Gdje sa starim hardverom?

poruka: 17
|
čitano: 5.464
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Gdje sa starim hardverom?

Gdje sa starim računalima koja više ne upotrebljavamo?   Gdje vi odlažete vaš stari hardver, trpate sve u garažu ili bacate?

 

Imam jednu konfiguraciju, a malo mi je žao bacit iako je praktički bezvrijedna (Celeron 400Mghz, 128MB RAM, 30 GB HDD, GeForce2 64MB, Monitor 15" CRT ...)

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
16 godina
offline
Gdje sa starim hardverom?

Uvijek možeš nešto napraviti sa starim kompićem, bilo je jednom u Bug-u kako da se na svakakve načine upotrijebe stari kompići.

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
16 godina
neaktivan
offline
Gdje sa starim hardverom?

das g nekom malom susjedu ili rodjaku da se uci na njemu,

a poslije nek se on misli gdje s njim :)

16 godina
offline
RE: Gdje sa starim hardverom?
ambivalent kaže...

Gdje sa starim računalima koja više ne upotrebljavamo?   Gdje vi odlažete vaš stari hardver, trpate sve u garažu ili bacate?

 

Imam jednu konfiguraciju, a malo mi je žao bacit iako je praktički bezvrijedna (Celeron 400Mghz, 128MB RAM, 30 GB HDD, GeForce2 64MB, Monitor 15" CRT ...)

 pa tu na forumu je neki lik tražio za neku curu.....pa ak neznaš gdje s tim starim kompom, daj tom liku da da toj curi.....ona će bit vesela, a ti ćeš se rješit starog kompa, i još češ učiniti dobro djelo (hm...jako dobar osječaj Namigiva)

usput: prefiks mega ima kraticu M
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2008 19:27 (mali.ivica87).
16 godina
offline
RE: Gdje sa starim hardverom?
ambivalent kaže...

Gdje sa starim računalima koja više ne upotrebljavamo?   Gdje vi odlažete vaš stari hardver, trpate sve u garažu ili bacate?

 

Imam jednu konfiguraciju, a malo mi je žao bacit iako je praktički bezvrijedna (Celeron 400Mghz, 128MB RAM, 30 GB HDD, GeForce2 64MB, Monitor 15" CRT ...)

 kamo ćeš to bacat, pa gledaj kakav procesor imaš, takvog nema ni bil gejts.
Škerc
Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2008 19:24 (Pačo).
15 godina
offline
Gdje sa starim hardverom?

ja imam jedan komp amd sempron 2800+, 1 GB rama , 160 gb HDD i graficka neka integrirana i neznam di bi s njim sad cu neke podatke stavit na usb pa ga jos drzim u kuci , a posto je crkla mrezna u njemu nebih ga nikom davo jel nebi net delo pa ak neko zna di se moze prodat bar za 300 kn il tak nes

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
15 godina
neaktivan
offline
Gdje sa starim hardverom?

pa mrezne kartice ti nisu tako skupe a i taj komp bi bio dobar da se moze laptop napravit od njega mos na internet 

:D

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
offline
RE: Gdje sa starim hardverom?
Jebasu123 kaže...

pa mrezne kartice ti nisu tako skupe a i taj komp bi bio dobar da se moze laptop napravit od njega mos na internet 

:D

 a ono imam 2 laptopa i novi komp tak da mi stvarno to nije potrebno tak da ak neko zna di bi se mogli do prodat jel sam skuplja prasinu
phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
16 godina
offline
Gdje sa starim hardverom?

Probam prodati šta se može, nakon toga dijelim kome šta treba i kao zadnji korak sve neiskorišteno ostavljam u garaži do idućeg odvoza glomaznog otpada. Tada ekipica pokupi kaj se može iskoristiti a ostatak ide na smeće.

 

Znam, nije baš ekološki osviješteno ali šta mogu... Ne znam šta bi drugo.

15 godina
protjeran
offline
Gdje sa starim hardverom?

ako ne znate kamo sa starim hardverom pošaljite meni na adresu ja plačam poštarinu ja ču ga znat iskoristit kad vi ne znate

15 godina
neaktivan
offline
Gdje sa starim hardverom?

u oglasnik

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd,monitor u boji, ne radi mi GTA IV uskoro ču instalirat vistu tamo bi onda trebala radit !!!! ipak je komp predobar mogla bi onda i na high :)
15 godina
offline
Gdje sa starim hardverom?

a dobro budem negdje stavio pa kaj bude bar da za 200 kn uspijem prodat ja sretan xD

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
15 godina
neaktivan
offline
Gdje sa starim hardverom?

Koristite ih kao routere? Ako vi nećete, ja ću... Ima li pci utore?

15 godina
neaktivan
offline
Gdje sa starim hardverom?

Samo da kazem, ako imate nesto zastarijelo a radi dajte nekome ko ne moze kupit komp. neko bolesno dijete, dijete branitelja... itd...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje sa starim hardverom?
lucky_look kaže...

ja imam jedan komp amd sempron 2800+, 1 GB rama , 160 gb HDD i graficka neka integrirana i neznam di bi s njim sad cu neke podatke stavit na usb pa ga jos drzim u kuci , a posto je crkla mrezna u njemu nebih ga nikom davo jel nebi net delo pa ak neko zna di se moze prodat bar za 300 kn il tak nes

 Gdje zivis?
Ako si u Splitu i ako je to DDR onda sam zainteresiran... I za HDD mozda... ali prvenstveno za ram ako je DDR
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
Gdje sa starim hardverom?

Ako neko prodaje stare kante, nek mi se javi na pm. Otkupljujem, trebaju mi

15 godina
offline
RE: Gdje sa starim hardverom?
Zely kaže...
lucky_look kaže...

ja imam jedan komp amd sempron 2800+, 1 GB rama , 160 gb HDD i graficka neka integrirana i neznam di bi s njim sad cu neke podatke stavit na usb pa ga jos drzim u kuci , a posto je crkla mrezna u njemu nebih ga nikom davo jel nebi net delo pa ak neko zna di se moze prodat bar za 300 kn il tak nes

 Gdje zivis?
Ako si u Splitu i ako je to DDR onda sam zainteresiran... I za HDD mozda... ali prvenstveno za ram ako je DDR
 steta iz zg-a sam
phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice