Kako napraviti tracker

poruka: 12
|
čitano: 7.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti tracker

Bok ljudi...

Nisam na forumu nasao takvu temu

pa sam otvorio novu...

Zanima me kako napraviti privatni tracker

i koji su programi za to potrebni...

15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti tracker

!

MMA is not game , MMA is life!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 16:16 (Hrvojestr).
15 godina
odjavljen
offline
Kako napraviti tracker

Let's see what's gonna happen with this...

 

http://apcmag.com/create_your_own_torrent_tracker_in_a_few_clicks_with_snakebite.htm

 

Sretno. I treba ti malo jača veza. t-com 4/512 neće ići.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti tracker

Hvala ali ne hvala jer Page Not Found...{#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti tracker
Games 4 life kaže...

Hvala ali ne hvala jer Page Not Found...{#}

 

Prvo sto ti treba je pristup internetu, kojeg ti ocito nemas jer meni stranicu uredno otvara.
Forza Vale!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 17:12 (vistma).
14 godina
offline
Kako napraviti tracker

ma mani se rađe toga... tracker će najvjerovatnije biti slabo posječen i nećeš imati neku korist od toga. Mani se tog sizifovog posla jer imamo i šugavu konekciju na internet.

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti tracker

kako to mislis

????????????

13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti tracker
vistma kaže...
Games 4 life kaže...

Hvala ali ne hvala jer Page Not Found...{#}

 

Prvo sto ti treba je pristup internetu, kojeg ti ocito nemas jer meni stranicu uredno otvara.

kako to mislis nemam pristup internetu ???

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti tracker
vistma kaže...
Prvo sto ti treba je pristup internetu, kojeg ti ocito nemas jer meni stranicu uredno otvara.

A otvara li ti ovo ili ovo? Naime oba linka su sa one stranice...

 

-.-

 

@Autor teme

Listu torrent tracker aplikacija imas ovdje. Koliko ce ti bandwidtha za to trebati? Nemam pojma. Torrent tracker ti je nesto kao master server za igre, znaci prijenos podataka ne ide direktno preko njega nego samo pomaze korisnicima torrenta da se vide medusobno, naravno sto vise korisnika bude koristilo tvoj tracker bandwidth ce biti tjesniji dok ne naletis na nekakav limit.

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 18:04 (rustweaver).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti tracker
rustweaver kaže...
vistma kaže...
Prvo sto ti treba je pristup internetu, kojeg ti ocito nemas jer meni stranicu uredno otvara.

A otvara li ti ovo ili ovo? Naime oba linka su sa one stranice...

 

-.-

 

@Autor teme

Listu torrent tracker aplikacija imas ovdje. Koliko ce ti bandwidtha za to trebati? Nemam pojma. Torrent tracker ti je nesto kao master server za igre, znaci prijenos podataka ne ide direktno preko njega nego samo pomaze korisnicima torrenta da se vide medusobno, naravno sto vise korisnika bude koristilo tvoj tracker bandwidth ce biti tjesniji dok ne naletis na nekakav limit.

DA neznam zasto mi nece uci u ta dva  linka koja si postao pod  "ovo" , a cak kad hocu skinut nesto s  "sharecash" stranice isto mi nece...

molim pomoc !!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 18:55 (Games 4 life).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti tracker
Games 4 life kaže...

DA neznam zasto mi nece uci u ta dva  linka koja si postao pod  "ovo" , a cak kad hocu skinut nesto s  "sharecash" stranice isto mi nece...

molim pomoc !!!

Nisam tebi postavio ono pitanje, nego kolegi forumasu koji je mudro zakljucio da nemas pristup internetu. Tebi je namijenjen drugi odlomak u mom postu.

 

Nemam pojma zasto ti sharecash ne radi, previse je opcenito to sto si napisao a i tome je mjesto u posebnoj temi.

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti tracker

Pozdrav!

Ima netko neke upute za izradu trackera? Snakebite navodno više ne radi.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice