Kako seedati torent

poruka: 6
|
čitano: 7.319
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kako seedati torent

evo ljudi kao prvo ja se ispričavam na n00b pitanju al zanima me kako seedati torent dal to čekate onda kad je 100 posto skidanja ili kako?

prije sam skidao sa onih otvorenih sajtova sad sam prešo na privatne a nemam pojma kako seedati pa me zanima to , i zanima me još dal je moguče seedati torent koji predhodno sam skinuo i obriso :) , ispričavam se još jednom na noob pitanju, al ko pita neskita xD

14 godina
offline
RE: Kako seedati torent

hahahha zar niko nezna Iznenađen

13 godina
protjeran
offline
Kako seedati torent

Kada si skinio ono šta si skido onda ostaviš,i to ti je seedanje,sam seda,samo kada skine ti ostavi i gotovo.

ako neznate zašto sam tako zaheban eto zašto BOSANAC SAM!
14 godina
offline
RE: Kako seedati torent

aha tako sam i ja mislio samo šta sam mislil da još treba napraviti neke ugl hvala Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako seedati torent
jesi našao doba kad upitat!
Nakon završenog skidanja (download),ostaviš torrent aktivan (ne brišeš i ne premještaš te datoteke),te će leecheri moći skidati fajl koji si ti skinio tj. ti seedaš (upload)
Jesi shvatio?
14 godina
offline
Kako seedati torent

Ovako, ja skidam sa Partisa.si (to je privatni torent) i moj ratio je u minusu. Buduci da ja tesko uploadam da popravim ratio, moze mi netko reci ili jos bolje dati ČISTI link od nekog softwera kao ratiofaker. Ja sam ga prije koristio i radio je odlicno, samo što sada ga ne mogu nigdje više skinuti cistoga!Viče

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice