Hrvatska mafija

poruka: 71
|
čitano: 14.296
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska mafija
Zaključak dana. Ako vidite nkog političara u blizini vas.
TRTĆITE DOK VAS NOGE NOSE!!!!!
Viva La Vida
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska mafija
unknown kaže...
Zaključak dana. Ako vidite nkog političara u blizini vas.
TRTĆITE DOK VAS NOGE NOSE!!!!!
 
Prema njemu (sa šipkom u ruci) ili od njega?


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska mafija
Faerdhur kaže...
unknown kaže...
Zaključak dana. Ako vidite nkog političara u blizini vas.
TRTĆITE DOK VAS NOGE NOSE!!!!!
 
Prema njemu (sa šipkom u ruci) ili od njega?


 Hmmm, mislim da je ipak bolje istuć ga pa onda umrijet.    Smijeh
Viva La Vida
16 godina
protjeran
offline
Hrvatska mafija

...kada govorimo o stručnoj terminologiji, ona se ne bi složila da mi imamo mafiju, to je više nešto kao organizirane grupe kriminalaca, ali da dežurni čistunci čistoće ne bi reagirali, ono izneseno sve prije trećeg zareza se naravno ne odnosi na naklapanja, tzv. javnosti, koja rado koristi termin mafija kada označuje neke tamo navodne kriminalce.

Skupljam Kinder-jaja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2008 14:42 (Lumen_Štrumpf).
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska mafija

nakon svih ovih ubojstava bilo je i krajnje vrijeme da policija i vlada nesto preuzmu jer zivimo u teroru - nadam se boljemu i sigurnijem zivotu

Necu zvaku , hocu kusur !!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska mafija

A to kao nismo znali dok nije Puki poletio u zrak?

16 godina
offline
RE: Hrvatska mafija
Psiho246 kaže...

Stvarno u zadnje vrijeme je mafija pretjerala. U jurac, pa svi se kolju vec me strah izac vani na ulicu.

A di je policija pitam se????

 U zadnje vrijeme? Nije mi jasno što se sad imate išćuđavati mafiji... Psiho ovakvo stanje traje od '91.
Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska mafija

uzas

16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska mafija

Traje oduvijek, nekad malo manje, nekad vise, tako je kako je! I u cijelom svijetu postoji problem sa mafijom, da se sa njome moze bolje obracunati, to je istina ali ne vjerujem da ce glede toga pitanja biti nekih znacajnih pomaka u dogledno vrijeme!

 

Smijesno mi je kada netko sa manje od 18 godina kaze da iscekuje sigurniji zivot u ovoj drzavi... pa jos si premlad da bi imao posla sa mafijom, nemas se razloga brinuti, nisi im zanimljiv osim ako nisi "neciji" sin! Tu bi se moglo prije reci da te strah da te netko od tvojih vrsnjaka ne prebije ali to je drugi par cipela i ne spada u tu temu!

 

...Zato me malo zivcira kada vidim nekog cifra 92.-93. godiste kako kuka da se boji mafije i da mu nije sigurno zivjeti u ovoj drzavi! Vise mi lici da ide popljuvat nesato sto svi pljuju pa kud i svi tud i mali Mujo da bi nabio post! Ljudi imajte svoje misljenje!

16 godina
offline
RE: Hrvatska mafija

. greška .

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2008 11:42 (nixass).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska mafija

Nisam čitao cijelu temu baš od posta do posta ali jedino što je meni

žalosno jest da se osuđuju studenti i obični ljudi ako to tako možemo nazvati ,brzinom svjetlosti ,dok procesi

nad tkz. mafijom traju i traju i traju ....i dok ne budu svi u istom košu i jednako

procesuirani mafije i slične org.com će i dalje postojati ,a ovo šro sad čini vlada i hrv.drž. je samo bljesak koji je već

počeo jenjavati..vrh mafije i države (neki tu stavljaju znak ==) ostaje netaknut.Dok je tako nama će biti još gore.

Profesori u aferi index i dalje su na slobodi a studenti su osuđeni ...zar to nije dokaz da pravna država radi selekciju

i da se ništa nije promjenilo.Ako je tako u tom segmentu ...tako je i u ostalim ako ne još i gore.Prema tome ne nadam se

nikakvoj sigurnosti nego još goroj nesigurnosti jer je država puna truleži a nitko nema snage to popraviti.Jedino se

organizirane skupine tkz. mafija snalazi u toj truleži i predobro!Dok eminentni pojedinci budu držali legalne firme koje

posluju nelegalno ,dotad će svega toga biti i negdje sam pročitao da to vuče još od 91' ,naravno u pravu je....a

ništa ,ama baš ništa nije poduzeto za promjene.Uglavnom da studenti i ljudi s obiteljima i "dugovima" elektri i drugim

državnim institucijama završavaju u zatvorima.Mislite li da će Zagorec i njemu slični dobiti kakvu kaznu?Teško se varate.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice