Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.098
|
čitano: 1.236.294
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: vrinho

 

Predmeti razmjene:

 

Napomena: nisam jučer stigao staviti oglas na BUG male oglase

 

Opis trgovanja: kolega mi se javio na PP da li sam ja osoba koja ga prodaje. Nakon potvrdnog odgovora, pitao me za zamjenu za njegov Sharkoon DarkGlider miš i istoimenu podlogu na što sam odgovorio da sam zainteresiran iako sam tražio zamjenu za Logitech G500/G700. Sinoć sve dogovorili, maloprije kolega došao do mene u stan. Testirali, popričali, obavili zamjenu i pozdravili se.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √ 
Razmjene se ne računaju. Možete napisati razmjenu u temu, ali neće biti dodano na listu.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 10:38 (Najbrži).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: vrinho

Prodavač: Najbrži

 

Predmeti razmjene:

R.A.T 5 za moj Sharkoon Darkglider i Darkglider mat podloga

 

Ovo se možda neće priznati ali pošto je čovjek planirao staviti ovdje na Bug oglas a link je na Njušci, pa rekoh ajde da ostavim ovdje dojmove.

I nema se više puno reći, čovjek je gore sve rekao. Naletio sam jučer na oglas od dotičnog forumaša te mu dao ponudu i on je pristao. Prvo sam mu ponudio miš za miš + ja još malo doplatim ali dogovorili smo se da ubacim i podlogu bez nadoplate. Sve je prošlo u najboljem redu, došao do njega, testirali smo i obavili razmjenu. Kolegu nije smetalo što je moj Darkglider malo izlizan a ja sam zbilja bio oduševljen viđenim što se tiče R.A.T.-a. Ko iz dućana je doslovno {#}

 

Dojam: Topla preporuka za dotičnog forumaša, zvao me na cugu ali žurio sam... ali popit ćemo pivu jednom {#}

 

Ocjena: 5/5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 13:29 (vrinho).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

PRODAVAC: BMK

 

KUPAC:  JA 

 

PREDMET:  OCZ Vertex3

 

Raspitivao sam se u  OVOJ  temu koji SSD da uzmem, uletio BMK sa svojim Vertexom. Dogovorili se, razmjenili INFO, ja uplatio a covjek poslao prvom prilikom HP-om (15kn) dabro zapakirano sa svim bundlom sto ide uz SSD + jamstvo i racun.

Kolega je trpio moja propitkivanja i dosadivanje, ali imao je zivaca za to.

 

OCJENA:    5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

KUPAC: ja

Prodavač: Tomo53nja

Oglas: Ovdje

Uglavnom , forumaš se javio na moj oglas o potražnji monitora. Sve brzo dogovoreno, uredno zapakirano i poslano autobusom.

Prodavač je realno opisao monitor koji je došao u izvrsnom stanju.

Preporuka!

 

5/5

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

KUPAC: ja
Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/dominofusion/65319.aspx
Oglas: maticna ploca i napajanje 

Dog. preko PP. Nasli se u Zagrebu uredno popricali napravili transkakciju. Fale mi neki kablovi, poslat ce ih postom o svojem trosku.

Ocjena 5/5

 

EDIT: sry zaboravio napisat sta je bio predmet prodaje

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2013 21:10 (nix2811).
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
nix2811 kaže...
KUPAC: ja
Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/dominofusion/65319.aspx
Oglas: Nije bio na Oglasniku.

Dog. preko PP. Nasli se u Zagrebu uredno popricali napravili transkakciju. Falili neki kablovi, poslat ce ih postom o svojem trosku.

Ocjena 5/5

A kupovao si krumpir?

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

KUPAC: ja 

Prodavač: ZeNGe_CRO-mt 

Oglas: Bio je na Oglasniku. XFX 6870


Dog. preko PP. Došao do njega doma, sve 5, ali nije imao garanciju na što sam rekao da neću uzeti karticu ako nema garancije.

 

Rekao ju je poslati kroz tjedan dana, nije...

 

Zvao sam ga 5 puta kroz mjesec dana da mi pošalje garanciju, još uvijek ju nisam dobio, niti ju budem.

 

Kao što sam napisao, ne bih ju kupio tada jer nema garanciju, a pogotovo ne po cijeni grafe koja ima garanciju a nema ju...

 

Ocjena 1/5

 

 

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Da napišem ja svoje iskustvo sa članom http://www.bug.hr/forum/user/back777/67918.aspx  ( black777 )

 

Javio mi se na moj oglas di mjenjam steam acc sa Black ops 2 i Counter Strike:GO.

 

Ponudio mi je Battlefield 3 Premium na što sam pristao i preko skypea smo razmjenili accountove prvi dan je sve bilo 5 on je promjenio email i pw na steamu ja sam promjenio na originu, međutim drugi dan više se nemogu spojit na origin izgleda da je promjenio pw preko maila i sad na skype se javio prvo da ce pogledatkad dode doma to je bilo jucer, sad ga vidim da je bio na forumu poslao sam mu pm ali ne odgovara.

 

 

Znaci tip je scamer...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 17:04 (k1klop).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: anarchyST

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: javio se kolegi 5.4 (petak) da sam zainteresiran za mobitel i zamolio da ga rezervira za mene dok mi ne dođu novci idući tjedan. Predložio sam uplatu na bankovni račun te da pošalje mobitel o svome trošku na što je izašao u susret s potvrdnim odgovorom. U četvrtak stigla lova, uplatio na račun i kroz desetak minuta je kolega javio da su novci sjeli na račun i da nemoram slati potvrdu uplate. U petak poslano i danas stiglo. Stanje besprijekorno osim što fali dio maske, al' uopće ne zamjeram jer je već navedeno u oglasu i ne primjeti se zbog silikonske maske. Još jedan veliki plus - poslao je i zaštitnu foliju za ekran. Sada slijedi flashanje custom ROM-ova - jučer sve pripremio ;)

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Absu

Kupac: Svrzic

Predmet: Scythe Ninja 3 - obrisan oglas

Opis trgovanja: Javio se covjeku na oglas, pitao ga dali moze rezervirat tjedan dana, rekao je da moze. Nakon nekoliko dana je morao odustat od prodaje, ali je reko da ako ce opet ga prodavat da ce se javit. Nakon tjedan i pol se javio i dogovorili smo kupnju. Covjek je poslao bez da sam mu uplatio novce, rekao je da se prvo uvjerim da ce pasat pa da mu onda posaljem novce. Sinoc slozio, sve radi, tako da sutra saljem novce. Preporucujem covjeka!

Ocjena: 5/5

Autoclimb kills more people than AIDS
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Oprostite na potencijalnom off-topicu, ali već sam nekoliko predmeta prodao za što nisam dobio feedback ili ocjenu.


Nije da se natječem s nekim koliko ću imati prodanih predmeta ili da mi je bitno kakvu ću ocjenu imati (trenutno je 5), ali mislim da to nije korektno.
Za zadnji prodani predmet, unaprijed sam "zamolio" kupca da pokuša napisati iskustvo, ne treba mu ni 3 minute za to, naravno nisam dobio ocjenu.

Nakon što mi se javio da mu je predmet uredno stigao, nije se niti zahvalio (ja ne znam radim li samo to ja, ali nakon uredne prodaje-kupovine, uvijek zahvalim i pozdravim kupca-prodavača).
Znam samo da s tim forumašem neću više trgovati, to je sigurno. 

Bilo je prije toga još nekoliko takvih iskustava.

 

Mislim da bi tome nekako trebalo stati na kraj.
Ne mislim da prodavač sam o sebi napiše, ali da uvedemo nešto (što bi i na Malim oglasima) bilo vidljivo, neki kao feedback kao što ima na eBayu. 

{#}

Smatram da je to ostvarivo i da ne zahtjeva previše linija koda.

 

 

 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac: Ja

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: lord_of_destruction

 

Predmet:

  • Diablo 3 account

 

Opis trgovanja: Inače sam dosta trgovao po ostalim forumima , ali ovo je bio najbrža i najkvalitnija kupnja u mom životu. Čak ni u konzuma beže ne obavim nego sad. Dakle momak mi se javio sa ponudom vidjevši moj oglas, brzo se dogovrili oko cijene, dao mi acc da se uvjerim da je sve ok i ja mu nakon toga uplatio novce. Sve riješeno u sat vremena.

 

Dojam: Samo sam jednom trgovao sa njim ali sa sigurnošću mogu reći jedan od najpouzdanijih momaka na forumu :P

 

Ocjena: 10/10

 

Gadget freak
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...

Oprostite na potencijalnom off-topicu, ali već sam nekoliko predmeta prodao za što nisam dobio feedback ili ocjenu.


Nije da se natječem s nekim koliko ću imati prodanih predmeta ili da mi je bitno kakvu ću ocjenu imati (trenutno je 5), ali mislim da to nije korektno.
Za zadnji prodani predmet, unaprijed sam "zamolio" kupca da pokuša napisati iskustvo, ne treba mu ni 3 minute za to, naravno nisam dobio ocjenu.

Nakon što mi se javio da mu je predmet uredno stigao, nije se niti zahvalio (ja ne znam radim li samo to ja, ali nakon uredne prodaje-kupovine, uvijek zahvalim i pozdravim kupca-prodavača).
Znam samo da s tim forumašem neću više trgovati, to je sigurno. 

Bilo je prije toga još nekoliko takvih iskustava.

 

Mislim da bi tome nekako trebalo stati na kraj.
Ne mislim da prodavač sam o sebi napiše, ali da uvedemo nešto (što bi i na Malim oglasima) bilo vidljivo, neki kao feedback kao što ima na eBayu. 

{#}

Smatram da je to ostvarivo i da ne zahtjeva previše linija koda.

 

 

 

U potpunosti se slažem s ovim, jer sam i ja prodao nebrojeno puno toga ovdje, a imam svega jednu ocijenu to onu lošu četvorku. Taj put sam sitno nenamjerno zayebao, ali uz isprike prodavaču sve je na kraju dobro riješeno.

Iskreno mene nije briga hoće mi netko dati ocijenu ili ne, ali je sigurno dobro za buduće prodaje da kupac može biti ''100% siguran'' da s tim prodavačem neće biti problema.

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

PRODAVAC:   BMK

 

KUPAC:   JA

 

PREDMET:  GTX 660TI

 

pital sam doticnog clana dal ima kakvu grafu "na lageru" za prodat... dogovorili se kroz 3 dana, ja svoju prodal te drugo jutro uplatil covjeku na racun. on predal grafu (novu zapakiranu s racunom) mojem kolegi s posla koji mi je isti dan grafu i donio, ispalo je super :D
BMK mi dao da grafu platim na dvije rate i kaj vise za rec... ljudina

OCJENA:  5/5 

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Luka Ivanković

Kupac: Ja

Oglas: Ovdje

Ocjena:5/5

Dogovorili slanje procesora Tiskom. Uplata je išla na račun.Prodavač je malo i spustio cijenu. Procesor stigao čistog hladnjaka i lijepo zapakiran.

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Brba
Kupac: Ja
Predmet: MSI Geforce GTX 650 Ti 2GB (oglas je već izbrisan)
Opis: Dogovorili se u subotu ujutro, ja uplatio a on je odmah otišao poslat, kad je poslao javio mi na mobitel te kasnije predočio potvrdu. Došlo dobro zapakirano i sve uredu. Topla preporuka za trgovinu s navedenim članom.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2013 17:43 (RePlaY).
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:tomek92

Kupac:ja

Predmet:tritton pro+

 

Ovo je lagani {#}al lik stalno stavlja oglase na forumu kak može sve nabavit po puno nižoj cijeni od par proizvođača.

sve je super dok se s njim razgovara i dogovara,izmjene podaci i dogovori cijena...(kao treba mu lova).

i onda dobijete teški odjeb,ne odgovara na pm nit išta a reko javim kak ide(prošlo 2tjedna).

Izbjegavajte svaki kontakt,tip je lažov.

 

Bit će te smuljani!Ne nasjedajte!

0/5

 

uBlowMeBro?
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Moj prijedlog je da se uslika oglas pa se postavi uz iskustvo, tako i kad se izbriše oglas bude se vidjelo da je stvar prodavana..

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
mate213 kaže...

Moj prijedlog je da se uslika oglas pa se postavi uz iskustvo, tako i kad se izbriše oglas bude se vidjelo da je stvar prodavana..

Već sam to predložio autoru teme prije 2 mjeseca ali nije ni pokušao odgovoriti.

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
vrinho kaže...
mate213 kaže...

Moj prijedlog je da se uslika oglas pa se postavi uz iskustvo, tako i kad se izbriše oglas bude se vidjelo da je stvar prodavana..

Već sam to predložio autoru teme prije 2 mjeseca ali nije ni pokušao odgovoriti.

Već sam dosta puta napisao u samu temu! Postavite iskustvo, kažete prodavatelju da ostavi oglas još jedan dan, jer redovito gledam ovu temu i provjerim oglas, i ako ga izbriše ja sam vidio taj oglas i postavim na listu.

12 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Duboko se ispričavam na brisanju oglasa odmah nakon prodaje,neće se više ponoviti nakon prodaje ostavljam oglas još aktivan da se može viditi...Uglavnom evo barem link sa njuškala... http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-geforce-gtx-650-ti-2gb-boost-twin-frozor-oc-edition-oglas-7968940

 

Lp,

 

Marko

{#}

 

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...

Već sam dosta puta napisao u samu temu! Postavite iskustvo, kažete prodavatelju da ostavi oglas još jedan dan, jer redovito gledam ovu temu i provjerim oglas, i ako ga izbriše ja sam vidio taj oglas i postavim na listu.

Pošten prodavač će na zahtjev ostaviti oglas još koji dan a što je s onim muljatorima koji će vjerojatno odmah izbrisati oglas i kako ću drugačije ovdje ukazati na njega i napisati ocjenu osim slikom oglasa? Da li bi prihvatio uslikani oglas da se kojim slučajem dogodi da prodavatelj izbriše oglas i nitko ga ne vidi?

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
vrinho kaže...
Liverpool1892 kaže...

Već sam dosta puta napisao u samu temu! Postavite iskustvo, kažete prodavatelju da ostavi oglas još jedan dan, jer redovito gledam ovu temu i provjerim oglas, i ako ga izbriše ja sam vidio taj oglas i postavim na listu.

Pošten prodavač će na zahtjev ostaviti oglas još koji dan a što je s onim muljatorima koji će vjerojatno odmah izbrisati oglas i kako ću drugačije ovdje ukazati na njega i napisati ocjenu osim slikom oglasa? Da li bi prihvatio uslikani oglas da se kojim slučajem dogodi da prodavatelj izbriše oglas i nitko ga ne vidi?

Ako nisi primjetio da takvi idu na crnu listu, bez obzira što su maknuli oglas!

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nisi me shvatio u potpunosti, znači dogovorim se s likom, on pošalje i zatražim ga da ne briše oglas dok ne stigne paket. Čekam paket recimo 2 dana a u međuvremenu on ga je već izbrisao i kako onda, na riječ ćeš mi vjerovati ako tu napišem iskustva a nema više oglasa i da li bi onda prihvatio uslikani oglas? Zato mislim da bi se uz link oglasa trebala staviti i slika oglasa tj. backup.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja                       http://www.bug.hr/forum/user/hdtommy/37031.aspx

Prodavač: Zuja                  http://www.bug.hr/forum/user/zuja/17354.aspx

Oglas: maticna asus p8h67   http://www.bug.hr/malioglasi/asus-p8p67-prokupljena-2742011-adm-u-mati/10272.aspx

 

Kupio sam maticnu od clana Zuja, navedeno je u oglasu da ima problem s memorijom tj da ne radi u dual chanelu. Razmjenili smo nekoliko poruka i receno mi je da ima i full bundle, a s maticnom je dosao samo jedan sata kabel, sli most i user manual, bez zadnjeg limica, ali to uopce nije razlog ovog posta. Kad sam to vidio kontaktirao sam ga jer sam mislio vratit plocu, ali je rekao da ima sve sto fali i da ceka moj odgovor da li sam vec poslao plocu, ja sam mu odgovorio posalji to sto nisi i sve ok. Kasnije idem isprobat maticnu, malo bolje pogledam u socket da nije neki pin ostecen kad ono jedan pin u banani, udubljen do kraja. Moram reci da ga ja nisam udubio 100 %.  Opet ga kontaktiram i kazem da ocu lovu nazad i da mu saljem plocu jer nije bilo govora o ostecenom pinu. A on meni odgovori "Prijatelju, nabijem te. Hvala na suradnji i doviđenja. " ROFL  

Malo sam surfao i naisao na clana mislavgray koji je trgovao s njim i napisao u jednom postu da je vec nekom poslao maticnu sa strganim pinom. Kontaktirao sam ga i potvrdio mi je da je to bila maticna p8h6. Slika pina i njegove poruke

Eto toliko od mene, sta rec vi prosudite

 

http://postimg.org/image/t6e11fg6n/

 

 

 

vratio sam mu maticnu, on meni lovu

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2013 13:27 (HDtommy).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

 

Prodavač: AbeDomeNus

 

Predmet: AMD FX 8320

 

Javio mu se da bi kupio proc, zamolio me da pričekam par dana dok si on ne nađe drugi procesor.. Javio mi se nakon nekoliko dana da  mi ovaj može poslati poštom slijedeći tjedan. U međuvremenu je imao jedan obiteljski problem i javio da nije poslao i da će poslati čim bude mogao.. U znak isprike plaća mi poštarinu.. Poslao u petak hpekspresom i jučer došao paket ujutro..

Trebalo mi je čak 10 minuta da raspakiram kutiju, odlično je to zapakirao, nisam mogao vjerovati.

Svaka čast što se tiče slanja paketa, nema šanse da se nešto ošteti.. 

 

Nadam se da ćemo i ubuduće trgovati ako bude prilike.

 

Ocjena. 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

zelio bi samo upozoriti forumase na balavost forumaša JOSIPGT540

 

Naime,stavio sam na procjenu galaxy s2 ovdje na forum,nakon cega mi se navedeni forumas javio i reko da ce kupit,ali posto sam ja vec imao kupca reko sam mu nista od toga,jer ne saljem postom nakon cega je on ponudio da uplati unaprijed na racun 1300kn,na sto sam ja pristao posto je dogovor sa prvim kupcem propao.

I tako,eto ja mu posaljem broj racuna to je bilo na 1. maj, i on kaze da ce uplatit drugi dan.

Naravno,nista nije uplatio i ja ga pitam jel ce uplatit ili nece jer ja imam druge kupce i ponude.

Zatim je napisao da nece uplacivat,da ja nekome drugom ne prodam mobitel.

Zatim sam mu lijepo napisao da necu nikome,i od onda se vise ne javlja.

Ja sam bezveze izgubio 3 kupca radi njegove gluposti,i jos ga ljepo pitam oce li uplatit ili nece,nista ne odgovara.

ja sam Zeko -Ja Slava! -A mi smo ZEKOSLAVCI
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 22:10 (bancic123).
13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Sudy_freak

 

 

Kupac: RaZ0R9111

Predmet: Matična ploća

Iskustvo:Sve uredno prošlo,uplatio čovjeku novce na račun,sljedeči dan mi je poslao paket.

Prodavač si je dao truda i zapakirao matičnu kako treba.

5+/5 !

 

 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: vrinho

Prodavač: AbeDomeNuS

 

Predmet: SSD Intel 330

 

Dogovorili smo se začas preko PM-a. Inzistirao je da mu prvo uplatim na račun (a to inače ne radim) jer hitno treba lovu, ipak napravio sam iznimku pošto sam vidio da je po ocjenama pouzdan prodavač.

Super zapakirano, mogli su nogomet igrati s kutijom u pošti ništa disku nebi bilo {#}. Platio je i poštarinu makar se nismo tak dogovorili, svaka čast kolega {#}

 

Ocjena: 5/5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 0:41 (vrinho).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:  Yamacha

 

Kupac: pranja_dakovo

 

Predmet:Sapphire 7870

 

Ovako kontaktirao me preko njuskala ,ali vidim da i ovdje ima oglas da kupuje graficku do 1400kn pa da napisem svoje iskustvo.

Kontaktirao me preko mail-a u subotu te sve dogovorili u par poruka te sam odbio ozbiljnog kupca koji je htio doci u nedjelju po graficku jer je  pranja_dakovo ponudio vecu cijenu.

Dao mi je svoje podatke na sto sam ja odgovorio da saljem u ponedjeljak posto je bio vikend.

Ja sam i poslao u ponedjeljak kad mi se navecer javlja doticni forumas da nema novca, da mu je propala prodaja njegove graficke.

Poslao sam mu poruku da bar bude fer onda pa plati pola postarine posto mi nije prije javio da ne saljem.

 

Edit: Nakon razgovora s kolegom dosli smo do zakljucka da mail s porukom da saljem u ponedjeljak nije stigao do njega sto mi je i pokazao screenshot razgovora.

Sad smo dogovorili prodaju maticne s hladnjakom i ponudio je 50kn vise od onoga sto sam trazio kao kompenzacija za postarinz od graficke.

Sad bude uplatio preko racuna te saljem putem tiska da nebi vise bilo zabuna :)

Sve u svemu fer i korektan forumas odmah je rekao da ce platiti pola postarine kad sam mu poslao prijedlog te smo normalnim razgovorom uspjeli sve rijesiti.

Sada je ocjena:

5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2013 16:45 (Yamacha).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice