Kako dobit curu? zaključana tema

poruka: 405
|
čitano: 82.557
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
LoL...

pa reci joj da ti se svidja... pa vidi odatle...
In Control
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako dobit curu?
MTB kaže...
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?

Brate iskren savjet sačekaj još kojih 5 godina i bit će cura kolko hoćeš.Premlad si još za neku ozbiljniju vezu.OK?

15 godina
offline
Kako dobit curu?

Ovako?

I'm going woo woo
13 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?

Vis kakva su vremena,istrgni iz bilježnice par papira i naguraj ih u novčanik pa ga stavi u stražni đep! Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
zgsolja kaže...
MTB kaže...
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?

Brate iskren savjet sačekaj još kojih 5 godina i bit će cura kolko hoćeš.Premlad si još za neku ozbiljniju vezu.OK?

  Deder... tko vamo prica o ozbiljnim vezama? svidja mu se cura, hoce izaci koji puta s njom... sto tu ima lose???

In Control
15 godina
offline
RE: Kako dobit curu?
zgsolja kaže...
MTB kaže...
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?

Brate iskren savjet sačekaj još kojih 5 godina i bit će cura kolko hoćeš.Premlad si još za neku ozbiljniju vezu.OK?

Daj ne kenjaj... zasto bi bila ozbiljna veza? U ostalom nikad nisi premlad. Mozes jedino, kad budes star, zaliti zasto nisi imao curu kad si bio mlad!

 

Edit - za zgoljsa: prvi put je najgore, posli to ide samo od sebe. Malo se intezivnije druzi sa njom i ako je to to ici ce to samo od sebe.

 

 

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2010 0:28 (tnakir).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
tnakir kaže...

Ovako?

Starinski nacin uvijek pali probaj tako!!

14 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?
Hvala E...phoenix.
Starinski način ha? Da ju još i upucam?
15 godina
offline
RE: Kako dobit curu?
EnlightenedPhoenix kaže...
LoL...

pa reci joj da ti se svidja... pa vidi odatle...

Ovo najcesce i pali... kad joj to kazes onda (ako postoji ikakva sansa) ces i ti njoj bit napet bez obzira kako te gledala prije toga. Ako ne prodje, ebiga, ni prva ni zadnja, ide se dalje :)

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
MTB kaže...
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?

kupi si napuhanu curku prvo pa vježbaj prvo sa njom,možda bude lakšeOsmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
Omami je kloroformom...



ili možeš ovako nasilno ko što je tnakir predložio... :)
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?
Perverzarije zadrzite za sebe. Posebno lutke.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
MTB kaže...
Hvala E...phoenix.
Starinski način ha? Da ju još i upucam?

Nemoj salim se hahaahah!! dat cu ti savijet pa probaj ako zelis probaj-kad te ona pogleda samo se lijepo nasmij i daj joj do znanja da ti se svida nemoj se sramiti i bijezat od nje kad ti se priblizi(mislit ce da se ona tebi nesvida) i probaj nekako se sprijateljiti s njom-kod mene u mladim danima je  palilo a pali i sada kad izidem vikendom u grad!!

13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
Šef kaže...
Omami je kloroformom...



ili možeš ovako nasilno ko što je tnakir predložio... :)

A sefe ova je dobra :))))!!

14 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?
Tako nekako i pokusavam.
13 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?

Još si mlad bolje sačekaj još koju godinu sada ti još netreba cura za jedno 2-3 godine dok cure postanu malo ozbiljnije onda pići sada se još zajebavaj s frendovima jer vjeruj mi nije neka fora imat curu s 14 godina još su klinke i nemaš kaj radit s njima.

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom.
13 godina
protjeran
offline
RE: Kako dobit curu?
ZDS kaže...

Još si mlad bolje sačekaj još koju godinu sada ti još netreba cura za jedno 2-3 godine dok cure postanu malo ozbiljnije onda pići sada se još zajebavaj s frendovima jer vjeruj mi nije neka fora imat curu s 14 godina još su klinke i nemaš kaj radit s njima.

Onda nek si ju bar rezervira za kasnije! Belji se

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2010 0:39 (CROifer).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
A gle... ako joj kazes da ti se svidja... nema tu losih stvari...

Ako joj se ne svidjas to ce ti reci i znas na cemu si, a ako joj se svidjas... opet znas na cemu si...


Zaboravi na one glupe upade... najbolje ti je ovako...
In Control
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
MTB kaže...
Tako nekako i pokusavam.

Samo nastavi i neces pogrijesiti ako si mislio na moj savijet samo nemoj previse srljati(mozda se uplasi) polako nek se odvija i nek sve ide svojim tokom polako!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
MTB kaže...
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?

lol tebe nije sram takvu temu otvorit xD

14 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?
Hvala,ti si mi dao najkonstruktivnije savjetd.
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobit curu?

S ledja; kloroformom.

There is no spoon.
13 godina
protjeran
offline
RE: Kako dobit curu?
CROifer kaže...
ZDS kaže...

Još si mlad bolje sačekaj još koju godinu sada ti još netreba cura za jedno 2-3 godine dok cure postanu malo ozbiljnije onda pići sada se još zajebavaj s frendovima jer vjeruj mi nije neka fora imat curu s 14 godina još su klinke i nemaš kaj radit s njima.

Onda nek si ju bar rezervira za kasnije! Belji se

 

Ma bit će ih još na ovu će zaboravit jebeš curu sa 14 to ti je isto ko da imaš frendicu koju možeš tu i tamo zbarit, a za nešto više je premlada no ko zna nisu svima interesi isti.

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom.
13 godina
neaktivan
offline
Kako dobit curu?

Opet ponavljam:kupi si napuhanu lutku.Valjda postoji negdje "sex shop za maloljetnike"Smijeh

14 godina
protjeran
offline
RE: Kako dobit curu?
zgsolja kaže...
MTB kaže...
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?

Brate iskren savjet sačekaj još kojih 5 godina i bit će cura kolko hoćeš.Premlad si još za neku ozbiljniju vezu.OK?

zgsolja TAKO JE!!! Slažem se!!! Kako se možete razbacivati sa 14 godina??? Ja imam 21, pa još nikad nisam imkao išta ozbiljno. Daj brate, MTB 14 godina??? Pa imaš još 7 dok dojdeš na moje. Oladi malo, postani prvo punoljetan, ovo sve ostalo ti je bzvz IMHO. Ali radi kako oćeš, ja sam imao jedan nezgodan incident sa tvojom godišnjakinjom. Kao voli me, a kenja neke spike da ide u ameriku i to... Vjeruj mi ljudi u tim godinama su: "balavi" U najboljem smislu riječi. Ali sretno kompa, tko rano rani, sam u nju pada Belji se.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
AlfaDelta kaže...
zgsolja kaže...
MTB kaže...
Imam 14 godina i sviđa mi se jedna iz razreda. Često pričamo,imamo isti ukus u muzici,otprilike znam što voli... Vjerojatno se varam,ali čini mi se da se i ja njoj sviđam. Kako da 'pređem na nešto više' s njom?

Brate iskren savjet sačekaj još kojih 5 godina i bit će cura kolko hoćeš.Premlad si još za neku ozbiljniju vezu.OK?

zgsolja TAKO JE!!! Slažem se!!! Kako se možete razbacivati sa 14 godina??? Ja imam 21, pa još nikad nisam imkao išta ozbiljno. Daj brate, MTB 14 godina??? Pa imaš još 7 dok dojdeš na moje. Oladi malo, postani prvo punoljetan, ovo sve ostalo ti je bzvz IMHO. Ali radi kako oćeš, ja sam imao jedan nezgodan incident sa tvojom godišnjakinjom. Kao voli me, a kenja neke spike da ide u ameriku i to... Vjeruj mi ljudi u tim godinama su: "balavi" U najboljem smislu riječi. Ali sretno kompa, tko rano rani, sam u nju pada Belji se.

  LOL... ja od svoje 13te imam vezice i veze... i sad sam nekoliko godina s svojom dragom, imam 22, zajedno zivimo i to je to...

 

I ne... nisu svi ljudi balavi u tim godinama... iznenadio bi se...

 

I zasto on ne bi izasao koji puta s njom i slicno??? svi misle odmah na sex a ja se mogu kladiti da to njemu nije ni na pameti...

 

 

In Control
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobit curu?
MTB kaže...
Hvala,ti si mi dao najkonstruktivnije savjetd.

Drago mi je sto sam pomogao koliko god sam mogao!!

14 godina
protjeran
offline
Kako dobit curu?
enlightened jedini nesto kuzi. ma koji sex koji je vama?!
13 godina
offline
RE: Kako dobit curu?
MTB kaže...
enlightened jedini nesto kuzi. ma koji sex koji je vama?!

Your brain (How to do it?, Love, She is cool,)

Their Brain(atleast most of it) (Fuck, Rape, Sex shop)

 

Samo je omami i zvrcni toljagom ;D

Gamers Don't Die, They Respawn.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice