V4 BE (obrisana tržnica)

 

Iskustvo: 5/5

Kolega mi je rezervirao kučište 18.01.2013, danas (02.02.) sam kupio. Kučište je u stanju u kojem je i opisao (čak i bolje izgleda uživo)

Dobio sam par ventova gratis, i šarafeke. (dočekao me je full bundle)

Preporuka za daljnje trgovanje.

 

WithSkill
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 23:28 (WithSkill).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:agent orange

Kupac: ja

Predmet:  Prolimatech MegaShadow  (obrisana tržnica)

Iskustvo: Sve dogovreno, uplatio na racun,  doslo za 2 dana.

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...

U razgovoru sa Moderatorom, došli smo do zaključka da ova tema ostane aktivna i dalje. 
Iskustvo se stavlja isto kao i do sada i ako postoji mogućnost link na predmet.
Sva iskustva će se provjeravati tako što ćemo gledati dali uistinu postoji taj oglas.
Sav {#} će biti obrisan

Već 3-4posta a nema oglasa!! 
Držite se pravila u protivnom neće te biti dodani na listu! 

EDIT: Kada nešto prodate, nemojte odmah brisati taj oglas, nego nakon 3-4dana ga možete ukloniti, da stignem pogledati i staviti na listu prodavača. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 15:58 (Liverpool1892).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...

Pises to namjerno ili? Na koju foru da linkam prdemet koji vise opce kao takav ne postoji na TRZNICI. Mogu linka predmet s njuskala.... neznam kaj da ti kazem.

Dodao bih oglas da jos postoji na trznici {#}

12 godina
protjeran
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...

Već 3-4posta a nema oglasa!! 
Držite se pravila u protivnom neće te biti dodani na listu! 

EDIT: Kada nešto prodate, nemojte odmah brisati taj oglas, nego nakon 3-4dana ga možete ukloniti, da stignem pogledati i staviti na listu prodavača. 

Postovani kolega liverpool neka ti dragi moderatori daju stare teme o prodaji sa bol trznice pa ces vidjet da su ti oglasi postojali i da je sve uredno...Ja sam imao oglas star ni 3 tjedna i u meduvremenu dok se trznica obrisala sam prodao neke stvari,zasto kupac sada nebi stavio to dobro iskustvo??? Na koju foru?? Mi nismo apsolutno nista tu krivi sto niti jedan link vise ne reagira niti nema linkova na prodaje koje su jos bile aktivne tijekom brisanja bol trznice...Ja cu isto stavit par iskustava ali zbog brisanja BOL trznice linkove nemam i nemam ih otkud stavit...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 18:25 (Tomo53nja).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Imam i ja barem 4 oglasa koja još nisam stavio, a nema više tog predmeta na oglasniku, a šta se tiče provjere pa može se kontaktirati prodavača i kupca pa vidjeti jel je sve završilo u redu. Najveći problem je to šta su maknuti oglasi a ne vidim razloga zašto nebi linkali svoje iskustvo i time dali na uvid o poštenim trgovcima. 

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Više manje ova tema više nece imati svrhe posto je prakticki nova trznica neprakticna, to je barem moje misljenje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 16:48 (eplati.com).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
eplati.com kaže...

Više manje ova tema više nece imati svrhe posto je prakticki nova trznica neprakticna, to je barem moje misljenje.

Neka ostane barem zbog dosadašnjih iskustva da se zna s kim je sigurno trgovati. A za ubuduće snalazit se kako znamo, kako na njuškalu tako i ode...

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Tomo53nja i Liverpool prekinite sa natezanjem pre nego sto vam zalupim po jedan zesci karton.

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavac: http://www.bug.hr/forum/user/frle1/22375.aspx  ( Frle1) 

Kupac: ja 

 

Predmet: guild wars 2 key. znam da se ne računa, ali neka bude iskustvo ovdje. 

 

Iskustvo: 

 

Forumaš nudi gw2 key za dvije igre na steamu. Dogovor je bio da mu pošaljem jednu, on meni da account i sve to, pa kad sve provjerim pošaljem mu drugu. Nakon prve se uopće ne javlja na steamu, online je, ali ignorira. 

0/5 i jedan lijepi {#}. Pogotovo jer se radi od Company of heroesu kao prvoj igri, realne vrijednosti 30kn, pa eto, naigrao se i uživao u ukradenih 30 kuna! :) 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 13:38 (SebaOS).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice