Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pomoć!

poruka: 7
|
čitano: 4.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pomoć!

Izgubio sam na faksu novčanik. Do toga kad sam ga našao falio je novac i xica iz njeg. Sad nije problem u novcu, nek što mi neko uredno pegla xicu. Što da radim, čuo sam da prijavak nestanka xice u referadi ne riješava problem da ti neko troši novac s stare xice, jel to istina?
Hvala na pomoći! 

Xbox Live : xXBUREKXx
12 godina
neaktivan
offline
Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pomoć!
Otidi do referade, prijavi nestanak. Dodjelit ce ti se nova koja bi max mogla kostati 50kn, tu negdje.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pom
iBuySmart kaže...

Izgubio sam na faksu novčanik. Do toga kad sam ga našao falio je novac i xica iz njeg. Sad nije problem u novcu, nek što mi neko uredno pegla xicu. Što da radim, čuo sam da prijavak nestanka xice u referadi ne riješava problem da ti neko troši novac s stare xice, jel to istina?
Hvala na pomoći! 

A da odes u studentsku sluzbu pa njih pitas? Mislim, nije da se pravim pametan, ali ipak je to njihovo podrucje i oni bi to trebali rjesavati, a ne ekipa na forumu, zar ne?

 

tl;dr

Odi u studentsku sluzbu (referadu).

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pom
1domagoj1 kaže...
iBuySmart kaže...

Izgubio sam na faksu novčanik. Do toga kad sam ga našao falio je novac i xica iz njeg. Sad nije problem u novcu, nek što mi neko uredno pegla xicu. Što da radim, čuo sam da prijavak nestanka xice u referadi ne riješava problem da ti neko troši novac s stare xice, jel to istina?
Hvala na pomoći! 

A da odes u studentsku sluzbu pa njih pitas? Mislim, nije da se pravim pametan, ali ipak je to njihovo podrucje i oni bi to trebali rjesavati, a ne ekipa na forumu, zar ne?

 

tl;dr

Odi u studentsku sluzbu (referadu).

Netko za vikend ide kući... Da ne budem salty, hvala na savjetu.

Xbox Live : xXBUREKXx
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pom
iBuySmart kaže...

Netko za vikend ide kući... Da ne budem salty, hvala na savjetu.

Ne, pa jasno. A za vikend ni oni ne rade. :D

 

Cim dode ponedjeljak, samo se javi u referadu, dalje oni rjesavaju. Najvjerojatnije ces morati platiti izradu nove. Ne znam, to je kakvih 30-50 kn.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
12 godina
odjavljen
offline
Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pomoć!

Ideš na faks i prijaviš da ti je iksica izgubljena i da ti netko troši novce s nje. Oni će poništiti staru i dobit ćeš zamjensku dok je tvoja u izradi. Neki faksevi ne naplaćuju iksicu kada ju prvi put izgubiš ili je ono 30kn. Svaka sljedeća je 50 kuna. E sad povrat novaca nećeš dobiti, pa ako ti netko isprazni iksicu, toliko će ti biti i na zamjenskoj. Dobro da je kraj mjeseca pa ćeš dobiti nove novce drugi tjedan. Samo to riješi prije nego sjednu novi novci. Za sve neugodnosti koje ćeš imati si si sam kriv što nisi odmah išao do referade.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 13:27 (formula1live).
16 godina
offline
Izgubio sam X-icu, neko troši novac s nje. Pomoć!

A ajde što se žališ previše, netko se fino najeo ovih dana, napravio si dobro djelo 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice