Hakiran mi je komp! zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 8.777
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hakiran mi je komp POMOC !!

Pozdrav!

 

 Ne znam gdje da otvorim ovu temu niti koga da pitam za pomoc ili savjet.

 

Danas sam otisao na chat, dopisivao se sa par cura. S jednom se upoznao malo bolje i razmjenili broj moba.

Sa ostalima sam se zezao ili recimo ja njih! Jedna od njih imala je nick mala12(nesto), pa sam ju napao sta ona radi na chatu, njezin odgovor na to je bio link za web cam na koji sam ja naravno kliknuo (kreten). Nakon klika odmah sam skuzio da sam hakiran i u tom trenu mi zazvoni mobitel. Ja se javim a neki lik mi zaprijeti (purger po glasu) i kaze da me prati vec 3mj (ne sjecam se kad sam zadnji puta bio tamo) i u tom trenu mi iskoci stranica (ne znam da li smijem link stavljati) na kojoj je preslika moje putovnice (nju je pokupio na mom kompu) i zaprijeti mi da ce objavit moje podatke novinama kao da sam pedofil, da ce prijavit policiji i da ce svi zivi uskoro znati za tu stranicu AKO MU NE POSALJEM PARE.

 

Uglavnom, znam da je imao par profila na chatu. Na jednom me nasamario i uzeo mi broj moba a na drugom mi podvalio tu mala12. Pokupio mi presliku putovnice. Sad neznam mozda je uspio upalit upalit moju cam ili nesta drugo?

 

Rekao sam mu da zove policiju ako hoce, da para nema, da me nije mogao pratit duze vrijeme jer nisam isao na chat i da znam sta sam radio. Sad me zanima sto sa mojom putovnicom, jel moze on okaljat moje ime negdje i nekako?

 

  Ps: samo mi je zao sto nisam u trenutku kad sam kliknuo na link odspojio se sa neta i pobrisao windowse. sad sam formatirao sistem jer nisam bio siguran jel mi ostavio sta na kompu...

13 godina
offline
Re: Hakiran mi je komp POMOC !!
fernando4 kaže...

Pozdrav!

 

 Ne znam gdje da otvorim ovu temu niti koga da pitam za pomoc ili savjet.

 

Danas sam otisao na chat, dopisivao se sa par cura. S jednom se upoznao malo bolje i razmjenili broj moba.

Sa ostalima sam se zezao ili recimo ja njih! Jedna od njih imala je nick mala12(nesto), pa sam ju napao sta ona radi na chatu, njezin odgovor na to je bio link za web cam na koji sam ja naravno kliknuo (kreten). Nakon klika odmah sam skuzio da sam hakiran i u tom trenu mi zazvoni mobitel. Ja se javim a neki lik mi zaprijeti (purger po glasu) i kaze da me prati vec 3mj (ne sjecam se kad sam zadnji puta bio tamo) i u tom trenu mi iskoci stranica (ne znam da li smijem link stavljati) na kojoj je preslika moje putovnice (nju je pokupio na mom kompu) i zaprijeti mi da ce objavit moje podatke novinama kao da sam pedofil, da ce prijavit policiji i da ce svi zivi uskoro znati za tu stranicu AKO MU NE POSALJEM PARE.

 

Uglavnom, znam da je imao par profila na chatu. Na jednom me nasamario i uzeo mi broj moba a na drugom mi podvalio tu mala12. Pokupio mi presliku putovnice. Sad neznam mozda je uspio upalit upalit moju cam ili nesta drugo?

 

Rekao sam mu da zove policiju ako hoce, da para nema, da me nije mogao pratit duze vrijeme jer nisam isao na chat i da znam sta sam radio. Sad me zanima sto sa mojom putovnicom, jel moze on okaljat moje ime negdje i nekako?

 

  Ps: samo mi je zao sto nisam u trenutku kad sam kliknuo na link odspojio se sa neta i pobrisao windowse. sad sam formatirao sistem jer nisam bio siguran jel mi ostavio sta na kompu...

Svaki oblik prijetnje najbolje je prijaviti policij. Bilo kakav drugi savjet je potpuno krivi i može ti donijeti samo više problema.

 

Predlažem adminima da lockaju temu, znamo kako ovakve teme završe.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
12 godina
offline
Hakiran mi je komp POMOC!

Također ja bi to prijavio policiji, mislim da mi netko uzme putovnicu na kojoj je ime prezime adresa, svašta može s tim.

12 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran mi je komp POMOC !!

Kao prvo reci mu da je glup.

Kao drugo reci mu da je toliko pametan da te zvao na mobitel^^

Kao treče reci mu da jedva čekaš da ga prijaviš ako stavi išta na net (tvoje slike,podatke itd) i da mu zahvaljuješ što je pomogao policiji da ga lakše nađe jer te zvao na mob i znaš mu nick na chatu (valjda je net.hr chat imaju logove), a da ne spominjem ucjenjivanje.

 

Točno mu reci ovo gore i onda lijepo promjeni broj moba i gotovo. Zašto? Pa lik je očito debil kao što sam vidiš, pa neče imati nikojeg razloga da išta učini sa tvojim podacima ako te nemože kontaktirati.....A ako lik ima tvoj broj kučnog telefona i oib onda ravno na policiju.

www.mmo-balkan.com
16 godina
moderator
offline
Hakiran mi je komp POMOC!
15 godina
offline
Hakiran mi je komp POMOC!

-a autor teme je nevin? Upravo to je osnova za ucjenu. Ili je klasičan troll.


-Recimo da je troll, lock. U suprotnom je sucker. (...born every minute).


 


Nije li ovo jedan (dobar-loš?) primjer ostalima da upale mozak na vrijeme? Svijet nije zabavni park, vani je džungla, internet je zvjerinjak.

12 godina
neaktivan
offline
Hakiran mi je komp POMOC!

Evo držim putovnicu svoju u ruci i kolko vidim nema ništa specijalno na njoj, ime prezime, broj putovnice, s tim mislim da ništa nemože napravit. Jedino OIB, to ako ima(to piše na drugoj strani putovnice, ako imaš onu novu, ako imaš staru to niti ne piše) s tim može svašta napravit, iako jako teško ali može.


 


Reci mu da odje*e, da ideš na policiju i da zaboravi pare. Odi na policiju sve prijavi i gotovo, nek ti izdaju novu putovnicu ako treba(jer onda dobiješ novi broj putovnice). A šta mu to znači da će poslat u novine i prijavit te kao pedofila, nema logike, to može napravit i bez tvoje putovnica. Mah ne brini, odi na policiju,prijavi im sve i gotovo, mislim da nema razloga za paniku, sljedeći put pazi i gotovo, a ako te opet zovi, budi drzak prema njemu, reci mu da odjebe i obavezno majku spomeni.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice