Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera zaključana tema

poruka: 136
|
čitano: 29.088
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
13 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darovatelj: Diplomat

Primatelj: ja

Predmet: sleeving i termo bužir

Iskutvo: Poklonio mi je navedene stvari, ja mu poslao bonbon bon od 10 kn za poštarinu. Ovim putem mu se zahvaljujem još jednom

Ocjena: 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darovatelj :Nello

Primatelj : Ja

Predmet : Bilo kakvo kućište

 

Iskustvo : Odlično ,svaka mu čast.Spas u zadnji čas ...Ja mu kupio bon kao poštarinu ,a on mi poslao i kućište mi stiglo na kućnu adresu.

Ocjena : 5/5

12 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darivatelj: Diplomat 

Primatelj: Ja

Predmet: 2 vent. sa blue LED

 

Iskustvo: Savršeno, ja sam njemu dao bonbon bon od 25kn i on mi poslao zraćnim kuvertama. Hvala puno!

 

6/5

Bilo bi potrebno, al' nije zgodno...
15 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darovatelj :Jura

Primatelj : Ja

Predmet : Baterija za Nokia 6233

 

Iskustvo : Sve pohvale,kolega poslao besplatno čak,no naravno neće na tome ostati :).Ako ikad dođeš u Zg žedan,slobodno zovi,ja častim pićem ;)

Ocjena : 5/5

13 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darivatelj:Diplomat

Primatelj: Ja

Predmet:1metar sleeva

Čovjek nije stigao na vrijeme poslati,ali je poslao kako je i obečao.Sve pohvale navedenom članu.

Hvala diplomat.

Ocjena: +5/5 dao bih ti i više da mogu.

PM radi.
14 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

 

darovatelj: Pranja

primatelj:all_or_nothing

i obrnuto.

predmeti razmjene:Logitech extension cable+VGA za Wireless karticu

iskustvo: razmijenili stvari bez problema, osim što je usranoj pošti trebalo 7 dana da mu dostavi stvari.

ocjena: 5/5

 

12 godina
odjavljen
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Primateljlj: Pranja

 

Darovatelj:all_or_nothing

 

Predmeti razmjene:Logitech extension cable+VGA za Wireless karticu

 

Iskustvo: Sve je prošlo u najboljem redu. Malo je pošta kasnila,ali to nije ni vrijedno spomena. Izuzetno sam zahvalan all or nothing-u na Logitech-ovom kabelu kojeg nigdje nisam uspio naći sve dok me on nije kontaktirao. Respect! {#}

 

Ocjena: 5/5

SK crew
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 19:03 (Pranja).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
xZero kaže...

 

Primatelj: Ja (xZero)

 

Pošiljatelj: PC Man

 

 

Iskustvo: Bila je dogovorena zamjena ja njemu ATi Radeon X1650PRO PCI-e i procesor Intel Celeron DualCore E3400, za 8GB Micro SD i neku AM2 MBO.

 On je meni poslao i dobio sam potvru o slanju te sam i ja njemu poslao. Njemu je stiglo, a usput mu se vratilo ono sta je meni poslao (kao da nevalja adresa) i vec se 4 tjedna a mozda i vise natezemo da mi posalje jer kao nezeli placat postarinu, kao da ja njemu uplatim na racun postarinu pa ce on meni kao poslat, a to meni smrdi na pokusaj prijevare jer odbija poslat s napomenom da PRIMATELJ PLACA POSTARINU (u tom slučaju on ništa neplaća).

"Covijek" se prodao za bijednih 250kn...

Sve sto mi treba poslat je 8 GB Micro SD i moj processor (za kojeg mulja da se kao ostetio u putu i da neradi jer da su kao neki kontakti otkinuti.)

Ocjena: 0/5 {#}

 

Da osviježim stanje. 

Forumaš i dalje laže pretvara se da je poslao, itd...

Uplatio sam mu (ja budala) 18kn za poštarinu i reče on da odmah ide poslat, otada je prošlo opet dva mijescea a od paketa ni...

Zvao sam ga X puta stalno govori da je poslao, tražim mu potvrdu a on tvrdi da mi je poslao na bug forumu u PM, odem pogledat kad ništa, vidim da čak nije ni bio online.

Tvrdi da je on online, ali da ima sheban net pa da ima RUSKI IP (lol) i da bug forum to nezeli regitrirati da je on online. Laze, provjereno kod F1-IVE.

Zaobilaziti ga u širokom luku ako naletite na njega.

 

 

Usput zove se: Daniel Zec i iz Pule je.

Ako ima multi-acc na forumu, čim primjetite ove podatke ga prijavite moderatoru jer je to GOVNO(modovi oprostite) koji će vas nasamariti. 

 

 

Nije mi jasno kako ima ljudi koji su ustanju prodati svoju čast i ukaljati svoje ime i prezime zbog pišljivih 250kn.

 

 

 

Još jedna napomena (nevezano za ovaj post): NEPOSLUJTE SA FILIPOM ADŽIĆEM IZ POŽEGE. NA BLACK LISTI JE ZBOG PROJEVARA. IMA MULTI ACC. VIŠE INFO: http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/iskustva-kod-razmjene-poklanjanja-hardvera/106575.aspx?page=1&jumpto=2232075&sort=asc&view=flat

 

 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati t
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 5:24 (xZero).
12 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darivatelj: Nello

Primatelj: Ja

Predmet: razne stvarćice i kabeli i mini hladnjaci za MBO

 

Iskustvo:

Iskustvo je savršeno, ja ga zamolio neke stvari i sve je došlo. Ovim putem mu se zahvaljujem još jednom. Iako sam morao ići na poštu po to jer mi nije došlo na kućnu adresu(nije mi mrsko).

 

Ocijena: 6/5

15 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Osoba 1:šiloman

Osoba 2:xZero(ja)

Predmet:Razmjena, AMD Sempron 140 koji se unlocka u AMD Athlon II X2 440, za gaming kućište NZXT m59 pure black

 

Iskustvo: Sve se ljepo dogovorili preko foruma i telefonskog poziva, našli se za par dana i izvršili primo-predaju.

Sve je super, jedina zamjerka - ide tomu sto mi nije pustio defaultni LED vent koji se dobije s kućištem (zbog manje vrijednosti procesora, nego sto je cijena kucista). Ali dobro, nema veze. Prezivjet cu. :D

 

 

Ocjena: 5/5 (bez obzira na zamjerku, zaslužuje 5)

 

 

 

Dojam: šiloman je forumaš s kojim se definitivno može sa sigurnošću poslovati. {#}

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati t
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 0:57 (xZero).
15 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Evo jednog iskustva s prevarantom, kakvog nema. Isprike na dugom postu koji djeluje kao dnevnik.

 

 

Osoba 1: ibmlenovo

Osoba 2:xZero (ja budala)

 

Predmet:RAZMJENA, računalo PIV LGA775, 30GHz, Asus Premium P5 MBO, 1GB DDR2 RAM, 80GB PATA HDD, noname kućište, 400W LC Power napajanje, ATi Radeon HD4550 512MB GDDR3, DVD ROM drive, i sve to dao njemu u zamjenu za HTC Wildfire S+200KN za graficku jer je od frenda.

 

 

Iskustvo: Stvarno neznam što reći, lik je tako dobar lažov da će ljude poput mene koji vjeruju da još ima dobrih ljudi, uvjeriti da su stvarno ljudine, sve počinje kad mi se javio u vezi 8GB MicroSD memorijske koju sam trazio, dogovarali se nešto kad ono, on zapeo za komp koji sam davao u zamjenu za smartphone, da mu hitno treba jer da nema komp, i slične spike, predstavlja se kao čovijek sa ženom i djecom, čim vidi da sumnjate u njega odmah kaže da ako sumnjam da nemoramo ni poslovati, ljepo razgovara i odgovara, razuman je, sve se da ljepo s njim odgovoriti, ja sav sretan evo napokon dobrog lika. Čak je rekao da će on sve troškove poštarine platiti.


31.12.2011 - bio je dogovor da ću mu autobusom poslati komp, koji sam prethodno isprobao doma da sve radi, i ljepo ga zaštitio.  
      14:30 - ja na autobusnoj šaljem paket na Josipa Pabića i s tel brojem: 0921612960, vozač odredio da će za uslugu naplatiti 50kn i da javim liku u koje vrijeme će bus stići u SB da bude tamo i prezme paket. Tu je ovaj pokvarenjak, već počeo muljati, da bus za Ri ide tek u 15:20 a ne u 13:45 kako piše na stranicama autotransa, ja reko hajde možda nepiše kako treba.

       15:24 - Stiže mi poruka od pokvarenjaka da je poslao mob i 200kn u paket u javlja mi kad će točno biti autobus u Ri, koje su registracije, i koji prijevoznik, ja sav sretan srce mi na mjestu iščekujem.
       20:30 - Došao na autobusnu stanicu i tražim paket, autobusa iz SB, nema nigdje, čekam ko budala sat vremena na stanici i dobijem od njega poruku u kojoj me napljuvao tvrdeći da sam ga shebao i poslao NEISPRAVAN KOMP, kojeg on naziva smećem, a doma sam na svoje oči i oči mojeg frenda i cure ukopčao komp i sve je savršeno radilo. U poruci zahtjeva da mi moje smeće šalje natrag i da platim otkupninu od 50kn da povrati svojih 50kn koje je izgubio. Nejavlja mi se više i neodgovara na poruke. Ja ljut kao pas...

01.01.2012

       03:15 - noć uoči nove godine, on mene zove i ispričava se na grubosti čestita mi novu i želi sve najbolje, govori da se možda komp smrdao u transportu i da nema nikakve veze, da me neće blatiti po forumu i da on meni POKLANJA HTC Wildfire S + 200kn kao poklon za novu. Tvrdi da je paket 31.12.2011 u 20:20 preuzeo njegov dobri prijatelj, vozač kameo taxija s Belvedera, to je kao mjera predstrožnosti ako ga shebem (bar tako kaže). Govori mi da sve smatram riješenim i da smatram da komp radi, i da se ne grizem zbog neisprtavnosti kompa. Kaže da će mi javiti tokom dana kada ću se naći s tim gospodinom X iz Cameo taxia, da mi da paket. JA LUD, toliko je uvjerljiv, ja u banani, tužan da on baš nema reće pa mu komp neradi a on tako dobar čovijek pa mi poklanja sve bez obzira na sve. (vjerovao sam mu iako mi je sve to bilo jako sumnjivo)

      13:45 - ustao se ja i zovem ga on se javlja da kao taj frend nemože da je zauzet cijeli dan da se čujemo idući dan IZA 5h kako bi mi rekao detalje da se nadjemo.

02.01.2012
      
17:00 - lik neodgovara na poruke... Nejavlja se.

       20:00 - zovem ga na tel, javlja se i moli me da pričekam još 15 min da mu se mob napuni

       20:20 - opet zovem opet moli da ga počekam da se još malo napuni, Ja ajde dobro, I rekao je da će on  mene nazvat za 15 min kada se napuni malo mob.
       21:00 - čekam ko budala uz mob da me nazove, nema poziva, zovem ga, nejavlja se na mob.
       23:30 - bio je BUG forumu i neodgovara mi na poruke

03.01.2012 

       Cijeli dan se nejavlja i odbija moje pozive, neodgovara na BUG forumu bez obzira što je tokom dana bio online više puta, dakle ignorira me.
04.01.2012

Puna mi je kapa, želim ili mob i pare ili komp nazad, napadam ga na BUG forumu, našta on meni odgovara: "Hvala. Eto bas ti se planirao javiti da ces ga preuzeti u matuljima na benzinskoj,al sada ti ga ljepo saljem! Kuci. Na adresu." 

07.01.2012
Prošlo je već par dana od tad, poslao sam mu masu poruka na forumu, ne odgovara a svaki dan je redovito online, mob mu je isključen pa ga nemogu dobiti. Slučajno na forumu naletio na nešto u vezi njega: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-prevara-/133399.aspx

 ----

Eto na koncu, sam sada siguran da me prevario i to na stvarno gjusan način, tako lagati, tako se pretvarati i glumatati? GADI MI SEEE!!!



Ocijena:  -1000/5


Dojam: Ovaj lik me prevario najgore do sad... Dosada sam doživjeo 4 prijevare na bug forumu, od različitih ljudi, i nekoliko pokušaja prijevare. Kakav šljam. Klonite se ovoga lika, i ne poslujte s nikim, bez da on pošalje prvi tko je na forumu "mladji" od 24 mjeseca... To je potencijalno nesigurno.
Dakle od sad ko je na forumu manje od 24mjeseca, mora meni slati prvi, i kad se uvjerim da je sve u redu tek onda ja šaljem. Preporuka da slijedite moj primjer.
Zamolio bih modove i admine na bug forumu da zaborave glupu privatnost kad je ovakav šljam od ljudi u pitanju i neka nam odaju IP adresu, kako bi zaštitili svoje vjerne forumaše. 

 

 

 

 

 

Update: 

 

Liku sam poslao poruku s obavjest ću da ću ga prijaviti ukoliko nedobijem komp nazad u stanju u kakvom sam mu ga poslao. Imam neke veze pa ću ga ljepo moć prijaviti.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2012 16:44 (xZero).
12 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Razmjena između Mene i Diplomata.

Ja njemu USB HUB, on meni 1m sleeve-a. LINK

5/5

Još sam i RaZ09111 poklonio web cam. LINK
Dogovorili smo se u PP da mi samo uplati poštarinu.
Moram pogledati na račun dali mi je uplatio.

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
12 godina
odjavljen
offline
Re: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Subjekti između kojih je izvršena razmjena:

 

                                     moja malenkost i Diplomat

Predmeti razmjene:

 

                           BonBon bon,sleeving i termo bužir

 

Iskustvo:

 

            Koju posluku porati? Sve je prošlo odlično kao i uvijek.

 

Ocjena:

5/5

SK crew
15 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

pošaljitelj:diplomat

primatelj: ja

predmet:2x 120 mm led venta

iskustvo: odlično sve prošlo bez prolema ;) preporuka 

10/10

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
13 godina
odjavljen
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Razmjena#1

Razmjenitelj1: RaZ0R9111

 

Razmjenitelj2: MARKOZD15(ja)

 

Iskustvo: Stavio sam na prodaju Accelero S1, dečko se javio i ponudio par stvari u zamjenu, ja ponudio još i napajanje i slušalice, on također još stvari, uglavnom je bilo puno toga u igri. Proteklo bez ikakvih problema. Ja zadovoljan, kolega također.

 

Ocjena: 5/5

 

Razmjena#2

Razmjenitelj1: RaZ0R9111

 

Razmjenitelj2: MARKOZD15(ja)

 

Iskustvo: Dao sam na procjenu Samsung Galaxy S5570 mini, ponudio je HD 6850 i Nokiu X2, a od mene je tražio HD 4870 i Samsunga. Ja malo kasnio sam poštom, Prezadovoljan sam, čovjek kaže da je on također zadovoljan

 

Ocjena: 5/5

 

PREPORUČAM DALJNJE POSLOVANJE SA DOTIČNOM OSOBOM, SADA MU VJERUJEM KAO BRATU, NIKADA PROBLEMA S NJIM.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darovatelj: dombak1608

 

Primateljja(tonco)

 

Iskustvo: Navedeni forumaš mi je poklonio zalman hladnjak i heatsink za rame još prije mjesec dana, našli se, popričali o školi i svemu.
Preporuka {#}

 

Ocjena: 5/5 i 5/5

Tonco
15 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Osoba 1:WackyZG

 

Osoba 2:xZero(ja)

 

 

Predmet: 2x UV neonke za komp + 2x 80mm LED Ventilatori, ljubičasti i zeleni. Ja u zamjenu za to dajem USB 2.0 Karticu s 4 porta. 

 

 

Iskustvo: Dotični mi se javio i ponudio neonke i ventove, pitao je šta imam u zamjenu, ali je rekao da mi može i pokloniti ako želim, odbio sam da mi čovjek poklanja i ponudio USB 2.0 karticu s 4 porta. Pristao je.
Poslao mi je odmah na dogovoreni dan, poslao je HP expressom, i ljepo zaštitio. Čak je tu poštarinu on i platio. STiglo mi je drugi dan. Sve ispravno i očuvano.
Ja mu tek danas šaljem jer sam bio suspendiran pa nisam mogao do njegovih podataka za slanje.

 

 

 

 

 

 

Dojam: Ovaj forumaš je Jedan od rijetkih koji netraže puno, a puno daju. Svaka mu čast. Preporuke!




Ocijena: 5+/5

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 16:03 (xZero).
12 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darivatelj: Diplomat

Primatelj: ja

Predmet: mobitel Samsung

 Iskustvo: Ja njemu dao 20 kn bonbon bon, i on mi posla, danas stigao. Hvala.

 

5/5

15 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Osoba 1:Ninogulub

Osoba 2:xZero (ja)

Predmet:Asus M4A785D-M Pro

 

 

Iskustvo: Javio mi se vezano za matičnu koju sam tražio, i rekao je da će mi poslati neispravnu matičnu ploču. Rekao je da ako matičnu popravim da je mogu zadržati, ali da cemo se dogovorit sta cu mu poslat u zamjenu, a ako ne da je bacim.

Poslao matičnu, platio je poštarinu, matična mi stigla za par dana, ja se pozabavio njome i proradila je. 

Javio sam mu kasnije, a on je rekao da je zadržim i nije htio ništa u zamjenu. Još me i pohvalio na iskrenosi jer da bi 90% njih iskoristilo situaciju i da bi u slučaju da matična proradi rekli da je neipravna, samo da bi se izvukli bez da plate ili daju šta u zamjenu .

 

Matična me i dan danas služi bez ikakvih problema.

 

Dojam: Duša od čovijeka. Malo je takvih. Najbolje preporuke!

 

 

Ocjena: 1000+/5 (kad jednostavno nema te ocjene koja bi ga dostojno ocijenila)

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 17:31 (xZero).
14 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
Predmet: Čudni mali "kolačići"
Opis: Dogovorili smo se da mu uplatim BonBon bon od 10kn, ja sam kupio, poslao mu kod, on je meni poslao, danas je došlo, sve "radi" i sve je ok, preporučam čovjeka!
Ocjena: 5/5
Autoclimb kills more people than AIDS
15 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Primatelj razmjene: crni pauk

Razmjenitelj: WackyZG

 

Predmet razmjene: microSD 2 GB za web cam

 

Kolega je postao u temi Razmjena i poklanjanje hardvera. Pošto sam imao web cam koji mi samo stoji doma i skuplja prašinu, javio sam mu se kako bi ga pitao paše li mu zamjena za microSD. U par poruka smo se dogovorili, razmijenili adrese, ja sam mu poslao tek u ponedjeljak, 23. (ispričao mu se na kašnjenju, bio u gužvi prošli tjedan). On je karticu poslao u subotu, kuverta stigla u ponedjeljak oko 15 h, sve prošlo u najboljem redu. 

 

Ocjena: 5+/5

14 godina
offline
Re: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Primatelj razmjene WackyZG

Razmjenitelj: crni pauk

 

Predmet razmjene:microSD 2 gb za web cam

 

Dakle kamera je stigla čitava , jeste da sam malo čekao ali kužim ga svima se događa da smo u gužvi to sve... Čak me je kolega nazvao na mobitel i ispričao se i rekao da šalje drugi dan tako je i bilo.Moje preporuke

 

Ocjena: 5/5

 

 

Zagorje u srcu
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 17:40 (crni pauk).
14 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Davaoc: Nello http://www.bug.hr/forum/user/nello/14968.aspx

Primatelj: Svrzic http://www.bug.hr/forum/user/svrzic/24738.aspx

Predmet: Tipkalo za reset switch http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/tipkalo-reset-switch/136355.aspx

Opis: Nello je rekao da ima jedan viška reset switch, te da mu dam ime, prezime, adresu... sve šta treba da mi pošalje. 25.1.2012. ga je poslao, a 26.1.2012. je došao.

Sve pohvale Nelli, i preporučujem ga :)

Ocjena: 5/5 

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
protjeran
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
Osoba 1:WackyZG

Osoba 2:crackcood2

Iskustvo : Razmjena Napajanje meni forumaš daje ja njemu dajem dwd rw pržilicu

Dogovorili smo se u par poruka ostalo rijesili preko mobitela,ja sam malo stekao s vremenom jer sam ograničen jako al sve je prošlo uredu.
Oličan čovijek čak je dosao do sasvim drugoga dijela grada zagreba jer sam ja bio kod zaručnice.Svaka čast Sve pohvale i Preporučujem svakako trgovinu s njim
5/5 Ocjena

Ljubav je smisao života
15 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Primatelj razmjene: crackcood2

Razmjenitelj: WackyZG

Predmet razmjene: DVD RW pržilica(e) za Fortron 400 W

 

Kolega je tražio napajanje u Razmjeni i poklanjanju hardvera, a nudio je pržilicu LG. Pošto je moja krepala, a dobro dođe još tu i tamo za snimiti nešto, javio sam mu se da mu nudim svoje Fortronovo napajanje od 400 W. U par poruka i poziva se dogovorili, večeras obavili zamjenu, čovjek mi na kraju dao 3!!! prže, kaže, nosi, meni ne trebaju a ti, ako ništa, imaš rezervu ako nešto krepa.

Koju posluku porati? Sve prošlo u najboljem redu, preporučujem razmjenu s kolegom, stvarno ljudina, sve se da dogovoriti s njim.

 

Ocjena: 5+/5

13 godina
protjeran
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darovatelj:http://www.bug.hr/forum/user/fero/49771.aspx

Primatelj:http://www.bug.hr/forum/user/marin-sparks/37264.aspx

Predmet:Graficka kartica

Iskustvo::Poklonio mi je navedenu stvar i hvala mu

Ocjena:5/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 19:50 (marin sparks).
12 godina
neaktivan
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Darivatelj:Nello

Primatelj: ja

Predmet hladnjaci i limići za MBO

 

Iskustvo: Ja pitah, on poslah. Amen. 

 

Dao mu bon od 50kn za mob.

 

Hvala.

 

5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 13:39 (VALVE).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
VALVE kaže...

Darivatelj:Nello

Primatelj: ja

Predmet hladnjaci i limići za MBO

 

Iskustvo: Ja pitah, on poslah. Amen. 

 

Dao mu bon od 50kn za mob.

 

Hvala.

 

5/5

Hvala kolega, ali nisi trebao bon od 50kn a meni bi bio dovoljan bon od 25kn. A eto ak budeš još nešto hardwarea od mene trebao tad ovaj put dobiš badava jer si pošten i čestit čovjek!!!

12 godina
protjeran
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
Primatelj razmjene: WackyZG
Razmjenitelj: crackcood2
Predmet razmjene: D-link wi fi stick za Tipkovnicu I miš

Još jedno pozitivno iskustvo javio sam mu se dali ima tipkovnicu kakvu i miš i rekao mi da ima obavili osobu primopredaju ovoga puta sam ja sam dosoa do njegovoga dijela grada sve proslo odlicno !
Sve preporuke :)

Ocjena: 5+/5
Ljubav je smisao života
15 godina
offline
Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera

Primatelj razmjene: crackcood2

Razmjenitelj: WackyZG

Predmet razmjene: Genius Media Keyboard i Styx Gaming Mouse za D - Link DWL-G122

 

Javio mi se PMom da li imam tipkovnicu i miš, ponudio mi stick za zamjenu, u par poruka se dogovorili gdje se nađemo, razmjenili predmete i svatko sretno otišao na svoju stranu.

 

Ocjena: 5+/5

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice